Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Iva68
Margarita145 zaintrygowałaś mnie, dla mnie cena również ma znaczenie a przy tym jeśli mówisz, że w parze idzie doświadczenie to może wyślesz mi namiary na @ ? Będę bardzo wdzięczna. lechu67@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko,czy któraś wypełmiała bruzdy nosowo wargowe w Krakowie,jeśli tak to czy mogę prosić o informacje.Chodzi mi o adres bądż telefon no i oczywiście o cenę.Wpisywałam się już na inne fora,ale nikt nic nie wie na temat Krakowa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva mam do Ciebie pytanko jak się czujesz tydzień po wypełnieniu? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Witaj Atonia :) Niestety siniak jeszcze jest :) a tak poza tym ok. Wszystko wygląda dobrze, jestem zadowolona :) Mam nadzieję, że utrzyma się przynajmniej rok. A jak Ty się czujesz ? Już Cię nie piecze ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEDA
Hej!!! Mam mieć wypełnianie bruzdy nosowo-wargowe i lwią zmarszczkę restylanem. Ile tak naprawdę ten preparat utrzymuje się w skórze i przede wszystkim czy takie wypełnienie nie rozpycha jeszcze bardziej tych bruzd, tzn. czy po wchłonięciu tego wypełniacza bruzdy nie staja się jeszcze bardziej widoczne, tak, że chcąc nie chcąc trzeba póżniej dalej to wypełniać, albo jak nie - to wyglądać jeszcze starzej z powiększonymi bruzdami niz przy stanie wyjściowym. Nie chciałabym wpaść w błędne koło konieczności uzależnienia sie od tego zabiegu. Proszę o wasze opinie, tych co mają już taki zabieg za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Iva cieszę się, że jesteś zadowolona, siniak zejdzie Ci niebawem zobaczysz. Mi jak \"ręką odjął\" przeszło wszystko tylko mam teraz wrażenie jakbym nie miał nic, takie luźne mięśnie policzków..nie wiem jak to opisać. Idę we wtorek na wizytę i zobaczę co lekarz powie ale nie czuje się dobrze bez wypełnienia mimo,że bruzdy są nie wielkie.Nie wyobrażam sobie tak chodzić całe lato..zobaczymy.Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, Ty po prostu przyzwyczaiłaś się do gładkiego lica a właściwie uzależniłaś :) Myślę, że mnie czeka to samo :). Napisz koniecznie, co powiedział lekarz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva i tu masz racje! właśnie też już o tym myślałam, że się przyzwyczaiłam i uzależniłam, przez lata nie dopuszczałam do ani jednej zmarszczki..i Ciebie też pewnie czeka uzależnienie...haha! Iva, a czujesz się młodziej po wypełnieniu? bo mi to zawsze odejmowało lat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, pewnie że czuję się młodziej :) Jak przechodzę obok lustra, to nie odmówię sobie tego, by na siebie nie popatrzeć :) Ale teraz mam obsesję i zwracam uwagę na zmarszki nosowo-wargowe, szczególnie u koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Iva68 cześć! wiesz Iva co dziś się dowiedziałam od pani dermatolog która też zajmuje się chirurgią estetyczną! że jest środek który się wstrzykuje w źle wypełnione bruzdy i po tygodniu wypełnienia nie ma zostaje usunięte-wchłonięte całkowicie ,a jak się zagoi można na nowo wypełnić.Zapomniała nazwy tego środka ale ta pani to robi w poznaniu.Nie trzeba z tym chodzić miesiącami.Ciekawe nie, co myślisz? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, to dobra wiadomość. Popatrz czego to nie wymyślą :) Ale poważnie, pisałaś że Tobie już się wchłonęło. Ciekawa jestem, co we wtorek powie Ci lekarz. Myślę, że wyjdziesz od niego z wypełnieniem i tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RESTALYNE 1100ZL,NIE MIALAM ZMARSCZEK TYLKO TAK JAKBY ZABARDZO ZAPADNIETA TA CZESC...