Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Melbi
MorkaKK czy byłaś u dr Turczynskiej?Ile czasu trzeba czekac na zabieg?Ja własnie jutro mam zamiar się zarejestrować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
kurde:( gdzie mi sie to zapisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , dzis jest piaty miesic odkad robiłam surgiderm i powiem , ze tzryma sie rewelacja, miałam sporre bruzdy okolo nosowe a teraz ich nie m,a , nie maialam zadnych siniaków , tylko lekkie zaczerwienienie po zabiegu . POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Malgorek a Surgiderm robiłaś pierwszy raz?Podobno pierwszym razem krócej się trzyma .Ja sie obawiam,ze mi szybko zejdzie bo jak się usmiecham to od ucha do ucha i od tego mi sie zmarszczki porobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Hello, ja robiłam bruzdy nosowe preparatem SURGIDERM i powiem jedno: REWELKA! Jedna ampuła 900 zł wystarczyła do dwóch dość głębokich bruzd. 99 % sukcesu to dobry, a nawet wyśmienity, doświadczony lekarz. Mam 44, i jeszcze do niedawna nie chciało mi się zerkać w zwierciadło, a teraz siedze z nosem przylepionym i nie chce mi się odwracać wzroku nawet. Poza tym wokół oczu i na czółko (lwia zmarszcza, tzw. zmarwietnia czy surowości wyrazu twarzy) BOTOX i powiem tak, że żyć mi się na nowo zachciało! Robiłam w Lublinie, jak ktoś chce namiar, proszę pisać. Dodam jeszcze, że na żadne sugestie nie jestem podatna i nie wierzę w cuda. Po prostu, dopóki nie zobaczę, nie uwierzę. Teraz zobaczyłam na własne oczy, uwierzyłam i jestem szczęśliwa. WARTO to zrobić chociażby dla podwyższenia własnej samooceny, żeby na powrót uwierzyć w siebie! Pozdrawiam miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruad
Gosiaczek - gdzie robiłaś ? Zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu ale szukam sprawdzonego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkasmutnajużnie
Ja tez do osób, które nie uwierze dopóki nie zobaczą. Umówiłam sie wczoraj na bruzdy i już jestem po. To jest rzeczywiście rewelacja. Mam 32 lata, ale bruzdy miałam bardzo długie. Konczyły się na dolnej szczece. Poszły 2 ampułki. Ale to jest jak magia. Po prostu jakby w ciągu 15 minut odjęto mi 5 lat i zrobiono ze mnie szcześliwą osobę. Nie mam juz swojej smutnej, mysiej minki, którą miałam przez te bruzdy od liceum. Wyglądam teraz na szcześliwą. Chodze od lusterka do lusterka. Żero spuchnięcia, jakiegoś obrzęku, zaczerwienienia czy siniaków. TO JEST NAJWSPANIALSZA RZECZ JAKA SPOTKAŁA MNIE OD KILKU LAT. TO JEST LEPSZE NIŻ ORGAZM. WYGLĄDAM CUDOWNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Do ruad: Wypiękniłam się w gabinecie ARS MEDICA Lublin, ul. Zana 29, lokal 11. http://www.depilacjalaserowa.lublin.pl/ http://www.arsmedica.lublin.pl/ Szczerze polecam chirurga, który nazywa się Paweł Bury. Jest fantastycznym mistrzem w swoim fachu, wirtuoz strzykawki po prostu. Potrafi tak wspaniale porozmieszczać te preparaty na twarzy w kilkunastu nawet miejscach, że mucha nie siada. Bardzo dobry jest również Jego brat, a także ojciec - mistrz ceremonii. Wszyscy są specjalistami chirurgami. Jeśli w Lublinie, to tylko do nich będę wracać za jakiś czas, bo niestety, trwałość tych preparatów kiedyś się kończy, ale ten czas dla każdego jest dość indywidualny. Pozdrawiam miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośczaczek
Do Minki smutnej Jesteś niesamowita z tym orgazmem. Ja też zamierzam pozbyć sie tych smutasów z mojej twarzy. Na razie wybieram lekarza i zbieram opinie. Jestem z Wrocławia. U nas ceny sa HO ho, a efekt jest różny. Może wybiorę się na wycieczkę w tym celu. No, jeszcze nie wiem. Ale wiem, że chcę ich się pozbyć. I poczuc sie lepiej niz po orgaźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miauka
