Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Gosiaczek63
Do Barbaralli :) Minęło 8 miechów z hakiem, a ja nadal zadowolona! Na lato powtórzę, choć lekarz mówi, że jeszcze nie trzeba :) W międzyczasie: 4 fotoodmładzania (laserowe) w przerwach miesięcznych, usuwanie pieprzyków małych, średnich i dużych (takich wystających i przeszkadzających). Czy będziesz robiła to w Ars M? Bo ja właśnie tam i jestem pełna zachwytu! Pa i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
kabuki2-gdzie w Bydgoszczy? u Bieńkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
Gosiaczku , wlaśnie tam gdzie ty i u tej samej osoby.Mam nadzieje że mi nic niespartoli i bede zadowolona tak jak ty. W czerwcu ubiegłego roku w W-wie usunełam wory pod oczami , z czego jestem bardzo zadowolona bo patrzec juz na siebie nie mogłam , ale zmarszczki i bruzdy pozostały i teraz juz ostatecznie zdecydowałam sie na ostrzykniecie czmś mocnijszym niz PMS, który miałam w listopadze 2006. Boje sie tylko czy po botoxe i surgidermie nadal zachowam swój (ponoć tak mowia inni) ujmujacy uśmiech, czy nie sparaliżują mi mięśni twarz i nie będę sie mogła uśmiechnąc. Napisz prosze co z twoim uśmiechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Madam, wypełniałam zmarszczki w Bydgoszczy u Bieńkowskiego. Mówię Ci naprawdę super. Polecam. Szukałam w Bydgoszczy innego gabinetu, ale nie znalazłam. I dobrze. Niestety, zapłaciłam więcej bo preparat podrożał. Zapisywałam się 2 miesiące wcześniej. Jak planujesz poprawić twarz to u Bieńkowskiego to jest to dobry wybór. Ja przynajmniej miałam 2 razy i za każdym razem byłam zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Madam, wypełniałam zmarszczki w Bydgoszczy u Bieńkowskiego. Mówię Ci naprawdę super. Polecam. Szukałam w Bydgoszczy innego gabinetu, ale nie znalazłam. I dobrze. Niestety, zapłaciłam więcej bo preparat podrożał. Zapisywałam się 2 miesiące wcześniej. Jak planujesz poprawić twarz to u Bieńkowskiego to jest to dobry wybór. Ja przynajmniej miałam 2 razy i za każdym razem byłam zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Madam, wypełniałam zmarszczki w Bydgoszczy u Bieńkowskiego. Mówię Ci naprawdę super. Polecam. Szukałam w Bydgoszczy innego gabinetu, ale nie znalazłam. I dobrze. Niestety, zapłaciłam więcej bo preparat podrożał. Zapisywałam się 2 miesiące wcześniej. Jak planujesz poprawić twarz to u Bieńkowskiego to jest to dobry wybór. Ja przynajmniej miałam 2 razy i za każdym razem byłam zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Madam, wypełniałam zmarszczki w Bydgoszczy u Bieńkowskiego. Mówię Ci naprawdę super. Polecam. Szukałam w Bydgoszczy innego gabinetu, ale nie znalazłam. I dobrze. Niestety, zapłaciłam więcej bo preparat podrożał. Zapisywałam się 2 miesiące wcześniej. Jak planujesz poprawić twarz to u Bieńkowskiego to jest to dobry wybór. Ja przynajmniej miałam 2 razy i za każdym razem byłam zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniana
Prosze o podanie ceny aquamidu.Czy jest lepszy od voluma??? Wybieram sie na zabieg ale przed chce zasiegnac jak najwiecej informacji.Czy ktoras z Pan jest z Rzeszowa??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
do Barbaralli :) Nie bój żaby, Mistrz robi to tak perfekcyjnie, że cała mimika zostaje, jaka była, tylko bruzdy wypełnia, żeby nie były takie głębokie. Mój uśmiech (również ujmujący:) pozostał taki sam, tylko lico takie gładkie, wyprasowana buźka po prostu! Botox i Surgi niczego nie sparaliżują, dr Paweł doskonale wie, gdzie i jak wbić igłę, z jaką ilością preparatu, żeby wszystko wyszło doskonale. Z zamkniętymi oczami polecam. Jestem pewna, że wszystko pójdzie cacy i będziesz zachwycona tak, jako i ja jestem :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
Gosiaczku, juz rozproszyłaś me obawy, wdzieczność ma jest wielka, a szczególnie za namiar na Pawa . Zaoszczędzę na wyjazdach do W-wy : finansowo , bo okazuje sie że u nas taniej i czsowo. To naraziczku, zagladaj tu czsami , to napisze o moich wrarzeniach. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
no i jestem po wypełmianiu bruzd surgidermem, minelo 15 godzin i jestem bordzo zadowolona , a skoro teraz jest b. dobrze to z czasem będzie jeszcze ładniej , Gosiaczku jeszcze raz dziękuje za wskazanie odpowiedniego fachowca, Pawel Bury jest doskonły w swojej profesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella2
Hej dziewczyny, czy w imię walki z upływajacym czasem:) któraś z was mogłaby mi polecić kogoś kompetentnego w Krakowie (zarówno w dziedzinie usuwania bruzd nosowo wargowych jak i mezoterapii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Do barbaralli: Bardzo się cieszę, żeś zadowolniona :) Ale jakże mogłoby być inaczej, skoro udało nam się trafić na tak wyśmienitego fachowca! I do tego przesympatycznego! Nic więcej do szczęścia w tym temacie nie trzeba :) Jak byś miała czas, to napisz, jak to dokładnie wyglądało, bom ciekawa. Na razie buziak duży w Twoje pięknie wyprasowane lico! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , prosze podajcie namiar na dobrego fachowca w trójmieście. Ja mam nie tyle bruzdy około nosa ale zmarszki na policzkach. Pojawiają sie przy usmiechu i sięgają aż za usta Poza tym , o zgrozo, zaczyna robic mi się zmarszczka od ust w dól- marionetka. A ja mam dopiero(albo aż 35 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
