Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Margarita145
Wczoraj wieczorem mialam wypelnione bruzdy.Dzis jeszcze mam obrzeki toche mniejsze niz wczoraj, ale sa i nie moge jeszcze normalnie sie smiac,jakos tak tylko do polowy.Mam nadzieje ze to minie.Robilam wypelnienie bruzd pionowych ciagnacych sie od miejsca pod okiem do srodka policzka,nosowo-wargowe,podniesienie kacikow ust,linie na brodzie rowniez.Wszystko wyglada gladko,kaciki ust ladnie podniesione tylko te obrzeki.Chcialam pytac was o to jak dlugo sie czeka na zejscie obrzekow,ale juz doczytalam ,ze dwa dni,oby tak bylo.Tez sie oswajam z nowym,gladkim licem :)Troche dziwne uczucie,niby wlasna geba a jakas inna :) Mam jeszcze male plamki po wstrzyknieciach,ale fluidem da sie to zamaskowac ,nie sa to siniaki.Wczoraj po zabiegu wygladalalam jakby mnie stado owadow pogryzlo :D Za wszystko zaplacilam 1200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja05
Dziewczyny. Miałam robione bruzdy, nie tak dosłownie nosowo wargowe. Umiejscowione sa na policzkach, obok ust do połowy brody. Efekt był b. średniZapłaciła za to 800 zł. Od tamtej pory minęło 8 m-cy. Wygladam kiepsko. Kiedy mogę zrobić powtórkę. Proszę o namiar na DOBREGO specjalistę z Trójmiasta, ewntualnie z Olsztyna. Mieszkam pomiędzy tymi miastami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarita145
do Lukrecji Drogo zaplacilas za takie krotkie odcinki,ale chyba juz sie wchlonelo jak minelo 8 m-cy? Po takim czasie powinno raczej sie wchlonac i mozna na nowo zrobic wypelnianie. Nikogo nie znam z tamtym okolic kogo by mozna polecic,ale moze ktos inny bedzie wiedzial.Ja robilam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja05
Margarita145 Dziękuję za odpowiedź. Powiem Ci, że załamałam się słabym efektem.Był baaaaaaaaaaaardzo delkatny. Poza tym zaraz, wręcz na drugi dziń po zabiegu obok ostrzykni etej zmarszczki pojawiła sie następna. Czy to efekt złego podania preparatu? Doktor mocno rozmasowywała mi miesca wstrzyknięć. Z tego forum sporo się dowiedziała. Ja np. nie wiem, czy doktor przy mnie otwierał ampułkę i co mi podała. Powiedziała,że to kwas hialuronowy, który powinien utrzymac sie 10-12 m-cy. Ja po 8 nie wiedzę juz nawet tego delikatnego. Dramat. Szukam dobrego specjakisty ale w miarę blisko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva, a powinnam pić więcej? wiem, że te pół roku zleci ale mam być niebawem chrzestną i brat bierze ślub chciałam lepiej wyglądać..a tu pech. Lukrecja mi się wydaje,że też miałaś źle wstrzyknięte. Podobnie jak ja zmarszczki w krótkim czasie robiły się obok. Lekarz nie powinien tego tak rozmasowywać bo rozejdzie się po polikach i właśnie zrobią się bruzdy. Ja po usunięciu tego świństwa czuję się lepiej i faktycznie czas szybko leci! pozdrawiam! tonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja ja po usunięciu preparatu powtórkę mogę mieć po lecie po około pół roku. Nie wcześniej ponieważ musi się zagoić a pozostałości muszą się wchłonąć. Wcześniej nie wolno nic wstrzyknąć. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja05
Czyli po 8 m-cach mogę zrobic następny raz? Szukam namiarów na fachowca. Interesuje mnie również dobry specjalista od botoksu- lwia zmarszczka. Kurde mam 35 lat a na twarzy niestety sporo zmarch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, mnie chodziło o to, czy po wypelnieniu powinno się więcej pić. Wiadomo, że kwas wchłania wodę więc może ma dodatkowe płyny mają jakieś znaczenie :) Pozdrawiam I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ja miałam wypełniane Surgidermem 24 efekt był faktycznie,ale u mnie utrzymał się 3 miesiące ,no i 1000zł kosztowało,teraz zafundowałam sobie fokusa i są efekty i do tego trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Inoev, przybliż proszę temat odnośnie fokusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Iva w ogóle powinnyśmy pić dużo wody ponieważ to korzystnie wpływa na cerę. Po wypełnieniu nikt mnie nie informował,żeby więcej pić, mi zawsze pięknie się trzymało dobry rok..oprócz ostatniego pecha. Wypełniam równo co rok i jest super. Znowu mnie coś dzisiaj pieką te poliki a myślałam że mam już spokój może te resztki się wchłaniają albo się goi? Iva, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Wejdż na spis tematów i temat fokus. Tam jest dużo reklam,ale ja tam pisałam,ostatnie .Wejdż na 6 i 7 stronkę,warto się zapoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, u mnie już lepiej, chociaż dzisiaj rano zauważyłam siniaka. Nadal mam wrażenie, że jedna jest trochę więcej uwypuklona. Lekarz powiedział, że tak może być, bo ta str. była więcej dziurawiona i trzeba odczekać około 4 dni, zobaczymy. Ale od wtorku spotykają mnie same komplementy na temat mojego wieku :) Dziwny zbieg okoliczności, bo ja zawsze myślałam, że wyglądam młodziej niż metryka wskazuje :) Ale to miłe. Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva dobrze, ze jesteś zadowolona bo ja to mam doła..Zawsze wyglądałam na mniej lat niż mam ale teraz czuję się źle psychicznie. Mam nadzieję,ze może mi się to wchłonie szybciej i się uda wcześniej skorygować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ja też tak miałam,że z jednej strony wylazła mi gula i wyglądało to jakbym spuchła od zęba.Rzekomo był to wewnętrzy krwiak,ale po tygodniu zlazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Inoev, pocieszyłaś mnie :) Rzeczywiście dzisiaj jest już dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja05
