Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość do eskimoska
i jeszcze jedno pytanie. Nie wiem, skąd zaczać brać tabletki - z tyłu oznaczenia nie pokrywają się z tymi z przodu. Czy musze zaczynać od "Poniedziałku"? czy też może wszystkie te tabletki mają ten sam skład? i nie jest wazne, skąd zaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij brac od tego dnia w ktory dostalas okres (dostala we wtorek to bierzesz tabletke wtorek). To nie ma różnicy.. tylko tak jest Ci sie latwiej polapac.. i w razie czego wiesz kiedy nie wzielas... a co do tego z ktorej strony to ja.. ja zaczelam brac tak ze tabletke widzialam od gory, czyli wysiskałam w dół.. troche to poplatane ale raczej do zrozumienia. Co do biustu.. to generalnie mam nie wielki... a teraz zrobil sie taki pełniejszy:) i to mi sie zdecydowanie podoba! z cera troche klopotow... ale licze ze to przejdzie...:) pozdrawiam Was kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki pidzamka
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinekkkkk
czesc dziewczyny!! biore te \"witaminki\" 9 dni i jest ok:) czuje sie super, jem tyle samo, nie mam zadnego plamienia glowa tez mnie nie boli. biust jak na raze nie powiekszyl mi sie i mam nadzieje ze tak zosanie bo go lubie :) a to ze kazda z nas ma inne objawy to chyba zalezy od organizmu- kazdy reaguje inaczej. ale tak jak to mowia ginekolodzy to trzeba brac ok 2 opakowan zeby sie wszystko unormowalo, wiec glowa do gory:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam że ktoś miał do mnie pytania biust jest pełniejszy, miałam B i teraz niby też ale widać różnice, mój chłopak tez tak mówi:D a wszystkie tabletki mają taki sam skład, zacznij od tej tabletki z oznaczeniem dnia w jakim Ci się zaczął cykl, a czy będziesz brać tabletki zgodnie ze strzałkami z przodu czy z tyłu to nie ma różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eskimoska
ja mam mały biust (nawet nie A) i chciałabym, żeby akurat to działanie uboczne, jakim jest powiekszenie biustu, u mnie wystąpiło - ale utyc nie chce. Na razie dostałam tylko 1 op. na próbe, ale jeszcze czekam na okres:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego biustu to hehe:) juz pisałam.. nie zbyt wielki.. no B w sumie... ale takie jakieś \"wybrakowane\".. hehe ale już takie nie są! mój chłopak też zauważył że są jakieś takie PEŁE i mają śliczny kształat.. a On napewno ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat nie utyłam nic a nic po yasminelle , natomiast moja koleżanka po yasmin przytyła niby \"tylko\" 5 kilo ale figury brak:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.pralat
Moja dziewczyna tez lyka Yasminelle, bardzo skuteczna, zwlaszcza przy mojej potencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta i chłopaki;-) ja jestem przy drugim opakowaniu.....i wiecie co ku mojemu zdzieniu odkryłam że o kilogram spadłam z wagi:-D ale fajnie.Bardzo sie cieszę.....po za tym czujęsie po nich całkiem niezle.Pozdrawiam Wszystkich🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
Ja również czekam na to, by je zacząć brać - jeszcze nie miałam @ Nie wiem kiedy dokłądnie okres dostane, bo mam bardzo nieregularne, ale mniej więcej wyliczam, że moja umówiona wizyta u gina przypadnie tak mniej więcej w 7-10 dniu brania tabsów. No i tu pytanie. Bo on zdecyduje, czy nadal mam Yasminelle brac, czy przepisać mi kolejne opakowania. Więc powiem mu o ew. skutkach ubocznych lub ich braku - ale czy tak wcześnie można cos powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedlugo zaczynam brac yasminelle i mam kilka pytan 1. chcialabym brac je wieczorkiem zeby uniknac ewentualnych mdlosci, wiec jak to jest z tym alkoholem bo wiadomo czasem zdarza sie imprezka albo male piwo. jak to jest? 2. bede je brac na nieregularny okres, troszke za duzo hormonow meskich i tradzik,a niemal kazda z was ma problemy z pryszczami po stosowaniu ich. dlugo to trwa? 3. przyjmuje obecnie THERM LNE2, czy to nie przeszkadza? pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
1. Alkohol nie szkodzi tabletkom, chyba, że wypijesz na tyle dużo, że zwymiotujesz pigułke, zanim zdąży się ona wchłonąć. Tak samo biegunki są niebezpieczne. Tabletka wchałania sie 3-4 h. 2. jeszcze nie zaczęłam brac, ale ogólnie yasminelle powinno pomóc na cere, ale jednym z niepożądanych działan ubocznych jest trądzik - wystepuje u więcej niż 1 na 100 ale mniej niż 1 na 10 kobiet - tak jest w ulotce. 3. Nie wiem co to za specyfik i jak działa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_bas
dziewczyny mam pytanie napiszcie mi jak wymawia sie nazwe tych tabletek, bo chce pochodzic po aptekach i popytac sie czy sa u mnie to sie czy jasminella??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
Yasminelle - czyta sie jasminelle przynajmniej tak moj lekarz wymawiał tą nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_Lu
