Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

No witam Was babeczki. Stało się i wziełam dzisiaj pierwszą pigułe yasminelle i zobaczymy jak będe się czuła po nich... mam pewne obawy po tym jak przeczytałam \"skutki uboczne\":o ( w yasmine bylo tego znacznie mniej) ale miejmy nadzieje że wszystko będzie oki. A co do okresu to przy yasmine miałam bardzo obfite i bolesne:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelle 123
witam kobitki. ja biorę yasminelle 7 dzień i czuje się całkiem dobrze nie czuje żadnych zmian. proszę powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam że zaczęłam brać tabletki dwa dni po miesiączce i kiedy one będą tak naprawdę działały bo sama tera już nie wiem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Witam serdecznie.yasminelle to moje pierwsze tabletki, dostałam od ginekologa pierwsze opakowanie gratis, bardzo sie przed tabletkami broniłam bo słyszałam ze sie bardzo tyje:( Na tabletki namówił mnie też chłopak, biore je już 5 dzień i narazie wszystko jest spoko! Ginekolog kazał mi je brać od pierwszego dnai krwawienia zazwyczaj okres miała 6 dni a tu 3 prawie koniec lekkie plamienie, mówił też ze plamienie może się utrzymać cały miesiąc ale zeby sie nie stresować i nie odstawiać!Z pryszczami to narazie jest jeden na policzku wiekszy ale mam nadzieje ze wiecej sie nie pojawi ;)Lekarz uprzedził mnie ze m0oge miec zawroty głowy i mdłości bi zaproponował brać tabsy wieczorkiemi łykam sobie o 21 i do wyrka :)) i jest oki. Łykam też tabletki Cildrex to jest ocet jabłkowy w tabl. na przemiane materi bo kipsko z tym umnie i chciała bym coś schudnąć boje sie ze to może osłabić działanie tablet.anty.???Czy ktoś coś wie na ten temat coś? Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki z octem jabłkowym? Nie masz co się martwić. A co do krwawienia to norma jak się zaczyna brać tabsy, u mnie następnego dnia już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes_without_a_face
witam ponownie, fajnie ze temat sie tak rozbudowal- to jest bardzo pomocne. co do tycia to moja pani ginekolog jak mi przepisala yasminelle to powiedziala mi ze napewno nie przytyje wiec juz nei wiem jak to jest, ae jak na razie to zmniejszyl mi sie apetyt a inne skutki uboczne mi jakos nie dokuczają aż tak bardzo- biorę juz tydzień. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaaa1234
Po Yasminelle nie powinno się tyć, bo ten drugi składnik przeciwdziała zatrzymaniu wody, więc efekt puchnięcia powinien odpaść i właśnie dlatego ginka kazała mi przejść na te pigułki. Zmartwiły mnie wasze wypowiedzi, że mimo pigułek macie bolesny okres??? U mnie bez pigułek okres był nie do wytrzymania, na Diane ból jak ręką odjął, w środę zaczynam Yasminelle i mam nadzieję, że bóle nie wrócą??? W ogóle to powiem wam, że w Torunu ceny Yasminelle są makabryczne. Poniżej 40 zł nic nie znalazłam (i to jeszcze promocja na otwarcie apteki), a w jednej aptece było nawet powyżej 50 zł! Mam nadzieję, że one są tego warte hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka-
może dziwne pytanie ale... jak np. okres zacznie mi się we wtorek i mam zacząć brać z pierwszym dniem okresu yasminelle to poobieram pigulke pod "wt" ? w sensie ze kazde 21 pigułek jest takich samych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
no tak bierzesz ta z pod wtorku,nawet jest napisane w ulotce tylko oczywiscie z odp tygodnia kierujac sie potem strzalkami,a zaczynasz od gory;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka-
a dziekuje bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baxowaty
