Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Iva68
Trzymam za Ciebie kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze. Napisz koniecznie jak wyszło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że mój lekarz będzie mógł mi wstrzyknąć wypełniacz po miesiącu.Ale z tego co się orientuje to nie ma przeciwwskazań, dzięki Ci \"iva68\"jutro pod wieczór się odezwę. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa,jak to z poprawkami jest,antonia,a jak czesto powtarzałaś bruzdy? ciekawa jestem ile naprawde się \'trzymają\", chociaz wiem,ze to zalezy od rodzaju wypełniacza i własciwosci organizmu,moj ma sie trzymac do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam wypełniane Restylane trzymało dobry rok!, a w tej klinice co mi źle zrobił wstrzyknął Puragen- ponoć to jest to samo tylko firmy \"mentor\".Tak mocno wmasował,że rozeszło się w policzki i zrobiły się bruzdy obok.Takich to nawet nie miałam z natury źle się z tym czuje..Nigdy już nie pójdę do niesprawdzonego lekarza, zaufałam i mam...szok dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pięknie wyglądało ale przez dwa dni jak byłam spuchnięta, a potem jak zobaczyłam to spać nie mogę bo ciągle o tym myślę.Zobaczę jutro co na to mój poprzedni lekarz, wieczorem Wam napisze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa duszyczka
Możecie podać namiary na kogoś w Olsztynie lub w pobliżu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie w Olsztynie
pare lat temu zrobilam wypelnianie bruzd w Olsztynie,nie pamietam juz jak sie nazywa ta lekarka,ale ona robi takze botoks ,ma filie Collageny i kompletna porazka! Zrobila mi w miejscach tych bruzd cos takiego jakby pod skore ktos mi sznurek wciagnal! Nie polecam i przestrzegam bo efekt jest oplakany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa duszyczka
Dziękuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawiązując do wczorajszej mojej wypowiedzi- Puragen to inny wypełniacz niż Restylane w \"axis\"wprowadzili mnie w błąd. Puragen to największe świństwo- wywołuje uczulenia, nie przebadany, dlatego mnie tak piecze 3 tydzień twarz! Jestem po wizycie mojego chirurga z \"kec\"..i mogę napisać jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje panu dr.W.Jankowiakowi z "kec" poznań! najlepszy specjalista i nikt tego nie podważy.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iva68" faktycznie miałam bardzo źle wstrzyknięte mój doktor mi usunął na ile się dało, a pozostałości rozprowadził. Poprawienie nie jest łatwe dopiero jesienią mogę mieć wstrzyknięty Restylane jak ten paskudny Puragen się wchłonie.Ale i tak wyglądam lepiej sama widzę poprawę chociaż jestem jeszcze trochę spuchnięta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej dobrze,ze jest lepiej a my bedziemy wiedziec,zeby unikac puragenu atonia,możesz wiec juz spac spokojnie :-) a jak Ci lekarz to usuwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"szeptucha\" po Puragenie mogą się także robić grudki, może po czasie wywołać uczulenie! tak mnie to teraz piecze i boli,że nawet mówić nie mogę.Ja już się zgodziłam na każde cierpienie byle się tego pozbyć. Trochę zostało ale doktor dobrze rozprowadził.Czym szybciej się to wchłonie tym szybciej będę mogła mieć na nowo wypełnione.Ostrzegam dziewczyny nie idźcie do \"Axis\" w poznaniu! nie jestem pierwszą osobą której tak z babrali -sprawdziłam.Uciekam cierpieć:-))) Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, a co myślisz o surgidermie 30 XP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva68 wprawdzie jestem pielęgniarką ale nie lekarzem i nie mogę Tobie poradzić.Ja po tym moim przeżyciu wiem ,że mam wstrzykiwać tylko Restylane zresztą tak mi dziś doradzał mój chirurg. Zapytaj lekarza ale pamiętaj musi to być tylko sprawdzony specjalista.Wypełniałaś już kiedyś bruzdy? bo jeśli nie to radzę Tobie Restylone.Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
NIe, to jest mój pierwszy raz. Ja również jestem pielęgniarką :) Lekarza polecono mi właśnie tutaj, na forum (Lublin). Jestem umówiona na wtorek. Jak sama wiesz, najwięcej powikłań mają zawsze pracownicy sł. zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! bałam się dzisiaj wstać i spojrzeć na lustro...ale po lewej siniak po prawej krwiaczek, a wygląda to dużo lepiej.Mam nadziej,że już bardziej opuchlizna nie zejdzie bo teraz to jakoś wygląda.Dobrze,że mama kilka dni wolnego.\"Iva68\" musisz się zdać na lekarza mam nadzieję,że go sprawdziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest najgorzej ale dzięki wczorajszej poprawce u mojego poprzedniego lekarza.Teraz muszę tak całe lato chodzić.Tak w ogóle to urządził mnie tak w "axis" dr.M.Lichaj -poznań, podaje jego nazwisko,żeby nie skrzywdził następnych kobiet. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
