Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam :) Balbinko moja imienniczko Twoje urodzinki przypadaja w rocznice naszego slubu, wiec jest to szczesliwa data :) Miska no to weekend na Mazurach udal sie, fajowo. Mam nadzieje, ze sie rowniez udalo cos zbroic :) No i Balbinka ma racje ja zrobilam test dwa dni przed spodziewana @ i wyszedl negatywny, a w ten dzien byly urodzinki kogos z rodziny i wypilam sobie troszke wina, bo przeciez test byl negatywny. Za dwa dni cos mi nie dalo spokoju i zrobilam jeszcze raz test to byl dzien spodziewanej @ no i juz pokazala sie delikatna kreseczka. A wina sobie nie moge wybaczyc:( Iloneczek napisz jak bylo na USG 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Balbinka, u nas dzisiaj ukrop, ale prawdziwy. Pozniej zapowiadaja burze z wiatrem i mozliwy grad, wiec nie wiem co nam ta pogoda dziasiaj przyniesie. A na Wasz topik chetnie zagladam, ale nie za bardzo wiem co mam pisac. Wy wszystkie sie bardzo dobrze rozumiecie i wspieracie. A ja taka zagubiona owieczka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... nudzi mi sie starsznie, a mój mąż poszedł sobie na siłownie i ma to gdzieś... w poniedziałek ide na badania a w środę na kontrole, mam nadzieje ze wszystko bedzie super... dobija mnie tylko to ze w nic sie nie mieszcze, ale mnie to dziwne uczucie bo zwsze wszystko było za duże, poza tym piersi mi strasznei urosły, a wiem ze bedę jeszcez większe... przeraża mnie to, powoli łapie jakąś depresje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co u mnie sie na dworze dzieje jest niedoopisania. Mam nadzieje, ze wyjde zywo z tego ;) Grad z piorunami i straszna ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Cieplutko :-D Miśka - trzymam mocno kciuki i tez jestem za tym zebys jeszcze chwilke wytrzymała ;-) ... noi pamietaj ze pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ;-) TRZYMAM KCIUKI ❤️ Balbinka dziekuje za zdjecia :-D a jak Ci sie podobało moje maleństwo ? ;-) Co do bolącego zęba to bardzo dziwne :-O ale mam nadzieje ze szybko minie ;-) Wylatuje za 6 dni do Turcji :-D mam tylko nadzieje ze lot dobrze zniose (bo jednak pomimo zapewnień ze lot nie powinien mieć zadnego wpływu na dzidziusia mam stracha) ... noi cały pobyt. Mam zamiar z wody nie wychodzić :-D Iloniczek fajnie ze wróciłaś i ze wszystko ok ;-) Basieńka ja tez mam problem z ciuchami 😭 dlatego juz nastepną pare spodni kupiłam na alegro ;-) a co do biustonosza to nawet nie mówie 😭 no ale przecież mamy w sobie cudowny skarb :-D ❤️ wiec o figurze będziemy póżniej myśleć ;-) Chociaż z dnia na dzień przekładam przymierzenie stroju 😭 bo pewno sie w niego nie wcisne 😭 a mam niewiele czasu na zakup nowego .... noi jakiego, zeby jakoś wyglądać :-( Powiedzcie mi czy wcieracie jakieś kremy i jeśli tak to jakie? Bo ja juz od miesiaca wcieram fissam bo tak bardzo chciałabym uniknąć rozstępów :-( Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zyje!!!! Metoda to niezle sobie wypoczniesz w tej Turcji. Lot nie powinien zaszkodzic dzidzi i napewno nie zaszkodzi:) Porob fajne fotki, a wtedy pokaz kolezankom z kafe ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adalaaa
