Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

yeah :) mam znowu internet :) i dostalam tyle fotek od Was :) Dzieki dziewczyny :) Balbinko Michas jest przesliczny i jak dobrze go widac :) Basienko do twarzy Ci w tej fryzurce a chrzesniak meza slodziutki :) Shenen dziekuje za zdjecia Maji, ale ona rosnie :) Pozdrawiam wszystkich i odezwe sie jutro jak mi znowu internetu nie zabiora :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) No wiec bylam, ale niestety dzidzia byla wstydliwa i nozki trzymala razem. Poza tym wszystko w porzadku z dzidzia, wymiary ktore pani pobrala byly prawidlowe , ale dzidzia byla jeszcze za mala aby wszystko mozna bylo dokladnie zmierzyc, wiec za dwa tygodnie mam znowu USG 19 lipca i wtedy moze dzidzia sie nam ujawni. Zdjecie mam, ale nie jest zbyt wyraznie, wiec poczekam na nastepne USG. A teraz musze zmykac, bo jeszcze kilka spraw musze zalatwic przed wyjazdem, juz sie nie moge doczekac. Wpadne pozniej do Was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co tutaj taka cisza, czyzby wszyscy powyjezdzali na wakacje ? U mnie wszystko w porzadku, ale musze przyznac, ze czuje sie gorzej w tym drugim trymestrze jak w pierwszym :( Zgaga doskwiera coraz mocniej, piersi obolale niesamowicie no i brzusio mnie boli, chyba rosnie. Ale maruda ze mnie ;) Dzisiaj musze sie pakowac, bo jutro wczesnie rano juz wyjezdzamy mam nadzieje, ze bedzie super. Postaram sie jeszcze pozniej zajrzec no i postaram sie przeslac to niewyrazne zdjecie mojego szkraba :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko! :) (za oknem leje i wieje i tylko 10 stopni)... Odzywam sie po usg połówkowym - prawdopodobnie będę miała drugą córeczkę! Na 100% pan doktor obiecał potwierdzić płeć podczas kolejnej wizyty (9 sierpnia) ale wszystko wskazuje na pannę. (chyba że przez ten miesiąc coś tam jeszcze urośnie). Jakoś tak znowu dziwnie mi sie zrobiło bo byłam przekonana że chłopak (ZNOWU!) ale juz ok. Żal mi sie dziwnie zrobiło bo postanowiliśmy z mężem ze chłopcu damy na imię Jan - po moim i jego dziadku, ojcach naszych ojców. Obaj nie żyją. Dodatkowo miał to być miła \"niespodzianka\" dla Babci męża, bo ten Jaś nosiłby nazwisko jej ukochanego męża a to jest cudowna babcia, taka jakiej ja nie miałam. Ale to nic, dobrze że o tych planach nikomu nie wspominaliśmy to i nikomu nie będzie specjalnie żal. Dzisiaj rano już zupełnie naturalnie rozmawiało mi sie z córeńką w brzuchu :) Córeńka zdrowa! Uf, kamień z serca, mam nadzieję ze szczęśliwie donoszę i poród przeżyję Maleńka ma wszystko co trzeba, waży już 447,4 gr a ja + 4 kg (a tak sie już cieszyłam że moja waga nie rośnie zbyt gwałtownie Termin porodu wg usg przypada (z wymiarów różnych części ciała malutkiej) pomiędzy 5 a 14 listopada - czyli średnio 9 listopada, no to ja już sobie wymyśliłam że może być i w październiku Maja za to nadal ma szmery w serduszku, które miały jej przejść wraz z ukończeniem 3 roku życia Tzn. szmery te słyszy nasza pani pediatra przez stetoskop i twierdzi ze na razie nie ma co panikować i ekg zrobimy dopiero w przyszłym roku ale zastanawiamy sie na d konsultacja z kimś innym bo trochę nas to zaniepokoiło. Dziewczyny, przepraszam ale przekopiowałam mój wpis z innego topiku, ma nadzieję że nie macie mi za złe. Balbinko, dziękuję za fotki, Twój brzuszek już naprawdę imponujący a Michaś słodki :D Uciekam, jutro przyjeżdżają do nas goście a ja mam jeszcze tyyyyle do zrobienia! (dobrze że pada bo nie wyrzucam sobie że nie zajmuję sie ogrodem ;P Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich, trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, Tobie też dziękuje za zdjęcia, maluszek na tym, które dostałam przed chwilą wygląda ślicznie :) wcale nie niewyraźnie. A przypomniałam sobie właśnie że jakiś czas temu dostałam też Twoje, bardzo ładnie wygladaśz, nie wime czy to zmiana koloru włosów? Z ciemniejszymi wg mnie bardziej Ci do twarzy, w ogółe, ciąża ci bardzo suży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Balbinko mnie sie wydawalo, ze to poprzednie USG bylo wyrazniejsze, ale to tylko moje zdanie. My wyjezdzamy jutro do Wloch na tydzien, wiec pewnie znowu nie bedzie mnie na kafe, ale obiecuje, ze odrobie zaleglosci po powrocie. Shenen fajnie, ze sie odezwalas :) i bardzo dziekuje za komplement, a ja wlasnie zrobilam sobie kilka jasnych pasemek ;) No i rowniez gratuluje coreczki🌻 🌻 Sciskam Was mocno jakbym sie juz nie zdazyla odezwac 🌻 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka dziekuje, mam nadzieje, ze bedzie fajnie. A fotki oczywiscie przysle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Znowu troche mnie nie bylo a tu takie nowiny:) Basiu Shenen gratuluje Wam coreczek!!! Franiu szkoda ze Twoja dzidzia nie odwazyla sie ujawnic;)Ale poczekamy jeszcze te 2 tygodnie,tymczasem zycze Ci super wypoczynku:) A u mnie nadal beznadzieja.Nie licze juz na ciaze.Poczekam do grudnia i zobacze jakie beda wyniki badan.Musze zadbac tez o tarczyce bo cos ostatnio mi sie nie podoba. Mezus wrocil caly i zdrowy.Przywiozl mi przepiekne pamiatki.W zeszlym tygodniu pojechalismy razem do Wa-wy,Tarnowa i Krynicy.Nie moglismy sie soba nacieszyc ale juz dzis twarda rzeczywistosc... To tyle... Pozdrowka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi smutno bo mój mężuś wyjechał na 3 tyg do pracy na obóz jako ratownik... warunki na straszne, typowo spartańskie jak przystło na obóz harcerski... miałam jechac do niega na kilka dni, ale po tym co zobaczyłam to mocno sie zastanawiam... żal mi go, ale kasa zachęcająca wiec może przetrwa... a potem planujemy wyjazd nad morze, wiec nie ma wyjścia tylko trzeba zarobić... w środe idę na wizyte do gina, przedstawi mi wynik cytologii, mam nadzieje ze wyszystko ok. Ogólnie jest mi smutno i chce mi sie płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, Widze, ze nie za wiele stracilam przez caly tydzien tylko kilka wpisow. No wiec wczoraj wieczorem zawitalismy w domu. Wakacje byly super, wybralismy przepiekna miejscowosc, zal bylo wracac do domu :( Przez caly tydzien nie mialam zgagi, sluzyl mi ten klimat, a teraz juz ja znowu czuje ;( Pozniej przesle Wam kilka zdjec na maila, bo teraz niestety mniej przyjemne czynnosci mnie czekaja jak to po kazdych wakacjach, pranie, wypakowywanie i zakupy :( Z dzidzia chyba wszystko w porzadku, mysle ze wakacje jej sie podobaly, bo kopie juz czesciej i mocniej. Reaguje prawie na kazde moje dotkniecie brzucha. To niesamowite uczucie. Balbinko bardzo dziekuje za zdjecia, ale slodkie te zwierzatka :) A co slychac u Michalka? Miska ciesze sie, ze mezus wrocil i mam nadzieje, ze wszytko ok z twoja tarczyca 🌻 Basienko szkoda, ze ma musial wyjechac, mam nadzieje, ze nie jest tam az tak zle i czas szybko mu zleci. Nie smuc sie i pomysl o morzu nad ktore sie razem wybieracie. Pozdrawiam wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze, ze nasz topik pomalu umiera :( Balbinko powiem Ci szczerze, ze ja ta Wenecja zachwycona nie bylam, inaczej sobie ja wyobrazalam. Turystow jeden na drugim i nie ma czym oddychac. Jeden raz fajnie, ale wiecej juz nie mam potrzeby tam wracac, ale to tylko moje osobiste zdanie. Zachwycona natomiast bylam widokami nad jeziorem ktorym bylismy i te gory, cos wspanialego. Po prostu nie do opisania. Raj na ziemi. Co do ciazy to wcale nie widac po Tobie, ze przybralas na wadze. Ja przytylam 3,5 kg i zaczynam sie martwic, ze za duzo. Z soboty na niedziele