Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej :) Ale sie dzisiaj wyspalam, maly obudzila sie jeszcze o 23 a potem spal 7 h bez jedzenia i kolejne 3h bez jedzenia hehe... Juz jest duzy chlopak z niego mysle ze wazy juz ponad 5kg, ciuszki nosi na 62 a niektore na 68 i musze dodac, ze te rozmiary tutaj wypadaja troszke wieksze jak w Polsce. Bola mnie plecy i rece od jego noszenia, mysle ze niedlugo to juz wogle sobie z nim nie poradze jak trzeba bedzie ponosic. Teraz moja mama mi duzo pomaga, ale w srode niestety juz wyjezdzaja i Ania zostanie znowu sama, ale to sie jakos da. Damy sobie rade z Collinkiem hehe...;) Jak zgram zdjecia na kompa to oczywiscie przesle. Iloneczek ile Twoj Gracjanek wypija mleczka na jeden posilek? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu , ja też sie dzis wyspałam ale od 1 do 7 hehe, moja mała tak sobie ustaliła noc od ok 1-2 do 12 po południu, hehe i razem wstajemy ok 12 , nie wiem jak to bedzie jak niedługo juz pójde do pracy. Twój Collin to duży chłopak waży tyle co moja Majka i ciuszki też używam 62 i 68, hehe, no ale to w końcu chłopak, chłopcy zawsze są więksi... Buziaki i czekamna foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj ide z malym na kontrole, zwaza go i zmierza, no i poptytam co mam zrobic z tym glodomorkiem, zeby nie byl glodny... Collin ma problemy z usypieaniem w ciagu dnia prawie nie spi a jak usnie to 10 min gora i jest obudzony, a jest bardzo zmeczony i placze :) Jego wieczorne usypianie trwa od 20 po kapieli do 23 i caly czas placze ze zmeczenia. Nie wiem jak mu moge pomoc, czy to samo minie... Odezwe sie po wizycie, ale to dopiero wieczorkiem ;) Pozdrowienia i calsuski dla wszystkich dzidziusiow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miałam chorubsko w domu :-( mąz zachorował na grype zoładkową wiec bardzo sie o nas bałam zeby i nas nie wzieło :-( Odwiedziła nas prywatny lekarz, kazał brać normalne witaminki jak dawniej przepisywali.Niestety małej robi sie przepuklinka, ma tez tendencje do przekrzywiania na prawo (kazał na to zwracać uwage). Musze wiec ją przekładać na obie strony i często na brszuszku kłaść ;-) Od 3 dni jest nerwowa często sie napina i tez zrobiła sie głodomorkiem ;-) noi daje popalić - interesuja ja tylko rączki :-( ale mam wrazenie ze wtedy brzuszek ją puszcza. Co do bólu brzuszka to mysle ze tata nas jednak troszke bakterią poczęstował i stąd te dolegliwosci :-( Noi najwazniejsze rOwniez rosnie jak a drozdzach :-D jak da mi chwilke to wysle zdjecia ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Matoda co to za przepuklina??? jak to wygląda, co to znaczy ze przekrzywia sie na jedną stroną??? Moja Mała ma troche krzywy łepek i juz zmieniłam jej strone spania zeby główna leżała na drugiej stronie i jak śpi to sama jej przekręcam, a jak jest u Was Wasze dzieci tez wolą leżeć na jednej stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przepraszam, ze wczoraj sie juz nie odezwalam, ale za bardzo czasu nie bylo. No wiec lekarza nie bylo, byla pielegniarka srodowiskowa no i kila rzeczy doradzila. Witaminki K i D maly ma dostac po trzy kropelki ze wzgledu na to, ze dostaje wieczorkiem sztuczne mleczko. Collin wazy juz 5140 czyli przez 5 tygodni przybral 1040 gram to chyba jest normalnie. Mierzy 57 cm, przy porodzie go chyba zle zmierzyli, bo wydaje mi sie duzo wiekszy, a nie tylko cm. 11 lutego mamy spotkanie z lekarzem