Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Mencia
Witajcie ja biore yasminelle 2 misiace,zaczynam 3... ale mam pewien problem... strzsznie zaczely mie bolec piersi... ;( no ale ogolnie to jest oki,zero przybrania na wadze itd... czy ktos tez ma problem z piersiami bolacymi.. ? niewiem,moze zmienic na inne tabletki... ech... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmiśa
hej dziewczyny! lekarz przepisal mi yasminelle sa to moje pierwsze tabletki dzisiaj zazyłam 3 tabletke jednak nie jestem pewna czy dobrze to zrobilam, bo okres dostalam w niedziele i wzielam tez w ten sam dzien tylko teraz pytanie: czy dobrze zrobielam biora tabletke z napisem "ndz" czy jest to bez znaczenia? czy rowznoczesnie moglabym wziac tabletke z napisem pon? czy w tabletkach sa rozne dawki hormonów? pozdarawiem i caluje :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam;) mam pytanie tabletki anty biore od roku i pierwszy raz zdarzyla mi się taka sytuacja, że dostałam okres w środku blista! Musze dodać że zapomniałam jednej tabletki chyba 12 no i ostatnio zdarzały mi się spóźnienia nawet ok 10 godzin. Czy to może świadczyć o ewentualnej ciąży czego jestem w pełni świadoma. Eh jak bedzie to trudno nie ma tragedii :) Proszę o odpowiedź za którą z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha help
od 3 dni bolą mnie sutki, wspólżyłam w zeszłym tygodniu w piątek, wcześniej byłam u ginekologa i na szczęście wszystko było w porządku... jednak zmieniła mi tabletki antykocepcyjne z yasminelle na yasmin myślicie że ten ból sutków moze być spowodowany zmianą większej dawki hormonów? boję się że mogę być w ciąży ale to raczej nie możliwe bo zabezpieczyliśmy się również mechanicznie. (mam taką nadzieje;/). myślicie że to przed okresem? w przyszłym tygodniu w czwartek/piatek powinnam go dostać. nie wiem czy nie powinnam zgłosić się do gin i poprosić żeby mi przepisała znowy yasminelle bo po nich czułam się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolido mlodej Polożnej
chcialam sie dowiedziec jak szybko wchlania sie yasminelle po polknieciu,bo ja wzielam tabletke i po 5 godzinach zwmiotowalam i nie wiem czy przez to moglam ,,pozbyc'' sie z siebie hormonow.....Prosze o odpowiedz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolido mldej Polożnej
czyli wszystko oki;) całe szczescie;) dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllvia23
Maargo19, nie martw sie, to normalne. Tez biore 9 tabletke yasminelle (1 opakowanie) i nadal mam "okres". To plamienia. Moga nawet trwac przez cale pierwsze opakowanie, zalezy od organizmu, niekiedy potrzebuje on nawet 3 calych cyklow zeby sie dostosowac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha help
od 3 dni bolą mnie sutki, wspólżyłam w zeszłym tygodniu w piątek, wcześniej byłam u ginekologa i na szczęście wszystko było w porządku... jednak zmieniła mi tabletki antykocepcyjne z yasminelle na yasmin myślicie że ten ból sutków moze być spowodowany zmianą większej dawki hormonów? boję się że mogę być w ciąży ale to raczej nie możliwe bo zabezpieczyliśmy się również mechanicznie. (mam taką nadzieje;/). myślicie że to przed okresem? w przyszłym tygodniu w czwartek/piatek powinnam go dostać. nie wiem czy nie powinnam zgłosić się do gin i poprosić żeby mi przepisała znowy yasminelle bo po nich czułam się rewelacyjnie prosze o rade mloda_polozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę yasminelle od tygodnia, wcześniej brałam inne ok 3 lata i teraz bardzo żałuje ze poprosiłam mojego ginekologa o zmianę, ogólnie czuje się dobrze ale stan mojej cery jest tragiczny!! mam jeden wielki stan zapalny na buzi, plecach i dekolcie, nie wiem tylko czy po 1 opakowaniu będę mogla spowrotem wrócić do tamtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a PRZERWA
Po jakim czasie przerwac branie tabletek ? czy powinnam zrobic jakis odpoczynek dla organizmu ? Biore Y juz 10 miesiecy czy powinnam zrobic jakas przerwe ? jak tak to jak dluga ? Moga byc jakies skutki uboczne zbyt długiego brania tabletek ? np. ro kczasu bez zadnych przerw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia90
Witam wszystkich Mam pewien problem yasminelle zapisano mi jakis czas temu jednak mialam czekac na okres. mam problem z nieregularna miesiaczka wiec po dlugim czasie oczekiwan nadal nie dostalam okresu. moj ginekolog kazal mi jednak zaczac brac tabletki bez okresu. Wiec moj probem polega na tym czy jesli wezme cale opakowaie i nadal nie dostane miesiaczki (zakladajac z gory) to mam robis to 7 dni przerwy czy brac nastepne opakowanie?? tabletki te maja glownie sluzyc mi uregulowaniu mojego cyklu. pozdrawiam i czekam na szybko odpowiedz. prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwig
Mam 5 opakowań tabletek Yasminelle do sprzedania. Nowe, kupione w aptece w Polsce, w folii nierozpakowane. Cena 37 zł jest za jedno opakowanie, razem za 5 opakowań wychodzi 185 zł. kontakt na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha help --- przezciez bol piersi jest normlanym skutkiem ubocznym tabletek anty.Gdzie to jest problem? jadzka11 --- fakt, glupta jest zmienianie tabletek jezeli organizm dobrze z nimi funkcjonuje.Ale jak juz zmienilas to moze daj szanse organizmowi na dostosowanie sioe do nowych.Bo takie skakanie z jednych tabletek na drugie tez nie jest dobre.I nigdzie nie jest powiedzianie,ze drugi raz te same tableki organizm zaakceptuje. a PRZERWA --- przy tabletkach niskoskladnikowych nie ma potrzeby robienia przerew jezeli wyniki badan sa ok.Wrecz sie takich przerw nie zaleca. kasia90 --- A twoj ginekolog nie wie,ze rozpoczecie brania tabletek nie czekajac na okres moze byc niebezpieczne dla zdrowia? Jedyne tableki,ktore mozna tak brac to cerazette.Jezel okres sie nie pojawia to wywyluje sie go luteina i rozpoczyna blister jak sie okres pojawi.A jak nie dostaniesz krwawienia po odstawieniu to wybierz sie do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonulka
ja to az sie dziwie ale nie mam żadnych skutków ubocznych po tabletkach, zastanawiam sie czy jasminelle ma wystarczającą dla mojego organizmu dawke hormonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmen...do Młodej Położnej
biore regularnie(co do godziny)od 3 tyg.yasminelle.Wczoraj kochalam sie z moim chłopakiem i ,,skonczyl'' we mnie....chcialam sie zapytac czy jest ryzyko wpadki?bo troszke sie denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madllene
hej. mam problem. 4 dni temu zaczelam znowu brac tabletki yasminelle. dzisiaj moj chlopak dal mi tabletke ktora wygladala identycznie jak tabletki yasminelle wiec ją polknelam. okazalo sie ze nie wyjął jej z opakowania tylko wziąl ze stolika, bo myslal ze sobie wczesniej wyjelam. czy jakies inne tabletki wygladaja tak samo jak yasminelle? i czy stanie sie cos jezeli wezme dzisiaj dla pewnosci druga? no i czy jezeli to jest inna tabletka antykoncepcyjna to moze zmniejszyc skutecznosc? dla niektorych moze sie wydawac to smieszne ale prosze o szybka odpoiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położno, co może być przyczyną wydobywania się z pochwy białej mazi? od kilku dni, kilka razy dziennie to mi się zdaża. Dodam ze odstawiłam tabletki i nie biorę ich juz od 2 miesięcy ale nie sądze że to może miec związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattti
Karmen...do Młodej Położnej ---> tabletki chronią cię od pierwszego dnia:) informacja z ulotki i potwierdzam :) wypróbowałam na sobie :) teraz tab biore 3 lata i dzieci nie mam:) tak że nie masz sie co martwić:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia..2
czesc mam pytanie...czy alkohol osłabia działanie yasminelli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic90
Mam pytanie do Młodej Położnej.Od 2 dni biore Yasminelle. Są to moje pierwsze tabletki anty. Kiedy mogę się spodziewać jakichkolwiek skutków ubocznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
mam poważne pytanie,wszedzie pisze ze yasminelle ma mniejsza dawke hormonow....;/ ale to chyba nie oznacza ze ma mniejsza skutecznosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmen...do Młodej Położnej -- uprawiajac sex zawsze jest ryzyko wpadki.Nie ma 100% antykoncepcji. agacia..2 ---- miedzy alkoholem a tabletka powinno sie zrobic jakies 30 - 40 minut przerwy.Leki popite alkoholem trudniej sie wchlaniaja. monic90 ---- to juz jest pytanie do wrozki.Skutki uboczne moga wystapic w kazdej chwil. zwyczajna_11 --- a nie jest to plodny sluz? Jakos jest zmieniony chorobowo? madllene --- skoro jest tabletka to musi byc gdzies byc opakowanie.Nie mozesz sprawdzic po szawkach? Mozesz wziac dla pewnosci jeszzce raz, ale to nie jest kwestia tego czy wzielas odpowiednia tabletke czy nie.Problem twki w tym co wzielas? Dla wlasnego bezpieczenstwa bierz leki prosto z opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajna_11 --- to ,ze kiedys tak nie mialas to nie znaczy,ze tak bedzie zawsze.Zwlaszcza po odstawienku tabletek,kiedy oragnizm przestawia sie na naturalny cykl.A jak sie niepokoisz to wybierz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:-) ostatnio zaczęłam brać tabletki dopochwowe i się zastanawiam czy nie obniży to skuteczności yasminelle.. I zastanawiam się jeszcze czy tabletki anty trzeba brać co do min tak jak niektóre dziewczyny na forum? Bo ja to np biorę tak koło 22 a 23.30.. Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Właśnie rozpoczęłam 4 opakowanie yasminelle. I jest wszystko oki. Żadnych stanów zapalnych na buzi, regularne miesiączki, żadnego bólu brzucha podczas okresu:). Plamienia u mnie trwaly podczas pierwszego opakowania- może do 5 dni po okresie:). I było to tylko kilka kropelek na dzień. Wczesniej nie przyjmowalam zadnych innych tabletek i uwazam, ze wybor y przez moją ginekolożkę był strzałem w 10:) Jezeli macie jakies zapytanka to piszcie na maila usagi1989@o2.pll:) Apropo jeszcze tego kogoś- kto sprzedaje te 5 opakowan>> u mnie w aptece kosztują 32,90, czyli o pare zlotych mniej. Poza tym naprawde polecam chodzenie do ginekologa po recepte, bo przy okazji mozna sie skonsultowac i zbadac, czy wszystko w srodku jest oki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×