w nocy bylam strasznie chora, musialo mi cos zaszkodzidz, ale naszczescie tylko jedna noc to trwalo, wiec to zadna grypa. Metoda co u Ciebie slychac, maz napweno juz wrocil 🌻 Mnik czemu sie nie odzywasz mam nadzieje, ze wszystko ok 🌻 Basienko jak sie czujecie z Majeczka? Iloneczek napisz kilka slow 🌻 Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! A ja znow nie mam Wam o czym pisac:(Wszystko po staremu...No moze z wyjatkiem tego ze za 2tygodnie jedziemy w podroz poslubna na rodos na cale 2tygodnie.Bardzo sie ciesze z tego powodu:)Potrzebujemy oderwania od codziennosci.Mezus bardzo zmeczony praca... Franiu to super ze udaly sie Wam wakacje i ze dzidzia taka ruchliwa.A tak sie kiedys martwilas❤️ Wciaz czekam az Twoja kruszynka zechce sie ujawnic:)To na 100% bedzie dziewczynka skoro taka wstydliwa:):):):):):) Balbinko domyslam sie ze coraz Ci ciezej,zwlaszcza w takie upaly jak ostatnio.Koszmar... Co do tej dzidzi nieplanowanej to marne szanse...nawet gin tak powiedzial.Musza macicy pomoc lekami a i teraz skonczylo sie dzialanie tych poprzednich lekow i szczepien wiec...:( Trudno... zyje sie dalej. Lola co u Ciebie?Napisz do nas chociaz pare slow,prosze... Iloniczek jak tam po wizycie u lekarza? Matoda jak sie czujesz? Basiu a co u Ciebie?Lepiej juz? Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Franiu nie zauwazylam Cie:)Jak zwykle sie guzdram przy tych wpisach(wieszam pranie):) To dobrze ze juz dobrze sie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska to super, ze sobie we dwoje wyjezdzacie, napewno dobrze Wam zrobia wakacje. A gdzie sie wybieracie jesli moge spytac ;) Moj maz tez mowi, ze bedzie dziewczynka, a ja znowu mam przeczucie na chlopca. W naszej rodzinie sami chlopcy sie ostatnio rodza, moja babcia w sierpniu bedzie miala trzeciego prawnuka, a prawnuczki nie ma jeszcze zadnej, wiec moze u mnie bedzie. W czwartek moze sie wszystko wyjasni :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... Widze że tesknicie ale ja o Was mysle choć nie pisze bo narzekam na brak czasu na wszystko ponieważ mam remont w domu a na dodatek mam też na głowie dziecko kuzynki (2letni chłopczyk :p) A mam go daltego że kuzynka jest w 36/37 tc a dzidzia (dziewczynka) od początku maja jest główką do dołu czyli gotowa do porodu no i kuzynka ma przymus lezenia a jej \"cudowny\" mąz i ojciec dzieci (oczywiście) wiedział o wszystkim bardzo dobrze ale olał żone i dzieci i wyjechał do pracy do francji choć w polsce miał stałe zatrudnienie i dobre zarobki.... ale cóż przeciez to tylko facet :-( A mały tak daje w kość że tragedia- cały czas tylko spacery mu w głowie :p Miska przykro mi że nie udało Ci sie no i dlatego że musisz czekac az do nowego roku.... A gratuluje wyjazdu :D Balbinko odezwij sie do mnie na gg lub na kom. bo dawno nie gadałyśmy.... Pogłaskaj od ciotki Miśka :D Franiu ciesze się że wszystko ok a czekam na info o płci :p Przykro mi z powodu zgagi itp ale takie uroki ciązy :D hehe Pogłaskaj brzusio ode mnie Basieńka gratuluje córeczki :D oby sie w mame wdała :p Prosze pomyziać ode mnie dzidzie A co do wyjazdu męza to juz bliżej niż dalej i bedzie bardziej tęsknił :D Shenen Tobie tez gratuluje dziewuszki i ciesze sie że wszystko ok! Usciskaj ode mnie Majeczke i pogłaskaj brzusio :D Iloniczek fajnie że wszystko oki WypoczywajCIE na tym \"urlopie\" :D Pozdrawia i postram sie napisać niebawem 🌻 P.S. U dagi wszystko ok Pozdrawia i całuje Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce fotki którymi sie tu wymieniacie!!! Co nikt juz mi nie wyśle ? Mój adres to lolau@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Jakoś nie było czasu zeby tu zagladnać :-( Bardzo dziekuje za wszystkie zdjecia :-D przyszłe