Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle o poranku :) Lola co to ma znaczyc wracaj natychmiast do tabelki!!! Ja dzis musze pracowac niestety, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, bo jestem z mezusiem. Wczoraj bylismy na urodzinkach u Franka kuzynki byl grill i fajni ludzie. Pogadalam sobie z dziewczyna kuzyna Franka, ktora tez w ciazy jest i ma termin na listopada jak ja. Balbinko kolory wybrane do dziecinnego. Tak jak mowilam niebieski z delikatnym zoltym i na to mam jeszcze taki swiecacy jakby brokat. Juz sie nie moge efektu doczekac chociaz jeszcze troche musze poczekac!!! Dziewczyny melduwac mi sie ale juz!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... muszę sie wam pochwalić ze zaliczyłam mój projekt i ukończyłam podyplomówke, hhuuuurrraaaaaaaa!!!!!!!!!! wierzcie mi ze jestem szczęśliwa z tego powodu ze juz nie muszę tam jeździć... Balbinko fajnie że urządzasz sobie pokoik dla dzidziusia, my mamy takie małe mieszkano - 2 pokojowe i niestety z urządzania nici... Mieszkanko dostaliśmy od rodziców w prezencie ślubnym wiec nie ma co wybrzydzać, poza tym ekstra nam urządzili i w sumie szkoda bedzie sie wyprowadzać, ale jest za małe i traktujemy je jako tymczasowe... A potem kupiny większe i będę urządzać pokoik dla dzieci, heheh (warto pomarzyć) Balbinko wiec życzę miłego urządzania, a fakt jest taki ze w sklepach teraz wszystkiego pod dostatkiem i cięzko sie zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Co tu taka cisza:( mam nadzieje, ze sie to zmieni Basienko wielkie gratulacje mowilam Ci, ze zdasz a z reszta trzymalam kciuki to nie moglo byc inaczej!!! U nas dzis i jutro jakies swieto, wiec mezys w domciu hura!! Milej niedzieli Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki gdzie sie podziałyście???? idę spac bo jutro do pracy... czekam tylko na wakacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiau gratulacje...tak sie stresowałaś..... i juz po wszystkim :) franiu, to widzę że dzidzia będzie miała śliczny pokoik :) My na razie o tym nie myślimy. Najpierw chcemy zrobić remont naszego pokoju i przede wszystkim kupic duuużżżeeee łóżko :) dla dużej mamuski :) Powiedzcie mi też jest Wam tak ciężko w te upały. Bo ja to nie mogę sobie dać rady, duszno mi cały czas, cisnienie mam bardzo niskie i ciągle mi słabo. Sama nie wiem, co o tym mysleć. Za tydzień mam wizyte u gina to sie podpytam i może jakieś zwolnionko chociaż na tydzień wezmę. Zobaczymy, póki co troche mi ciężko. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............16.05............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.06...........wrzesie ń Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............16.05............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............nadżerka Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miska fajowo, ze napisalas i pisz czesciej jak Ci sie uda :) Zycze powodzonka w starankach 🌻 A lafiryndami sie nie przejmuj ;) Mnik ja upaly jakos znosilam, ale dzisiaj np jest bardzo duszno i deszczowo to z rana prawie kilka razy zemdlalam musialam sie co chwilke klasc, ale teraz juz lepiej. A pokoiku to my jeszcze nie robimy, bo pierw musi inny pokoj wyremontowany zostac. A sypialnie dopiero co wyremontowalismy i kupilismy tez nowe lozko \"duze dla duzej mamy\". Wszystko powolutku sie zrobi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem ale chyba juz nikogo nie