Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam z rana ... chciałam sie tu wczoraj dostać ale cały czas wyskakiwało że błąd połączenia czy coś takiego :-( a inne strony (oprócz wogóle KFETERII wchodziły bez problemu ) Daga fryzura spoko :p Czerń z połyskiem bązu :D Tylko się nam nie sipecz na bardzo na tym balkonie :p Iloniczek u mnie w stopce podana jest straona na której mozna wyliczyć przyblizony termin pordu, w linku jestwyraz kobieta :p Trzymam za ciebie a właściwie za Was kciuki NAPISZ JAK SIE CZUJESZ Mnik gdzie się podziewasz ? Tak jak wczoraj pisałam że czuje sie tak jak by @ już miała za sekundke przyjść ale jeje nie ma ....... a nadodarek coś mnie teraz rwie w dole brzucha i kuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam dane w tabeli STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18........ok.Rzeszowa.......19.04...........wrzesień( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.......śląsk.................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24.......ok.Opola.............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30......Częstochowa.......02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26....Śląsk..................3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u.............17.04.2006.........12tc Andzia 79........16.03.2006.........27tc Iloniczek........18.01.2006..........8tc Daga_p_11......17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik..........28.........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007.........20.10.2007...... Katowice Iloniczek ....23.........12.02................?????????????? DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak piekna niedziele :) Nie moglam sie do Was dostac, zeby odpisac wczesnie :( Tak sie martwilam, ze zadnych dolegliwosci nie mam, a wczoraj bol glowy i myslalam, ze sobie zwymiotuje, ale naszczescie sie to nie stalo. Rano mam jeszcze ochote cos zjesc, ale pozniej to juz nie moge na jedzenie patrzec. Ale ja tu super nowinki przeczytalam.Iloneczek 🌻 🌻 🌻 GRATULACJE!!!! To super wiadomosc :) A jak tam dolegliwosci? Dzidzia daje sie we znaki ? Daga jak wyprobuje to napewno dam znac, ale jeszcze trzeba mi czekac :) Smutasku, co u Ciebie slychac, pisz do nas :) Shene, Basienka, Mnik Balbinka jak tam samopoczucie ? Lola, ja tez mam ochote fryzurke zmienic, ale chyba dopiero zrobie to jak bede w maju w Polsce. Zawsze mi sie wtedy humor poprawi. I wogole chcialabym jakies blond pasemka, ale czy to nie zaszkodzi dzidzi ? Miska a jak z Twoja @. Mam nadzieje, ze to jednak dzidzka. Patrzac na Iloneczek widac, ze wszystko jest mozliwe :) Milego dnia zycze i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu słyszałam że farbowanie własów nie ma wpływu na dzidzie ale niby lepiej z tym czekać do II trymestru :-( Balbinko zaczne od tego że czuje że @ przyjdzie więc to napewno mnie na nic innego :p Jeśli to ruchy dzidzi no to bardzo sie ciesze .... wielkie gratulejszyn bo jesteś tu pierwsza która to czuje :p I ciesze sie że cie lepiej czujesz i że plamienia znikły :D Zaciazone co u Was ? Dziewczyny gdzie wyście poznikały ? Smutasku, Mateoda i reszta ? A propo Matody czy ktoś wie co u niej ? Dlzcego już z nami nie pisze ? Jeśli czytesz to odezwij sie !!!! Amel jak czytasz to napisz co u ciebie........... jak sie czujesz ?Kiedy \"te\" dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, oj skad ja to znam. Faceci, faceci. Moj to natomiast auta zmienia jak rekawiczki, przynajmniej raz w roku i wymagania tez coraz wieksze ma co do aut. Teraz mu jakis jeep w glowie a jak mu pokazalam jaki wozek mi sie podoba to powidzial, ze to sie nie oplaca na taki krotki okres czasu. Ja tez w sumie licze, ze troszke rzeczy dostaniemy po moim bratanku, ale zobaczymy jak bedzie :) To wspaniale uczucie zapewne poczuc ruchy dzidzi, ja sie tez nie moge doczekac. Jak jutro poczujesz to samo to jest zapewne to. A ja dzisiaj wyczulam, ze mi sie brzuszek zaokraglil, nie jest to widoczne golym okiem, ale wyczuwalne. Nie martw sie co do lekow musi byc dobrze, bo ja tez biore i musze w to wierzyc. