Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Melduje się .... Balbinko fajnie że mały daje o sobie tak znać ... i to w kościele tylko ciekawe czy jak podrośnie to będzie lubił chodzić do kościoła no i czy na chrzcie narobi wrzasku przekrzykując organy :p ? U mnie 31dc a @ nie widać i tempka skoczyła do 37 jak nigdy Znowu coś nie tak ..... ach... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, cały weekend mnie nie było, ale juz się odmeldowuję. U mnie kończy się juz 13 tydzień i dolegliwośc pierwszego trymestru właściwie już odeszły. Za to zaczęły się dziwne skurcze i bóle brzucha. Wczoraj wieczorem tak mocno mnie bolało po lewej stroniena wysokości podbrzusza, że szok. Normalnie nic nie mogłam robić. Tylko jak leżałam nas plecach z podniesionymi odrobine nogami było lepiej. A w ogóle to dwa dni jest cieplutko i dwa razy już zasłabłam. Cos czuję, że wakację będą ciężkie pod tym wzglęem. No i to tyle ode mnie teraz, zmykam do pracy. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Niestety wakacje sie skonczyly :( W pol do 4 nad ranem zladowalismy w domciu, bo straszne korki byly. Nie macie pojecia ile polakow pedzilo do pracy za granice. Korki byly niesamowite, ale naszczescie juz po. Urlop mielismy przecudowny, wybawilismy sie, nasmialismy sie, odwiedzilismy wszystkich. Widzialam mojego malutkiego bratanka, ale on cudowny... W Polsce zostalam obrzucona prezentami dla maluszka, wiec juz cos mam no i wybralam sobie wozek jeszcze go oczywiscie nie mam, bo to troche wczesnie, ale wybor dokonany. U mnie narazie wszystko ok, nic mi nie dolega tylko czasami slabo mi. Jutro mam kolejna wizyte u poloznej mam nadzieje, ze da posluchac serduszko. Daga dzieki za fajowe zdjecie, ja moje wysle dzis wieczorem lub jutro. Pozdrowienia i caluski Teraz bede czesciej wpadac Lece sie wypakowywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... u mnie też niesamowicie ciepło, aż za ciepło bo aż mi słabo... u mnie wszystko oki , brzuszek powoli staje sie widoczny ale na razie tylko dla mnie i męża, hehe- co chwile patrzy czy urósł choć troche... Dzis dyrektor wyraził zgogęna zwolnienie mnie z dyżurów na przerwach wiec lekcje jakoś lecą, ale nie moge doczekac sie wakacji... Franiu fajnie ze urlop sie udał i bezpiecznie wróciliście do domku Balbinko to musi byc niesamowite uczucie jak maluszek sie kręci w brzuszku... mam nadzieje ze niedługo sama to poczuje... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez się zamelduję :) W sumie nic sie nie zmieniło,.. czuję sie dobrze, chociaż dziś w pracy mielismy taki zaduch, ze myslałam ze padnę jak mucha ,a to nie tylko moje odczucie było. Umówiłam się na wizytę na USG na 8 czerwca i mam ze sobą wziąc płytkę!!!!!! :) Czyżby lekarz chciał mi nagrac filmik????? no i mam wziąc 50 zł ze sobą. Zmykam...pisze prace lic mężowi :) papap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Widzę, że pogoda dopisuje u Was i siedzicie na dworku... Ja na nic niemam ochoty więc całe dnie lezakuje i posypiam przed telewizorkiem. Iloniczek - to niedługo będziesz filmiki rozsyłać. Piszę się !!! Basieńka - dyr. niemiał za bardzo szans na niezgodzenie się. Wiem o sytuacji, że babka była w ciąży i na dyżuże wpadł na nią dzieciak, przewrócił i poroniła. Stało się to kilka latek temu ale sprawa dość głośna była bo babka do sądu poszła. Frania - czekam na zdjęcia...Stęskniłyśmy się za Wami. :D Mnik - uważaj na siebie kobieto. Balbinka - sadysta załatwiony?? Lolek - a test robiłaś?? ( u mnie dzisiaj też tempka skoczyła do 37,1, a to dopiero 22 dc) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U nas na podkarpaciu dziś znowu piekna pogoda i znowu