Byłam ostatnio w gabinecie kosmetycznym , który współpracuje z lekarzem i pytałam o wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym. Pani powiedziała,ze jestem za młoda. Mam 35 lat i brzydkie zmarchy koło ust i brody, które zresztą już raz ( bez zadowalających efektów) wypełniałam. No i jak. Czy wiek ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Lukrecja05, moim skromnym zdaniem to nie wiek ma znaczenie lecz wygląd. Podobnie jak kremy, które dobieramy do potrzeb skóry a nie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Popieram nie wiek ma znaczenie tylko wygląd. Lukrecja ja nie mam tak ogólnie zmarszczek tylko lekkie bruzdy ale zabezpieczam się botoxem od ok.6 lat, a czwarty rok wypełniam bruzdy.Jestem dwa lata starsza od Ciebie. W dużym stopniu zmarszczki są genetyczne, moi rodzice późno zaczęli dostawać zmarszczki i to delikatne.Mimo tego ja lepiej się czuje jak mam coś wstrzyknięte.Przecież dziewczyny młodsze dużo od nas już wstrzykuję sobie preparaty.Iva jak się czujesz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Witam. Atonia u mnie już ok, jestem bardzo zadowolona z efektu :) Mam nadzieję, że utrzyma się przynajmniej rok :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva myślę,że powinno się Tobie utrzymać rok. Ja miałam efekt zawsze bity rok.Mnie chociaż od dziś już nie piecze ale mam doła, ciągle o tym myślę, a najgorzej jak spojrzę w lustro.Jak się resztki dobrze wchłoną to myślę,że może wcześniej będzie można wypełnić.Nie jestem przyzwyczajona do siebie takiej..zalamka.A jak opuchlizna i siniaczki Iva schodzą ? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, będzie dobrze a myśle, że tak źle to na pewno nie wyglądasz. U mnie siniak dzielnie się trzyma (jest z boku górnej wargi i specjalnie nie ma gdzie się wchłonąć) :) Opuchlizna również jeszcze troszkę no i deikatnie tkliwe przy dotyku. Atonia a botox ile się u Ciebie trzyma ? Jak szłam na wypełnienie to martwiłam się, co będzie jak źle wyjdzie a mój mąż, co będzie jak mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Margarita145, jak się czujesz z nowym licem :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva botox powtarzam równo co pół roku - zabezpieczająco i tak długo mi się trzyma. \"Kurzych łapek\" nie miałam zanim zaczęłam stosować botox, a między brwiami jedna strona puszcza szybciej tzn.po 6 miesiącach. Widać mam słabszy mięsień.Ogólnie jestem zadowolona z botoxu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarita145
Dzi Ivy68 Dziekuje :) jest bardzo ladnie.Wczoraj zeszly resztki opuchlizny.Lico gladsze niz mialam kilkanascie lat temu :) Pewnie Cie zdziwi to co napisalam,ale tak wlasnie jest.Kilkanascie lat temu bylam bardzo szczupla i mam taka budowe miesni twarzy,ze kiedy jestem bardzo szczupla widoczne sa bruzdy ciagnace sie przez srodek policzkow( od kacika oka w dol) to nie ma nic wspolnego z wiekiem.Potem jak przytylam te bruzdy sa albo znikome albo wieksze kiedy tylko schudne,wtedy bardzo niekorzystnie na twarzy wygladam bo bruzdy sie mocno uwidacznialy i wlasnie tym razem po raz pierwszy je wypelnilam :) Nie moge sie nacieszyc gladkimi polikami:)Efekt jest piekny.Skora podniesiona i wyrownana z reszta policzka.Nosowo wargowe w zaniku,jakby ich nie bylo ,kaciki ust ladnie podniesione,na brodzie juz nie tworza sie linie kiedy cos mowie.Ogolnie jestem ogromnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, rzeczywiście dosyć długo Ci się trzyma botox. Z tego co czytałam to 3-4 miesiące. Tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Margarita145, jeśli to nie jest tajemnicą, gdzie robiłaś wypełnienie (u kogo) ? Pytam z czystej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze123
do Margarita145 chcę sie zdecydowac na wypełnienie nosowo-wargowych, czy mozesz mi napisac jak długo utrzymuje się opuchlizna? 25 kwietnia mam małą uroczystosc i chciałbym do tego czasu ładnie wyglądac pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Kwas hial. nowej generacji prawie nie powoduje opuchniecia, ja wlasciwie nastepnego dnia juz nie mialam, ale jesli zrobi sie siniak , a u mnie niestety takie sie pojawiaja przy wypelniaczach to trzyma nawet do tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrgarita145
Iva68 jest taka sytuacja ,ze napisac nie moge, gdyz nie jest to oficjalny gabinet tzn taki gdzie wisi szyld i sa godziny otwarcia ;) W innym przypadku nie robilabym zadnej tajemnicy.Za to doswiadczenie i bardzo konkurencyjne ceny,a to dla mnie wazne. Beatricze123 U mnie zeszlo w 2 dni ,tak tez pisaly dziewczyny,tez robilam najnowoczesniejszym preparatem kwasu hialuronowego,z tym ze to tez idnywidualne jak sie u kogo obrzeki utrzymuja.U mnie dluzej sie utrzymywaly slady po wkluciach wiec chyba najbezpieczniej bedzie zrobic chociaz na tydzien przed zeby zniknely slady po nakluciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×