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ... faceci mają za mały rozumek żeby pojąc że pieniadze które teraz im \"zbywają\" za chwileczke bedą potzrebne jak nic innego w swiecie ... auto to duży wydatek ale dziecko też \"kosztuje\" ... no ale co zrobić takiemu jak sie zakochał w samochodziku nie ? przynajmniej teraz będziesz sie mogła z męzem bryką pokazać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu jesteś jeszcze ? No twój M to ma podejście :p skoro wózek sie nie opłaca (przecież będzie wykorzystany na to i następne wasze dzieciaki) to auto na rok to też niezbyt opłacelne sie wydaje ... ale tak jak mówisz facet to facet ... a każdy mówi że to kobiety są rozrzutne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że już nikogo nie ma wiec i ja sobie ide nyny :p drugi raz dziś :p Miłych snów i zaciżone prosze pogłaska dzidzie od \"wirtualnej ciotki\" :D Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Lolu. No niestety facet ma dziwne podejscie, ale obiecal, ze sie powstrzyma jeszcze chwile tylko jak go cos czapnie to nie ma mocnych. Ostatnio w ciagu dwoch dni pozbyl sie jednego auta i kupil nastepny, wiec u niego szybko to idzie. A ja jeszcze patrze na wozek z przyszloscia, ze pozniej mozesz jako spacerowke uzywac, wiec chyba taka rozrzutna niejestem. A prawde mowiac te wszystkie rzeczy dzieciece sa bardzo drogie i w tym wozki, ale niestety to jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sobie pewnie poszlas Lola? No to i ja spadam :) Do jutra i milej nocki wszystkim zycze :) Staraczki starajcie sie ;) A zaciazone wyspijcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tego pieknego poranka ......... Pewnie jeszcze śpicie ? no trudno :p Ja dalej czuje sie tak jak sieczułam wczoraj a może i gorzej bo objawy z dnia na dzień silniejsze ..... Miska, DAGA, Smutna lala, Amel, Iloniczek, Pelikan, Matoda, Buraaaa gdzie wy się podziewacie ? Pisać do nas i to szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewoje ... co z Wami ? Mnik zawsze pisałaś koło 8 rano a teraz co ? Smutna lala ty tez pisałaś codziennie i dużo a teraz nas zostawiasz ? Laski pisać bo bez Was to nie to samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki, witam po weekendzie. Na początek wielkie gratulacje dla nowej ciężąróweczki Iloniczka. Jest nas coraz więcej a niedługo wszystkie będziemy się cieszyć tym stanem :) Ja dziś troszkę poźniej, ponieważ wzięłam sobie dwa dni urlopu Czuję się strasznie zmęczona i postanowiłam odpocząć. A dziś raniutko pojechałam do przychodni porobić wszystkie badania, niedługo zbliża się następna wizyta, więc trzeba wszystko porobić. No i zaraz przy poniedziałku uszczupliłam nasze konto o 200zł. Kasa normalnie się rozpływa w powietrzu :( Co do tych męskich fanaberii, to mój M natomiast cały czas mi ględzi, że chce motor. Bo jak stoi w tych korkach codziennie to szału dostaje. Ale ja nawet nie chę o tym myśleć. Absolutnie się nie zgadzam, bo sie po prostu boję.Na razie jestem górą, ale zobaczymy co będzie. Może jak juz będzie dzidziuś to tatuś troszkę zmądrzeje :) A tak poza tym to weekend minął szybciutko, ale pogoda była cudowna, więc soie spacerowaliśmy całe dnie na świezym powietrzu. Poodiwedzaliśmy rodzinę, moj M nawet w piłę pograł z moim bratem i jego dzieciakami :) A co do samopoczucia, to bez zmian, generalnie nie jest źle. ale zdarzają się momenty, że mdli mnie okropnie. I zauważyłam, że wogóle nie mam ochoty na żadne sałatki i ciasta, a do tej pory to uwielbiałam. Teraz mam fazę na pomidory i ogórki :):):):) Podrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Witam wszystkich w ponidzilakowe przed poludnie :) U mnie pogoda dalej piekna jest, ale ja jakas slaba jestem :( , ale tak jak mowilam wszystko dla dzidzi przezyje :) Mnik zycze Ci, aby wszystkie Twoje wyniki bez zastrzezen wyszly. Ja mam wizyte za dwa dni i juz bym najlepiej poszla, ciekawe czy i ja dostane skierowanie na jakies badania. Watpie. Co do mezczyzn to widze, ze moj to przebija wszystkich. Mnik moj to juz kupil motor :( Tez mam nadzieje, ze zmadrzeje jak sie dzidzia urodzi, ale slabe szanse ..... ;) Zycze wszystkim pieknego milego dzionka i wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Franiu, no Ci faceci to jak dzieciaki. A co do badan to ja robiła takie podstawowe i też mam nadzieję że wyjdą oki. No może być problem ewentualnie z żelazem, bo ostatnio wszyscy mi mówią, że blada jestem bardzo. A ja jem mało mięsa, bo za nim nie przepadam. A wątróbki to wprost nienawidzę i ciąża tego nie zmieniła :) Franiu a będziesz miała już uSG? Pewnie tak, a ja muszę do 30 czekać. Koniecznie napisz wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze przepadalam za miesem a teraz to