upalny dzionek sięszykuje ..... Shenen kobieto gdzie sie podziewasz ? Zapomniałaś o nas ? Smutna lala odezwij sie .... Miska miałaś pisać !!!!! Matoda jak brzuszek ? Frania fajnie że już jestes ...... A mi dziś tempka spadła na 36,7 i brzuszek pobolewa więc @ idzie :-( nareszcie bo albo wóz albo przewóz ... milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale upał... nie chce mis ie iść do pracy, jest mi strasznie gorąco... ech... ale co zrobic a lato dopiero nadciąga... pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzieki dziewczyny ja sie tez ciesze, ze juz z Wami jestem, chociaz w Polsce byloo super :) U mnie na dworze tez cieplutko, a raczej duszno bez slonca nie sluzy za bardzo mi ta pogoda, ale co zrobic. Ja dzis mialam wizyte i znowu dostalam prezencik od pani poloznej :) Wyniki mam wszystkie w jak najlepszym porzadku co mnie bardzo ucieszylo. A co najwazniejsze znowu przez chwile moglam posluchac serduszka szkraba, ale on sie porusza w tym brzuszku, bo raz bylo z lewej strony slychac a raz z prawej :) Juz musialam sobie zalatwic pomoc w domu po porodzie. To robia takie specjalne organizacje i dostane pania na 44 godziny po porodzie tj 8 dni. Rowniez musze juz umowienie zrobic na kolejne usg w 20 tc. Kolejna wizyta u poloznej 18 czerwiec. Ide cos w szamac, bo sie brzusio odzywa ;) Zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jak zwykle sierota :-( tym razem mnie przeziebienie w sobote dopadło :-( na szczęście czosnek do poniedziałku mnie jakoś trzymał ... a potem lekarz poratował oscillococcinum ... noi dziś troszke lepiej ... przynajmniej głowa nie boli. Jeśli chodzi o wizyte to bardzo dobrze zrobiłam wracając do swojej lekarki :-D Byłam w gabinecie 50 min. założyła mi książeczke, dała zaświadczenie, zbadała dała leki i 100tys.ulotek, porad noi zrobiła usg :-D noi mój TZ mógł przy tym być . Było wspaniale :-D maluszka juz widać, nózki, rączki pokazała jak bije serduszko .... niesamowite :-D No ale wy juz to wiecie ;-) BYŁO WARTO ;-) zero wstydu ;-) Jak mi poradzicie jak moge wkleić zdjecie to Wam pokaże? :-p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja ... :D Basieńko a komu sie wogóle chce wychodzić z domu na taki upał ?? U mnie było w cienieu 37 stopni i dwie burze z grzmotam, błyskawicami i słoneczkiem naraz :D Franiu fajnie że bobas się już wierci .... poglaskaj go ode mnie :p Matoda ty masz dbać o siebie a nie przeziębienia nam tu łapać !!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Jeny myslałam, że się dzisiaj uduszę (dosłownie) :D Matoda - gratuluję dzieciaczka...Polecam syrop z cebuli Frania - pogłaskaj malucha ode mnie.Patrz jak ten czas leci. Dopiero co zastanawiałaś się czy jesteś, a tu już poród załatwiasz... Basieńka - u mnie to samo - Hawaje w pełni... Pozdrawiam resztę babeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daga ❤️ Balbinka no w końcu !!!! To super ! Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja tylko na chwilke się pojawiam. Nistety ostatnio jestem dośc zajęta i nie mam czasu Was czytać, ale jak tylko będzie spokojniej to nadgonię. A poza tym te straszne upłay mnie tak bardzo męczą. Duchota okropna i nie ma czym oddychać. Masakra normalnie. Coraz bardziej sie przekonuję do tego że już od lipca powinnam iść na zwolnienie, bo inaczej się zamęczę. No zobaczymy. Na razie jakoś daję radę, ale na pewno nie jest komfortowo! Pozdrawiam Was wszystkie i już zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) U mnie dzisiaj tez upal sie zapowiada a to dopiero maj, nie wiem jak my przezyjemy tegoroczne lato :( Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle. Balbinka no to