Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Czesc kobitki! Wpadlam tylko na chwile zeby Wam powiedziec ze jutro robie testa bo juz nie moge wytrzymac!!! Trzymajccie kciuki moooooooooooooooooooooocno!Prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka ciesze sie, ze z dzidzia i z Toba wszystko w porzadku. Czas rzeczywiscie szybko leci juz niebawem sie dowiesz, a kiedy zamierzasz isc na USG? Miska oczywiscie, ze trzymamy kciuki, mam nadzieje, ze jutro bedziesz mogla pochwalic sie nam dobra nowina🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jak zwykle pełna wrazeń nie mogłam spać :-( zaraz ostatnie pakowanie drobiazgów i zazda :-D Juz sie doczekać nie moge :-D :-D :-D Obiecuje przywieść dużo zdjeć (bo w końcu jeszcze z brzuszkiem nie mam ani jednego :-( ) Basieńka a wiesz ze ja gdy trzymam reke na brzuszku to tez mam takie wrazenie tak jakbym miała motylka w brzuszku :-D noi tez sie juz nie moge doczekać aż sie zacznie tak naprawde ruszać :-D Ciesze się ze z Twoim Aniołkiem też wszystko ok ;-) Franiu na zgage zalecają jeść bardzo często (5-6 posiłków) oraz unikanie tłustych , pikantnych i ciężkostrawnych potraw. Spróbuj również zmienić pozycję w trakcie snu ; ułożenie głowy wyzej moze pomóc .... ale pewno to wszystko juz wiesz ;-) no ale gdybyś .... ;-) Miśka trzymam mocno kciuki ;-) Pozdrawiam i do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miska przykro mi, a tak trzymalam kciuki :( i nadal trzymam. Tylko sie nie zalamuj, musisz byc silna. Wiem, ze to trudno, ale tak bedzie lepiej. A moze jednak za szybko zrobilas ten tescik? Metoda dziekuje Ci za rady dotyczace zgagi. Najlepsze jest to, ze wszystko wlasnie mi najbardziej smakuje co jest ciezko strawne :( No ale coz nie ma tak latwo ;) Jeszcze raz gratuluje ruchow.🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja tez sie tym pocieszam ze jeszcze za wczesnie.Juz nie wiem co mam sama myslec.Stracilam dzis humor przez ten test:(Nie wiem czy robic kolejny jutro czy poczekac jeszcze kilka dni...Doradzcie cos dziewczyny. Matoda ja tez gratuluje Ci ruchow dzidzi i zycze udanego wypoczynku w Turcji:) Balbinko dzieki za kolejnego maila.Moj M zdecydowanie powinien przejsc takie warsztaty:P Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja mam takie rzeczy z ktorych po prostu nie umie zrezygnowac jestem od nich uzalezniona np Ketchup musi byc zawsze chociaz po nim nie mam chyba zgagi, ale znowu po ogurasach kiszonych mam i wiem, ze czosnek to robi. Ach trudno cos za cos. Nie ma co narzekac, bo i tak szczesciara jestem. Milego ogladania Piratow :) Miska nie wiem za bardzo co Ci doradzic, bo ja tez obiecalam sobie, ze poczekam z testem i jednak nie wytrzymalam, ale jednak mysle, ze lepiej jest jeszcze ze dwa dni poczekac. W zaleznosci kiedy powinnas dostac@. Trzymam kciukasy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny na usg zamierzam iść za 2 tyg, wtedy bedzie 21 tc, czyli połowa juz za tydzien, hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sama nie wiem kiedy mam dostac @.Mam tak pojebane te cykle ze juz sie sama gubie.Ostatnia @ mialam 16 maja wiec kolejna wypada jakos teraz. Powiedzialam dzis mojemu M ze robilam test i wyszedl negatywnie a on stwierdzil ze od poczatku wiedzial ze sie nie uda:( Nie ma to jak wsparcie od meza... Ja nadal mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) W koncu tu zawitałam... przd chwilą mi dzwonili z pracy, ze dzis na 7 godzin, czyli na 12 do 19 mam :) Miśka...nie załamuj się....a pamiętasz? Ja robiłam 3 testy i nic! Aż w końcu wizyta u