Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Andzia witamy w kraju i na kafe. Fajnie, ze jestes :) Pewnie super spedzilas czas w Rzymie. Napisz cos wiecej o tej wycieczce jak znajdziesz troszke czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ale ja i tak nie wezme nigdy tabsów bo nie chce, jestem do nich niezbyt dobrze nastawiona, a poza tym wiem że szkodzą ..... a poza tym wiem ze nie jestem w ciązy bo raczej nie było takiej możliwości ....... pozostaje tylko szybsza @ lub zmiany hormonalne :-( Andzia fajnie że jestes, myślałam że poprostu o nas zapomnaiłaś ale na szczeście sie myliłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja wcale Cie nie namawiam na tabsy tylko pisalam, ze mialam taka sama sytuacje przed tym jak je bralam. Zrobilam takie male porownanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja rozumiem i wcale nie odebrałam tego jako namowe na tabsy tylko poprostu napisałam ze ja ich \"nie toletuje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane! Wybaczcie ze tak malo sie udzielam ale nadrobie to w przyszlym tygodniu.Obecnie jestem z mezusiem w Tarnowie. Jutro bedzie 40 dzien cyklu a ja nie dostalam jeszcze @.Nie chce mi sie wierzyc by to byla ciaza ale dzis kupilismy test i jutro bedziemy testowac. Dziewczyny ja na serio watpie by to byla ciaza.Boje sie natomiast ze cos ze mna dzieje sie dziwnego. Musze juz konczyc.Wpadne jutro i napisze o wyniku. PS.Strasznie sie za Wami stesknilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska , trzymam kciuki za tescik. Pisz jutro szybko co wykazal. A teraz ciesz sie mezusiem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babencje. Byłam i gina i torbiel se poszła :D ale zero seksu przez tydzień bo stan zapalny :(:(...a tu akurat owulacja 18 będzie. Może się załapię (chociaz to za dużo szczęścia by było). Czytałam dzoś artykuł o koniecznych badaniach w ciąży i było napisane, że jeśli są bakterie w moczu (a miałam) to lekarz powinien natychmiast skierowac ciężarną na posiew i cytologię. mój ginek podszedł do tego lightowo, a ja teraz się zastanawiam czy niemiałam może jakiegoś stanu zapalnego i dlatego dzidzia niezyję. Chyba jednak zmienię lekarza... Laleczko - niechcę Cię martwić ale ja z moim chłopem mieszkałam (w trakcie studiów) w mieszkaniu 19 m2 więc...Z drugiej strony niechciał się chajtać po studiach, więc się przeprowadziłam 320 km od niego. Przyjeżdżał co 2 tyg ...hehehehehe... i niewytrzymał biedak tempa. Oświadczył się po 5 miesiącach....heheheheheeh... Dawałam mu rok i albo ślub albo dowidzenia. Jak widzisz nic jeszcze niejest przesądzone. Loluś - dobrze, że jesteś wróżko ty moja. :D Ja też mam pop*** ogranizm. Balbinka - ja w ciąży kupiłam spodnie ciążowe bo po pierwsze brzusio mnie bolał, a po drugie przytyłam. Stwierdziłam, że mam to wszystko gdzieś i niebędę męczyć siebie i dziecka. Andzia79 - super, że jesteś. Pisz jak było w Rzymie. Miska - trzymam kciuki za dwie krechy. Mnik - też tak sypiałam .Ciesz się tym bo za kilka miesięcy... ;)) Gawit, Rudi - miło, że wpadłyście. Iloniczek, Pelikan - jak tam fasolki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć dziewczyny! Mnie dziś nie ma bo świętuję urodziny a poza tym mąż ma urlop do końca tygodnia więc komputer trochę sie kurzy :) Miśka! Czekam z niecierpliwością na wynik testu :) Nawet komputer odpalę jak wrocimy jutro z laboratorium (krew na toxo, wizytę mam we wtorek). Smutna lalu....co by Ci tu rzec, nie dziwię sie Twojemu spadkowi nastroju :( Nie rozmawialiście nigdy wcześniej o tym jak widzicie przyszłość? Kichowato wyszło, trzymam kciuki za przyspieszony kurs dojrzewania dla Twojego M i ślę Ci mnóstwo uśniechów :), myślę o Tobie bardzo ciepło, nie łam się!!!!!!!!!!!!! I na razie tyle, spadam spać (a gruba jestem bardzo, dwa rozmiary przytylam odkąd zaczeliśmy sie starać o to dziecko, najpierw siedziałam przed kompem w każdej wolnej chwili i rozpaczałam ze znowu nic obżerając się Marsami delight.....Potem drugi rozmiar sam z siebie doskoczyl (chociaż odkad jestem w ciąży jem zdecydowanie mniej i unikam słodyczy oraz komputera :))Mnie też przydałyby się ciążowe spodnie a i w pasy zamierzam wkrotce się zaopatrzyć :) I tym optymistycznym akcentem kończę, buziaki, pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen - ja narazie się staram o małe i kilogramy wpadają aż miło. Fajno, że u Ciebie oki jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka- ja myślę że to jednak dzidzia i póki co- gratuluję choć oczywiście czekam na wynik rannego testowania:) Daga- jesteśmy ze sobą 1,5 roku... ja potrzebuję jakiegoś kroku naprzód... już mnie średnio bawi trzymanie się za rączkę i weekendowe bycie ze sobą (no chyba że jest- jak ostatnio- pięć tysięcy innych spraw) i nie widujemy się prawie miesiąc... boję się znów po raz kolejny zostać sama... najpierw rozwód... potem 2 lata samotności... teraz mija półtora roku i ... znów będę sama coś czuję... jestem jakaś pechogenna... o dziecku nie mogę teraz myśleć bo owszem- chce go bardzo ale przede wszystkim- chcę żeby miało Tatę, którego sama nie miałam... Chop zawiódł mnie akurat wtedy, kiedy go najbardziej potrzebuje- a to boli:( dziś zapisałam się na prawo jazdy, na lekcje angielskiego i w nastepną środę zaczynam kurs nurkowania- tak mam: ryczę 2 dni a potem dostaję kopa... ale i tak mi źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- jak mogłam się z Tobą nie przywitać:( przepraszam... i pisz szybko jak było... :) Shenen- rozmawialiśmy i to nie raz... mieszkanie jest nówka (rok temu totalny remont- podłogi, okna, całe meble, wszystko... WSZYSTKO...) jak odebrał klucze napisał mi smsa: \"Kochanie mamy już mieszkanie...\" potem jak mi się 2 razy w czasie bycia ze sobą @ spóźniał kilka dni- kupował już łóżeczka na Allegro... ale widać bardziej odpowiada mu samotność... nie widzę tego dalej... nie pozostanę z Wami w tematach ciążowych bo jakby w moim przypadku odpadają ale... pozwolicie że będę tak pisać... o życiu? i czytać Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ..... Miska dlaczego wątpisz że to ciąża ? Może to slubny prezent od losu ! Ja już GRATULUJE❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Smutna lala mam nadzeje ze twój M zmądrzeje no i że jednak bedziecie sie starać a nawet liczymy na kolejny ślub na topiku ...... Shenen jeśli to twoje urodzinki to wszystkiego naj naj naj 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Andzia czekamy na wrażenia z urlopu ...... Daga mówiłam ci że paskuda znikła ..... a licze że sie załapiesz na te płodne dni jeszcze i sie uda a jak nie to będzie w maju ..... Życze wszystkim słodziutkich snów ..... ale dziś zrobiłam kolorowy wpis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz musze leceieć no i przyjde dopiero wieczorem !!!! Miska czekam na wyniki testu który napewno pokaże DWIE PIĘKNE KRESECZKI !!! Może ty juz jesteś po tylko jeszcze sie nie mozesz napatrzeć na wyniki ............. Daga albo Balbinka napiszcie mi eska o wyniku testu Miski ! Zaciążone jak tam poranne mdłości :p ? Andzia czakamy na wrażenia z urlopiku :D Iloniczek jak tam u Ciebie ? Dlaczego sie nie odzywasz ? Aż tak rzuciłaś sie w wir pracy ? Napisz w końcu czy to ciaza czy nie !!! Miłego dnia ......... będe koło 20 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piekny poranek. Aż chce się żyć jak takie słonko za oknem...tylko w pracy ciężko wysiedzieć, ale niedługo weekend :) Miśka trzymam kciuki za test, mam nadzieję że będzie pozytywny. I czekam z niecierpliwością na