i wtedy bedzie tez szczepienie, troche pozno jak na moj gust. Maly znowu spal w nocy dobrze od 23 do 6 rano, ale w ciagu calej doby i tak wydaje mi sie, ze spi malutko. Balbinko no rzeczywiscie Michas juz duzy chlopczyk i to fajnie, ze dobrze je. Mnie sie jeszcze nigdy nie udalo sciagnac 200ml za jednym razem. Przewaznie sciagam 100ml, mysle ze moj maly je mniej ale czesciej, bo ciagle wola ;) Collink tez sie zaczyna usmiechac i to kazdego dnia wiecej i swiadomiej, to niesamowite szczescie dla nas :) Masz moze jakies nowe fotki Michasia, bo ciekawa jestem jak juz urosl i sie zmienil hehe... Metoda no to nieciekawie z ta grypa i przepuklina :( Moj Collinek tez ciagle na raczkach. A co do glowki to wydawalo mi sie, ze maly tez ma swoja ulubiona strone, ale teraz jakos polubil te druga tez. Nawet jak go poloze na jednej to on za chwile lezy na drugiej :) Wyslalam zdjecie malego :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu jejku jaki Twój synek juz duży :-O a jakie ma włoski :-D ... a mi sie wydawało ze moja Misia juz jest wielka (wyrosła juz nawet z dwóch czapeczek hihi..) ale w porównaniu do twojego to kruszynka :-) Przesyłam zdjecia ;-) Basienko musze Misie przekładać na oba boki poniewaz jak sie ją kładzie na plecki to nie lezy prosto tylko jest wygięta w łuk a to podobno zła oznaka ... faktem jednak jest to ze bardzo lubi lezeć,spać na prawym boku a ja jej na siłe nie przekładałam na inną strone noi mam tego skutek :-( Lekarz kazał tez kłaść ja często na brzuszek bo podobno kręgosłup, mięsnie brzuszka lepiej sie rozwijają do tego jest to dobre na stawy biodrowe i odgazowanie.Misia niestety ma wiatry i przez częste napinanie pępek jej bardziej wyszedł na wierzch i jak jest napięta pępek jest strasznie twardy i to jest przepuklina pępkowa która jednak powinna sama ustapić musze tylko przestrzegać zaleceń ;-) Mam nadzieje ze to pomoze :-( Dzieki za zdjecia Majeczka jest śliczna i widze ze tez rosnie z niej ładna panna ;-) Balbinka widze ze i Twój Michaś nie gorszy ;-) 6300 no no ... Strasznie Ci zazdroszcze tego snu ;-) Ciekawe kiedy moja zacznie tyle przesypiać :-( ... bo nie powiem wstawanie non stop jest dosć męczące :-( Widze ze wiekszosć dzieciaczków zadowalają tylko rączki ;-) Moja wczoraj juz troszke lepiej w ciagu dnia zjadła tylko 10 posiłków (norma ok 12) a przed wczoraj 18 :-O i trzy dni temu tak samo ... dlatego jestem pewna ze cos było nie tak, mam jednak nadzieje ze juz bedzie ok. Ja jej daje tylko 80 co 2-3h ... kurcze a 200 chyba nigdy mi sie nie uda ściagnąć :-( Pozdrawiam i przesyłam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moja siostra miała zabieg \"usuniecie martwego płodu\" 😭 😭 😭 tak sie o nia martwie :-( bo widze ze sie bardzo \"zamkneła\" a nie wiem jak ja pocieszyć, co powiedzieć :-( Tak sie cieszyłyśmy ze będzie miała drugie dziecko :-( .... Lekarz pediatra gdy u nas był mówił ze strasznie duzo kobiet ma problemy z zajściem ... dużo z nich \"lezy z nogami do góry\" przez 9m a potem on ma te dzieci u siebie na oddziale w hospicjum :-( ... bo w naszych czasach praktycznie nie ma naturalnej selekcji :-( ... i tak sobie mysle moze i dobrze ze to teraz sie stało a nie potem lub gdyby sie miało okazać ze dziecko będzie bardzo chore :-( ... ale se tłumacze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Dziękuje wszystkim za zdjęcia , cudne te nasze dzieciaki a jak szybko rosną... Balbinko