gratululje, mama sie pewnie cieszy i ty bedziesz mogla juz pokoik dla malenstwa przygotowac🌻 . Ja tez jeszcze o porodzie nie mysle jednak polozna mnie zmusila, bo inaczej nic nie zalatwie i bede musiala w domu na kanapie rodzic. Tu sie wszystko tak szybko zalatwia. Jeszcze brzucha nie widac a ja powinnam sie na kurs przed porodowy zapisac, ale nie wiem czy to zrobie. Mnik jezeli naprawde tak sie meczysz to rzeczywiscie zmykaj na zwolnienie, to dla waszego dobra. A jak Twoj brzuszek, pokazuje sie? Daga wyslalam Ci zdjecia, daj znac czy doszly. Metoda dbaj o siebie i bobaska 🌻 i wypedz to przeziebienie!!! Z niecierpliwoscia czekam na zdjecie Lola🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po popoludniowej drzemce, wyczyscilam ogrodek no i mnie zmoglo. Postanowilam, ze kazdego dnia zrobie troszeczzke, bo inaczej zarosniemy :( Dzisiaj wybieram sie na urodzinki, wiec wieczorek zaplanowany :) Czyzby ta letnia pogoda wyprowadzila wszystkich na dworek? Pewnie trzeba korzystac z pogody ;) Milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D Franiu widze że nadrabiacz zaległości w pisaniu za to co byłas nieobecna :p Andzia, Shenen i Miska gdzie się podziewcie ? Dziś dostałam @ !!! I chyba naprawde nie nadaje sie na mame .... STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.06...........wrzesie ń Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............nadżerka Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Ja tez mam dość tej duchoty :-p :-p :-p mozna paść :-( i też myśle jak to będzie jak się pogoda faktycznie rozkręci bo jak na razie to słończe bardzo czadu nie daje a jak zacznie to chyba wyprowadze sie do piwnicy :-D Obok mnie przeszły burze i tyle :-( wiec jak dzis oglądałam w tv te ulewy to szok :-O Zdjecie postaram sie wstawić .... lub wysłać ;-) Balbinka no to gratuluje i trzymam kciuki zeby szybko i sprawnie poszła ta wyprowadzka i Twoja przeprowadzka ;-) Co do leku to fiolka 2*dziennie dziś juz koniec bo prawie wróciłam do normy poza katarem który jest bardzo zawzięty :-( LOLA cierpliwośći ... wierze ze sie w końcu uda zobaczysz ;-) Trzymam mocno kciuki ;-) Pozdrawiam Wszystkie Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ciągle wychodzi mataner 😭 a nie matoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, dziś dalszy ciąg upałów...mógłby chociaż ożywczy deszczyk spaść, ale nie takie ulewy jak na południu. Wieczorami jest tak duszno, że ciężko wysiedzieć, nie mówiąc już o problemach z zaśnięciem. Franiu, co do brzuszka, to u mnie już wyskoczył i jest widoczny. Juz kilka osób z firmy pytało mnie czy nie jestem przypadkiem w ciąży, bo się tak zaokrągliłam. Zresztą w ciuchy właściwie też już się nie mieszczę, poza jedną parą spodni. U mnie już 14 tydzień, więc dzidzia zaczyny szybciutko rosnąć, a objawia się to częstymi bólami brzucha. Na szczęście są dość krótkie i jakoś można je znieść. Lola, przykro mi, że i tym razem nic nie wyszło. Ale bądźmy dobrej myśli :) Balbinko cieszę się, że kłopoty powoli się kończą i w końcu zmieszkasz spokojnie z mamą. Matoda widzę, że Ty też źle znosisz upały. Trzymaj się, pomyśl, że nie jesteś sama :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Lola kochana nie martw sie to, ze dostalas @ nie ma nic wspolnego,czy sie na matke nadajesz, czy nie. Mowia, ze cierpliwosc poplaca, napewno sie uda tylko troche wiary w siebie, a bedzie ok. Balbinka ja zycze Tobie, aby wszystko sprawnie poszlo i bedziecie mogli szybko cieszyc sie przeprowadzka. Metoda dobrze, ze juz lepiej z chorobskiem, poglaskaj bobaska ode mnie🌻 Mnik fajnie, ze brzuszek juz sie zaokragla. U mnie tez juz poczatek 14 tc, ale w ciuchy sie