Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Gość Andzia 79
Hej :) Wróciłam od ginekologa. A więc ... torbieli nie ma ale jajnik na którym była jest powiększony, tak jakby spuchnięty. Lekarz powiedział, że może to być stan zapalny!!!!!! Do cholert, przecież ja 3 tygodnie temu miałam zapalenie szyjki macicy!!! Jezeli to faktycznie stan zapalny to ską się wziął?! Nic juz z tego nie rozumiem :( Chciałam się zapisać na jutro na cytologię i wiecie co - miejsce było dopiero na godzine 21!!!! Zanim bym się dostała do gabinetu to byłaby pewnie 21.30 albo i lepiej! Jak lekarz po całym dniu zaglądania "tam" może nie być zmęczony?! W sobotę idę na kolejne USG pęcherzyków graffa, potem w poniedziałek a we wtorek nanormalną godzinę!!! na cytologię. Jutro na 9 do pracy i znowu weekend :) Życzę Wam miłego wieczorku a starającym się owocnej "pracy" :) Do jutra. Paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewoje .. stęskniłam sie .... U mnie pogoda też piękna i aż sie chce żyć ......... Iloniczek, Miska co z tesciorami ? Cięzarne ciesze sie ze sie \"rozrastacie\" :p no i że macie objawy- lekkie ale są .... no a plamieniami sie nie przejmujce bo skoro ginek mówi że jest ok to tak jest i nie wolno wam sie martwić ...... Daga no a my i tak czaekamy na dzidzie w tym cylklu ... Andzia jak znajdziesz czas o pisz więcej ..... A mnie dlaej i to coraz mocnej piersi napierniczają i stają sie coraz pełniejsze więc pewnie @ przyjdzie wcześniej niż powinna nio i krzyże gratis !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kofane! No i tak jak myslalam...test negatywny.Cos sie dzieje niedobrego.Ostatnia @ tez byla jakas dziwna.Nie dosc ze troche wczesniej przyszla to jeszcze te 3dniowe wczesniejsze plamienia ktorych nigdy przedtem nie mialam.Nigdy taz tak mi sie termin @ nie wydluzal:( Zglupialam i juz nie wiem co o tym sadzic. Dzieki ze trzymalyscie kciuki.Mam nadzieje ze kiedys Was nie zawiode i beda te upragnione 2 krechy. Balbinko witam Cie bardzo serdecznie na naszym topiku.Przepraszam ze wczesniej tego nie zrobilam.Bardzo sie ciesze ze do nas dolaczylas.Widzialam Twoja dzidzie,swietne zdjecie.Caly czas mi dzis po glowie chodzi.Zycze Wam wszystkiego dobrego. A gdzie ROSSIGNIOLKA??????????????????????????????????????????????????????? Znow musze spadac.Buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska wiesz co ? skoro uważasz że @ była dziwna a teraz jej nie ma to idz na bete albo do ginka .... ja dalej tzrymam kciuki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - strasznie mi przykro Kruszynko, że teścik nnegatywny. Mnie się zawsze ryczeć chce jak jest tylko 1 krecha. Andzia - cieszę się, że torbiel się pozegnała. Nieznam się ale może niedoleczone było albo mąż powinien też być leczony. Podobno tak jest przy silnym stanie zapalnym. A może to spadek po torbieli? ...Ania ale Twój lekarz to tytan pracy jest... Loluś - na dzień dzisiejszy czekam na @ a nie na 2 krechy. Ale jak znam życie to przed @ będę myśleć a może jedank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny poranek ... Mnik dziś znowu ja byłam pierwsza :p ale nie pomyśl że robie Ci to na złosc ! :p Babencje te które znikły PISAĆ ! Jak nas czytacie to dajcie znać ! Jak sie czuja dziś nasze zaciązone ? Staraczki które z Was mają teraz te dni ? zyczymy powodzonka ! No oczywiscie tym co czekaja na @ życzymy 2 kerseczek ! Ja sie dziś zbudziłam i odrazu poczułam ze \"mam\" cycory- mówie wam jak dają popalić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no Lola grtuluję :) No ja zawsze o podobnej porze. Przychodzę do pracy pierwsza, więc zamin jeszcze inni przyjdą odpalam kafe i czytuje co przez cały dzień naskrobałyscie i sama pisuję. Potem w ciągu dnia juz jest gorzej, czasami się uda, czasami nie. Dziś na przykład zapowiada mi się ciężki dzionek, więc już raczej mnie nie będzie. Po pracy smigamy na rodzinna imprezkę, pewnie zapoczątkujemy sezon grillowy, bo pogoda zapowiada się piekna. Także pojawię się znowu w poniedziałek. Życzę Wam wszystkich udanego weekendu. Więcej sie nie rozpisuję, bo czas mnie dziś troszkę goni. Także do poniedziału. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki :) Ja czuje sie bez zmian, czyli dobrze czasami tylko po jedzeniu mam wrazenie, ze za duzo zjadlam chociaz jem mniej jak normalnie. Nie narzekam jedna, bo to wszystko dla kochanej dzidzi. W srode mam moja pierwsza wizyte u poloznej, juz sie nie moge doczekac, moze bedzie mozliwosc posluchania serduszka. No a za jakies dwa tygodnie moje pierwsze usg, ale tutaj raczej nie robia dopochwowo. Dzisiaj zaczynam 8 tc, ale sie ciesze. Wlasciwie 7t i 1d, ale ja zawsze naprzod licze. :) Pogoda jest niesamowita dzisiaj zapowiadaja normalnie lato 22 stopnie, a weekend jeszcze wiecej :) Dosyc o mnie teraz co u Was dziewyczyny slychac. Basienka kiedy wybierasz sie na USG ? Ciesze sie, ze wszytko ok :) Miska szkoda, ze test negatywny byl, ale lepiej idz do lekarza jak Ci @ takie niespodzianki przynosi. Daga ja jeszcze narazie mam te antybiotyk na zapalenie pecherza, ale jak go skoncze brac to pojde jeszcze raz mocz zbadac. Mnik milej imprezki rodzinnej :) Oj za mna juz od paru dni grill chodzi. Pelikan co u Ciebie?? Smutasku pisz do nas :) Iloneczek nie trzymaj nas tak dlugo w niepewnosci :) Andzia my z mezem juz od jakiegos czasu wybieramy sie do Wloch, ale jakos jescze nam sie nie udalo wybrac. Maz byl kilka razy i rowniez w Rzymie i on uwielbia ten kraj. Lola ja tez z tymi piersiami mam zawsze, moj maz narzeka, ze mnie wiecznie bola ;) Balbinko wszystko bedzie dobrze. Kazda kobieta sie martwi i o swoja dzidzie, ale jak lekarz mowi ze ok jest to pewnie tak jest, a jak chcesz miec pewnosc to idz do ginka chociaz tylko serduszka posluchac :) Ja sie zastanawiam nad kupnem Angelsound to jest taki aparacik przez ktory mozesz bicia serduszka sluchac nawet w domu. Ale to dopiero jak trochej dluzej w ciazy bede. Zycze milego dzionka i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam kochane :D uslyszalam Wasz apel i postanowilam sie odezwac 🌻 posczytuje sobie Was:D gratuluje fasoleczek i trzymam kciuki za nastepne , ktore pewnie juz niedlugo sie pojawia na tym topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
tzn. najpierw pojawią sie w brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko pewnie, ze w ciazy Ci wolno ;) Ja o tym aparacie dowiedzialam sie calkiem niedawno na holenderskim forum i wszystkie dziewczyny sobie to chwala. Tym aparacikiem mozesz od 10 tygodnia uslyszec serduszko dzidzi, ale musisz dobrze szukac tego serduszka. Cena tutaj jest ok 45 euro sa rowniez drozsze, ale wtedy sa takie same jak posluguja sie tutaj polozne. Aparacik mozna rowniez pozyczyc i wtedy jest duzo taniej.Przeliczjac na zlotowki tj ok 180 zl, ale przeliczajac w ten sposob jak ja to robie to powinno byc ok 45 zl. Bo jak tutaj cos kosztuje 1 euro to w Polsce 1 zl . Nie wiem natomiast, czy mozna kupic cos takiego w Polsce, mysle ze tak, ale w jakiej cenie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja znowu przekrecilam zamiast Balbinka to Basienka, ale klops. Wybacz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... spokojnie Franiu ja sie nie gniewam za pomyłki, hehe na usg idę za 2 tyg to będzie 12 tc, ale cały czas sie zastanawiam jakie ono będzie , na skierowniu nic nie jest zaznaczone zeby miało byc dopochwowe, a wy jak myslicie jakie ono będzie??? najchętniej to juz bym poszla bo nie mogę sie doczekać, ale ginek kazał za 2 tyg i musze czekać... pogoda piękna i nawet wczoraj byłam z mężem na spacerze, dał sie wyciągnąć, hehe jedyny kłopot jaki mam to z katarem i z zatokami, a w dodatku zadnych kropli nie mogę stosować, moze wy macie jakieś sposoby na katar, może inhalacje??? a czy można stosować amol do nacierania???? pomocy, bo ja czasem juz ledwo oddycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko no to witaj w klubie pecherzowek :) Jakie antybiotyki Ci zapisal? Ja jeszcze 4 dni musze brac i mam nadzieje, ze wypedze te bakterie :) Basienko co do kataru jak leczyc to tez zupelnie sie nie orientuje. Mysle, ze smarowanko nie zaszkodzi, ale pewna nie jestem i bez pewnosci chyba bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dal mnie ten piątek 13 wcale nie jest pechowy narazie :p Franiu moim zdaniewm warto miec taki aparacik i sprawdzać czy wszystko ok :p Balbinko z tym że cycory cos przyniosa to masz racje bo @ w drodze :D Basienko nie mam pojęcia co wolno Ci barć .... Amel skoro podczytujesz czesto to dlaczego z nami nie piszesz ? Zapraszamy do dyskusji ........ wskakuj do tabeli i pisz DUŻO !!! Daga gdzie sie podziewasz ? Miska, Pelikan, Iloniczek, Matoda i reszta co z Wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko uciekłam do fryzjera :p Ni i zaraz lece z M i koleżankami (i ich m) do baru na jaiegoś drinka lub piwko z soczkiem :D Miłego wieczoru .