Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Dr.X
Poza tym do wypełnień okolic gładzizny-marsa stosuje sie inny wypełniacz niz do fałdów.Coś mi tu nie gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsss
cześc dziewczyny! A czy byl ktos może w Lublinie u pani dr Szpringer na wypełnieniach? Jesli tak to jak było? pozdrawiam serdcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Witam ! Atonia u mnie oki, a u Ciebie ? Mam nadzieję, że przestało już piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Callinea
Do DR X: mam do wypełnienia bruzdy nosowo-wargowe. Czy możesz mi poradzic, czym najlepiej jest je wypełnić a jakbys jeszcze znała jakis gabinet godny polecenia w Warszawie... byłabym bardzo wdzięczna:) bo patrzeć juz na sibie nie mogę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Polecam Teosyal Surgiderm lub Juvederm.Ten ostatni jest od razu ze znieczuleniem.Więc dla bojażliwych to wobór najlepszy. w Warszawie jest wielu świetnych specjalistów i odpowiednio drogich:-) Sama musisz zdecydować. Mogę polecić Ci stronę na której znajdziesz kogoś dla siebie. http://www.dermatologia-estetyczna.pl a zakładce gabinety poszukaj pod "W"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Callinea
Do DR X: bardzo dziękuję za odpowiedź.. wiem że w Wawie znajde wiele miejsc gdzie mogą mi zrobić wypełnienie za ciężka oczywiście kase, ale może znasz jakiś gabinet, lekarza/ kosmetyczkę która jest sprawdzona i nie zdziera z klientek...myslałam nawet o tym aby umówic się z jakąś dziewczyna aby z jednej dawki zrobic wypełnienie sobie i jej, bo taka jedna "porcja" wypełniacza chyba wystarczy spokojnie na 2 zabiegi.. wtedy koszt możneby było rozłożyć.. ale z drugiej strony nie mam wielkiej nadziei że jakis lekarz/kosmetyczka na to pójdzie.. możesz pomóc w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Tak jak piszesz jest z botoxem-1 fiolka na 2 osoby. Z kwasem hialuronowym nie jest to możliwe ze wzgledów higienicznych i konieczności utrzymania sterylnosci. Mozna użyc 1 mniejsza strzykawke 0.5ml i wtedy jest ok.Sa takie strzykawki i zabieg powinien być tańszy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
Hejka:) mam pytanko: czy ktos z was wypelnial sobie bruzdy nosowo-wargowe w Instytucie Eris W Krakowie? Bede tam przez miesiac przejazdem, wiec zastanawiam sie czy sobie nie zrobic "malego co nieco" dla urody? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do DR X
proszę o pomoc, miesiąc temu wykonano mi na okolicę czoła botox, czoło jest sztywne jak maska, brwi bardzo nisko, na powiekach nawis skóry powstał, jak mogę przyspieszyć wchłanianie, zanikanie działania botoxu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Proszę napiszcie, czy któraś z Was robiła sobie wypełnienie kącików ust? Jeżeli tak podzielcie się wiadomościami, ja jestem zapisana i mam dużego pietra, mam mieć robione rest........ Poradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Trzeba czekać .Niestety nic sie nie da zrobić. Taki efekt jest zwiazany z zablokowaniem unoszenia brwi podczas mówiena .Wiele kobiet unosi brwi bezwiednie gdy mówi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Mam pytanie do Dr X czy zabiegi skulptra i thermage sa faktycznie najlepsze dla zwiotczałej skóry i warte swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Mam pytanie, bo jestem trochę niespokojna. Może Dr X coś poradzi. Robilam wczoraj wypełnienie doliny łez. Zaraz po zabiegu byłam zachwycona, ale potem wieczorem zauważyłam dość wyraźne wybrzuszenia w miejscu poprzednich bruzd. Dziś bez zmian - wypukłości dość długie i mocne, rzucają się w oczy, to trochę tak jakbym była spuchnięta, ale tylko w kształcie półksieżyców pod oczami, jakby jakieś narośle. Co to może być? Czy to zejdzie? Nie wygląda to na opuchliznę, bo się łagodnie nie rozlewa. Wyglądam nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Do seniority333 To bardzo indywidualna sprawa.Wymaga innego podejścia do każdej pacjentki. Zabieg Thermage jest przede wszystkim drogi. Efekty za "jakiś"czas nie od razu. Najlepiej nadaje się do napięcie skóry wokół oczu i dolna część twarzy .Jest zastępczy do chirurgicznego faceliftingu ale czasem efekty są dyskusyjne. To twoje ryzyko czy się na to decydujesz. nie namawiam i nie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Do