ma... Sorki za te mnogie:)wpisy ale nie moglam tego wyslac rano.Nie wiem czy w ogole byly problemy na kafe czy to znow moj komp swiruje:( Oczywiscie ze bede do Was teraz czesciej wpadac:) Buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) U mnie dzis deszczowa pogoda, ale zapowiadaja znowu ciepelko. Mnik mialas racje z tym bolem brzucha tez mnie dopadl, ale przewaznie wieczorem sie pojawia i moj brzusio nie chce cosik rosnac, albo ja tego nie zauwazam. Lola jesli nas czytasz 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś pierwszy raz w życiu strajkowałam, troche śmieszne to bylo ale jednak... wszyscy nauczycle siedzielei sobie w świetlicy i strajkowali, hehe. Lekcje zaczynam dopiero na 12.40 wiec musiałam pofatygwać sie do szkoły o 7.45, ech co zrobić... poza tym pogoda mnie dobija, jest mi słabo i nic sie nie chce... czasami kuje mnie coś w podbrzuszu , nie wiem czy to dobrze czy źle... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Basiu nie tylko Ty dzis strajkujesz,widze ze lola tez,tyle tylko,ze na naszym topiku:) Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego do nas nie zaglada bo nie rozumiem... U mnie nic ciekawego,wpadlam sie przywitac:) Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza...:) Dzieki Balbinka za wyjasnienia.Mam nadzieje ze sprawa nie jest az tak beznadziejna by nie moglo im sie udac.Mam tez nadzieje ze Lola nas nie zostawi. Pozdrawiam serdecznie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Co u Was ciekawego? Balbinka, czy do mnie tez wyslalas zdjecia? Bo cos bardzo dlugo idzie na moim mailu? Jeszcze jedno pytanko do Ciebie, kiedy zaczelas czuc ruchy swojego maluszka? Basienko jak tam strajk sie powiodl? Metoda co u Ciebie? Dziewyczyny meldujcie sie 🌻 A ja dzisiaj sie z kolezanka umowilam, ktora rok temu tutaj rodzila mam do niej wiele pytan, mam nadzieje, ze mi pomoze. Pozdrowiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka dostalam zdjecia dziekuje 🌻 Ale slicznie wygladasz do twarzy Ci z tym brzuszkiem. Ja niestety nie mam jeszcze co pokazywac, ale jak bedzie to napewno tez przesle pare zdjec. Jeszcze raz dziekuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, ja dziś niestety nie najlepiej się czuję, dlatego tylko na chwileczkę wpadłam. Rano po przebudzeniu byłam tak potwornie słaba, kręciło mi się w głowie a serce to jak by chciało mi z piersi wyskoczyć. teraz już jest troszkę lepiej, ale cały czas marnie się czuję. Powiedzcie mi czy to normalne, czy powinnam się niepokoić. A może to przemęczenie? Dzię oczywiście nie poszłam do pracy, nawet nie byłbym w stanie tam dotrzeć. W poniedziałek mam wizytę u gina, ale zastanawiam się czy będzie skoro lekarze strajkują. Mam nadzieję, że będzie, bo chciałabym sobie wziąć trochę wolnego i zapytać czy to nic groźnego. Powiedzcie mi co o tym sądzicie? Franiu widzę, że Ciebie też dopadły bóle brzuszka. A że jeszcze nie urósł, poczekaj. Jak wyskoczy to sama się zdziwisz, że tak szybko. Mi się pojawił dosłownie z dnia na dzień. A teraz to mi się wydaje, że mam az za duży jak na 15 tydzien. Pozdrowienia dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik ja juz sie tego brzuszka doslownie doczekac nie moge no, ale bede dzielna ;) Co do Twoich dolegliwosci to ja ma czasami to samo. Ostatnio bylo w poniedzialek z rana. Musialam sie 4 razy klasc by nie zemdlec, a serce walilo tak jak Twoje, wiec i ja mam nadzieje, ze to