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , witam w tak piękny słoneczny dzien... widze ze wszystkie jesteście na spacerku i bardzo dobrze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez wpadlam sie tylko przywitac 🌻 :) i ide z pogody korzystac :) Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! No...wreszcie weekend i mogę się z Wami podzielić NOWINKĄ! :) Wczoraj miałam wizytę u ginka....no i prawdopodobnie jednak zostaniecie \"ciociami\" :) W środę mam badania, a w piątek usg..... Teraz niby tez mi robił, ale przez powłoki brzuszne, wiec nie było nic widać. A usg to drugie... (badanie przez macice), to było akurat zajęte przez radiologa! Huuuraaaaaaaa! :) Za 1 razem nam się udało!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Iloniczku!!! GRATULUJĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Właczyłam komputer na chwile i warto bylo dla takiej nowiny!!!!! Bardo sie cieszę ;] I spadam do ogródka (musze sobie kupić jakieś super mocne rękawiczki do pracy w ogrodzie bo odebrałąm wyniki na toxo i okazało sie ze nie mam przeciwciał, w mordę....). Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No !! Wreszcie sie tu na chwilunie dostałam !!!! Iloniczku ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wielkie gratulacje !!!!!! Miska widziesz ! Iloniczek tez miała negatywne wyniki testów a @ nie nadchodziła i wiadomo dlaczeg :D Więc śpiesz na bete albo do ginka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dziś pusto !!! Wszyscy spacerują w tym ciepełku i słoneczku ? No to prawidłowo .... szczególnie dl tych ciężarnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ! znowu jestem sama!!! Ja juz czuje że @ jest już prawie u mnie !Piersi mi dają popalić, krzyże tez no i wypryski sie zaczynają :-( Poprostu sie czuje jak bym miała ja właśnie dostać ! Daga- skarbie gdzie sie podziewasz ? Smutasku co sie z Tobą dzieje ? Miska, Matoda, Pelikan, Andzia co z wami ? Basieńka, Balbinka, Iloniczek, Shenen jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......19.04...........wrzesień( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......19.04...........wrzesień( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice Iloniczek ....23.......12.02........ ?????????????? DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kobitki. Iloniczek- GRATULUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJĘ!!!!!!!!!!!!! JERY SUPER!!!! TRZYMAM KCIUKI :D Amel - mam nadzieję, że skrobniesz coś od czasu do czasu. Balbinka - słusznie, że poszłaś. Przede wszystkim jestes spokojniejsza. Basieńko - obawiam się, że ten katarek bedziesz musiała przeżyć. Jest olejek eukaliptusowy do inchalacji. Niepowinien zaszkodzić maleństwu. Może wypróbujesz?...Co do USG to chyba będziesz mieć juz normalne. Frania - popatrz co to ludzie niewymyślą? Jak wypróbujesz aparacik to daj znać. Mnik- mój chłop sezonik grillowania zaczął w święta... hehehehehehehe... Zimno było a on stał twardo przy grillu, a później niemiał kto tego jeść tyle narobił ;)) Smutasku - jak tam??? Shenen - uważaj na siebie teraz. Miska - jak weekend? Andzia - jak samopoczucie ? Pelikan - odezwij się kobieto. Lola - jak fryz?? Wczoraj niemogłam się cały dzionek wbić na kafe...Bleee ten 13 piątek... Dzisiaj byłam w pracy. Odrabialiśmy 4 maja. Połowa dzieciaków sprzatała okolice szkoły w ramach Dnia Ziemii, a połowa pojechała na basen. Musiała jechać z nimi. Oczywiście nikt mi niepowiedział, że to nauczyciele mają się zajmować dzieciakami a ratownicy maja tylko \"ładnie\" wygladać ;)). Więc niestety musiałam zasówać na bosaka. Jak to zwykle ja- stary hipohondryk - od razu włączyło mi się pieczenie stóp. I obsesja, że mam grzybicę :D. Ale jestem panikarz...hehehehhehhe... Ale za to dzieciaki miały taką radochę, że wyszłam mokra bo tak chlapały wodą. Wszystko mi zamoczyli łącznie z włosami, a stałam w pewnej odległości od brzegu... Ale za to po przyjeździe zrobiłam rzut na balkon w stroju i z lekka się \"sprosiaczyłam\" na pleckach. Akurat idziemy na wesele w przyszłą sobotę i pewnie wszystko ładnie zbrązowieje. Niestety jutro jak będzie ładnie muszę rzucić przód, a to nudne jest. Tak sobie mogłam poczytać książeczkę.... Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×