ja zaczelam w lutym i zaszlam w maju. dzis juz 6-ty tydzien i oczywiscie wielka radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Znow nie moge spac:(Przyszlam Wam troche pomarudzic;P Dziewczyny kochane ja nie moge miec chyba testu w domu bo zaraz go robie.Dzis rano testowalam i g...wno!Zdrowo jestem stuknieta,nie?Kto to widzial zeby tak wczesnie test robic.Moj M jutro kupi mi nastepny ale zapowiedzial ze tak go schowa ze nie znajde chocbym rok szukala.Ma chlop racje:P Kurde wciaz bola mnie piersi ale to chyba od tych lekow bo wciaz je biore.Dziwne to jest;lewa piers bardziej mnie boli i jest ciezsza od prawej.Tak jeszcze nie mialam.Poza tym cialko mam gorace,moj M nie chce sie nawet w nocy do mnie przytulac bo twierdzi ze grzeje jak piec.Ale to tez moze byc skutek zazywania lekow.Boze ja zeswiruje zupelnie do 15... Balbinko dzieki jeszcze raz za zdjecia,ogladam je przed kazdym wejsciem na kafe.Musze przyznac ze swietnie wygladasz.Do twarzy Ci z bbrzuszkiem:)Dzidzie tez masz cudna.Jak ogladam JEGO:)zdjecia z usg to odchodze od kompa bo wtedy latwiej jest mi sie czegos dopatrzec:P Co do moich zdjec to obiecuje ze Wam rozesle,tylko ten moj chlop musi mi troche pomoc. Franiu pamietam jak pisalas nam o tej imprezie.Jejku tak dawno mi sie to wydaje...Troche czasu juz ten nasz topik istnieje:) Matoda ja myslalam kiedys ze Ty juz do nas nie wrocisz a tu dzis jestes ...z dzidzia w brzusiu:) Ciesze sie ze trzymacie za mnie kciuki😍 Basienka moj M tez chodzi czasem na silke i tez ma wtedy wszystko w d... Wraca potem zadowolony i podstawia mi pod nos napompowane miesnie:) Adalaa gratuluje Ci z calego serducha malenkiej fasolki i zycze Wam wszyskiego dobrego.Zapraszam tez do naszego grona:) A co porabia reszta dziewczyn?Niektorych dawno juz nie bylo.Ciekawe co u nich.A lola to prawdziwy twardziel,nawet lapki nam nie posle...:( Leca juz ale jeszcze sie do tabelki wpisze.Fajny pomysl Balbinko🌻 STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............16.05............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79.. ......balbinka2@tlen.p l.......7456466 Frania23........Ania........ ....25.06.84.............ania@frankowski.demon.nl......9 758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka43@op.pl.....--------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Metoda ja nie dostalam zadnego zdjecia :( Moge o takie poprosic? Moj adres to ania@frankowski.demon.nl Balbinka ja smaruje sie tez oliwka olivia sie nazywa i podobno bardzo dobra,specjalnie dla pan w ciazy ;) Mam nadzieje, ze pomoze, bo nie chce nabawic sie rozstepow. Adalaaa wielkie gratulacje no i zapraszamy do nas :) Miska ja tez nie wytrzymalam z testem i zrobilam wczesniej tak jak juz pisalam, ale nie zalamuj sie bo ten test ktory zrobilas moze nic nic znaczyc. Kiedy natomiast mozesz juz ten prawdziwy test wykonac? Ja zycze powodzenia i mam nadzieje, ze przylaczysz do grona brzuchatek:) Iloneczek pisz jak bylo na USG, bo ja tu z ciekawosci juz nie wytrzymuje ;) Lolu co u Ciebie slychac. Napisz chociaz pare slow :) My dzisiaj zaczynamy remont, ale nie pokoju dziecinnego tylko innego. Dziecinny bedzie nastepny ;) Pozdrawiam wszystkich i zycze miluskiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Franiu wyslalam do Ciebie e-maila ;-) a zdjecia obiecuje ze wyśle zaraz po przyjezdzie ;-) Wszystkim Wam bardzo dziękuje za zyczenia odnośnie udanego pobytu ;-) i za odpowiedz odnośnie kremów ;-) Adalaaa - moje GRATULACJE 🌼🌼🌼 no to teraz musisz zacząć bardzo o siebie dbać ;-) a raczej o Was ;-) Miśka - sama widzisz ze ja tez mialam dola i tez juz wątpilam czy w końcu sie uda i czy dołącze do brzuchatek :-( ... a widzisz ze sie udalo :-D Widocznie wszystko ma być w swoim czasie ;-) Dlatego jestem pewna ze i Wam się powiedzie ;-) Widze ze większość zaczyna remonty, budowy .... chyba ja tez cos musze zacząć mysleć o jakimś malowaniu :-O do tego mój TZ popada w popłoch jak zaczyna sie zastanawiać jak my teraz mamy mieszkanie przemeblować bo jakoś tak mało miejsca :-O Ach te chłopy wiecznie mają jakieś problemy :-p to chyba faktycznie syndrom ze zostanie \"głową rodziny\" :-D :-D :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słońca moje :) No więc w piątek miałam usg + usg 3d :) 150zł poszło, ale będzie cudna pamiątka :) Jaki kochany ten dzidzius, a figielki takie wyprawia, że łohoho!!! Dziś zaczął się 15 tydzien.... dzidzia ważyła w piątek 105 gramów i mierzyła 10,3cm słodko, prawda? :) Mówiłam lekarzowi o bólu brzucha, no ale jednak to normalne...moge brać no spe. kupiłam sobi też Falvit M - różowiutkie witaminki. Ależ ja jestem podekscytowana :) Zmykam obiadek robic, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dawno mnie tu nie było ale już Was poczytałam .... nie wypowiadam sie bo nie chce myslec o ciązy, bo mam problemy z sobą i własna psychika- odólnie samopoczuciem i na dodataek cały czas chodze wscekła bo kłóce sie z M o byle co .... Nie bede Wam więcej smucić ale kiedyś zagladne .... P.S. Fajne macie pogaduchy o maleństwach i ich zdjęciach .... może ja też kiedyś poczuje jak to jest nosić w sobie maleństwo i cieszyc sie jego zdjęciami ale narazie to naszemu związku bliżej do końca niż do ciązy i właśnie dlatego chyba zrezygnuje z dzidzi.... PAPA A Daga nie pisze bo nie chce myśleć o ciązy itp ale pozdrawia Was i pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dawno mnie tu nie było ale już Was poczytałam .... nie wypowiadam sie bo nie chce myslec o ciązy, bo mam problemy z sobą i własna psychika- odólnie samopoczuciem i na dodataek cały czas chodze wscekła bo kłóce sie z M o byle co .... Nie bede Wam więcej smucić ale kiedyś zagladne .... P.S. Fajne macie pogaduchy o maleństwach i ich zdjęciach .... może ja też kiedyś poczuje jak to jest nosić w sobie maleństwo i cieszyc sie jego zdjęciami ale narazie to naszemu związku bliżej do końca niż do ciązy i właśnie dlatego chyba zrezygnuje z dzidzi.... PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) U mnie dzisiaj lato w pelni :) a mnie tak glowka boli :( Iloneczek to fajnie, ze dzidziulke widzialas, a nie bylo przypadkiem widac, czy to chlopczyk czy dziewczynka? A moze wcale nie chcesz wiedziec? Ja tez chetna na fotki :) Metoda dzieki jeszcze raz za zdjecie Twojego bobaska 🌻 Lola i Ty dolaczysz do brzuchatek i to juz niedlugo 🌻 Balbinka widze, ze nie dalo Ci spokoju to nierozszyfrowane zdjecie? Teraz widzisz cala buske swojego skarbka :) Basienko co u Ciebie slychac? Daga 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Ale upal!Mozna zdechnac na stojaco.A ja jeszcze dzis musze do Castoramy jechac:( Iloniczku tak sie ciesze ze z Twoja dzidzia wszystko dobrze.Co do bolu brzucha to czytalam kiedys ze sa specjalne pasy ktore podtrzymuja duzy