koniecznie przyslij fotki... Matoda przykro mi z powodu siostry, jest to wielka rozpacz dla rodziców, moja koleżanka która stara sie od 2 lat tez to przechodziła, ale ja myslę podobnie jak ty i może dobrze sie stało... Dziewczyny a czemu wy ściąganie pokarm, bo ja np tego nie robie, nie mam takiej potrzeby, nawet nie wiem ile Maja zjada, ale skoro nie płacze i przybiera na wadze to chyba sie najada... Ktoś wam kazał to robic czy same tak postanowiłyście, bo mi zawsze mowiono ze laktator to zło konieczne i lepiej korzystać z niego jak najmniej, no chyba ze trzeba gdzies iść na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wasze dzieci też mają krzywe główki... moja Mała ma i sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ;-) Basienko ja ściągam bo ... teraz juz mi tak wygodnie ściągam w 10minut mała zjada i mam spokój na 2-3h ewentualnie ściągne wiecej i mój mąż ja karmi a ja moge dłuzej pospać. Próbowałam Misie karmić piersią ale po dłuzszym posiedzeniu .... znowu chciała za 40minut więc ... zrobiłam się wygodna i daje butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Metoda przykro mi z powodu Twojej siostry, ja bym tez nie wiedziala jak pocieszyc, to trudne :( Basienko moj maly jak narazie nie ma krzywej glowki, ale tez sie o to martwie, bo on kladzie glowke jak mu pasuje. A ile razy na dobe przykladasz Majeczke do piersi? Ja ostatnio zuwazylam, ze mam mniej pokarmu:( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda dziekuje bardzo za zdjecia :) Ale Misia urosla jest sliczna i podobna do tatusia :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Matoda krzya główa robi sie wtedy jak dziecko kładzie ją tylko na jedną stronę i wtedy z tyłu głowy to sklepienie robi sie z boku a nie na środku, z przodu tego nie widac tylko jak położysz dzidziusia na brzuszku. Maja własnie tak ma i teraz bardzo ciężo to wyeliminować bo kształt jej głowy jest taki ze jeseli nawet leży prosto to sama główna spada jej na prawą stronę. Juz porobiliśmy takie blokady zeby ja układała na drugą stronę... Poza tym wogóle nie chce jeść sztucznego mleka, wczoraj tak sie darała ze myslsłam ze jest głodna, zrobiłam bebiko a ona wogóle nie chciała jeść, teraz postanowiłam ze ściągne swoje mleko i zobaczymy czy to moze wina smoczka a nie mleka... cos czuje ze bedzie ją ciężko od piersi odstawic... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko na twój problem lekaz polecił zrobić woreczki z kaszą czy ryzem zeby sie dziecko nie odparzyło i obłozyć tak dziecko zeby ułozyło się na drugą strone. Co do butelki to moze byc problem bo dzieci lubią jeść z piers bo przecież tak tak miło ;-) Zycze CIERPLIWOŚĆI 🌼 FRANIU dziekuje :-D Mam jednak nadzieje ze chociaż cos będzie miała ze mnie ;-) Co do pokarmu to niestety jest kilka kryzysów w trakcie których jest mniej mleka :-( ja juz jeden taki miałam i to trwało niecałe 3 dni a potem juz było ok wiec nie rezygnuj ;-) Moja znowu zaczyna przestawiać się na rozrabianie w nocy 😭 a w dzień jest nie do obudzenia 😭 juz mi ręce opadają :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda dzieki za rady, juz staram sie od jakiegos czasu układac ja na druga strone , zobaczymy czy przyniesie to jakis efekt... niestety moje drogie kojenja próba nakarmienia Mai z butelki poległa w gruzach, jestem przerazona bo to było moje mleko, ech...a wasze dzieci od razy chciały pić ze smoczka??? mam bytelke i smoczek avent, mozekupic inny? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Znów byłam odcieta od świata.... Basieńka - moja mama mówiła, że ja też miałam swoje ulubione smoki (chciałam pić tylko z kauczukowych i była gimnastyka żeby je zdobyć) więc spróbój zmienić na inny. Dzięki za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj odwiozlam moich rodzicow, wiec znowu jestesmy sami z Collinkiem hehe... Dzisiejsza noc byla rewelacyjna, maly dostal mleczko o godzinie 22 a o 22.30 lezal juz w lozeczku i musze sie pochwalic, ze sam zasnal( pewnie byl bardzo zmeczony) i spal do 7 rana:) No i teraz znowu spi :) Wczoraj troszke dal mi w dzien popalic i wieczorkiem, ale najwazniejsze ze noce sa fajne, oby tak dalej. Basienko moj maly nie mial zadnych trudnosci z piciem z butelki. Zalapal jakby ciagle z niej pil ;) Dodam, ze ja tez mam smoczek Avent i butelke Avent :) Mysle, ze powinnas dalej probowac, musi sie udac. Pisalam wczesniej, ze maly nie chcial pic herbatki, robil minki, ale za czwartym podejsciem wypil i robil wrazenie jakby mu smakowala :) Trzymam kciukasy!!!!!!!!!! A jaki numerek smoczka masz? Moze powinnas miec juz troszke wiekszy, bo mleczko nie chce latwo leciec i mala musi wiecej sie pomeczyc. Metoda dzieki, nie narazie nie zamierzam sie poddawac juz dzisiaj jest lepiej z pokarmem. Ile Misia wypija mleczka na jeden posilek? Bo moj maly jak pije z butli moje mleczko to wypija ok 80-100, ale jak pije z piersi to wydaje mi sie, ze duzo mniej i jest szybciej glodny. Sztucznego mleczka wipija rowniez ok 100 chociaz wczoraj wytrabil 135ml. Pytam, bo pielegniarka powiedziala, ze mam mu 150 dac, ale on nigdy tego nie wypije, czy on je za malo? Dziewczyny jak dlugo zamierzacie karmic piersia? Pozdrowienia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a moja mała wogóle nie chce spać... ma to chyba po mnie- ja spałam tylko na spacerach. męczy nas do 2 w nocy i tak jest codziennie a budzi sie 6-7 na jedzonko i spi do ok 9, a w dzien to prawie wcale. Z jedzonkiem to będe próbować , daga masz racje kupie kauczukowy smoczek moze sie uda, ech... słyszałam ze to nie takie proste, moja koleżanka nie poszła do pracy przez to ze jej mały nie chciał niczego jesc, tylko piers ciągnął, a ja tak nie chce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no i kupiłam smoczek kauczukowy i mała sobie ssie i normalnie sama zasypia, jestem w szoku to cud normalnie... ale z butli nie chce jeszcze pic, ale z czasem moze sie przyzwyczai... a co was tu nie ma tak długo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Basienko bardzo sie ciesze, ze ze smoczkiem sie udalo, oby z butla tez sie udalo :) Moze i ja sprobuje z kauczuowym smokiem, tylko gdzie go kupic... U nas wszystko w porzadku, maly przesypia noce od 22.30 do 7.00. Od trzech dni kladziemy go do lozeczka po ostatnim posiulku i maly sam zasypia, wiec skonczylo sie usypianie przy cycku i cudowanie (mam nadzieje ;) ) Collin jest coraz madrzejszy z dnia na dzien interesuja go wiecej rzeczy i dzieki temu placze tez coraz mniej, chociaz przyznam, ze jeszcze potrafi zaprezentowac swoj glos ;) Tylko z jedzeniem mamy jeszcze problem, bo gdy maly pije z piersi to podziumdzia, podziumdzia i za chwilke znowu glodny, a ja nie wiem ile on zjada wiec daje mu znowu cyca, a on znowu dziumdzia. Gdy pije z butli to siedze z nim tak dlugo az wszystko wypije, bo wedlug tabel on je malutko :( Dlatego