Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

witam! mam problem bo w czasie gdy zazywazłam yasminelle przez przypadek zapomniałam jedenj i zazyłam 72h.. i teraz dalej zazywam y. ale nie wiem czy mam sie dodatkowo zabezpieczac.. jestem w 2 tyg. brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha-mucha
Czy Capivit Piękne Włosy może wpływać na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theodorka
dużo pytań mało odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataagatammm
capivit nie wplywa. a ja mam takie pytanie, zapomnialam siodmej tabletki y. dzien wczesniej kochalam sie z facetem. minelo jakies 12 i pol godziny i ja wzielam czy duza jest szansa ze zaszlam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataagatammm
capivit nie wplywa. a ja mam takie pytanie, zapomnialam siodmej tabletki y. dzien wczesniej kochalam sie z facetem. minelo jakies 12 i pol godziny i ja wzielam czy duza jest szansa ze zaszlam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagrase
Ja po pól roku stosowania yasminelle przytylam 10 kg czy która z was tez tak miala ?? w dodtaku w trakcie przyjmowanie tych tabeltek bylam 2 miesiace na diecie i cwiczeniach i nic nie schudlam wiec sie wkurzylam i odstawilam tabletki, teraz daje sobie 2 miesiace przerwy ale co potem ? zazywac dalej yasminelle ?? a moze zmienic na inne tylko jakie ?? z Góry dziekuje za odp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagrase
Ja po pól roku stosowania yasminelle przytylam 10 kg czy która z was tez tak miala ?? w dodtaku w trakcie przyjmowanie tych tabeltek bylam 2 miesiace na diecie i cwiczeniach i nic nie schudlam wiec sie wkurzylam i odstawilam tabletki, teraz daje sobie 2 miesiace przerwy ale co potem ? zazywac dalej yasminelle ?? a moze zmienic na inne tylko jakie ?? z Góry dziekuje za odp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o 20 wzielam ostatnia tabletke z drugiegio opakowania. dzisiaj kolo poludnia zaczelo mi sie niewielkie krwawienie, ktore powinno byc przeciez dopiero w 2-3 dniu po odstawieniu. jaka moze byc przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o 20 wzielam ostatnia tabletke z drugiegio opakowania. dzisiaj kolo poludnia zaczelo mi sie niewielkie krwawienie, ktore powinno byc przeciez dopiero w 2-3 dniu po odstawieniu. jaka moze byc przyczyna? dodam, ze wszystkie bralam o tej samej godzinie, bez innych lekow i klopotow z biegunkami itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProszeOPomoc88 --- takie sa skutki niedoleczenia infekcji.Co gorsza przerwanie leczenia w trakcie moze spowodowac udopronienie \'zarazkow\' na dana substancje lecznicza.Dokoncz leczenie. neko-neko-chan -- krwawioenie powinno pojawic sie 7 dniowej przerwie i nie ma to znaczenia czy pojawi sie 1 dnia czy 7-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProszeOPomoc88
Młoda położna ----> Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Czy mam zastosować dalej te globulki nawet jeśli się okaże, że to nie nawrót chorby, tylko jakieś podrażnienie? Od miesiąca biorę także Yasminelle, ale z tego co wiem to nie ma żadnych skutków ubocznych przy stosowaniu zarówno tych globulek razem z Yasminelle, czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs andzka
hej dziewczyny ja od 2 miesięcy zażywam yasminelle, zauważyłam że jestem po nich strasznie rozdrażniona czy któraś z Was też tak ma... acha i jeszcze mam chęc na słodkie rzeczy czy Wy też???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs andzka
hej dziewczyny ja od 2 miesiecy biorę yasminelle jestem z nich zadowolona choć zauważyłam że jestem bardziej rozdrażniona, dużo rzeczy mnie denerwuje czy to może być od tych tabletek??? Pozatym robija mi sie krostki na twarzy choć wczesniej ich nie miałam... z pozdrowieniami mrs andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdraznienie i krostki sa wymienione w efektach ubocznych w ulotce, wiec branie tabletek moze byc przyczyna wystepowania:> przy pierwszym blistrze myślalam ze zrezygnuje z tabletek, bo wszystko doprowadzalo mnie do furii, ale juz sie uspokoilam :) efekty uboczne powinny zniknac do 3 miesiaca, jesli beda nadal pomysl nad zmiana pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdraznienie i krostki sa wymienione w efektach ubocznych w ulotce, wiec branie tabletek moze byc przyczyna wystepowania:> przy pierwszym blistrze myślalam ze zrezygnuje z tabletek, bo wszystko doprowadzalo mnie do furii, ale juz sie uspokoilam :) efekty uboczne powinny zniknac do 3 miesiaca, jesli beda nadal pomysl nad zmiana pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProszeOPomoc88
