Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość wanilia222
Jeśli mamy już zdecydować się na konkretny zabieg to moim zdaniem powinnysmy trafić do naprawde dobrego gabinetu - takiego jak ten w Zielonej Górze http://cec-efekt.pl/ Mysle ze po 30 roku życia naszej skórze potrzeba zdecydowanie czegoś więcej. Tutaj mozecie wykonać własnie również taki zabieg wypełniający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o dobry gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu, kogo polecacie,chodzi o uczciwego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieskromnie polecę dr Łukszę - ale popytaj jeszcze wśród znajomych. Jakby nie patrzeć - potrafi dobrze doradzić i ocenić ostateczny efekt zabiegu. Potrafi także zasugerować zabiegi alternatywne, ponieważ ma szeroką ofertę. To jest lekarz z dużym doświadczeniem i umiejętnościami - wystarczy wejść chociażby w zakładkę certyfikaty na jego stronie - aby zobaczyć, że nie jest to lekarz z pierwszej łapanki. I do tego jeżeli uważa, że jakiś zabieg na który się zdecydowałaś może zaburzyć wygląd Twojej twarzy - to go odmówi. Nie jest łasy na wyciąganie od pacjentów siana - tylko na efekty i zadowolenie pacjenta. Ale najpierw idź na konsultację - wówczas zobaczysz czy Ci on odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszam na zabiegi z medycyny estetycznej: mezoterapia igłowa, wypełniacze, powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy, lipoliza iniekcyjna i wiele innych. Wszystko potwierdzone certyfikatami (do wglądu pacjentek). Konkurencyjne ceny!!!! Zapraszam na bezpłatną konsultację. Monika Bednarz tel. 510062061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
No jak 2mc to ja dziękuje. Nie mam zamiaru teraz wydawac tyle pieniedzy i miec efekt tylko 2mc. To moze własnie warto pomyslec o botoksie. Ja jeszcze sie nie decydowałam na taki zabieg ale widze ze w Klinice Wiatroszak we Wrocławiu jest bardzo korzystna oferta na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie Wiatroszek jest a gdzie Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podszywajcie się kretyńsko pod pacjentki tylko jak powyżej napisz że to reklama i będzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wypelnionę bruzdy nosowo wargowe 1 rok temu. Prosiłam o juwederm. Lekarz jedną bruzdę wypełniła zgodnie z moja prośbą, natomiast drugą - emervel co okazało się dopiero jak zaczęły się problemy i poprosiłam o dokumentację. Problemy bólowe nasilają się, boli mnie jedna część głowy i ból promieniuje do oka. emervel nie rozpuścił się i są od samego początku grudki. Jest to kwas hialuronowy, który jest badany na pacjentach, którzy wyrazili zgodę na piśmie. Ja ją wyraziłam, ponieważ sądziłam, że jest to juvederm. Proszę, uważajcie, co podpisujecie , bo możecie trafić na tak perfidną lekarz, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabethka
Dziwne jest podawać dwa kwasy w jednym zabiegu w tą samą część twarzy, ja bym nigdy nie zgodziła się na taki mix... Bałam się w ogóle tego zabiegu i podchodziłam do niego kilka razy, co dopiero testować coś na sobie :( mam nadzieję że wszystko się u Ciebie unormuje. Natomiast moim zdaniem wypełnianie bruzd nosowo-wargowych jest jednym z najefektowniejszych z zakresu medycyny estetycznej. Ja to ja, mam prawie 37 lat więc nie dziwne że efekt był natychmiastowy i bardzo widoczny, ale wraz ze mną robiła bruzdy (i pare zmarszczek przy ustach) także moja mama, która jest tuż przed 60-tką i było nie mniej spektakularnie, a może nawet bardziej? Mama odmłodniała w moich oczach o 10 lat. I do tego zero siniaków jak to bywa przy oczach czy widocznych grud. Na drugi dzień można iść na imprezę :P Byłyśmy pod koniec października w gabinecie a efekty jak najbardziej są widoczne. Przyszłyśmy we dwie więc dostałyśmy rabat i zapłaciłyśmy razem 1500 zł. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białystok11