lekrza potwierdziła ciązę. Gdy 1 raz byłam w ciązy z moim Aniołkiem, to test normalnie pokazał - za 1 razem! Coś w tym musi byc. Pomaleńku mi brzusio widac, ale pomaleńku :) jeszcze ubrań ciążowych nie kupuje :P A wczoraj śliczną spódniczkę sobie kupiłam na takiej szerokiej gumeczce....w sumie i sportowa i elegancka - z lnu i dałam za nią jedyne 32 zł. Wczoraj mnie w nocy przewiało...jezus, ale mnie pół pleców boli... tak to promieniuje na reszte ciała, ze głową to ruszac prawie nie umie :( Smaruje sie żelem VERAL, pisze, ze od III trymestru nie mozna, wiec chyba nie zaszkodzi. Lece cosik posprzątać.... Odezwe się, ale nie wiem kiedy.... Miłego dnia Kofaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Balbinka fajnie, ze w kinie sie udalo. Dobrze sobie czasem gdzies wyjsc tylko z kolezankami. :) Basienko no to USG juz tuz tuz i wtedy bedzie wszystko jasne jak sie dzidzia ujawni :) Miska no wlasnie cos w tym jest o czym Iloneczek pisze. Poki niemasz @ to jeszcze jest szansa i za te szanse trzymamy kciuki :) A ja dzisiaj z rana obudzilam sie z reka na brzuchu i staralam sie cos pod nia wyczuc, ale niestety jeszcze nic. Chociaz raz myslalam, ze to to, ale to tylko pewnie jakis miesien przeskoczyl. Jeszcze musze poczekac :) A Wy dziewczyny, ktore juz czujecie, wyczuwacie ruchy pod reka na brzuszku, czy tak normalnie od srodka jakies laskotanie ? Ten czas juz sie zbliza, wiec bardzo mnie to ciekawi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Wam tez tak gorąco jak mi... u nas dzis chyba ponad 30st.C koszmar, wszystko sie klei, ech a do tego nic mi sie nie chce. Widze ze Wy tez dziś gdzieś zniknęłyście... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, gdzie sie podziewacie? Ja dzisiaj bylam z kolezanka w miescie no i musze sie przyznac, ze znowu kupilam cos dla maluszka :) Taki sliczny komplecik spodenki i sweterek i wszyskto z przeceny :) A teraz znowu zgaga mnie dopadla, ale juz sie powoli do niej przyzwyczajam. Basienko mnie narazie nie jest tak goraco, bo u nas nie ma takich upalow, ale ja tez nie lubie jak jest za cieplo. Balbinka jak tam wizyta u ginka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jakies schizy dopadly. Brzuch znowy wydaje mi sie za maly, zgaga doskwiera niesamowicie no i nogi strasznie zaczely mnie swedziec i nie mam pojecia od czego, czy cos ze mna nie tak czy to efekt golenia :( Nigdy tego nie mialam. Nawet apetytu za bardzo to nie mam. Ach... ja tylko marudze :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Balbinko, ze przesadzam, ale ja sie tak bardzo martwie. Tak mi jakos smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki pamiętacie mnie:> chciałam tylko powiedzieć, że żyję... od prawie 2 miesięcy jestem znów sama ale nie było jak i co ratować... wszystkie marzenia o Dzidziulu poszły się paść ale przynajmniej żyję spokojniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Smutna lala oczywiscie, ze pamietamy i cieszymy sie ze do nas wpadlas. Mnie rowniez bardzo przykro, ze jednak sie Wam nieudalo, ale najwezniejsze abys byla szczesliwa 🌻 Wpadaj do nas jak tylko masz na to ochote :) Balbinko dzis juz troche lepiej i tak jak powiedzialas snij o malenstwie tak tez sie stalo. To byl taki realistyczny sen i gdyby nie fakt, ze to niemozliwe uwierzylambym, ze to bylo na jawie. A mianowicie moj maluszek zaczal sie wyraznie ruszam pod moja reka na brzuszku i to nie tylko troszeczke, to byly wyrazne ruchy. Ach jakie to przyjemne bylo. Zycze milej soboty Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki.... nie odzywam sie bo