Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Gość barbara cudna
hej dziewczyny ja wlasnie jestem po 1 probie zajscia w ciaze ,kilka dni po stosunku wlasciwie nie mam zadnych objawow po za wrazliwymi sutkami i mierzylam sobie dopochwowo temperature i mialam 37.2 i czuje sie taka rozpalona jakbym miala goraczke ale nie jestem przeziebiona-mi wychodzi ze @ powinnam dostac 28 lutego -mysle jednak ze nic z tego -ale fajnie ze was poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cudna barbaro do 28 jest jeszcze duzo czasu i nie wiadomo co sie jeszcze stanie:)A noz widelec moze sie uda. Lolu przepraszam ze wczoraj juz nie odp ale bylam strasznie zmeczona.Dzis tez mialam pobudke o 5.00.Teraz zmykam na uczelnie a potem do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola nie wiem jak zinterpretować wyniki:( Temperaturką nigdy się nie zajmowałam...pozostaje zrobić test albo jeśli masz dużo cierpliwości poczekać na @... Miśka jeśli chodzi o wiek jak dla mnie nie robi różnicy znam akurat trzy pary których różnica wieku wynosi 20,15 i 13 lat i żyją szczęśliwie wychowują dzieci, ogólnie mówiąc luzik... W dniu ślubu wszyscy się cieszą Waszym szczęściem, nie sądzę żeby rodzice robili awantury w takim dniu, może będą patrzeć na siebie z niesmakiem ale awantury nie będzie, dobrym rozwiązaniem będzie tak na wszelki wypadek nie sadzać ich razem:) A moje wyniki usg są dobre, żadnych cyst, torbieli wszytko gra:) Nic tylko się cieszyć...tylko dlaczego nie ma dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam:) a ja mierze tempke w ustach i mam wynik 36,8 i 2 dni do @ nie wiem czy to wysoka czy niska tempka?? i czy wlasnie powinnam ja mierzyc w ustach ,a nie w pochwie!! doradzcie cosik🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
wiem ze daleko jescze -ale normalnie nic nie czuje kompletnie nic ,jestem przekonana ze nie udalo sie ,no moze taki jeden objaw ale to nie na ciaze ze jestem dosyc nawilzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel ja mierze w pochwie i do dziś miałm 36,8 a dziś było 36,9 nio i jutro nie wiem a w sobote @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel ja mierze w pochwie i do dziś miałm 36,8 a dziś było 36,9 nio i jutro nie wiem a w sobote @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witaj lola:) ja jutro zmierze sobie w ustach i w pochwie i zobaczymy czy bedzie jakas roznica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
to widze ze termin @ mamy w sobote razem?? masz moze jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka nic sie nie martw , wszystko będzie dobrze ;-) Agnese dobrze mówi posadz ich daleko od siebie ;-) Ja i mój TZ tez jestesmy juz po przejściach tylko ze oboje mieliśmy cywilne wiec nam sie udało ;-) ... jednak najważniejsze w życiu to miłość, szacunek itd. Szukając czegoś na walentynki znalazłam fajną ksiażeczke , w głowie utkwił mi jeden cytat --🌼\"Jesli chcesz zeby Wasz zwiazek był udany to traktujcie się zawsze tak jakby to była wasza pierwsza randka\" 🌼---(coś w tym sensie) Bardzo mi się to spodobało i uważam ze coś w tym jest ;-). Co do wieku to ja nie mam nic przeciwko takiej róznicy ;-) mój TŻ jest odemnie starszy 7 lat ;-) barbara -- jeszcze troszke za wcześnie żebyś cos czuła wiec nic sie nie martw ;-) Agnese -- ciesze sie ze usg wyszło w porządku ... wiec pomalutku do dzieła ❤️ ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel trudno powiedzieć czy mam objawy i na co !!! Mam tempke troche pobolewa mnie brzuszek nio i mam w dzień czasem nudności a tak to dziwi mnie brak bólu piersi- wczoraj zaczynały bolec a dziś już nie tylj że są napięte jak nigdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllll
metoda mozesz wyjasnic co oznacza TŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooo, wróciłam, po paru dniowej przerwie, ale niestety...przyszła @ !!!!!!! A właściwie juz się kończy, więc.... :) Ale miała wczoraj piękne Walentynki, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) matoda....jesteśmy w podobnym wieku, jak ktoś zauważył \"dojrzałym\";))Chciałabym się do Was przyłączyć, bo właśnie zaczynam świadomie planować potomstwo. Mój mąż jest jak najbardziej \"za\" ale nie chcę non stop zawracać mu głowę moimi \"schizami\", które chyba powoli się rozkręcają:))Po prostu czuję, że przyszedł czas na dziecko. Jestem spełniona zawodowo, lubię to co robię, mam świetną bratanicę (3,5 roku), z którą można fajnie spędzić czas....ale chciałabym być już Mamą jak większosć z Was. Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam pytanie odnosnie wyników badań na toksoplazmozę (moja ginekolog jest na urlopie) IgG 43,50 IgM ujemne Czy to oznacza, że kiedyś chorowałam na toxo, mam przeciwciała, jestem teraz zdrowa i nie powinny mnie te wyniki martwić?? Przede mną jeszcze badania na IgG różyczki, bo chyba nie chorowałam w dzieciństwie:( Oczywiście biorę folik:) Dziewczyny jak Wy się przygotowałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku grudnia wcinam Folik i raczej zdrowo się odzywiam! heheh dziś zjadłam tylko 1 pączka, a obiecałam sobie ze przez cały dzien zjem 3 - nie więcej ! A teściowa nasmażyła ich 109 !!!!!!! Poza tym, to.... bardzo się z mężem kochamy, nie kłócimy i raczej nie stwarzamy sobie kłopotu, zeby sie nie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek...dziekuję za przyjęcie do Grona Przyszłych Mam;)) A robiłaś jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Juz wrocilam.Ale jestem zadowolona z fryzjera.Jak nigdy. Dzis wraca moj ukochany.Mamy wieczor tylko dla siebie,hi hi. Agnese ciesze sie ze Twoje usg jest dobre.Teraz trzeba tylko wytrwale dzialac. Mam nadzieje ze macie dziewczyny racje z tym moim slubem.Oby sie nie pozabijali.Oni sa zdolni do wszystkiego,zwlaszcza matka.Nigdy nie wiadomo co jej strzeli do glowy. Lola amel trzymam mocno kciuki zeby w sobote @ nie przyszla.Wiecie ze jako pierwsze macie szanse nadac temu topikowi sens?Licze na Was!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... Robili mi w tamtym roku w styczniu, kiedy to poroniłam moje 1 maleństwo. Okazało się, że wszystko ze mna w porządku....po prostu tak juz musiało byc :( (ale nigdy się z tym nie pogodze, tak tęsknie za moja Kruszynką - często o niej rozmawiamy z mężem). Tak bardzo będę się cieszyła, kiedy zobaczę te 2 kreseczki na teście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam Wam przesłac szczęsliwe fluidy (jesli można) ,rok temu luty był dla nie łaskawy,miałam monitorning a dokładnie 16go doszło do zmajstrowania naszego synka;-))) do tej pory mam test i zdjecie usg z pęknietym pęcherzykiem,i jestem żywym dowodem ze pomimo nakrecania mozna zajsc w ciąze:-))) polecam duzó czerwoneo winka(wytrawne oczywiscie) i kwasy omega 3(takie w tabsach),ja dzieki takiej diecie zaciażyłam chociaz poprzedni moj gin chcial mnie faszerowac chemią po poronieniu(:-((( ) pozdrawiam i zycze szczescia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam... Bardzo Ci współczuję i życzę dużo szczęścia w staraniach. mały miś dzięki za pozytywne fluid, wszystkim nam się przydadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Małymiśiu, to jak mężus przyjdzie o 22 z pracy, to otwieram winko ;) Wcinam dużo ryb, więc mysle, ze omega3 sobiepodaruje :) Tak się ciesze, ze mozemy sobie tak pogadać, podzielić tym, co czujemy i czego pragniemy. Na mnie czas.... ide sprzątać! Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Iloniczek... a ja zaraz jdę robić nalesniki z serem. Trochę za duzo dziś słodkości: pączki + nalesniki...no ale jeżeli do tego dołączę winko (czerwone;) to może skończy się ten dzień miło;))a nie bólem brzucha:)) Dziewczyny co porabiacie na co dzień? Miśka studiuje i planuje ślub, a reszta? Miło mi będzie Was lepiej poznać:) Teraz uciekam ale jeszcze tu wrócę:)Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sa nowe wiesci:) Iloniczek myslalam ze juz nas nie odwiedzisz.Fajnie ze jestes tylko szkoda ze sie nie udalo:( Przykro mi z powodu poprzedniej ciazy... Witam serdecznie Pelikana i malego misia.Super ze jestescie. Wlasnie pobieglam po swoje badania i nie chcialabym Cie martwic Pelikanie ale wydaje mi sie ze masz za wysokie IgG i bedziesz musiala brac leki by pozbyc sie cholerstwa.Napisze Ci zakres wartosci z mojego badania 3IU/ml dodatnia Musisz isc do lekarza bo jesli mam racje to nie donosisz ciazy.Obym nie miala racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska..cholera jasna ale się zdenerwowałam...właśnie zadzwoniłam do jakiegoś lekarza (znajoma znajomego brata?) i podałam wyniki badań na toxo...ta kobieta powiedziała, że powinna zrobić badanie na awidność (zaraz poszukam w necie info...) ale nic więcej nie chciała powiedzieć:((Oczywiście sugerowała, żebym przyszła do niej prywatnie z wynikami to ona je zinterpretuje...Jestem wściekła i skołowana, bo byłam pewna, że IgG pokazuje przebytą chorobę (przy IgM ujemnym), a tu dodatkowe badania i aura tajemniczości (?) A moja ginekolog w Indiach, wraca za 2 tygodnie:( Cholera! Miśka wiesz coś o tej awidności????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×