Ja też mam zamiar wypełnic bruzdy tylko czy??? Aquamid czy kwas hialuronowy? U mnie role grają finanse. Czy ktos moze wie czy są jeszcze jakieś inne metody wypełniania bruzd? Moze tańsze. Mam 1000zł na to przeznaczone a bruzdy od nosa jedna do kącika, a druga troche wychodzi za kącik. Nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEDA
Ahoj! Mam zamiar wypełnic sobie zmarszczki nosowo-wargowe prepartaem Surgiderm. Byłam juz nawet na konsultacji, ale oprócz zamiaru mam również ...stracha, no bo nie wiem jak to jest: 1) czy po wypełnieniu kwasem hialuronowym w postacji żelu tych bruzd, czuje się jakieś ciało obce w twarzy. Pani dermatolog, która robiłaby mi te wkłucia, powiedziała, że tak i przyzwyczajenie sie do tego jest tylko kwestią czasu. Czy jest tak naprawdę? Bo ja myślałam, że nic sie nie odczuwa, przyznam się, że byłby to dla mnie na pewno dyskomfort, 2) czy podczas mimiki (mównienie, usmiechanie się) twarz wygląda naturalnie i czy nie tworzą sie jakieś równoległe brudy w stosunku do tej ostrzykniętej kwasem hial., 3) czy ktoś może robił sobie wypełnianie zmarszczek w Skin Laser Studio w Katowicach na ul. Mickiewicza i co sądzi o tym Gabinecie? Prosze o odpowiedzi, juz teraz dziękuję :-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypełnienie miałam pod koniec listopada,nie czuje się zadnego obcego ciała pod skórą! twarz wygląda naturalnie,mimika nie ucierpiała,tylko bruzdy się wygładziły,nie robią się zadne dodatkowe bruzdy,uśmiecham się tak samo kwas hilur. wchodzi w skład naszego ciała,ten wstrzykiwany ma trochę zmienioną strukturę-tak,żeby lepiej wyłapywał cząsteczki wody i wypychał zmarszczki-przynajmniej tak zrozumiałam panią doktor-byłam bardzo przejęta wstrzykiwaniem :-) tylko niestety nic nie wiem na temat katowic,chociaż czytałam w necie i się zastanawiałam nad tym studiem,ale znalazłam lekarke w gliwicach-bo tu mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEDA
Ahoj! Wielkie dzieki Szeptucho za odpowiedż;-) To może jeszcze się ciebie wypytam ..;-) - Czy preparat ten nadal "dzielnie" spełnia swoją rolę, czy już zaczyna go ubywać, czy miałaś wstrzykiwany surgiderm 30 (w postaci żelu), czy też taki w płynie. Ile płaciłas za zabieg bo tu w Katowicach chcą 1400 zł, ale przyznam się szczerze, że po konsultacji na której byłam, gabinet ten nie wywarł na mnie, hmm zbyt dobrego wrażenia, myślałam, że są bardziej profesjonalni, a oni tam wszystko "jakby z łaski". No i własnie ta pani doktor mówiła mi, że surgiderm będzie odczuwalny bo jest to mimo wszystko ciało obce, więc to mi się własnie nie spodobało bo nie chciałabym miec pod skórą sztucznego wałeczka. Jak jesteś zadowolona z zabiegu w Gliwicach to może możesz powiedzieć gdzie i u kogo go robiłas bo ja do Gliwic mam niedaleko. Hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka78
Widze, ze temat juz istnieje. A sa tu jakies dziewczyny z pomorza zachodniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga62
W ten piatek robiłam sobie w Złotych Tarasach w Warszawie wypełnianie bruzd nosowo-wargowych (kwasem). Byłam sporo pokłuta, ale pani dokor powiedziała, że po jednym dniu wszystko przejdzie. Minęły już 2 dni i jest gorzej! Jestem załamana. Wygladam jak po jakimś wypadku - bez grubej warstwy fluidu nie mogę się nikomu pokazać!!! Po śladach nakłuć i zaczerwienieniu zaczęły się tego samego dnia po zabiegu pojawiać wylewy czy siniaki - sama nie wiem! Nie wiem co mam z tym robić???? W zeszłym roku też robiłam taki zabieg, ale w innym gabinecie i wtedy obyło się bez żadnych efektów ubocznych !!!! Czy któraś z Was miała to samo? Co robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Niestety to powiklanie, ktore moze wystapic i lekarz powinien o tym uprzedzic. Decydujac sie na taki zabieg lepiej nie robic tego przed wazna impreza. U mnie za pierwszym razem nie mialam prawie siniakow a za drugim zrobily mi sie ciemno fioletowe olamki ktore wygladaly jak namalowane...zniknely dopiero po tygodniu:( trudno je bylo nawet zatuszowac korektore. Niestety lekarz nie zawsze jest w stanie przewidziec i czasem trafi w naczynko i taki efekt:) Robie sobie mezo iglowa i tez czasem mam siniaczki a czasem super bez, mimo, ze robie u tej samej pani dermatolog.Niestety to sie moze zdarzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lEDA