mamusie wyglądaja ślicznie tak jak ich dzidziusie ;-) Franiu----- powiem Ci ze ja tez tylko jak gdzieś wyjade gdzie jest świerze powietrze czuje sie jak nowo narodzona :-) a co do wagi to Ci tylko zazdroszcze bo ja rosne w oczach 😭 chyba musze pomysleć o diecie tz.rozsądniejszym jedzeniu :-p Miśka ---- w takim razie zycze Wam udanej i owocnej podróży poślubnej. O niczym nie mysl tylko się ciesz zmianą otoczenia i bycz :-D Mój TŻ wrócił :-D ma podwyzszone wyniki wątrobowe ... noi byczymy sie razem do konca miesiaca :-D a ze wątroba sie sama regeneruje wiec potrzeba czasu :-( Ja znowu złapałam zapalenie pęcherza 😭 😭( a miałam 4,5miesiaca spokoju) przez 2 tyg. łykałam urosept i nic nie pomógł 😭 poza tym ze mój dzidziuś ma mniej wód płodowych 😭 😭 😭 i dopiero teraz rozumiem czemu go od kilku dni wogóle nie czułam 😭 bidusi musiało byc bardzo ciasno 😭. Dostałam 2 antybiotyki co mnie tez dobiło 😭 ale mam nadzieje ze za 2 tyg. bedzie juz wszystko ok :-p Znajoma odsprzedała mi kilka rzeczy po swoim maleństwie ... tyle ze teraz popadam w paranoje czy napewno wszystko bedzie ok :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , widze ze w koncu ktos tu zajrzał... ogólnie czuje sie oki , chociaz upały dokuczają i mogłyby sie juz skonczyc, ale gorzej jest z moim humorem, siedze sama w domu, wszyscy gdzies pojechali, nawet do mamy nie moge isć bo ona ciągle w szpitalu u babci, lekarza mówią ze to był wylew no i nieciekawie z nią... jak tylko dzwoni mój mąż to rycze mu do słuchawki ze chyba nie wytrzymam tej samotności jeszcze 2 tyg...tak bardzo nie lubie sie z nim rozstawać - te 3 tyg to dla mnie koszmar i nic na to nie poradze... po jego przyjeżdzie jedziemy na wczasy nad morze i powiedział ze mi wszystko wynagrodzi... a ja tylko chce żeby przy mnie był... Majeczka kopie jak szalona, chyba tez tęskni za tatusiem... ogólnie to chciałabym juz urodzic...nie wiem czy powinnam juz zacząć kupowac rzeczy dla dzidziusia czy jeszcze nie... ciuszków mam bardzo dużo od kuzynki męża, wiec w tym temacie nie będe szaleć... ciągle sie zastanawiam jaki wózek, taki co sobie wybrałamna necie to nie ma go w sklepie i nie wiem czy ryzykować czy kupic taki jaki jest podam wam link to moze cos powiecie na ten temat http://www.allegro.pl/item207663113_nowosc_wozek_coneco_v3_gratisy_wys_0_zl_avent.html a wy jakie macie upatrzone, a moze juz kupione???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko link sie otwiera ale jest czysta strona wiec nie wiem czy to wina sieci czy mojego kompa ale sie nie wypowiem ....Przykro mi z powodu babci... Pogłaskaj Majkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Nie odzywalam sie caly dzien z powodu internetu, ktorego znowu nie bylo :( ale naszczescie juz jest :) Metoda fajnie, ze TZ wrocil i jestescie razem. I napewno wszystko bedzie dobrze, nie wierz w przesady, gdy bylam w tzecim miesiacu ciazy zamowilismy juz wozek i tez juz kupilam kilka maluskich ciuszkow, nie moglam sie po prostu oprzec. Wiec glowa do gory i poglaskaj dzidzie od cioci Frani :) Basienko wyobrazam sobie, ze Ci ciezko, wiem to sama po sobie :( Mam nadzieje, ze te dwa tygodnie szybko Ci uplyna i wreszcie pojedziecie na wspolne wakacje :) Przykro mi rowniez z powodu babci. Poglaskaj MAjeczke 🌻 A co do wozia to fajowy, ja juz pokazaywalam jaki zamowilismy, ale dla przypomnienia :) www.implast.com.pl bolder4 w kolorze turkusowym. Lola fajnie, ze piszesz jak tak synek kuzynki ? Balbinko moze 3,5 kg to niewiele, ale moja startowa waga byla wyskoka, wiec boje sie kazdego kilograma. Usciskaj Michasa ode mnie:) Pozdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tego upalnego ranka... ach.... aż boje sie co będzie w południe Franiu synek kuzynki to