wynik. Smutna lalu te chłopy to takie, są zanim się zdecydują to chwilę trwa. Mam nadzieję, że Ci sie wszystko ułoży po twojej mysli. A teraz jak najbardziej duzo innych zajęć na pewno poprawi Ci humorek i nie będziesz miała czasu mysleć o chłopie :) Co do tych ciuszków ciążowych, to ja chyba też niedługo będę musiała coś zakupić :)Ja chyba należę do tych ciężąrówek, którym brzuszek szybciutko się pokazuje.....tak m się wydaje. Andzia napisz coś o tej twojej wycieczce. Rzym to piekne miasto, zawsze chciałam tam pojechać, ale na razie jakoś nie było okazji. Lolu, ale z Ciebie ranny ptaszek, już się przyzwyczaiłam, że to ja zawsze pierwsza na topiku z rana, a tu proszę :) Pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Przepiekna pogoda dzisiaj mam nadzieje, ze juz tak zostanie przez cala wiosne :) A jak jakas senna jestem, a przeciez szkoda w taka pogode spac isc. Basienka jak bylo wczoraj u ginka? Ilomeczek, Miska jak z tymi testami , gratulowac ? Daga mam nadzieje, ze sie zalapiesz na owu, trzymam kciuki. Jak tak piszesz o tych bakteriach w moczu to ja pewnie tez mam przez to zapalenie pecherza, ale lekarz tez nic nie mowil. Smutna lala mam nadzieje, ze sie jeszcze wszystko ulozy, a te wybryk chlopa, aby tylko chwilowy byl. Pewnie pisz z nami oczym tylko masz ochote. Mnik ja z ciuchami jeszcze chwileczke poczekam, ale jedno wiem napewno musze juz biustonosz kupic ;) Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miśka!!!! Gdzie jesteś? Lolu, dzięki za życzenia 🌻 Tak, wczoraj były moje sto pierwsze :P urodziny. A mdlości jak nie miałam tak nie mam i mam nadzieję ze już sie nie pojawia. Sporadycznie mnie zemdli ale nie tak żeby biegać do ubikacji. Przy pierwszej ciąży też mnie ominęły więc chyba mam w tym temacie szczęście. Smutna lalu, a może Twoj M przeraził sie bo nagle to wszystko stało sie bardzo realne, wcześniej tylko planowaliście , mieliście siebie na łikendy i to mu pasowalo? Albo się oswoi albo.... Buziaki dla wszystkich, uciekam do obowiazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu🖐️ He he, ja wczorajz okazji urodzin wybralam sie na bielizniane zakupy i aż mi lepiej :) Nic mnie już nigdzie nie uciska. Może to niezbyt rozsądne ale zamiast przyszłościowych biustonoszy do karmienia kupiłam mega seksowne i od razu humor mi sie poprawił, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Shenen Wszystkiego najlepszego jeszcze za wczoraj!!!!🌻 Ja niestety w takie mega seksowne juz nie za bardzo pasuje, wiec mnie pozostaje taki, ktory rosnie razem ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, piękne dziękuję. A ja na razie 80C albo 80 D ( w tym ciut luzu w miseczkach ale jeszcze wszystko przede mną :) to i tak więcej niż przy pierwszej ciąży więc nie wiem co by było gdybym tak miała 3 dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shene ja mam tak samo 80 C normalnie bez luzu, a teraz to juz lepiej nie mowic, a to dopiero 7 tc. MAz zadowolony chociaz do konca nacieszyc sie nie moze, bo zwijam sie z bolu. Kazdego dnia rano jak wstaje z lozka to mnie tak troche do przodu zarzuci ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhhd
Myślicie, że nam się to znudzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Balbinko, ze mina chociaz mnie one nie przeszkadzaja przynajmniej wiem, ze to dla dzidzi :) Wszystko przezyje, aby tylko dobrze bylo jak pewnie kazda z nas. A jezeli to moje jedyne dolegliwosc to jestem naprawde szczesciara. Bardzo ladna pogoda, ale co z tego jak mnie wyrko wzywa. Ja dzisiaj ciaaagle ziewam :) Kobitka zafasolkowane, czy pobolewa Was jeszcze brzusio czasami tak jak na @ no i dodatkowo klucia z lewej i z prawej ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Hej, hej :) Nie mam zbyt wiele czasu na pisanie bo jestem w pracy no ale z grubsza cosik opowiem :) W Rzymie było cuuuuuuuudownie. To przepiękny kraj. Zwiedzaliśmy i zwiedzaliśmy. Byliśmy tam w trakcie 2 rocznicy śmierci naszego Papierza. Niesamowite uczucie zejść do grót papieskich!!!! Shenen, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Miska, pisz szybciutko jak wynik testu! lola u, fajne są te Twoje porady, które wklejasz. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła z nich korzystać :) Shenen, Basieńka, Frania 23, Pelikan, Mnik, Balbinka-2, cieszę się, że u Was wszystko ok i że Wasze maleństwa zdrowo rosną :) smutna_lala, przykro mi z powodu tych niejasności. Musicie jeszcze raz poważnie porozmawiać na ten temat, żebyś w 100% wiedziała na czym stoisz. Daga_p_11, widzę, że Ty również od czasu straty swojego maleństwa borykasz się z problemami zdrowotnymi!:( Mam nadzieję, że wkrótce wyleczymy się z tych świństw i wreszcie zaciążymy :) Dzisiaj na 18.15 idę do ginekologa na USG. Zobaczymy czy ta franca (torbiel) pękła! Brałam Duphaston to może i pomogło. Wczoraj jak dzwoniłam i umawialam się na USG poprosiłam panią z recepcji, żeby wpisała mnie też na cytologię a ta odmówiła, mówiąć, że jednocześnie nie mogą wykonac tych 2 badań! BZDURA!!!! Chodzi im zapewne o pieniądze z kasy chorych. Im więcej razy pójdę tym więcej będa mieli kasy. Paranoja dosłownie. Ale niech im tam będzie! Na cytologię pójdę jutro. Dzisiaj na wizycie jeżeli torbieli już nie będzie to ginek zapewne zmierzy moje pęcherzyki. Dzisiaj ma 10 dc, potem wizyta w sobotę i poniedziałek i zobaczymy co tam u nich słychować :) Poprawiam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......19.04...........wrzesień( zawieszone od marca'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty '07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty '07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n'06 luty'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....torbiel w jajniku Andzia 79 ......torbiel w jajniku Serdecznie pozdrawiam i przesyłam buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Balbinka-2, chodzę do dr. Kopcia. Pewnie nic Ci to nie powie :) Przyjmuje na Zagórzu. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Dzięki Balbinka-2 :) Pewnie prędzej czy później zawitam w tej klinice :) Rozumiem, że Ty tam chodzisz?! A tak wogóle to jak się czujesz? Twoja dzidzia jest urocza :) Wyobrażasz sobie jakim szokiem był dla mnie widok dwóch maleństw na USG ..... No i znowu zaczynam! A miałam już o tym nie pisać, nie myśleć .... będąc w Rzymie dałam sobie takie postanowienie ale jak widać nie wywiązuję się z niego! Cóż ....... typowa ze mnie kobieta, strasznie pragnąca dzidzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Balbinka-2, nie czekaj tylko idź raz jeszcze do lekarza! Ty bierzesz jakieś leki na to krwawienie? Od kiedy je masz? Przepraszam, że pytam ale nie nadrobiłam jeszcze czytania wszystkich postów. Martwię się o Ciebie i Twoją dzidzię. Wiem, że krwawienia w czasie ciąży zdażają się ale może warto jednak jeszcze raz iść to sprawdzić .... Ja, po tym co przeszłyśmy, napewnobym nie czekała!!!! Przepraszam raz jeszcze, że nie doczytałam wszystkich Twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sorki ze wczoraj nie napisalam ale juz mi sie wieczorkiem nie chciało... wizyta była bardzo miła, wszystko jest oki, 10 tc , termin porodu 2 listopad, no i nareszcie mam skierowanie na USG ale nie powiedział mi jakie czy dopochwowe czy normalne, nie wiem kto o tym decyduje... no i dalej biore duphaston i kaws foliowy... no i mam juz kartę ciąży i jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!! mój lekarz zmienia siedzibe - tylko to mi nie na rękę i ogranicza sie do 1 dnia