Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość proszeoODP
zmiana godziny tab;etki o 5 minut wcześniej wpłynie jakoś na działanie???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubioaa21
MLODA POLOŻNO-------> zapomnialam wziasc tabletki, wzielam ja rano i uplynelo rowno 12h. Czy ryzyko jest zmniejszone i czy musze sie zabezpieczac przez tydzien czy te 12h nie maja duzego znaczenia? Bardzo prosze od odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anicia__84
mloda polozno dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anicia__84
mloda polozno dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2999
jestem teraz w trakcie przerwy, ostatnią tabletkę wzięłam w sobote i czekam na to krwawienie... a wzasadzie nie wiem czy jeszcze czekam, ponieważ dzisiaj dostałam coś co ja osobiście nie nazwałabym krwawieniem;) Wydobywa się ze mnie coś w rodzaju gęstego ciemnobrązowego śluzu i w niedużych ilościach. Zastanawiam się jak w zasadzie ma wyglądać to krwawienie bo podejrzewam że będzie się różnić od normalnej miesiączki ale czy to już jest to czy mam się spodziewać czegoś więcej? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilooo
Witam, nurtuje mnie pewne pytanie, w czasie 7 dniowej przerwy brałam antybiotyk (Forcid), jutro kończe antybiotyk a od czwartku zaczynam nowy blister i takie moje pytanie czy nawet jesli zaczynam nowy blister to i tak bede musiała się zabezpieczać dodatkowo przez te siedem dni po skończeniu brania antybiotyku?? Bardzo prosze o odpowiedź :) jestem początkująca w braniu tabsów i stad to dziwne pytanie :) z góry dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia4883
hello.ja biore yasminelle od dwoch tygodni .i mam lekko powiekszone piersi no i plamienie,czasami lekkie bole brzucha jak podczas miesaczki.mam pytanko czy jest szansa ze to efekty uboczne ustapia gdy moj organizm sie przyzwyczai do yasminelle,chcialam zauwazyc ze to moje pierwsze opakowanie.wczesniej stosowalam navynette,ale meczyly mnie bole glowy.potem byla polroczna przerwa z pigolkami a teraz zaczynam od yasminelle. czekam na odpowiedz i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K19
Witam, widze ze są rózne opinie na temat yasminelle. Ja biore je tydzien, na poczatku mialam po nich silne bóle głowy i bylam senna. Teraz jest ok ;) Ja jestem uczulona na lateks, wiec stosowanie prezerwatyw nie wchodzi w gre. Jeszcze nie kochalam sie ze swoim chlopakiem podczas stosowania tych tabletek - mam pewne obawy. Czy one naprawde pomagaja aby nie zajsc w ciąze? To sa moje pierwsze tabletki anty., wiec sie troche boje i nie jestem zbytnio przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K19
Witam, widze ze są rózne opinie na temat yasminelle. Ja biore je tydzien, na poczatku mialam po nich silne bóle głowy i bylam senna. Teraz jest ok ;) Ja jestem uczulona na lateks, wiec stosowanie prezerwatyw nie wchodzi w gre. Jeszcze nie kochalam sie ze swoim chlopakiem podczas stosowania tych tabletek - mam pewne obawy. Czy one naprawde pomagaja aby nie zajsc w ciąze? To sa moje pierwsze tabletki anty., wiec sie troche boje i nie jestem zbytnio przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K19
Witam, widze ze są rózne opinie na temat yasminelle. Ja biore je tydzien, na poczatku mialam po nich silne bóle głowy i bylam senna. Teraz jest ok ;) Ja jestem uczulona na lateks, wiec stosowanie prezerwatyw nie wchodzi w gre. Jeszcze nie kochalam sie ze swoim chlopakiem podczas stosowania tych tabletek - mam pewne obawy. Czy one naprawde pomagaja aby nie zajsc w ciąze? To sa moje pierwsze tabletki anty., wiec sie troche boje i nie jestem zbytnio przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