Hey!!ja dzisiaj koncze pierwsze opakowanie yasminelle:D powiem tak:na poczatku bylam zadowolona bardzo..zero skutków ubocznych..mniej wiecej w polowie zaczela mi cera szwankowac..jakies chrostki,jak uczulenie,wiecej syfków ale nie żaden trądzik!!,denerwuja mnie tesh plamienia i co mnie najbardziej zaniepokoiło to ból nóg...niewielki ale czasem uciążliwy... Spokojnie bez obaw!!:)Nie chce tu zadnej z Was drogie kobitki straszyc!!:P Cera wraca do normy(..moze nawet troszke sie poprawia),plamienia sie zmniejszaja a ból nóg jest jush sporadyczny(pije magnez musujący bo tabletki wypłukują Mg).Pamietajcie jednak ze utrzymujacy sie bol nog..łydek w szczególności trzeba zkonsultowac z lekarzem. .Każdy organizm inaczej bedzie reagował na Yasminelle ale ogólnie sa to dobre tabletki.mniejsza zawartość ee jest korzystniejsza dla organizmu. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babeczki!! U mnie tak; dostałam okres w 5 dniu przerwy i w czasie tej przerwy czuje się swietnie - nawet nogi jakby przestały mnie boleć. Jutro zaczynam drugie opakowanie - zobaczymy jak bedzie dalej....chodzi mi o moje nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
witam znow:) chcialam spytac czy "okres"w tej 7-dniowej przerwie jest taki jak normalnie czy moze przypominac te plamienia ktore wystepowaly w trakcie brania tabletek?.Dzisiaj jest moj pierwszy dzien przerwy i pewnie jak nie dostane jutro okresu to bede panikowac...ehhhh napiszcie prosze jak to jest,bo to dopiero moje pierwsze opakowanie tabletek anty:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly_lu, ja dostałam okres dopiero w czwarty dzin przerwy, wiec nie ma co shizowac! :* a co do \"wyglądu\" okresu to.. jest taki jak normalnie.. przynajmniej w moim przypadku:) ale trwa troche mniej i to jest zdecydowany plus. Ja jestem juz po tygodniu 2iego opakowania i nie ma plamien:) i to tez zdrcydoanie plus:) cera.. hmm.. juz zaczyna sie normowac.. mam nadzieje ze za jakies 3 tygonie yasminnele bedzie pomagac a nie szkodzic cerze:) pozrdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Pizdzamka!!Dziekuje Ci strasznie za odpowiedz!!kurcze to bede czekac cierpliwie...i mam nadzieje ze wsio bedzie dobrze.U mnie cera troszke sie pogorszyla w polowie opakowania,ale jush wszytsko wraca do normy!!Licze nawet ze sie poprawi przy nastepnych opakowaniach!!:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka84
hejka:) dzisiaj mam 4 dzień z 7 przerwy i pojawiły się odwiedzinki ciotuni:) i wpotem drugie opakowanko idzie w obieg jak narazie jest oki:) pozdrawiam cieplusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka1988
mam pytanko to moje pierwsze tabletki anty i nie mam pojęcia jak sie za to zabrac bo mam pytanie jesli ostatnią tab biore w piatek to kiedy po 7 dniowej przerwie biorę nastepna w piątek za tydzień czy w sobotę dopiero?? bardzo to dla mnie ważne dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
cześć wszyskim:) mam pytanko biorę yasminelle 6 dni i czy jak pierwszą tableykę wzięłam o 22( bo o tej dostałam okres) a kolejne biorę tak o21:20 do 21:30 to czy wszystko jest ok?????? pytam bo są to moje pierwsze w życiu tabletki anty. a iczy pomimo plamienia ktore mam (a może to jeszcze końcówka okresu) mozemy się kochać????????? no i czy mozemy juz bez gumki???? prosze was o odpowiedz.. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelle
No to znowu ja :) Monika Wiktoria - tak,wtedy sie przejezyczylam ;) chodzilo mi o to,ze jak bralam Yasmine to bylo ok :) ... I dlatego teraz biore ostatnie opakowanie Yasminelle i wracam do yasmine ! :) Lepiej dziala na cere u mnie.Poza tym biorac yasmine mialam bezbolesne miesiaczki,a jak biore teraz yasminelle,to boli mnie brzuch i zdycham .. prawie tak jak bez tabletek.- A tak nie powinno byc Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja właśnie zaczęłam stosować Yasminelle i mam wątpliwości, co do dobrego wzięcia tabletki. Na ulotce było napisane, że należy zażyć tabletkę z dniem tygodnia w którym wystąpiło krwawienie a następnie ‘iść’ wzdłuż strzałek. Czy ma to jakieś znaczenie, gdy zacznie się brać tabletkę z trzeciego rzędu? Bo ja nie wiem gdzie jest góra a gdzie dół. Nie ma wyznacznika gdzie jest początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
Brodka jak rozwiniesz całkiem opakowanie tabletek to potej stronie jest poczatek ze jak naciskasz tabletke to ona leci w dol (mam nadzieje ze czaisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże ja wziełam jak rozwiniesz do końca tą z dolnego rzędu! I co teraz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
hej! brodka, ja tez wziełam te z dolnego rzedu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny te wszytskie
tablekti mają ten sam skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
pomóżcie!!!!!!!!!!!!! słyszalam tutaj ze nie ma znaczenia z ktorej strony zacznie się brać.... no ale teraz już nie wiem jak to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×