jeszcze mieszcze, a taka mam ochote na cosik ciazowego. A z tymi bolami pytalas ginka, bo ja nic takiego nie mam jak narazie, czasem tylko zakluje. Milego dzionka 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... ja juz chce wakacje... tak mi sie nie chce chodzić do pracy... jest tak gorąco, że ledwo żyję... Jeszcze do tego wszystkiego mam egzamin kończący na podyplomówce, ale jeszcze nic nie zrobiłam w tym kierunku żeby go zdać tzn: prezentację projektu szkolenia... ech najchętniej pojechałabym sobie na działeczkę wzięła dorbą książkę i tak spędziła cały dzien- marzenia... a tu czeka mnie jeszcze wystawianie ocen ... pozdrawiam Was wszystkie i siły życzę w te upalne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko nie wiem jak bedzie z tymi bolami u mnie moze rzeczywiscie mnie omina, ale jedno wiem wszystko przezyje, aby tylko dzidzia zdrowa byla. Wlasnie wrocilam z centrum no i kupilam sobie letnie spodnie, moje pierwsze ciazowe spodnie taka dumna z nich jestem ;) A teraz bardzo zmeczona jestem i pomimo ladnej pogody chyba pojde sie polozyc. Trzymajcie sie kobitki cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka ti cisza zaległa. No ale ja grzecznie, jak codzień napiszę kila słów od siebie. Cieszę się, że dzis już piątek i zbliża się weekend. Dziś popołudniu zmykamy z Wawki na łono natury i bardzo mnie to cieszy. Boję sie tylko jak przetrwam podróż, bo kilmy niestety w aucie nie mamy a jak przyjdzie nam stać w korku, to w aucie będzie masakra! Może uda mi się namówić męża żebysmy wyjechali dopiero wieczorkiem. A poza tym to u mnie wszystko oki, jakoś trwam w te upały i staram się dzielnie hcodzić do pracy. Ale najprawdopodobniej od lipca będę juz chciała pójść na zwolnienie. To już będzie 5 mięsiąc, więc raczej nie powinno byc problemu. Pozdrowienia dla Was wszytkich i do usłyszenia po weekendzie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rzeczywiscie duzego ruchu na naszym topiku nie ma, ale pewnie jeszcze to nadrobimy. U mnie nadal wszystko ok tylko moja babcia cos nam choruje i sie bardzo martwie, ale mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok. Balbinka napewno sie wyrobisz z remontem nim sie obejrzysz i wszystko bedzie gotowe :) Mnik zazdroszcze wyjazdu na wies, wypoczywaj ile sie tylko da. Basienko jeszcze miesiac i wakacje, wiec sobie troszke odpoczniesz od ocen i takich rzeczy. Milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem przerażona, juto mam ten egzamin a ja nie zrobiłam jeszcze prezentacji projektu, wogóle nie wiem jak to ma wyglądac i czy projekt który mam jest dobry... ech. Poza tym jak można dać nam tego typu zaliczenie jak mieliśmy tylko 1 raz zajęcia z pisania projektów i to jeszcze 2 lata temu... co za głupota, jestem zła i mam juz tego dosyć... pojade tam jutro i jak ktoś sie do mnie doczepi ze cos jest zle to im chyba wygarne co myśle na tem temat... A miałam sie nie denerwoawać... ech Ide do pracy, a po pracy do pisania tej prezentacji... Wam życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko bedzie dobrze trzymam kciuki za Ciebie napewno Ci sie uda. I staraj sie nie denerwowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiscie nie zaszybko to pewnie idzie Balbinko, ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie tak zle. Wybor wszystkiego naprawde jest ogromny. Ja dzisiaj tez stane przed dylematem, bo zostaly nam jeszcze dwa pokoje do odswiezenia i urzadzenia i wieczorem idziemy kolory wybierac i oczywiscie ja musze zdecydowac. Do dziecinnego myslalam nad ladnym niebieskim i moze delikatnym zoltym, co Ty na to nie bedzie dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×