Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość odsprzedam yasminelle
witam drogie Panie mam takie pytako kupiłam 3 opakowania yasminelle i chętnie je odsprzedam a więc jak ktoś jest chętny proszę pisać na emeil natalii0@o2.pl pozdrawiam ps bralam je rok czasu i nic mi nie bylo czułam sie świetnie nie przytłam nie mdlałam itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam yasminelle
witam drogie Panie mam takie pytako kupiłam 3 opakowania yasminelle i chętnie je odsprzedam a więc jak ktoś jest chętny proszę pisać na emeil natalii0@o2.pl pozdrawiam ps bralam je rok czasu i nic mi nie bylo czułam sie świetnie nie przytłam nie mdlałam itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to było do mnie to stosunek niestety był 2 dni wcześniej... w sumie to się specjalnie nie martwię... pytam tak dla pewności... prawdopodobieństwo jednak jest... może ktoś był z takim przypadkiem u lekarza czy coś... bo nie wiem czy czasami nie zaprzestać brać... a do lekarza nie mam jak zadzwonić ani iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie- zapomnialam tabletek jadac na urlop i po jedenastej tabletce z blistra mialm 7 dni przerwy. Czy teraz po tych siedmiu dniach mam zaczac nowy blister czy co???? blagam o jkaies info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mam do sprzedania 4 opakowania tabletek Yasminelle. Data ważności 12.2013r. TANIO!! Zainteresowane Panie proszę o kontakt. jaskoleczka.az@interia.pl lub gg6286125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
A powiedzcie mi kochane, czy jak dostalam recepte w woj lubuskim w ksiazeczce RUM (nie wiem czy gdzies w PL to zostalo wprowdzone) to czy wykupie z tej recepty lekarstwa we Wrocławiu gdzie takich ksiazeczek nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę te tabletki od ponad pół roku, ostatnia tabletkę z blistra zażywam w środę i okres dostawałam w niedziele, ewentualnie w nocy z soboty na niedziele. W tym miesiącu jednak okres dostałam w czwartek, czyli dzień po ostatniej tabletce.. Czy powinnam się tym niepokoić? przechodziłam w tym miesiącu grypę żołądkowa i może przez to mi się rozregulowało? będę wdzięczna na odp co o tym sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Nie wiem co mi sie z nogami dzieje...Niby nie bola...ale czasami jakis taki skurcz maly zlapie...powiem nawet skurczyk....w nocy mnie szczypala troszke prawa lydka...ale to trwalo 5 min moze i przeszlo...takkie to falowe szyczpanie bylo....szczypalo sekunde, sekunde nie .... Druga noga tez mnie czasami zaskórczy jesli moge tak powiedziec... Jakby to byly zakrzepy to by bolalo bardzo no nie? poza tym ja wiem czy w pierwszym blistrze cos by sie moglo zrobic??? Jestem po 14 tab;etce...Odpiszcie cos prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara87 ---- a co Ci sie rozregulowalo ? Skoro krwawienie pojawia sie w 76 dniowej przerwie to szwystko jest ok.A czy to jest niedziela czy czwartek to nie ma znaczenia.Organizm to nie szwajcarski zegarek. 1500 watpliwosci --- jakby bardzo bolalo to znaczyloby to,ze zakrzepica jest bardzo zaawansowana.Ale nie martw sie,zakrzepy raczej nie tworza sie w dwoch nogach naraz.Pobierz sobie np.aspargin.Powinno pomoc.Yasminelle moga wyplukiwac magnez i potas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, jak zwykle coś sobie wkręcam :P ale przyzwyczaiłam się ze dostawałam w ten sam dzień więc pomyślałam, że może coś jest nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, jak zwykle coś sobie wkręcam :P ale przyzwyczaiłam się ze dostawałam w ten sam dzień więc pomyślałam, że może coś jest nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, jak zwykle coś sobie wkręcam :P ale przyzwyczaiłam się ze dostawałam w ten sam dzień więc pomyślałam, że może coś jest nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombilla
Biorę Yasminelle od roku i jestem bardzo zadowolona. :) Jakkolwiek mam nietypowe pytanie. Zaczęłam pić yerba mate i zastanawiam się czy ma to jakiś wpływ na skuteczność tabletek... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie lekarz przepisal mi lek Tarivid (Ofloxacinum) Czy ma jakis wplyw na dzialanie tabletki yasminelle. Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Jesli nie jestescie pewne czy jakies srodki maja wplyw na tableti albo macie pytana na temat antykoncepcji dzwoncie na ten numer: (022) 654-0-200 Warszawskie Pogotowie Antykoncepcyjne® szybko udziela porad antykoncepcyjnych, ginekologicznych, położniczych i seksuologicznych. Istnieje także możliwość wykonania pilnych badań USG z tej dziedziny. http://www.antykoncepcja.isf.pl/ POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka1985