Witam, mozecie mi powiedziec kiedy zaczyna dzialac ta tabletka? Moja kobieta bierze tabletki od pierwszego dnia cyklu, jednak ginekolog jej powiedzial ze zaczynaja dzialac dopiero po dwoch tygodniach. Pytam, bo nie slyszalem zeby byly jakies tabletki, ktore nie dzialaja od pierwszego dnia, a lekarze potrafia miec rozne wersje. Moze mi ktos powiedziec, jak to jest opisane na ulotce ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
W ulotce napisane jest ze jesli wezmie sie pierwszego dnia okresu to dzialaja jush wtedy.Moja ginekolożka tesh mnie o tym zapewnila,wiec nie ma sie co obawiac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiaty dzien
jestem po 9 tabletkach. mam plamienia, ciagle mi niedobrze i moglabym bez przerwy spac. wyszly mi 3 pryszcze na policzkach, męczę się z tymi tabsami jak nie wiem co, a najdziwniejsze jest to, że jem więcej niż zwykle. dziewczyny, napiszcie jak u was z plamieniem i czy też wam ciągle się chce spać albo wymiotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiaty dzien
no i piersi znacznie mi sie powiekszyly i sa twarde w pewnych miejscach, co to moze byc? gruczoly mlekowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewiąty dzień! Ja biore 7 tabletke Lekarz uprzedzał mnie ze moze mi byc niedobrze, dlatego ja je łykam wieczorkiem i ide spać nie odczuwam tego a w ciagu dnia jest spoko i ze spaniem nie ma problemu!.A z tymi plamieniami z tego co czytam to wiele dziewczy je ma ja też mam sporadyczne ale to powinno sie unormować po miesiącu lub dwuch.Ginekolog też o tym mówił i powiedział by sie nie stresować i nie odstawiać!W jakich godzinach bierzesz tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiaty dzien juz dziesiaty
biore o 16 30. glupia godzine sobie wybralam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...!!!!!! ja 4 dni tremu skonczylam brac yasminelle i wszystko jest ok. nie przytylam, samopoczucie tez ok, libido tez ok..w ciaze nie zaszlam.....poza tym nie narzekam. dzis dostalam okres i jest on jakis taki gesty ze na podpasce tylko troche krwi, natomiast gdykorzystam z wc to leci wiecej wraz z moczem i nie wiem czy to skutki tych bletek. Nastepne opakowanie to yasmin bo tak mi zmienila pani gina ale ja glownie biore na regulacje okresu bo przez dlugi czas nie mialam bo az rok :( ale teraz mam nadzieje ze bedzie juz oki. pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieniaaa
Witam! Mam pytanie czy przy Yasminelle można pić alkohol? ide na urodziny do kumpeli i trzeba wypić za zdrówko heheheh Pozdrawiam :) To już 7 tabletka narazie jest oki, a czy te tabletki już zaczeły działać bo nie wiem czy moge się już kochać bez zabezpieczenia z chłopakiem ;) Pozdrawiam wszystkie babeczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! Powiedzcie mi jak to jest - dzisiaj biore ostatnią tabletkę i robie przerwę.Kiedy mam znowu zacząć w poniedziałek czy we wtorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa_84
Cześć Dziewczynki! Czytam i czytam o Yasminelle i już sama nie wiem co myśleć. Właśnie dziś gin mi je przypisał i jak się naczytałam o skutkach ubocznych to już nie wiem czy iśc do apteki. Najgorzej to z wagą i trądzikiem, bo właśnie teraz cera mi się zdecydowanie poprawiła, tak sama z siebie i bardzo nie chciałabym że coś sie popsuło.... Więc tak może reasumując ZA i PRZECIW tym tableteczkom poproszę, kupować czy nie kupowac? :> Z góry wielkie dzięki!!! Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusinka 21