moje pytanie do metody ile Twoja Misia mleczka wypija na jeden posilek ? Dziewczyny co u Was? Meldujcie sie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Doszła do mnie paczka z aniołkiem strózem do łózeczka i od kilku dni w koncu spie spokojnie :-D jak na razie tylko raz zapiszczał ze cos nie tak z oddechem ... no ale moze to jakaś pomyłka. Rewelacyjna sprawa. Mówiłam ze w moim wieku to juz sie w paranoje popada ?! Kurcze teraz ja mam mniej pokarmu :-( juz 3 dzien mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej, dobrze ze mam rezerwy w zamrazarce :-D wiec nie musze Misi sztucznym dokarmiać :-D Kurcze stanełam na wadze a ona juz od 2 tyg. ani drgnie 😭jestem załamana bo liczyłam ze szybko wróce do normy a tu jeszcze tyle na plusie 😭, a jak tam u Was? Dostałam namiar na portal \"nasza klasa\" i jestem jak w transie :-p czy Wy tez tam zagladacie??? Franiu lekarz mi powiedział to samo co tobie a moja je ok 80 czasem 90 (około 11 posiłków w ciagu dnia) i jest ok. Ja zamierzam karmić minimum tak jak zalecają czyli do 6 miesiąca a jeśli sie uda dłuzej to zobaczymy ;-) Byłysmy u lekarza noi juz wazy 4250 :-D :-D :-D strasznie sie ciesze ze w koncu rosnie jak na drozdzach :-D , 25-tego idziemy na szczepienie :-( Jak ty to robisz ze Colin tyle śpi ??? Czyli warto mieć troszke cierpliwości ;-) BASIENKO ja tez musiałam poeksperymentować ze smoczami az w koncu trafiłam na taki jak trzeba ;-) DAGA a co u Ciebie??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Metoda dzieki za dpowiedz :) Ciesze sie, ze Misia ladnie na wadze przybiera. Moj maly wypija maksymalnie 100 ml, ale przy piersi tylko dziumdzia, wiec postanowilam tez z butli go karmic. Metoda,czy za kazdym uzyciem dezynfekujesz laktator gotujac go? Maly juz od poczatku spal dobrze w nocy. Pierw sie budzil co 3h apotem spal tak od 21 -1 i nastepnie co trzy h jedzonko. Od czasu jak dostal sztuczne mleczko na noc spi od ok 22.30 do 6 lub 7 rana w zaleznosci ile mleczka wieczorkiem wypije. Co do wagi to moja spadla do przed ciazy juz 2 tyg po porodzie. Teraz mam kg mniej i waga stoi w miejscu, bo strasznie duzy apetyt mam i sobie niczego nie odmawiam. Ale ja jestem dosc mocnej budowy, wiec bylo z czego chudnac ;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Matoda u mojej małaj najdłużysz sen to tak średnio od 2 w nocy do ok 7 rano, wieczory bywaja różne czasem uście o 23 i śpi do 1 a czasem uśnie dopiero o 2 w nocy, ale słyszałam ze sztuczny pokarm dłużej zalega w jelitach i przez to dziecko jest mniej głodne, po prostu na dłużej mu starcza i może dlatego Collinek tak długo spi, ale co ja bym oddała zeby przespac całą noc. ja na szczepienie ide 24, a 25 bedzie juz 3 miesiące, hehejak ten czas szybko leci. dziewczyny naraszcie trafiłam na smoczek który zainteresował moją córkę, zwykły anatomiczny kauczukowy smoczek- canpol, tak sobie ssie i sama zasypia , wczesniej nie było mowy zeby sama zasęła a teraz zdarza sie to caraz częsciej... jesli chodzi o naszą klasę to pewnie ze od dawno juz tak jestem zalogowana mam nawet 240 znajomych,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALBINKO strasznie mi przykro z powodu tego oczka :-( ale moze faktycznie lepiej poszukać innego lekarza :-p Zycze powodzenia ;-) FRANIU moja tez cos dzisiaj rekord pobiła bo zjadła 100 :-O mam nadzieje ze troche ochłonie bo ja ciagne i ciągne ale jeszcze mam debet :-( moze jutro bedzie