brzuszek i tak wtedy nie boli.Moze Twoj gin bedzie wiedzial wiecej na ten temat. A u mnie nic ciekawego.Cycki nadal nabrzmiale.Brzuch mnie boli od 4 dni ale @ narazie nie widac.Dzis rano mnie troche mdlilo a wczoraj zrobilo mi sie ciemno przed oczami ale to wszystko od tych hormonow,ktore biore.Do tego jeszcze glowa mnie po nich boli. Myslalam zeby dzis isc na badanie krwi ale sie rozmyslilam.Poczekam na wynik testu.Franiu testa zapuszcze w piatek.Musze jakos wytrzymac do tego czasu.Straszne jest to czekanie.Nie wiem co zrobie jak sie nie uda... Widze ze dziewczyny(lola i Daga)tez powoli maja dosyc mysli o ciazy... Dobrze ze chociaz reszcie wszystko dobrze idzie i tyle radochy wnosza na topik. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Balbinko dzis mam 27dc.Wyslalam Ci dzis moje zdjecie(i mojegoM) z telafonu na maila.Ciekawa jestem czy dojdzie.Kiepska jakosc fotki ale jakis ogolny zarys daje.Daj znac jak dojdzie:) Niepokoja mnie te bole brzucha.Taki bol zawsze zwiastuje u mnie@.:( Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , u mnie jest tak gorąco ze nawet przed kompem nie chce mi sie siedzieć... byłam dzis zrobić badania, jutro odbiór, ciekawe jakie będą wyniki bo zapomniałam ze to trzeba na czczo i zjadłam bułkę, ech... a w środe wizyta u ginka, ciekawe co nowego powie... dam znać. pozdrawiam chyba wyczuwam juz ruchy maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Balbinko dzieki za otuche,potrzebuje tego bardzo.Boze codziennie modle sie zeby dzidzia byla w brzuszku. Szkoda ze zdjecie nie doszlo,tak myslalam ze nic z tego nie bedzie.Ale wyslalam Ci to samo tylko tym razem na komorke. W ten weekend bedziemy jeszcze kombinowac z tymi zdjeciami wiec jak tylko sie uda to przesle Wam tez kilka ze slubu. Co do tabelki to tez myslalam ze wiecej nas wskoczy... Basiu ja tez Ci serdecznie gratuluje pierwszych ruchow malenstwa:) Troche nas malo ostatnio.Mam nadzieje ze u reszty wszystko ok. Buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Dzisiaj juz u mnie nie zapowiada sie upal, ale z ta pogoda nigdy nic nie wiadomo, wiec niczego nie wykluczam. U mnie wszystko dobrze tylko czasem zgaga doskwiera i bardzo ciekawa jestem jak sie dzidzia w brzusiu miewa:) Basienko gratuluje pierwszysch ruchow, to zapewne cos niesamowitego. Ja juz z utesknieniem na nie czekam, ale bede dzielna:) Miska trzymam za Ciebie kciuki, a takie bole nie musza oznaczac, ze @ dostaniesz. Ja myslalam tak samo, nawet mialam wrazenie, ze @ szybciej przyjdzie, a tu dwie kreseczki i wielka radosc. Tobie zycze tego samego:) 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz nie mam siły chodzić do pracy... jest tak gorąco ze padam, dzieciaki po wystawieniu ocen mają juz wszystko gdzieś i co tu z nimi robić, trzeba jakoś przetrwać...dzis jeszcze rada pedagogiczna, ech. znów sie wynudze... Pozdrawiam i lece niedługo do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja z natury jestem bardzo niecierpliwa, wiec z czekaniem u mnie na cos waznego to po prostu tortury. Wiem, ze to juz niedlugo, ale jednak jednak to wiecznosc. W poniedzialek mam znowu wizyte u poloznej, wiec licze, ze poslucham serduszka to mi troche pomoze w czekaniu na ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko jeszcze kilka dni i wakacje, a po wakacjach to chyba juz