(MOZE POWINNAM PODNIES POLIKI)EFEKT W MIARE OK BYL ALE JAK ZESZLA PUCHLIZNA TO NIE WIDZE ZADNEGO SPEKTAKULARNEGO EFEKTU MOZE MINIMALNIE:( TROSZKE BOLALO LEKARZR POWINIEN TO PORZADNIE WYMASOWAC,NA TO ZWROCCIE UWAGE!!!!!I TO TEZ TROCHE BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! do kasiekkasiek, lekarz nie powinien tego masować tylko delikatnie uformować. Mi porządnie wmasował...i co wyszło..tragedia wszystko w polikach, bruzdy mi się dopiero zrobiły mimo że mocnych nie miałam tylko tak jak Ty. Teraz mam nauczkę,że poszłam do innego..Zresztą poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi.Jak nie miałam masowane w poprzednich latach to było super o 10 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiekkasiek, jak nie widzisz efektu to wracaj do tego lekarza i niech sprawdzi co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Iva68, tak ale mówił,że resztki zostały i dlatego musimy czekać do jesieni.Wiesz jak się naczytałam na ten temat haha! pochłonęłam trochę wiedzy z zakresu chir.estetycznej.Może się faktycznie wchłonęła ta resztka, Iva chciała bym żebyś miała racje! może się uda coś skorygować we wtorek, trzymaj za mnie proszę! a jak u Ciebie? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, siniaczek już na wykończeniu :) Może to, co Ci zostalo nie będzie przeszkodą do podania wypełnienia. Skoro to dobry lekarz, to na pewno nie zrobi Ci krzywdy. Tylko na siłę nie upieraj się, jeśli będzie miał jakieś wątpliwości. Myślę, że i tak ładnie wyglądasz, bo kwas ma pozytywnw działanie na lico, tylko pewnie czujesz się jak bez makijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Atonia powinien,powinien zeby nie zostaly grudki pod skora!ale rozmasowac trzeba umiec umiejetnie zeby nie przesunac tego wlasnie na poliki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaiekkasiek! grudki zrobią się tylko wówczas jeśli jest wstrzyknięte za płytko i nie masuje się tego..ale nie będę się z Tobą sprzeczać.Pracuje z wieloma lekarzami i mam odpowiednio dużo informacji na ten temat.Jeżeli nie widać wypełnienia to radzę wrócić na poprawkę bo pacjent też ma swoje prawa.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezoworki pod oczami
dziewczyny, czy znacie sposób na worki pod oczami?w aptece nic nie ma a nic nie wiem o wstrzyknięciu czegokolwiek...i mezo bezigłowe - czy tak samo skuteczne jak nakłuwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
dziewczyny a moze ktoras robila we wroclawiu , jakies adresiki . tak szukam od jednego forum do drugiego , ale nic konkretnego nie moge znalezc. czy we wroclawiu sa wszystkie kobitki bez zmarszczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissssa
dZIEWCZYNY Dajcie namiar na dobrego fachowca w Trójmieście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresica
Witam wszystkie dziewczyny. Może któraś z Was zna dobrego lekarza w Olsztynie?. Dawno temu robiłam wypełnienie u lekarza chirurgii szczękowej i spartolił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa duszyczka
Teresica u kogo robiłaś? Na Kopernika dermatolożki się w to bawią, ale nie mam pojęcia, czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! do Teresicy to witam w klubie bo ja też w marcu to przeszłam..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresica
Szlak mnie trafia na tych wszystkich co biorą się za robienie zabiegów i żle je wykonują. Myślę że u nas w Olsztynie jest w tym kierunku za słaba konkurencja i dlatego też idziemy do ich gabinetów z nadzieją że może jednak zabieg się uda. A co to ich obchodzi że te 800 czy 1000 zł to dla nas bardzo duży wydatek. Jesli zabieg udał się super to i ten duży wydatek nie " pije", lecz jak się spartolony to szlak trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Teresica ja mam w tej chwili wypełnienie usunięte (poprawia inny)ale nawet gdyby mi miał ten lekarz co spartolił grube odszkodowanie zapłacić to by mi nie wynagrodziło tego co przechodzę teraz..sama wiesz..papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Iva68 jutro wtorek..w cuda to ja nie wierze ale trzymaj za mnie, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, właśnie o Tobie myślałam :) trzymam kciuki, napisz koniecznie co wyszło. U mnie wszystko oki, siniak poległ i teraz tylko marzę, by taki stan utrzymał się jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva myślę, że do roku powinno Ci się utrzymać. Ja po roku mimo, że wypełnienia już niby nie miałam to te bruzdy były jakby wypchnięte wyglądało to jak \"rynienka\". Dobrze to wyglądało buzia była młodsza i u Ciebie na pewno będzie podobnie. Jak Tobie tak fajnie zrobił to już się trzymaj tego lekarza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×