lepiej. Co do laktatora to ja go tylko we wrzątku zamaczam, nigdy nie gotowałam ... ale moze to nie dobrze?! W szpitalu tak mi kazali robic :-( Zazdroszcze Ci wagi bo ja tez jestem dosć mocnej budowy a jeszcze mi troche zostało do powrotu sprzed ciąży 😭 ale to moze wina tego ze siedze w domu i do tej pory mało sie ruszałam przez tą cesarke /musze sie jakoś pocieszać/ BASIENKO chyba masz racje z tym pokarmem ze jest bardziej sycący ... no ale dopóki sie da to bede sie starać karmić. Jakos przezyje te nieprzespane noce .. moze to potem zdrowiem dziecka zaowocuje ;-) Musze przyznać ze pomału zaczynam sie przyzwyczajać do co dwugodzinnego snu ;-) lepiej mi to idzie jak sie chwilke zdrzemne w dzień ;-) Co do \"naszej klasy\" to mówisz ze 240 osób?! :-O :-O :-O Mnie strasznie wzieło zwłaszcza gdy spotykam kogoś po \"tylu\" latach ... miło sie wspomnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Balbinko strasznie mi przykro z powodu tego oczka :( Mam nadzieje, ze szybko sie zagoi. Collinkowik w sobote bardzo lzawilo jedno oczka i ropka z niego wychodzila, przemywalam przegotowana woda i w niedziele nie bylo juz sladu i mam nadzieje, ze to nie wroci. Trzymam kciuki za oczko Michasia. A skad sie wogle takie infekcje biora? Metoda podziwiam Cie za wytrwalosc, ja niestety nie wytrzymalam, bo pod koniec maly budzil sie juz co dwie godzinki i byl problem z jego przeniesieniem do lozeczka, bo sie budzil, wiec spal z nami. A mysmy sie nie wysypiali przez to strasznie nerwowa bylam, wiec i malemu sie udzielalo :( Collinek ostatnio jest bardzo grzeczny, potrafi sam sie zajac i nie placze juz tak duzo, chociaz jeszcze potrafi zestresowac mamusie gdy sie zaniesie i przez chwile nie zlapie oddechy :( W kapieli jest bardzo ruchliwy, wywija nozkami i pluska, wogle uwielbiasie kapac :) Co do naszej klasy to i ja juz od dawna tam jestem, ale tylu znajomych co Ty Basienko to ja niestety nie mam ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane u mnie smoczek nadal działa wiec jest o niebo lepiej... jesli chodzi o wagę to pozostało mi jeszcze 5 kg ale wszyscy mówią ze teraz lepiej wyglądam, w sumie to juz nie ma dużej różnicy tylko piersi dużo większe i cięższe, hehe pozdawiam i ide na spacerek. Balbinko masuj oczko bo może kanalik łzowy sie zapchał i dlatego oczko ropieje ja sie męczyłam z Majką przez miesiąc z tym oczkiem i juz miałam iść na przepchanie tego kanaliku i o dziwo naprawiło się ... poczekaj jeszcze troche moze przejdzie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Balbinko super, ze oczko juz lepiej wyglada, trzymam kciuki, aby sie zagoilo :) 🌻 Collinek rzeczywiscie grzeczny az za grzeczny, dzisiaj wcale nie plakal i duzo spi, teraz znowu sie martwie czy to normalne :( Wczesniej wspominalam, ze bujaczek na malego nie dziala, a teraz jest udanym zakupem. Maly nawet w nim potrafi zasnac ;) Pewnie juz zawsze bedziemy sie martwic o nasze pociechy ;) Dzisiaj mama przeslala mi moje zdjecia z dziecinstwa. Zdjecie, na ktorym mialam trzy miesiace wyglada jakbym na zdjecie Collinka patrzala, wiec ze mnie maly tez cos ma ;) Metoda u mnie tez biednie z mlekiem, troche sie martwie oby nie stracic. Nawet zamowilam sobie Karmi z Polski i niewiele pomagaa:( Basienko jak bylo na spacerku? Balbinko ja tez ciekawa jestem Michasia ;) A mnie gardelko pobolewa, oby sie chorubsko sie nie wkradlo :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×