Witam, potrzebuje namiar na rozsądnego specjalistę w Białymstoku. Mam bardzo zapadnięte policzki. Chcę je wypełnić. Już nawet raz wypełniałam ale efekt fatalny. Widzę miejsca gdzie był podany kwas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka8
Mam pytanie do Pań, które już miały wypełniane bruzdy. Ja sama wypełniałam kilka razy, niestety zależy dużo od samego lekarza oraz preparatu. Ostatnio mój lekarz uparł się i podaje mi kwas zamiast w same bruzdy to w policzek powyżej bo twierdzi, że bruzda jest właśnie od utraty jędrnośc***oliczków, w samą bruzdę podaje mi bardzo mało. Niestety ja po takim wypełnieniu policzka nadal widzę duże bruzdy, czyli wydaję dużo kasy a efekty marne. Czy Wam również lekarz podaje w policzek czy raczej głównie w same bruzdy? (wcześniej miałam lekarkę co podawała w samą bruzdę ale podawała kwas, który znikał po 3 miesiącach i była bardzo droga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej niczego sobie nie wstrzykiwać, tylko wprowadzać preparaty za pomocą prądów galwanicznych i ultradźwięków. Boję się zabiegów i skutków ubocznych. Stosuję Deepcode i produkty Age Control. Terapia to 10 zabiegów (4 tygodnie - 10 kapsułek), efekty widać po dwóch. Można wprowadzać sobie kwas hialuronowy, botosyn-lift (botoks) albo komórki macierzyste z olejku arganowego. Polecam. Więcej info na priv. lub kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GKE
Mirko, często OPRÓCZ podania w bruzdę dobrze jest podać nieco powyżej bruzdy żeby uzyskać jeszcze lepszy efekt, takie podciągnięcie skóry... wszystko zależy od pacjenta. Natomiast jeśli pomimo zabiegu nadal widzisz bruzdy, to nie jest to szczyt możliwości. Bruzd zwykle można się pozbyć z bardzo dobrym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soja Jej
Czy Wy sobie zdajecie sprawę, że wszystkie posty zawierające nazwiska tych wspaniałych lekarzy i nazwy tych świetnych klinik - to ordynarna reklama. Chodzę na zabiegi wypełniania i botoksu, ale do głowy mi nie przyszło żeby nobilitować po nazwisku lekarza albo salon. Zastanówcie się to drogi interes, a jak się zacznie to trzeba kontynuować bo wyglądasz jak babcia klozetowa. Lekarze zmieniają się w klinikach jak rękawiczki, niektórzy otwierają własne punkty (wcale nie twierdzę, że to ci najlepsi) - generalnie mają jeden cel - złapać klienta sprzedać zabieg i żeby baba się odwaliła. Wszelkie reklamacje to nie w Polsce, dlatego dobrze się zastanówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, dobrze się zastanówcie . przecież nawet lekow nie wolno testować na ludziach, chyba, że podpisują świadomą zgodę i za to otrzymują wynagrodzenie. Kwasu hialuronowego nie testuje się na zwierzętach, a jeśli nawet to żaden zwierzak nie powie, żę go np. bardzo boli i cierpi, tylko człowiek to może zrobić, I TU ZACZYNAJĄ SIĘ WIELKIE PROBLEMY.!!!!!!!!!!!!! Każdą zgodę świadczoną podpisem czytajcie 2 razy, a jak mało to zabierzcie ją do domu i dopiero wróccie , by poddać się zabiegowi całkowicie świadomi co może was czekać w przyszłości. KWAS HIALURONOWY WYBIERAJCIE, PO SPRAWDZENIU, ILE LAT JEST NA RYNKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej powinna wyglądać w ten sposób. 