nie wrocisz do pracy przed porodem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu pewnie że nie, najchętniej już bym poszła na zwolnienie , ale będe taka i zostane jeszcze te 1,5 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ciesze sie ze mms doszedl.Wreszcie masz chociaz jakies wyobrazenie o mnie:) Franiu obys miala racje z tymi bolami.Fajnie ze mi to napisalas bo ja caly czas zastanawiam sie czemu mnie ten brzuch tyle juz dni boli i nie widac @.Tez mam wrazenie ze @ przyjdzie wczesniej.Trzymajcie dziewczyny mocno kciuki!!! Basiu wytrzymaj jeszcze te pare dni a potem... leniuchowanie na calego:) Dobra lece spac bo juz padam.Do jutra:)pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie było mnie przez te dwa dni bo szukałam stroju :-( jakis koszmar przymierzyłam chyba ze sto , ciężko coś kupić bo rozmiarów juz brak a ze jakieś obniżki wiec zostały koncówki. Noi nie mówiąc ze chciałam w czymś jakos wyglądać :-( ... na szczeście wczoraj sie udało i mam śliczny strój z rezerwedu :-D (dwu częściowy) za jedynie 59zł :-D (lubie takie zakupy) do tego dużą chuste za jedyne 29zł :-D więc juz moge jechać :-D Byłam w poniedziałek u lekarza :-D noi odetchnełam z wielką ulgą na wiadomosć iż wygląda na to ze wszystko w porządku :-D Mój skarb jest juz taki duży :-O byłam w szoku widząc odkładnie nózki, rączki paluszki :-D wspaniałe uczucie :-D :-D :-D noi wygląda na to ze ma juz prawie 10cm :-O Lekarka zaleciła przed i w trakcie lotu łyknać no-spe forte i tez nie widzi przeciwskazań więc jestem juz spokojna ;-) i dziś wielkie pakowanie :-D Balbinka no to super ze ten \"ząbek\" przestaje cię juz meczyć :-D Franiu to na nastepnym usg. tez przezyjesz mały szok ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Matoda w takim razie życzymy miłego lotu... Balbinko no i całe szczęście ze juz sie nie męczysz z \" dziurą po ębie\", hehe, Franiu w sumie to samanie wiem czy to są ruchy dzidziusia czy coś mi w brzuchu burczy i bulgocze... czuje coś takiego pierwszy raz wiec mogę sie domyslać ze to jednak dzidziuś... dzis idę do gina to może on mi coś powie... jeszcze 5 dni roboczych i WAKACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Balbinko ciesze sie, ze zabek w kocu przestal dokuczac :) Miska trzymam kciuki z calych sil i mam nadzieje, ze w koncu dolaczysz do brzuchatek.🌻 Metoda no to milego wypoczynku i porob kilka fotek w Turcji, a po powrocie opowiesz nam jak bylo :) Ciesze sie, ze z maluszkiem wszystko dobrze :) Poglaskaj go lub ja ode mnie 🌻 Basienka to pewnie to i niedlugo juz poczujesz wyrazniejsze ruchy malca:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blbinko u mnie wszystko w porzadku, zgaga tylko mi doskwiera no i wieczorkiem moj brzusio jest taki napompowany a z rana normalny. Pogoda u nas w porzadku, zapowiada sie ok 25 stopni i dosyc slonecznie. A jak u Ciebie juniorek juz zapuszcza mocniejsze kopniaki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no i po wizycie... wszystko w najlepszym porządku, dzidziuś bardzo ruchliwy, hehe chyba za tatusiem... znów słyszałam bicie serduszka, wyniki badań oki, dzis mi robił ginek badanie cytologiczne, ale wynik za miesiąc, no i dostałam skierowanie na usg, czyli juz wkrótce będę znała płeć, hehe tak szybko ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×