hej dziewczynki jutro biorę ostatnią tabletkę i robie 7 dniowa przerwe czy jestem zabezpieczona przez te dni czy musze stosować jakieś dodatkowe zabezpieczenie, bo nie jestem pewna a chciałabym wiedzieć tak na 100%. z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusinka 21------->możesz być spokojna, ponieważ jesteś zabezpieczona w ciągu tych 7 dni. mama oli------->spoko, ja miałam rozterki jak zaczynałam brać yasmin i też zadawalam pytania... Kurcze dziewczyny mi też jakieś wulkany wyskakują na twarzy, ramionach i dekolcie:-( Jestem załamana... jako nastolatka nie miałam trądziku a jako 28-letnia baba? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziobuć------- mi też wyskakują jakieś wulkany.mam nadzieję że to minie.No i te moje nogi.... Zobaczymy jak bedzie dalej .Zacznę brać drugie opakowanie i zobaczymy,ale jestem dobrej mysli bo mi się wydaje ze już mi to mija.Plamień nie miałam. Ale cały czas mam obawy przed ciaza.Kurcze chyba się nie odblokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama oli------>to mnie pocieszyłaś. Przy yasmine miałam kaszke na twarzy przez kilka dni a przy tych tabsach wulkany:o Plamień też nie mam a co do skuteczności to naprawde możesz być spokojna. Przy tych poprzednich tabsach brałam 2 razy antybiotyki i 1 raz zapomniałam wziąć tabletki i nie jestem w ciąży (a nie używałam dodatkowego zabezpieczenia kiedy trzeba było). One są naprawde bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziulka07
Cześć Dziewczyny! Jestem nowa. Od następnego tygodnia zacznę brać Yasminelle (jak dostanę okres). Właściwie to są moje pierwsze pigułki. Nigdy wcześniej nic nie brałam. Mój lekarz mi je polecił. Oczywiście byłam wścibska i rozmawiałam długo na ich temat. Negocjowałam inne- wiecie żeby nie dać się wpuścić w maliny. I uznałam że te muszą być naprawde SUPER. Zastanawiam się tylko nad jedną poważna rzeczą i proszę WAS o pomoc :) Czy po zażywaniu jakich kolwie piguł można nabawić się poważnych komplikacji zdrowotnych. Chodzi mi o nowotwory macicy, jajników itp. Bo ja słyszałam już różne rzeczy. Nie wiem czy mam zacząć brać.PRZEZ JAKI CZAS MOGĘ BRAĆ? Pomóżcie proszę bo jestem trochę zagubiona. Pozdrawiam i sorki że się ta rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziulka07
Cześć Dziewczyny! Jestem nowa. Od następnego tygodnia zacznę brać Yasminelle (jak dostanę okres). Właściwie to są moje pierwsze pigułki. Nigdy wcześniej nic nie brałam. Mój lekarz mi je polecił. Oczywiście byłam wścibska i rozmawiałam długo na ich temat. Negocjowałam inne- wiecie żeby nie dać się wpuścić w maliny. I uznałam że te muszą być naprawde SUPER. Zastanawiam się tylko nad jedną poważna rzeczą i proszę WAS o pomoc :) Czy po zażywaniu jakich kolwie piguł można nabawić się poważnych komplikacji zdrowotnych. Chodzi mi o nowotwory macicy, jajników itp. Bo ja słyszałam już różne rzeczy. Nie wiem czy mam zacząć brać.PRZEZ JAKI CZAS MOGĘ BRAĆ? Pomóżcie proszę bo jestem trochę zagubiona. Pozdrawiam i sorki że się ta rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Buziulka07 !! ja bralam tylko przez miesiac yasminelle ze wzgledu na niskosc hormonow, lecz od nastepnego razu mam yasmin i to na 2 miesiace...szukalam i szukalam jakich info wiec weszlam na forum...po opiniach rozniacych sie makabrycznie doszlam do wniosku ze jezeli mi je gin przepisala to miala powody, sprobuje. Wiem ze jedne uwazaja je za nic dobrego inne przeciwnie... a ja nie wiem.nie mialam wczesniej doczynienia z anty dopiero yasminelle byly moimi pierwszymi. i wszystko jest ok.wiec spokojnie.choc wiem ze zdania sa podzielone i pewnie mnie tu zjedzie jakas pannica.....ale to nie wazne bo kazdy ma prawo do wyrazenia opini jezeli chodzi o skutki uboczne , choroby,apalenia itp to powiem ci ze kazde tabsy maja jakis negatywny wplyw na organizm , wiec nie wiadomo jak na te zareaguje twoj organizm powodzenia///pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
hej Dziewczyny mam takie jedno pytanko ,otoz biore juz 3 tydzien i od paru dni mnie bola piersi, sa takie nabrzmiale i wogole.napiszcie czy wam tez tak sie dzieje i czy wam sie zwiekszyly po yasminelle bo ja mam D i nie usmiecha mi sie miec jeszcze wiekszych!!!!!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×