K19 -------- Czy tabletki pomagaj zeby nie zajsc w ciaze?TAK !JEST TO NAJLEPSZA FORMA ANTYKONCEPCJI jaka wymyslono, tak wiec niczego sie nie obawiaj, ja na pocztaku tez mialam pewne obawy, ale zobaczysz sama,ze szybko sie przekonasz:)Ja od ponad roku stosuje te tabletki, od ponad roku moj partner konczy we mnie, w ciaze nie zaszlam.Tylko pamietaj o tym zeby nie zapominac o tabletach, ja mam ustawione przypomnienie w telefonie na caly miesiac z gory i jeszcze nie zdarzylo mi sie zapomniec jakiejkolwiek tabletki.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeoODP
zmiana godziny tabletki o 5 minut wcześniej wpłynie jakoś na działanie???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloooo
Witam, nurtuje mnie pewne pytanie, w czasie 7 dniowej przerwy brałam antybiotyk (Forcid), jutro kończe antybiotyk a od czwartku zaczynam nowy blister i takie moje pytanie czy nawet jesli zaczynam nowy blister to i tak bede musiała się zabezpieczać dodatkowo przez te siedem dni po skończeniu brania antybiotyku?? Bardzo prosze o odpowiedź jestem początkująca w braniu tabsów i stad to dziwne pytanie z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiolka
witam!chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was slyszala o wpadce podczas brania yasminelli?? bo ja jednak sie boje zeby partner konczyl we mnie;/ w koncu nigdy nie ma 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
Skonczyłam breac yasminelle 3 miesiace temu pierwszy okres dostalam w 24 dniu cyklu, 2 w 27 dniu a teraz jest 30 dzien cyklu i okresu jeszcze nie dostalam? czy to normlane i co powinnam zrobic jesli w najblizszym czasie okres sie nie pojawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edessa
5 min?? myslalam ze zle przeczytalam :| heh w ulotce jest napisane wyraznie ze mozesz sie spoznic z przyjeciem do 12 godzin wiec jak 12 godz nie zmniejsza skutecznosci to jakim cudem 5 min moze zmniejszyc :| wystrczy tylko przeczytac ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
skonczylam brac yasminelle ok 3 miesiace temu. Pierwszy okres dostałam w 24 dniu cyklu, 2 w 27 dniu cyklu a teraz mam 30 dzien cyklu i miesiaczka sie nie pojawila. czy to normalne? i co powinnam zrobic jesli okres nie popjawi sie w najblizszych dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
skonczylam brac yasminell ok 3 miesiace temu. Pierwszy okres po odstawieniu dostałam w 24 dniu cyklu, następny w 27 dniu a teraz jestem w 30 dniu cyklu i okresu jeszcze nie dostałam. Czy to normalne po odstawieniu? co powinnam zrobic jesli okres nie pojawi sie w najblizszych dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadża
Skoro po pierwszym bilistrze i kochaniu się z chłopakiem do końca dostałam krwawienie z odstawienia, to pigułki widocznie działają, prawda? Teraz czekam na okres i trochę się boję, bo po raz pierwszy miesiąc temu współżyłam podczas 7-dniowej przerwy, ale skoro wówczas skuteczność się nie zmniejsza i nie zaszłam w ciążę wtedy, to nie ma jakichś szczególnych powodów, dla których pigułki miałyby w tym miesiacu nie działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubioaa21
MLODA POLOŻNO-------> zapomnialam wziasc tabletki, wzielam ja rano i uplynelo rowno 12h. Czy ryzyko jest zmniejszone i czy musze sie zabezpieczac przez tydzien czy te 12h nie maja duzego znaczenia? Bardzo prosze od odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiii
Witam wszystkich, Jak większość osób na tym forum, ja również mam pytanie:) Ostatnią tabletkę z blistra zażyłam w poniedziałek ok 7:30, ale o ok 11:00 wymiotowałam (ehh gruba impreza była). Przypuszczam zatem, ze część tabletki zdążyła się wchłonąć ale pewnie nie cała, jak myślicie? Stosunek nie miał miejsca po, ale pytanie dotyczy tego, czy teraz po tygodniu przerwy powinnam normalnie zacząć brać tabletki i czy będą nadal skuteczne, jeżeli założę że cała tabletka sie nie wchłonęła. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiii
Witam wszystkich, Jak większość osób na tym forum, ja również mam pytanie:) Ostatnią tabletkę z blistra zażyłam w poniedziałek ok 7:30, ale o ok 11:00 wymiotowałam (ehh gruba impreza była). Przypuszczam zatem, ze część tabletki zdążyła się wchłonąć ale pewnie nie cała, jak myślicie? Stosunek nie miał miejsca po, ale pytanie dotyczy tego, czy teraz po tygodniu przerwy powinnam normalnie zacząć brać tabletki i czy będą nadal skuteczne, jeżeli założę że cała tabletka sie nie wchłonęła. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
byłam wczoraj u gina.tez mi przepisal yasminelle.to moje pierwsze tabletki i w ogóle pierwszy raz bede sie kochac. napisze mi sie przyswoiły.za kilka dni powinnam miec okres. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga98
Dziewczyny ;* mam takie pytanie zaczełam brać tabletki yasminelle ( kończe pierwszy blister) tylko że nie poczytałam i przyjełam pierwszą tabletke nie tak jak się powinno tylko 2 tygodnie po ostatnim okresie kiedy byłam akurat podczas owulacji ! Wiem że poprzestawiam sobie cały cykl ale to mnie nie martwi, chodzi o to od kiedy zaczną działać te tabletki bo nie wierze że gdy zmiania mi się cały cykl to moge współżyć w pierwszym miesiącu. Czy po pierwszym okresie i kiedy zaczne brac już drugi blister moge juz spokojnie bez obaw współzyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadża
Biorę pigułki o 21. Ostatnio, kiedy była zmiana czasu, wzięłam o 21 i następnego dnia też, ale wychodzi na to, że dzień wcześniej wzięłam godzinę wcześniej, a drugiego później. Czy to ma wpływ na skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubioaa21 --- zalezy w ktorym tygodniu.Zreszta wszystko jest w ulotce. Olga98 ----- skontaktuj sie z lekarzem.Zrobilas duza glupote,a hormony to nie cukierki,ktore mozna brac jak sie chce bez zagrozenia dla zdrowia.A kwestia zabezpieczenia w Twoim wypadku wcale nie jest taka oczywista.Ja sie nie podejmuje odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do sprzedania opakowanie Yasminelle(jest w nim 11 tabletek bo ja musiałam odstawić) oraz recepty na Yasminelle, zainteresowane proszę o kontakt na mejla- yasmin6@onet.eu, miłego dnia :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do sprzedania opakowanie Yasminelle(jest w nim 11 tabletek bo ja musiałam odstawić) oraz recepty na Yasminelle, zainteresowane proszę o kontakt na mejla- yasmin6@onet.eu, miłego dnia :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do sprzedania opakowanie yasminelle w ktorym jest 11 tabletek oraz recepty do realizacji, zainteresowanie prosze o mejla na yasmin6@onet.eu, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaaaa
czy wie ktos czy Fat burners women na odchudzanie wpływa jakos na yasminelle?podam jego sklad moze młoda polozna bedzie cos wiedziec: witamina B6 wapń cholina polinikotynian chromu pikolinian chromu L-karnityna kora wierzby białej damiana cascara sagrada uva ursi wyciag z owocu cayenne gotu kolacentella asiatica cola cola nitida płesznik chlorowodorek betaniny DL-metionina lecytyna kwas linolenowy kwas oleinowy w wyszukiwarce znalazłam kilka forum na ten temat ale nikt nie wie dokladnie jak jest z tymi fat burnerami...a od dzisiaj zaczynam ćwiczyc, moja gin.niestety moze mnie przyjac dopiero pod kon.miesiaca wiec mi nie pomoze;/ pozdrawiam ciepło;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×