O tym lekarzu wiem tylko tyle, co z tego form. Nigdzie więcej na jego temat nie czytałam. Wiadomo, że się obawiam, bo nawet najlepszemu może wyjść coś nie tak. Dobrze, że u Ciebie jest już lepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva68 jak samopoczucie przed wtorkiem? ja jeszcze sina, najlepiej to nie wygląda ale widzę poprawę.Poza tym przestały mnie piec policzki po tym świństwie.Przyznaję Tobie racje,że służba zdrowia ma pecha :-))) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Witaj atonia ! Nie powiem, że się nie denerwuję. Mam obawy, że będę wyglądała np. jak opuchnięta, że wypełnienie się przemieści itp. Muszę spróbować i sama się przekonać. Tylko, gdzie ja potem głowę schowam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Iwonko! Zaklinam Cię, nie masz się co martwić! Idziesz do najlepszego MISTRZA, sprawdzonego organoleptycznie, przeze mnie wiele razy. Jak Ci mam powiedzieć, żebyś była spokojna, że wszystko będzie CACY? Chyba musisz to przejść, wtedy zobaczysz sama :) i będziesz innych uspokajać, jako i ja czynię :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva68 jeżeli Gosiaczek tam chodzi i jest to sprawdzony lekarz to się nie bój.Ja jak zawsze miałam robione w \"kec\" to było super, nawet nikt w pracy się nie domyślił.Teraz po prostu miałam pecha, że trafiłam do najgorszego lekarza..mam za to nauczkę! Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Dziewczynay, macie rację. Jak już pisałam, jestem umówiona na wtorek wieczorem. Odezwę się jak już będę po :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva idź ze spokojem i odezwij się koniecznie jak będziesz miała zrobione.Ja po wypełnieniu mam taką lekką opuchliznę,że nawet mój mąż nie zauważa zmian więc nie muszę nikomu się tłumaczyć haha! To się nie rzuca w oczy,a lekkiego siniaczka jak byś miała to przykryjesz pudrem.Trzymaj się! miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Witajcie. Jestem już po wypełnieniu. Jedną bruzdę, która byla większa, mam bardziej spuchniętą i to mnie trochę martwi :( Po zabiegu bruzdy były zaczerwienione, śladów po igle już nie mam. Na pełny efekt mam czekać około 10 dni. Ogólnie jestem zadowolona, muszę przyzwyczaić się do ich braku :) ale z tym nie będę miała większego problemu :) Pozadrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva opuchlizna zejdzie za dwa dni nie martw się. Ale Tobie zazdroszczę..ja muszę odczekać te-najgorsze dla mnie pół roku.Chociaż po tej poprawce czuję sie lepiej, już nie mam opuchlizny,a jest tak sobie...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia dobrze, że w porę pozbyłaś się tego g... a pół roku szybko zleci, zobaczysz :) Dzisiaj rano pobiegłam do zwierciadła z duszą na ramieniu, czy wszystko jes ok. Opuchlizna jeszcze jest, miejsca te są troszkę tkliwe. Atonia, czy lekarz kazał Ci pić więcej wody przez 2-3 dni ? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybko
po wypelnieniu postanowilam pic wiecej wody-codziennie,no i wypijałam 1,5 litra (kwas,którym są bruzdy wypełnione,ma taką własciwosc,ze 'przyciąga' cząsteczki wody i w ten sposob wypycha zmarszczki),a pozniej ,jak przeczytałam w necie-pic nalezy małymi łykami,małymi porcjami,żeby dało efekt nawodnienia,a nie moczopędny faktycznie-latałam do kibelka chyba co pół godziny wkurzyłam się i przestałam napompowywać się wodą,jak się okazuje-też trzeba umiec pić,zażywam teraz kapsułki hydra control i piję normalnie a co do efektu-mnie lekarka powiedziała,że od razu bedzie widać,w kazdym razie-robiłam piling chemiczny jednoczesnie (jakis delikatny) i u niej w oswietleniu nie wyglądałam dobrze-w domu nieco lepiej,mąż nic nie zauważył (nie wie zresztą do tej pory),a za dwa dni mialam wyjazd i wyglądałam już dobrze :-) szeptucha to picie wody naprawde mnie wkurzyło,bo chyba z półtora miesiąca tak piłam,wczesniej nigdy się nad tym nie zastanawiałam,ani nie spotkałam z inf.jak pić,moze ktoś cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×