normalka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kofane!!! Widze ze nas troche wiecej:) Dziewczyny ja tez mam nadzieje ze te wszystkie niepokojace dolegliwosci to normalka.Dzidzia zachlanna jest i widocznie domaga sie by mama czasem troche w lozku odpoczela;) Jutro juz USG.Nakrecona juz jestem i nie moge sie doczekac co gin powie.Tyle cykli nam ostatnio przepadlo...Oby ten byl ok. Po wizycie jade do M do Tarnowa a w piatek wyruszamy na Mazury na caly weekend.W zwiazku z tym niestety nie bede miala jak do Was pisac.Pomyslalam ze moze ktoras z Was zechce mi przeslac swoj nr.tel to napisze chociaz jak mi poszlo u gina.Oczywiscie nikogo nie zmuszam aby podawal mi swoje prywatne dane ale na wszelki wypadek podaje maila:perelka43@op.pl na ktorego mozna wyslac nr.tel.Jesli nie bedzie chetnych to odezwe sie na forum w poniedzialek wieczorem lub we wtorek. Co do zdjec to bardzo chcialabym Was poznac ale narazie niestety nie bede mogla Wam wyslac swoivch zdjec:(Wczoraj probowalam wyslac kilka kumpeli z Wa-wy i nic tylko sie nawk...wialam.Ciagle mi tylko wyskakiwalo ze polaczenie z komernetem jest niemozliwe a mail jest odrzucany.Musze poprosic M o pomoc. Balbinko dzieki za pozdrowienia od loli.Ciesze sie ze z nami jestes mimo iz masz tez swoj topik.Jak znajde wiecej czasu to tez do Was zagladne:) To tyle...dzis jeszcze wpadne wieczorkiem zobaczyc jak sie sprawy maja. Do zobaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... strajk był oczywiście z powodu za małych płac dla nauczycieli, ale wątpie czy coś zdziałamy... Balbinko dzieki za foteczki, brzuszek juz widoczny, a u mnie słabo...a to juz 17 tygdzien, ech moze kiedys wyskoczy, hehe Dzieki za pozdrowienia od Loli Buziaczki dla Was , ja spadam bo musze odpocząć bo pisałam prace mojemu mężowi i juz nie mam siły siedzieć przed kompem (tak dla wyjaśnienia mój mąż jako nauczyciel wfu dorabia na pływalni jako ratownik i siedzi tam do 22, no wiec postanowiłam mu pomóc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Trzymajcie jutrrro za mnie kciuki.Jak wszystko bedzie oki i Bog sie wreszcie nade mna zlituje to moze poczniemy nasza dzidzie na Mazurach:)Jezu jak ja sie napalilam na ten cykl... Do poniedzialku kobitki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Miska oczywiscie trzymam kciuki za wizyte i za to, aby w koncu sie Wam udalo :) No i milego wypoczynku na Mazurach zycze, moze te Mazury przyniosa Wam szczescie ;) Basienko mam nadzieje, ze ten strajk przyniesie Wam nauczycielom podwyzke. Brzuszkiem sie nie martw napewno urosnie, najwidoczniej jako sportowiec masz pieknie umiesniony brzuszek :) Tak mi tlumaczyla polozna :) Mnik jak Twoje samopoczucie dzisiaj? Mam nadzije, ze juz troszke lepiej:) Balbinko pewnie i niedlugo solidne kopniaczki poczujesz jak tak Wasz juniorek w zeberko Ci przysunie. Ja sie juz pierwszych ruchow doczekac nie moge. Czasami leze i staram sie skupic, czy czasem nic nie czuje, ale to tylko burczenie brzcha hihi :) Metoda co u Ciebie? Lola smutno tu bez Ciebie. Jak nas czytasz to dla Ciebie 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzię na chwilkę bo już w pracy jestem A że mnie wczoraj nie było, to dziś mam troszkę roboty. Co do samopoczucia, to dziś jest lepiej, choć nadal jestem słaba. Do pracy jednak przyszłam, więc nie jest aż tak źle. No to tyle ode mnie, pozdrawiam gorąco i życze szybkich kopniaczków....ja też się nie moge doczekać :) A Miśce życzę owocnych starań...niech te mazury się