Lisy. Obrzęk po kwasie hialuronowym to norma,Do tygodnia nie należy się stresować. Napisz jakim preparatem miałaś robiony zabieg i ile za to zapłaciłaś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Dzięki Dr X! Trochę się upokoiłam, bo te wybrzuszenia nadal są, ale zrobiły się żółte (czyli siniaczki), więc może rzeczywiście to obrzęk, zwłaszcza, ze zaraz po zabiegu było ok. Miałam robione surgidermem 18, wyszło na te rynienki malutko, tylko 1/4 strzykawki czyli 25 ml. Zapłaciłam za zużytę ilość (cała dawka w strzykawce 1000 zł, więc łatwo policzyć). Ponieważ mam teraz te wypukłości to mocno uwidoczniły mi się bruzdy pod nimi, które ciągną się po skosie w dół policzka. Teraz pewnie będę musiała wypełnić resztę. Mam nadzieję, że będzie poprawa. Na razie czekam ten tydzień na ostateczny efekt. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Ilość 0,25 ml, pomyliłam sie powyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Czy skulptra jest alternatywna dla thermage bo słyszałam, ze trudno wytrzymać ból przy thermagu. Czy równiez szyję mozna nią ratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Czy wypełniacze moga zastapić taki zabieg jak skulptra. Czy lifting lepiej robic operacyjnie, bo taka alternatywę tez rozwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Czy ty wiesz co to jest sculptra? Jak mozna porównywać ten zabieg z Thermage.To zupełnie inne swiaty. Sculptra to wypełniacz -kwas polimlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Ja wiem co to skulptra zatem skoro na moja wiotczejaca skóre poleciła to lekarka to zapytam Drze X dlaczego? Alternatywnie, zatem ja jako laik pytam. Albo to, albo to. Ja wiem, ze to kwas polimlekowy, tyle że chodzi o efekty a nie o nazwę. Jest tyle róznych zabiegów, ze mozna sie pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Czy Doktor X juz tu nie bywa.? Powiedziano mi, ze kwas polimlekowy nie mozna uznać za typowy wypełniacz.. To raczej stymulacja odbudowy kolagenu, który w miarę upływu lat przestaje być sprężysty i rusztowanie zaczyna się "sypać". Działanie zaczynać być widoczne po trzech miesiacach. Czy któraś z was to robiła? Jakie macie doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczkaa
Podajcie ceny za 1 ampułke surdidermu lub teosjalu. Jakiego rzedu to są koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
1 ampułka surgidermu 18 (taki rzadszy, nie do ust, raczej pod oczy i w policzki) - 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEDA
Pytanie do "praktyczek". Na ile tak naprawdę starcza RESTYLANE po aplikcji w bruzdy nosowo-wargowe i lwią zmarszczkę. Pozdrawiam wszystkie odważne i te mniej odważne też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaminia
hej...byłam dzisiaj u Dr Minkiewicz (pierwszy raz), ale polecali ta Doktor na róznych forach i faktycznie...jestem zadowolona. Robiłam sugidermem nosowo-wargowe i całe czoło botoksem. Po kwasie efekt jest od razu widoczny, jestem bardzo zadowolona... na efekt po botoksie trzeba czekac kilka dni... Miałam super znieczulenie dentystyczne i nic nie czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Czy może ktoś wypełniał bruzdy około nosowe w Łodzi? Jesli tak to napiszcie jakie wrażenia i czy warto. Poza tym, czt te wypełniacze nie uczulają? Mam straszna alergie i boję się bardzo. Na znieczulenie miejscowe tez mam alergię. Niezbyt fajnie, ale bardzo bym chciała wypełnić te okropną zmarę! Czy któraś z was miała uczulenie po wypełniaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dziewczyny co sądzicie o Juvedemie ultra 3. Ja mam go w bruzdach już trzeci miesiąc( 0,55mil ) narazie jest dobrze..ale jest go ciut mało i własnie zastanawiam się czy go nie dostrzyknć a może inny? Chodzi mi o to czy faktycznie utrzymuje sie około roku, jest to nowość ale może miałyście go dłużej niż ja? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Juvederm Ultra3 jest obecnie naj,naj. W każdym razie ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Pamietajcie że Surgiderm ma w 1ampułce 0.8ml produktu czyli jest go mało i jest b.drogi Porównując 2amp Juvedermu U..3 zawierające 1.1ml kw.hialuronowego i kosztujacego podobnie co 0.8ml Surgidermu jest nad czy mysleć szczególnie że są one prawie identyczne i produkowane w podobnej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×