Witam! Jak Pulce sama wspomniałaś to robisz sobie mezo (mezoterapię czy też mezolift). Powiedz szczerze, czy jest różnica przed i po ostrzykiwaniu twarzy. No bo ja się waham pomiędzy surgidermem tylko w bruzdy nosowo-wargowe a mezoliftem, który w gabinecie gdzie bym go ew. zrobiła nazywa się fachowo: skulptra. Czy dwa zabiegi (cena łączna 3 tys) rzeczywiscie dają efekt na rok i czy twarz rzeczywiscie wygląda młodziej. Mam 37 lat, czy jest to dobry wiek na taki zabieg (czy aby nie za wczesnie). I czy jednokrotne powtórzenie takiego zabiegu po roku rzeczywiście wystarczy, czy tylko jest to taki pic, żeby wpędzić kogoć w błędne koło częstego wyskakiwania z kasy ;-(. Prosze o odpowiedź. Może wypowie sie ktoś kto ma już z tym doświadczenie. Już teraz dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEDA
Witam! Jak Pulce sama wspomniałaś to robisz sobie mezo (mezoterapię czy też mezolift). Powiedz szczerze, czy jest różnica przed i po ostrzykiwaniu twarzy. No bo ja się waham pomiędzy surgidermem tylko w bruzdy nosowo-wargowe a mezoliftem, który w gabinecie gdzie bym go ew. zrobiła nazywa się fachowo: skulptra. Czy dwa zabiegi (cena łączna 3 tys) rzeczywiscie dają efekt na rok i czy twarz rzeczywiscie wygląda młodziej. Mam 37 lat, czy jest to dobry wiek na taki zabieg (czy aby nie za wczesnie). I czy jednokrotne powtórzenie takiego zabiegu po roku rzeczywiście wystarczy, czy tylko jest to taki pic, żeby wpędzić kogoć w błędne koło częstego wyskakiwania z kasy ;-(. Prosze o odpowiedź. Może wypowie sie ktoś kto ma już z tym doświadczenie. Już teraz dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie calineczka
Do mega 62.... ja też tam robiłam i wlasnie jestem na etapie pisania pisma procesowego...ta baba ze Złotych Tarasów to niezła naciągara. Robiłam bruzdy przy nosie, jak wyszłam bylo calkiem niexle...ale to byla opuchlizna, a nie taki super efekt...po 2 tygodniach praktycznie brak efektu... Oszusci jakich malo... dawki dziwnie mają o,5 za 800 zl a dla efektu minimum 1600trzeba zaplacic. Nigdy wiecej tam...nie polecam tego miejsca. Poczytalam sobie na forach po wizycie i sie zalamalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Do Leda, Ja robie mezo ale preparatem z krzemem, bolesne ale skora jest bardziej swietlista i lepiej dotleniona, nie pamietam jak sie nazywa preparat conjontil ...nie pamietam jakis francuski...koszt jednego zabiegu 180 zl. Skora jest po nim taka fajna ,aksamitna. Robilam tez mezo z kwasu hial...raz i mam zamiar powtorzyc w przyszlym tygodniu, wygladza drobne zmarszczki i ogolnie poprawia nawodnienie skory. Cena chyba cos kolo 360 zl. Na zabiegi odzywcze nie jest chyba zawczesnie, wszystko zalezy od kondycji skory a bruzdy to tez sprawa indywidualna. Nie znam zabiegow , na ktore sie chcesz zdecydowac ale 3 tys to chyba drogo, ja za 2 ml kwasu do wypelnienia placilam cos kolo 800 zl a starczylo go na wszystkie bruzdy...nie tylko nosowo wargowe., Reklamujac niektore preparaty mowia, ze trzymaja sie nawet rok ale to chyba to troszke przesadzone...ja wypelnienie robilam po 5-6 miesiecy. Mezoterapia natomiast w wiekszosci polega na robieniu zabiegow czesto i pozniej w coraz wiekszych odstepach...az do jednego lub 2 w roku przypominajacych. Czy warto to wogole robic? Nie wiem, wiem , ze mialam bardzo odwodniona skore, mimo , ze tlusta a teraz bez super kremow pelne odzywienie i nawodnienie wiec chyba warto:) A i mam wrazenie, ze o siebie dbam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Witam Was wszystkie. Podziele sie ze swoimi wrazeniami zarowno z surgiderm 30 jak i aqamid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Te zabiegi robilam w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz
słuchajcie, ja wypełnilam sobie zmarchy, i lekarz powiedziął mi ze efekt bdzie widoczny za jakis tydzień może więciej. czy to możliwe? myslałam że to tak od razu widać ;( a to zmarchy między brwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam chyba 1150,albo 1250-nie pamiętam teraz,nie wiem,też,czy miałam wstrzykiwany płyn,czy żel,w każdym razie trzyma się nadal,pani doktor powiedziała,że tak z pol roku powinien,z tym,że jest to sprawa indywidualna,powiedziała,że należy pielegnować twarz,a nie odpuszczać sobie,bo jestes wygładzona i ja teraz jeszcze bardziej się przykładam,znaczy kupilam \'lepszy\' krem-ale bez szalenstw-taki za ok.50zł -na dzien i na noc i maseczki rózne stosuję-dwa razy w tygodniu,zaczęlam tez chodzic na mikrodermabrazję i pani doktor,do której chodziłam (i bede dalej chodzic) jest bardzo sympatyczna i odpowiada mi jej podejscie do sprawy-aby nie przesadzic z ulepszaniem,żeby twarz nie wyglądała sztucznie po wstrzykiwaniu w bruzdy miałam kilka śladów po wkłuciu,ale nic strasznego,na drugi dzien było już ok LEDA,zaraz sprawdzę,bo wydaje mi sie,ta pani doktor przyjmuje tez w katowicach,zaraz poszukam strony jej gabinetu i postaram się wkleić link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.malgorzatakocot.com/Gabinety.html w katowicach ochojcu przyjmuje,w budynku COB -może się orientujesz gdzie to jest :-),wkleiłam link,do strony,nie wiem,czy się otworzy,ale w linku jest nazwisko,to najwyżej sobie w googlach poszperasz :-) zuz-możliwe,efekty kwasu w bruzdach widać od razu,a na botoks to nawet się spotkałam,że do dwóch tygodni,mnie mowiła,że tak tydzien-10 dni do pełnych efektów i tak własnie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Do Zuz. Mnie się wydaje, że wszelkie wypełnianie np. bruzd , gdzie preparat jest podawany w formie iniekcji przynosi natychmiastowy efekt. Robiłam to 2 razy i widac bylo zaraz po skonczeniu zabiegu poprawe. Nie wiem jaki miałas preparat, ale jeśli na wypełnianie, to powinienl zaraz zdziałac cuda. Byc może podano lek o opóźnionym działaniu, nie słyszałam o takim. A może zadzwonisz do tego lekarza, który Ci aplikowal lek i zapytasz o nazwe i poszukasz w necie. Po co się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEDA
Dziękuję Szeptucho za odpowiedź ;-). Dzięki!!! A może napiszesz jeszcze czy miałas wstrzykiwany surgiderm, czy restylane, a może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
do Gosiaczka 66- napisz czy po tych kilku miesiącach nadal jestes zadowolona z zabiegu. choć i tak już podjełam decyzje nie jade W- wy zabieg wykonam w Lublinie, jestem juz umowiona na marzec, o efektach jego napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEDA-marna ze mnie \'pomocnica\'-nie mam pojęcia,co mi lekarka wstrzyknęła,wiem,że na bazie kwasu hiuloronowego(???)-który jest składnikiem komorek ludzkiego ciała zanim zdecydowałam się na zabieg trochę poczytalam w necie na ten temat,ale trudno mi było się zdecydować-co konkretnie chcę-cena też grała rolę-bo są takie wypełniacze,które starczają na dłużej-prawie dwa razy droższe powiedziałam lekarce,co mi przeszkadza w mojej twarzy i niech mi cos z tym zrobi,no i zrobiła,a ja jestem zadowolona,a bałam się przed tym ostrzykiwaniem,jak cholera,więc nawet połowy nie zapamietałam z tego,co mowiła pani doktor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez chciala ym zrobic wypelniacz mieszkam w opolu gdzie moge ten zabieg wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×