przyczynią do powiększenia rodzinki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Balbinko, bardzo dziękuje za zdjecia! Brzuszek masz już świetny :) U mnie ok, małe juz daje mi znaki :D czym jestem bardzo uradowana, czekam na śmielsze ruchy bo na razie to takie delikatne pukanie. Przepraszam że nie zaglądam, myślę ze nie obrazicie sie jeśli wejdę tu od czasu do czasu podzielić sie nowinami? Buziaki dla wszystkich, idę zawijac gołąbki :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Balbinko, bardzo dziękuje za zdjecia! Brzuszek masz już świetny :) U mnie ok, małe juz daje mi znaki :D czym jestem bardzo uradowana, czekam na śmielsze ruchy bo na razie to takie delikatne pukanie. Przepraszam że nie zaglądam, myślę ze nie obrazicie sie jeśli wejdę tu od czasu do czasu podzielić sie nowinami? Buziaki dla wszystkich, idę zawijac gołąbki :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Balbinko, bardzo dziękuje za zdjecia! Brzuszek masz już świetny :) U mnie ok, małe juz daje mi znaki :D czym jestem bardzo uradowana, czekam na śmielsze ruchy bo na razie to takie delikatne pukanie. Przepraszam że nie zaglądam, myślę ze nie obrazicie sie jeśli wejdę tu od czasu do czasu podzielić sie nowinami? Buziaki dla wszystkich, idę zawijac gołąbki :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Balbinka u mnie sloneczko swieci, ale pomimo to od rana jestem jakas nie do zycia , o 11 musialam sie polozyc no i zasnelam. Chociaz juz mam wiecej energii to i tak czasami tylko bym spala. Mnik fajnie, ze juz troche lepiej, nie przemeczaj sie zbytnio. No i zycze abys nie musiala dlugo na kopniaczki czekac :) Shenen fajowo, ze wpadlas!!! Pewnie, ze sie nie obrazimy, pisz kiedy masz na to ochote :) No i gratuluje ruchow :) A golabki uwielbiam, az mi slinka poleciala jak to przeczytalam, chociaz niedawno tez mielsmy. Pusc jednego przez maila;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol :) I znowu nowy dzionek nam sie zaczal, naszczescie dzisiaj rowniez sloneczny :) Przed chwileczka zadzwonilam, aby sie na kolejne USG umowic i 5 lipca mam sie stawic, wtedy znowu zobacze smykusa. Dzisiaj dzien dziecka, wiec caly dzien bede swoj brzuszek glaskac :) Balbnika mam nadzieje, ze juz lepiej Twoje samopoczucie a schizy to ja tez mam i to czesto, mysle, ze to normalne kazda matka sie martwi. Poglaskaj brzuszek ode mnie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Cieplutko ❤️ Troszke mnie tu nie było ale to z powodu tego strasznego upału :-( do tego mój komputer tak grzeje ze nie miałam siły go nawet uruchomić bo potem w pokoju miałam jak w łażni :-( BALBINKA --- moje gratulacje z powodu ruchów maluszka :-D to musi być cudowne uczucie :-D Co do schizów to mam podobnie ;-) a co do dentysty to idz szybciutko i zrób z nimi wszystkimi porządek bo potem bedziesz bardzo cierpieć jak juz zaczną sie psuć 😭 noi nie zostawiaj tego na weekend MIŚKA --- noi jak poszło ???? Frania --- ja tez jestem nie do zycia :-( Codziennie mam plan (bo jeszcze tydz.wolnego) ze TYLE zrobie a potem sie okazuje ze leże troszke sie poszfędam, pooglądam tv i wraca mój TŻ :-D ... i tak mi te 2yg. zleciały :-) aż wstyd :-O Pogoda coprawda troszke lepsza ... no ale dalej mi powera brak :-( ... ale mysle o dzidzi ze moze jak sie urodzi to tez będzie takim leniuszkiem to bede mogła wypocząć ;-) ... trzeba sie pocieszać ;-) Pozdrawiam Was i Wasze bobaski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×