do młodej położnej cieszę się że jeszcze jesteś na tym forum bo mam parę pytań do Ciebie,właśnie miałam robioną cytologię i wyszła mi grupa II na karcie badania cytologicznego wyszło że flora bakteryjna obfita,zmiany odczynowe średnie charakterystyczne dla ziarniaków i mój ginekolog przepisał mi vagical i kazał brać jedną globulkę tuż przed snem a dalej biorę yasminelle i zapytałam go tylko czy te globulki nie obniżają skuteczności yasminelle ale już kompletnie zapomniałam go zapytać że skoro ja mam te bakterie a kocham się z moim chłopakiem bez prezerwatywy bo w końcu po to biorę yasminelle to czy on też może mieć te bakterie i czy on też powinien rozpocząć leczenie no bo jeśli te globulki mi pomogą i wyleczą ten stan zapalny a mój chłopak będzie miał te bakterie to za każdym razem jak ja się wyleczę to on będzie mnie zarażał? i jeszcze jedno pytanie właśnie jestem w 2 dniu przerwy i za 2 dni powinno być krwawienie z odstawienia czy na ten czas krwawienia odstawić te blogulki a po krwawieniu dokonczyć kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
A czy jest jakiś inny środek z duza iloscia Mg i K niż aspargin? Czytalam ze to trzeba brac po 2-6 tabletek po posilku, a ja nie chce katowac tak zoladka. Ja pije Mg w tabletkach musujacych, rizpuszczalnych w wodzie. Najpierw pilam co drugi dzien raz dziennie, a od 3 dni stosuje po 1 tabletce dwa razy dziennie. NIby jedna tabletka to dziennie zapotrzebowanie a nie wolno przekraczac 3...Ale w tym nie ma potasu niestety... MLODA POLOZNO czy aspargin jest naprawde dobrym uzupelnieniem, lepszym niz takie tabletki musujace? Ja zdecydowanie wole takie rozpuszczalne w wodzie, bo smaczne to przynajmniej:) Jakie preparaty bys mi polecila jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooowiteczka
hej Kobitki :) mam pytanko ad yasminelli czy restrykcyjna dietka obniza icch skutecznosc i czy mozliwa jest wpadka a moze ktroa zaliczyla z tymi pigulkami, pytam bo dopiero zaczelam brac:) dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka1985 --- korzystaj z interpunkcji ,bo tego sie nie da czytac.Uzywajcie prezerwatywy,a na czas krwawienia przerwij leczenie. 1500 watpliwosci ---- nie znam lepszego preparatu na rynku.Bierze sie 1-2 tabl. dziennie.Do 6 tabl.w naparwde bardzo duzych niedoborach i na wyraznie zlecenie lekarza.Nie ma potasu w wersji rozpuszczalnej.Jezeli bedziesz brala jakis preparat z magnezem i potasem to zrezygduj z wersji rozpuszczalnej.Mozesz tez pic magnez a w aptece kupic sam potas ( bez recepty oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
MLODA POLOZNO--> W takim badz razie kupie ten aspargin...Jesli jest dobry to faktycznie mysle ze warto. A mam jeszcze jedno pytanie. Od poczatku mojego pierwszego blistra krwawie...Czyli juz 18 dzien. Zaczyna sie to od okolo 3 w nocy jakos. rano wstaje i takie intensywne krwawienie mija okolo 14, 15 i potem jest juz nieco mniejsze...Czy ja sie powinnam tym przejac. Czuje sie juz oslabiona. Jestem blada i byc moze mam nawet anemie...Nic nie zapowiada tego ze to minie...Jest to krwawienie a nie plamienie. Czy to normalne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliowosci
MLODA POLOZNO--I jeszcze jedno pytanie dostalam od lekarza Citadrina, bo miala w sierpniu nadzerke usuwana i jeszcze mam pouzywac zeby ladnie sie goilo i nie wiem skoro biore juz 18 tabletke i caly czas krwawie i zaraz bedzie 7 dniowa przerwa i krwawienie pewnie jeszcze wieksze, to czy moze je stosowac, czy lepiej pczekac az przerwa minie? A co jesli wtedy krwawienie nie minie także? Mam stosowac mimo krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
hej mam taki problem bralam yasminelle ale od roku biore yasmin okres mam roznie raz czwratek wieczorem raz pistek rano!! ale problem mam w tym miesiacu wczoraj pare kropelek krwi i dzisiaj to samo prawie niewidoczny ale jest!! czy cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×