1. Wybieram wypełniacz. który jest na rynku od wielu lat. 2. Przed złożeniem podpisu na dokumencie zgody, poprosić o zdjęcie banderoli z fiolki z preparatem , poprosić o przyklejenie go na w/w i podpis lekarza . 3. Kopię zabrać do domu. 3. Być ostrożnym i patrzeć na ręce lekarza. Mam nadzieję, że nie wszyscy lekarze są tacy, na jakiego ja trafiłam . Cała ściana certyfikatów, a podstęp, perfidia i jedynie chęć zysku za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę, jak lekarz daje C***odpis na banderolce:) Mnie to po prostu normalnie okradł!!! Nie wstrzyknął mi całej strzykawki. Jak siedzisz na fotelu, to tak się składa, że oddajesz swoją twarz i zdrowie w ich ręce,,, i co? i będziesz żądać podpisów, banderol, pokazania pustej strzykawki!? Po prostu nie pójdę więcej do złodzieja i tyle mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chirurga bym się nie zdecydowała. Po pierwsze za drogie, po drugie.. nie chcę aż tak bardzo radykalnie działać. W sumie wybrałam opcję pół na pół. Poszłam na konsultacje do dr Nielepkowicz we Wrocławiu. Myślałam o botoxe, ale zdecydowałam się w ostateczności na zabieg regeneris. Może z opisu nie wygląda zbyt zachęcająco, po nim w sumie też jakoś specjalnie pięknie się nie wygląda, ale efekt końcowy jest zadowalający. I tak jak wyżej pisałyście: najpierw konsultacje,na których wypytałam o wszystko, dowiedziałam się jak będzie wyglądał zabieg, czego się używa, wzięłam materiały do domu, żeby poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj jeszcze, że konsultacja kosztuje od 150-250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był także jeden z powodów, dla którego nie zdecydowałam się na zabieg u chirurga: konsultacje kosztują, a nigdy nie wiadomo, ile takich konsultacji zaleci lekarz i tym, samym za nie zapłaci się więcej niż za sam zabieg. U dr Nielepkowicz konsultacja akurat jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już reklamujecie to też się przyłączę ;-) u dr Łukszy - konsultacja jest bezpłatna, jeżeli chcesz od razu wykonać zabieg, a w tym miesiącu wypełnianie bruzd nosowo-wargowych Juvederm Ultra 3 w cenie 777 zł/ 1 ampułkostrzykawkę. Natomiast jakby ktoś wolał inna metodę jak nitki hailuronowe to 2 ml Juvederm Voluma to koszt 1777 zł ;-)Warto poczytać o tych preparatach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynkowa
Sandrine:-) Dawno Cie nie widzialam..zadko wchodze. Pytanie nie natemat (ten) mam:-) Celullit.,Czym go sie pozbyc. W dwa lata przytylam.. nie choroba a normalne objadanie 15 kg teraz zchudlam i pozostal cellulit. Nigdy ne mialam wiec zostal chyba po tym tyciu/ chudnieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zień płeć to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynkowa
Wez 3 dni temu to rozwazalam jak dostalam @:-):-):-):-) Mialam plan, ze zakupie LikeReala i bede Panem:-) Tylko nie wiedzialam, ze to tez na celulit. ..widac h pomaga na wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda dr. Ornatowska z Bonadea nie zużywa całej ampułki za jaką płaci klientka . Resztę zużywa na mezoterapię własnych dłoni i dekoldu. Powinna na oczach klientki otwierać właściwą ampułke do mezoterapii lub wypełniania bruzd i całość podawać ,bo za to otrzymała nie małe pieniadze. Ja już tam nie pójde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynkowa Cellulit to dość szerokie pojęcie. Najlepiej połączyć dietę + ćwiczenia + masaże (możesz robić je sama pod prysznicem z szorstką szczotką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×