Młoda położna ----> czy przepaść czasowa od wzięcia tamtych 5 globulek do teraz nie będzie miała jakiś złych skutków? To będzie ponad miesiąc czasu. Teraz to wiem, ale wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy, dałam plamę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProszeOPomoc88 --- jezeli minal mieisac i pojawily sie objawy infekcji to juz wizyta u lekarza sie klania.Niedoleczone infekcje moga wracac z podwojna sila i wymygaja silniejszych lekow.Ale to juz lekarz oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam o pomoc
Pisałam jakiś tydzień temu w sprawie postawioenj przez mojego lekarza diagnozy zarażenie rześistkiem i w zwiazku z tym przepisanego Metronidazolu dopochwowego (10 tabletek) Przez zazywanie pierwszych kilku tabletek nie odczuwalam zadnych skutkow ubocznych oprocz tych ktore towrzyszyly mi przed wizyta u lekarza. Jestem obecnie po 7 tabletce i bardzo sie niepokoje. Mam silne pieczenie w pochwie, swedzenie, geste zielone uplawy. W ulotce jest napisane ze moze w 15% przypadkach wystapic drozdczyza, ale ona charakteryzuje sie biala wydzielina. Nie wiem co mam robic...Moj lekarz postawic podczs mojej wizyty diagnoze rzesistka, bo zobaczeniu wydziliny jaka mialam (zielona), czy mogl postawic bledna diagnoze? Czy to moze byc cos innego? Nie wiem czy mam zazyc trzy ostatnie tabletki, bo objawy jakie mam sa bardzo dokuczliwe. Przez caly okres zayzwania Metronidazolu biore Lacibos femina i zadnych innych lekow, oprocz fervexu i trzech rutinoscorbin i apap c dwa razy gdyz bylam lekko przeziebiona. Co mam robic? Co mi jest? Czy to moze byc grozne? Bardzo prpsze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmikusx
Witam, mam do sprzedania opakowanie (bez jednej tabletki) Yasminelle. Może komuś się przydadzą mi nie służą. Proszę pisać na xmikulskax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaaaa
wie ktoś co może oznaczać mocno brązowa wydzielina w pierwszym dniu krwawienia z odstawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isztar89
słyszałam że krawienie podczas stosowania pigułek ma inną barwę niż wczesniejsze normalne miesiączki, może być też krótsze i mniej obfite. jednym słowem - różni się. dlatego chyba nie masz się co przejmować. ja jestem teraz w trakcie przerwy po jednym blistrze. i jestem zadowolona - żadnych efektów ubocznych. czuję się jak zawsze, nie zmiejszyło mi się libido, z moim humorkiem też wszystko ok :) yasmienelle miało też pomóc na moją trądzikową cerę. jak narazie niestety nie widzę poprawy, ale może zmieni się to gdy będe dłużej stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaaaaa
iszkar dzieki;) a cera powinna sie poprawić, ja tez mialam z nią problemy, na poczatku brania mialam wiecej syfków ale juz teraz jest o wiele lepiej i nawet przed krwawieniem nic nie wyskakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeojco
Yasminne ok 40 zł,Cilest ok 20zł. Cilest biorę już ponad rok.i nie jestem w ciąży a cena tabletek niższa o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinee89
Dziewczyny, czy libido podczas brania tabletek może się wahać tzn. czy może być np przez 1 miesiąc zerowe a przez 2 kolejne normalne? Czy jak spada to juz na AMEN i wzrasta dopiero po odstawieniu tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinneee89
Dziewczyny, czy libido może skakać podczas brania tabletek? Tzn. czy możę być np przez 2 tygodnie lub miesiąc zerowe, a przez kolejne np. 2 miesiące normlane? Czy dopiero wraca do normy po odstawieniu tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinneee89
Dziewczyny, czy libido może skakać podczas brania tabletek? Tzn. czy możę być np przez 2 tygodnie lub miesiąc zerowe, a przez kolejne np. 2 miesiące normlane? Czy dopiero wraca do normy po odstawieniu tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinneee89
Dziewczyny, czy libido może skakać podczas brania tabletek? Tzn. czy możę być np przez 2 tygodnie lub miesiąc zerowe, a przez kolejne np. 2 miesiące normlane? Czy dopiero wraca do normy po odstawieniu tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×