nie mam o czym pisać .... fajnie że gadacie sobie o brzuszu i o ruchach mauszka ale ja nie mam na ten temat nic do powiedziena.... Smutna lala przykro mi z powodu twojego związku ale napewno znajdziesz jeszcze tego własciwego.... fajnie że sie odezwałaś Pisz cześciej Balbinka czekam na zdjecie z usg :D Franiu brzuszek napewno rośnie tylko ty za czeto na niego patrzysz i tego nie zauważasz .... dzidzia niedługo cie tak kopnie że poczujesz że jest ok i odda sobie za to że teraz go tak męczysz zamartwianiem sie.... Miska trzymam kciuki :D Mama nadzieje że @ nie przyjdzie .... a do mojej jeszcze około 3 dni :D Basieńka u nas na podkarpaciu też bardzo gorąco i codziennie wiecej niż 30 stopni tylko dziś tak fajnie bo wiaterek chłodny.... jeszcze tydzień i masz wolne tak ? :p Pozdrawiam ....Jeszcze napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kofane! Mam gosci ale udalo mi sie wyrwac na chwilke do Was:) U mnie nadal nic.Wczoraj robilam test i znowu g...wno:(Ale @ nadal nie ma.Dzwonilam do gina i powiedzial mi zeby zrobic bete,wiec w poniedzialek lece do labolatorium.Moze wtedy cos sie wyjasni.Gdzies w gazecie czytalam ze jak sie przyjmuje hormony to czasem testy swiruja i nie daja prawidlowych wynikow. A moze ja nie jestem po prostu w ciazy... Iloniczku pocieszajace jest to co mi napisalas.Boze oby u mnie bylo podobnie jak u Ciebie. Franiu normalne jest to ze sie boisz ale dziewczyny maja racje ze to tylko szkodzi dzidzi.Nie ma co za duzo myslec,trzeba cieszyc sie brzusiem nawet jak jest jeszcze niezbyt duzy:)A tak na marginesie to czym golisz nogi?Slyszalam ze podobno kobiety w ciazy nie moga uzywac depilatorow.Troche mi sie to bzdura wydaje... Smutna lala bardzo sie ciesze ze wreszcie do nas wpadlas.Jasne ze Cie pamietaamy,zawsze bedziemy!Przykro mi ze Twoj zwiazek sie rozpadl ale widocznie tak musialo byc.Gdzies czeka na Ciebie kolejna MILOSC i o tym teraz mysl.Zycze Ci duzo szczescia i wytrwalosci.My tu czekamy na Ciebie😍 Balbinko zazdroszcze Ci tego kina.Ja tez chce tylko ten moj M taki nieruchawy:P Lola super ze wreszcie i Ty do nas wpadlas.Twoje kciuki tez mi sie bardzo przydadza:)Ja tez za Ciebie trzymam i oby tym razem @ poszla precz! Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Miska w takim razie trzymamy kciuki w dalszym ciągu U mnie upałów ciąg dalszy...ech poza tym czuje juz wyraźne kopniaczki maluszka, śmieszne to jest , ale lubie dobie poleżeć z ręką na brzuszku i wyczuwac jak kopie... pozdrawiam i miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam po weekendzie :) Wczoraj sie nie odzywalam, bo za bardzo nie bylo czasu, ale dzien spedzilismy bardzo przyjemnie. O 14 zaliczylismy urodziny kuzyneczki meza, a o 16 juz musielismy byc u tesciow, bo wczoraja byl tu dzien ojca. Z tej wiec okazji wybralismy sie do restauracji, a potem na kregle przed tym jednak prawie widzialam narodziny malego cielaczka. Juz sie nozki urodzily i w tym momencie musielismy wyjsc na umowiony obiad. Nawet moj maz dostal wczoraj kartke na dzien taty i sie niesamowicie ucieszyl :) A za godzinke mam wizyte u poloznej. Pewnie sie nic specjalnego nie dowiem, ale licze na posluchanie serduszka :) Miska straszne trzymam kciuki za Ciebie, oby sie udalo 🌻 A ja nogi gole maszynka do golenie :) Balbinka to Twoj K mial okazje tez oberwac z kopniaczka? Basienko no to gratuluje Ci kopniaczkow 🌻a co do wozka bardzo mi sie podoba i przyznam sie, ze mialam okazje wiele razy prowadzic taki wozek tylko model starszy i jest naprawde fajny. Nie wiem tylko jak z waga takiego wozka, bo spacerowka jest