tak niespecjalnie. Nie mdli mnie na jego widok, ale nie mam naprawde ochoty miesa jesc. A co do watrobek to slyszlam, ze w ciazy nie mozna bo za duzo wit A czy cos takiego , dlatego tez pasztety trzeba ograniczyc. Nie martw sie wiec, ze nie lubisz. Co do mojej kontroli w srode to nie bede miala usg, moze poslucha serduszka takim aparacikiem jak bedzie juz slychac a usg pewnie za jakies dwa tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellol :) Gdzie sa wszyscy? Wiem, ze ladna pogoda jest, ale prosze sie meldowac ;) Balbinka to super, ze ruchy juz czujesz. Jakie to uczucie ? A maly albo mala jak Ci za jakis czas kopniaczka zasadzi w zeberko to juz nie bedziesz miala watpliwosci czy to to :) Ja juz naszczescie dzisiaj wiczorem ostatnia tabletke biore i mam nadzieje, ze wypedzilam to swinstwo. Tak bardzo chcialabym w srode uslyszec bicie serduszka to bylo by cos :) Strasznie boje sie tego tygodnia, bo to jest 8 tc i jest to tydzien, w ktorym powinnam @ dostac jak nie bylabym w ciazy. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze. ( Za duzo czytalam na ten temat). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski gdzie sa wszystkie ? Daga, Smutasku i reszta meldować sie ! Co wy sobie wyobrażacie ? A ja się dziwnie czuje, jestem głodna ale nie mam ochoty jeść, piersi bolą i to strasznie, brzuch boli troszke jak na @ ale to bardziej wygląda jak skurcze przechodzące po ok 5min i znowu pojawiajace sie po jakimś czasie, a teraz gratis mam jakieś dziwne bordowo- brązowe plamienia Takich jeszcze przed @ nie miałam nigdy ale pewnie to @ w nocy przyjdzie i daje mi poprostu znać choć prawidłowo (jeśli liczyć że co 28 dni mam @ jak zawsze ) to dziś jest 25 dzień cyklu więc za wcześnie troszke ale widoczne sie rozregulowało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu jestem ale ty pewnie poszłaś ? Poczekam chwilke i jak was nie bedzie to lece :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu pojęcia nie mam gdzie sie nasze dziewoje podziewają i dziwi mnie to już od przedwczoraj ..... coś sie dziewczynom pozapominało o nas .... Jak sie czujesz ? Jak tam dzidzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lola dzisiaj czuje sie bardzo dobrze :) Ciekawa jestem co mnie czeka w srode na kontroli. A jak ostatnio mialas niezbyt obfita @ to moze teraz przyszla wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babencje. Byłam dziś na rajdzie po sklepach. Qpiłam kiecke na ślub sobotni.Czy u Was też w sklepach wiszą szmaciory które się do niczego nienadają? Mysmy z moim chłopem cały czas się zastanawiali kto w tym chodzi i czy nieszkoda ludziom pieniedzy na to. Pozdrawiam i mam nadzieję, że dzidzie zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no własnie też mysle że mi się @ rozregulowała poprostu ale zobaczymyw noy :-( Skoro plamienia są to @ w nocy powinna być .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja juz dlugo na zakupach nie bylam, ale zamierzam sie wybrac tylko lepiej poczekam na brzuszek. Musze sobie cos na przyjeciny kupic i nie wiem co przeciez nie pojde w ciazowych ciuchach jak brzucha nie ma i nie kupie drogiej kreacji, w ktora za chwile nie wejde:( Ach tak zle i tak niedobrze, ale to przeciez nie koniec swiata :) Przewaznie tez nispecjalnie mi sie podobo to co w sklepach wisi, wszystko takie oklepane. Chyba bede uciekac :) Buziaczki i do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ładnie okresliłas te \"sukienki\" tylko trzeba przyznac że to na dodatek jest do niczego a kosztuje fartune ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Franiu to wyśpijCIE sie ..... a co do stroju to nie musisz kupić nic specjalnie ciążowego ale tez nic wąskiego czy takiego w któro wiesz że za 2 tygodnie możesz nie wejść bo brzuszek będziesz szybko rósł :p Dobranoc ........... ja tez już lece nyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś stałam sie o rok starsza, ale jakoś mnie to nie smuci... wczoraj rozpoczeliśmy sezon grilowania, było bosko i jeszcze spacerek po lesie... uwielbieam takie klimaty, a dzis bukiet od męża i jeszcze prezent mam sobie wybrac... poza tym zwlekłam go dzis o 6.30 rano z łóżka zeby mi pomógł ciasta do pracy zanieść- kochany ten mój mężuś... poza tym dobrze sie czuje i jestem szczęśliwa tylko do pracy nie chce mi sie chodzić, ech... katar powoli mija i całe szczęście... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×