przyjęć, ech... buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko przeczytałam teraz ze masz plamienia, ja tez takie miałam w czasie kiedy powinna byc miesiączka, no i lekarz przepisał mi duphaston, ale plamienia trwało ok tygodnia po czym ustąpiło, i teraz kiedy powinna sie pojawic 2 miesiączka znów to samo, dobrze ze stało sie to przed wizytą u gina... powiedział mi ze tak sie często zdarza, ale nie ma powodu do zmartwień, po prostu pochwa sie oczyszcza. Ja myśle ze u ciebie jest podobnie, miałas robione badania i byłaś w szpitalu wiec jakby cos było niepokojącego to by cie na pewno nie wypuścili... głowa do góry , będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem piękna wiosna, a mój biedny małżonek zabrał się za Pit-y... Ale będzie wyzywał...heheheheheheh... Już dzisiaj nadawał, że mnie do więzienia wsadzą bo spokojnie se żyje i się o nic niemartwię. Więc on w ramach dobrej woli rozliczy mnie... heheheheheeh... Biedny. Smutasku - podejżewam, że się przestraszył. Kończy studia i juz niestety okres zabawy sie też kończy. Trzeba zacząć myśleć o ułożeniu sobie życia. Pewnie chce jeszcze odwlec ten czas i dalej żyć bez zobowiązań. Andzia - trzymam kciuki, żeby torbiel tez znikneła u Ciebie...Ależ Ci zazdroszczę tego wyjazdu... Frania - powaga czytałam w jakiejś gazecie (\"mam dziecko\" albo \"Mamo to ja\" - jedna z tych dla rodziców). Było o badaniach w ciąży. I odnośnie badania moczu właśnie napisali, że jeśli stwierdzono obecność bakterii w moczu to należy zrobić posiew i cytologię bo to świadczy o obecności jakiegoś stanu zapalnego i nalezy go leczyć. U mnie Gin olał sprawę bakterii i nic mi nieprzepisał, a nawet niewykazał zainteresowania. Wiem, że to wcale niemusiała być przyczyna ale ponieważ podpadł jeszcze z innych powodów (jeszcze niezdążył założyć mi karty pacjenta, a karta ciąży została w szpitalu). Więc go rzucam....;)) Shenen - DUZO ZDROWIA DLA CIEBIE I DZIDZI,ŁATWEGO PORODU I BEZPROBLEMOWEJ CIĄŻY, WYGRANEJ W TOTKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ Miska - co nas kobieto w napięciu trzymasz????????????????? Dawaj wyniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Balbinka - im bardziej się martwisz trym gorzej... Z jednej strony rozumiem, że się krępujesz chodzić ale pomyśl, że on nierobi tego za friko. Jak się wstydzisz iść do niego to znajdź innego lekarza (znam takie przypadki, że dziewczyna chodziła przez całą ciążę do 2 lekarzy). Pamietaj jednak, że tak częste badanie Usg może różnie wpłynąć na dziesko. Coprawda lekarze sami niesą do końca zgodni czy częste badanie szkodzi czy nie ale lepiej dmuchac na zimne. Wiem, ze łatwo mi się mówi bo niejestem w ciąży. Pewnie sama będe przeżywać to co ty (mam nadzieję) niedługo i też będę się martwić. Mam nadzieję, że jednak wszystko jeste dobrze i maleństwo się rozwija prawidłowo. Kibikuję z zapartym tchem. Lola - ja już zapomniałam jak to jest gdy sie bierze tabsy dopochwowe...niestety dzisiaj pamięć mi wróciła... hehehehehehehe... razem z zalaną bielizną i stwierdzam, że wolę jednak odczekać do @ i noweco cyklu. Biorę Ginalgin którego nieprzepisuje się kobietą w ciąży. Więc skoro tak to niewiadomo, jak bym tak zaszła, czy niemiało to wpływu na fasolkę. Wolę dmuchać na zimne i odłożyć staranka o miesiąć. Iloniczek - co z Tobą????????????? Mnik - niepolecam ogrodniczek. Te wyprawy do wc są zabójcze... Pelikan, Basieńka - jak tam ciężaróweczki?? Pozdrawiam Mnik -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko - tyle pisałam wypowiedź, że zdążyłaś juz 2 skrobnąć :D. Dobrze, że ok jest. Czekam na wrażenia z oglądania serduszka maleństwa. Wklejam tablelkę poprawioną STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......19.04...........wrzesień( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×