dosyc duza, ale czy ciezka to nie wiem. Pozdrowienia i wpadne po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Balbinko a ja jestem ciekawa kiedy moj dostanie z kopniaczka :) Przeslalam na maila dwa zdjecia z moim brzuszkiem. Masz moze jakies nowe swoje, bo pewnie juz znowu Ci urosl ? No wiec bylam na wizycie umowienie mialam na 9.50, ale pani polozna przez pomylke mnie ominela no i tak czekalam i czekalm az sie zdenerwowalam i poszlam do asystentki spytac, czy jeszcze dlugo bede musiala czekac. No i wtedy weszlam jako nastepna, polzna byla mila( za kazdym razem inna jest) i przepraszala. Zmierzyla mi cisnienie, ktore bylo idealne, zmierzyla tez wysokosc mojej macicy i bym sama nie przypuszczala, ze siega ona juz do pepka. Brzusio rosnie ladnie i wszystko jest w najlepszym porzadeczku. No i to najwazniejsze, slyszalam piekne glosne, wyrazne bicie serduszka mojego malenstwa i od razu zrobilo mi sie lepiej, a teraz juz tylko czekam na kopniaczki :) To tyle o mojej wizycie nastepna 16 lipca, a przedtem upragnione USG 5 lipca. Postaram sie pozniej wpasc, ale nie obiecuje, bo znowu urodzinki w rodzinie dzisiaj sa no i za tydzien moje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska bardzo mi przykro, ze sie znowu nie udalo :( Juz naprawde myslalam, ze ten miesiac bedzie dla Ciebie szczesliwy. Szkoda , ze nie moge machna czarodzijska rozczka. Trzymaj sie i sie nie poddawaj my jestesmy z Toba 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Niwiele zostalo napisane wczorajszego dnia :( Shenen ja rowniez bardzo dziekuje za zdjecia Maji, fajna masz coreczke :) A co u Ciebie slychac? Dzidzia w brzusiu rosnie? Balbinko u mnie nadal bez kopniaczkowo, ale mam nadzieje, ze bede szczesciara i nie bede musiala jeszcze moze 5 tygodni czekac :) Dziewczyny meldujcie sie 🌻 A ciekawe co u Mnik juz dlugo nic od niej nie slychac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mój dzidziuś kopie coraz częściej i coraz bardziej, oststnio mój mąż też był bardzo ciekawy czy to na pewno są kopniaczki i trzymał rękę tak długo aż poczuł i uwierzył... i nawet sie wzruszł troche, hehe Franiu dzieki za zdjęcia, wydaje mi sie ze mój brzuszek jest troche mniejszy od twojego, ale mniej wiecej podobnych rozmiarów, hehe. Jeśli chodzi o ten wózek to bardzo mi sie podoba, ale opnie są różne, ludzie piszą ze gondola jest bardzo mała i szybko trzeba przekładac na spacerowy... Z tego co piszą to chyba jest lekki, ech sama juz nie wiem. A Ty masz już jakiś upatrzony??? Shanen dzieki za zdjęcia Mai Miśka głowa do góry, na pewno sie uda tylko trzeba wierzyć... Balbinko z tymi kopniaczkami to niesamowite uczucie, hehe magłabym siedzieć cały dzień z ręką na brzuchu i wyczuwac ruchy dzidzisia... Poza tym nareszcie troche chłodniej i jeszcze tylko 2 dni robocze i 2 dni jakiś dziwnych zajęć w szkole i WAKACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko co do gondoli to nie mam pojecia, bo maly wtedy siedzial juz w spacerowce, ale ogolnie bardzo mi sie podoba. Mysmy jednak zdecydowali sie na wozek implast bolder 4 kolor jasno niebieski. http://www.implast.com.pl/ i musze przyznac, ze jak bylismy ostatnio w Polsce to go zamowilismy :) Balbinko wiem, ze musze byc cierpliwa, ale roznie z tym bywa. Pomarudze Wam pewnie dopoki nic nie poczuje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to i dziwne Balbinko, ale ja poprostu czuje, ze lada dzien to sie stanie. Obym miala racje. A ty czulas pierw ruchy pod reka, czy poprostu takie motylki w brzuchu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×