rozrabiaka jakich mało... wstaje codziennie punktualnie o 6.50 więc na wyspanie się nie mam co liczyć Mówi tylko kilka słów narazie czyli \"mama\" \"buty\" \"bum bum\"(chodzi o spacer) \"auto\" \"niama\"czyli jedzenie no i chyba po tym 1,5 miesiąca rozłąki z mamą zapomina o niej podswiadomie i nawet zauważyłam że zaczyna do mnie pomrukiwać \"mama\"! Spi tylko ze mną w moim łóżku więc M nie ma na co liczyć... wieczorem zasypia po 22 licząc to że w południe idzie spać koło 12 i słodko śpi przez około 3godzinki więc wtedy mam czas na gotownie obiadku.... To chyba tyle o nim a teraz musze lecieć \"niama\" i \"bum bum\" :p Przytuyl ode mnie maluszka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) U mnie tez sie dzisiaj parowka zapowiada, ale sie umowilam z kolezanka do miasta, wiec tam sie orzezwimy jakimis lodzikami. Lola slodki ten chlopczyk z tego co opisujesz, ale rzeczywiscie niezle sie musisz napracowac przy takim maluszku. Ciekawe jak ta mama znosi rozlake z synkiem, bo ja sobie nie wyobrazam. No to M ma teraz niezla kare hihihi. A jak chlopiec ma na imie? Dziewczyny jutro mam USG i trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo dobrze i zeby dzidzia sie ujawnila, bo ja juz widzialam super ciuszki, ale to tylko albo dla chlopca, albo dla dziewczynki. Mam jeszcze pytanie do Was o fotelik samochodowy, rozgladaliscie sie juz ? Wiecie cos na temat fotelika bobbyway? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu pamietam twój wózek , mam go nawet w ulubionych... zastanawiam sie i sama nie wiem jaki wybrac tym bardziej ze u mnie w mieście w sklepach nie ma wyboru i jedyny jaki mi sie spodobał to właśnie coneco V3 kolor zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście franiu trzymam kciuki za usg zebys pozanała płeć dziewczyny a mam pytanie czy robiłyście test obciążający glukozą na cukrzyce ciążową, ja musze teraz zrobic, a podobno to jest takie niedobre i mozna zwymiotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale dzisiaj zmeczona jestem, normalnie nie mam sily na nic :( Dzidzia dzisiaj bardzo duzo sie ruszala mam nadzieje, ze jej tam wygodnie ;) Juz coraz blizej USG i jak zwykle sie denerwuje, pewnie niepotrzebnie, ale taka moja natura. Dobra nie mam o czym pisac, wiec uciekam. Odezwe sie jutro po USG, albo jeszcze przed ;) Trzymajcie sie kochane Pogilajcie swoje dzidzie od cioci Frani Pozdrawienia i caluski dla wszystkich. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie wiem czemu tak sie robi, ja wklejam ten adres i ręcznie likwiduje spacje inaczej sie chyba nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY wczoraj miałam przełomowy dzien... najpierw byłam u teściowej na obiedzie... oczywiście poplotkowałyśmy sobie , a potem na kolacje przyszła moja mama i też pogadałyśmy sobie od serca... tak jakoś zrobiło mi się lepiej, postanowiłam że nie mogę sie denerwować i przestać płakać z byle powodu... od dziś wrzucam na luz, robie to dla dobra swojego, ale przede wszystkim dla Majeczki, która cierpi najbardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Basienko to bardzo dobra decyzja jaka podjelas, bardzo sie ciesze i Majeczka napewno tez sie cieszy, ze mamusia juz nie jest smutna. Mam nadzieje, ze czas do powrotu meza b. szybko Wam zleci [ kwiat] Dziewczyny no wiec bylam i bardzo sie ciesze, bo wszystko jest w porzadku i mam sliczne zdjecia. No i jak sie okazuje prawdopodobnie bedziemy mieli synka, wiec moje przeczucie sie sprawdzilo. Pani powiedziala jeszcze, ze jest pewna, ze to chlopczyk. Dziwczyny w sumie bylo mi obojetne co bedzie, a teraz jestem taka szczesliwa, ze az nie mam slow... Pozdrowienia dla wszystkich buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×