Gosiaczku nie wszystko mogłam zrobić, pare dni przed zabiegiem złapala mnie grypa i Pawel zdecydowal, że botox bezpieczniej wstrzyknąć troche póżniej, no i dopiero w przyszłym tygodniu umówiłam się na botox, acha tego sugidermu zostalo jeszcze 1/3 dawki i Pawel powiedzial, że mozemy jaszcze poprawić jak będę miała jakieś zastrzeżenia, czy ty tez dostrzykiwałas po tygodniu? A wiesz dzisiaj potrząc w lustro, to bym wstrzykneła spowrotem całą dawke , chyba wpadam w jakąś paranoję. Naraziczku Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Hello, wiesz, ja od razu waliłam całą ampułę i po zawodach :) także nie było co dostrzykiwać. Całą walnął we wszystkie newralgiczne punkty. Ale Ty się zastanów, może na razie nie potrzeba Ci całej dawki? Może to, co zrobił, jest już wystarczająco dobre i Twój poziom satysfakcji osiągnął bardzo wysoki stopień :) Co do paranoi, to prawda. Można bardzo łatwo wpaść w nałóg. Najważniejsze, to zachować trzeźwość umysłu we wszystkich sytuacjach :) W naszym temacie (upiększanie kosmetyczne tymi preparatami) i w naszym (w miarę podobnym wieku) chodzi przede wszystkim o to, żeby tego nie było widać, wbrew pozorom. To nie może być jakieś nienaturalne zgrubienie czy wygładzenie czy zmiana proporcji twarzy, które zmieniają jej kontur. Nasza buźka, którą widzimy codziennie w lusterku, powinna być taka, jak przedtem. Chodzi o tę prawie niezauważalną różnicę - tu jest pies pogrzebany. Bo kobitki wiekowe to powinny robić sobie typowe operacje plastyczne, naciągnąć skórę, niepotrzebną odciąć i wyrzucić (psom na pożarcie :) Natomiast u nas chodzi o taką korektę, żebyśmy to my wiedziały i widziały, że jest super, ale żeby ludziska nie wiedzieli do końca, o co biega. Bo koszmarna byłaby sytuacja, gdyby każdy znajomek Ci mówił - o jak się ostrzykała :) To jakaś inna baba itd. Wskazane jest, aby mówili: ale pięknie wyglądasz, jesteś taka wypoczęta, świeżutka, promieniejesz jakimś blaskiem, haha, dobre, nie? Fakt, jak się już zacznie to robić, to człeka coraz mocniej wciąga. Można robić to i owo, nawet wskazane jest (jeśli są możliwości), wzrasta przy tym również samoocena, świetne jest samopoczucie i satysfakcja z siebie (co jest może jedną z najważniejszych spraw w życiu, bo na tej bazie wszystko inne się buduje), ale z głową na karku :) No i tym przesłaniem na razie kończę, pozdrowionka, trzymaj się i napisz jeszcze, jak będziesz po wszystkim. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
Do Gosiaczka- cudnie to ujęłąś i masz całkowitą rację , coć trochę mi szkoda tej 1/3 surgidermu, a może ją wstrzyknąć w taką niewielka zmarchę "lwią" która się pojawiła czy na nią botox? Gosiaczku, a na szyjkę co byś doradziła , bo lada moment, a ząb czasu się na niej odciśnie. Jak to dobrze, że jestes i moge z Tobą tak swobodnie w tym temacie popisać, choć dyskretniej by było na gg. Bużka ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Barbarella -moja dermatolog mowi , ze w szyje wejdzie wszystko...jak mi zostanie cos po wypelnianiu bruzd to mi to daje w szyje. A jesli cos specjalnie na szyje to oczywiscie mezo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
a moze lepiej foto, bo mezo to też ukłucia , prawda?, a foto to chyba bezbolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek63
Barbaralla – wszystkim tym, co wiem, mogę się z Tobą podzielić. Ale nie wiem wszystkiego :) Dlatego radzę Ci tak - ze wszystkimi swoimi wątpliwościami (których nie rozwiejemy razem) zwróć się do dr Pawła, bo On tu jest mistrzem ceremonii i wie najlepiej, gdzie co podać. W te zmarszczki na czole, pionowe i poziome, o ile dobrze pamiętam, to botox (on jest też świetny na kurze łapki w kącikach oczu – w ogóle doskonale radzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi), ale trzeba koniecznie się z Nim skonsultować. Co do szyjki, to szczerze powiem – nie wiem, siama się zastanawiałam kiedyś. Ale świetnie, że pochyliłaś się nad tym problemem, trzeba będzie dr Pawła popytać, na pewno coś dobrego doradzi. Foto robiłam, też jest świetne na twarz, szyję i dekolt. Oprócz wyraźnego odmłodzenia, leczy też skórę: rozszerzone pory, różne trądziki, pajączki, przebarwienia. Rewelka! - ale... trzeba mieć świadomość, że to światełko lasera lekko "podszczypuje" skórę. Nie jest to bolesne, lecz odczuwalne, ja np. doświadczam wówczas pewnego rodzaju łaskotania; wszystko to zależy od osobniczej wrażliwości na różne bodźce :) Tymczasem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IN1212
Hej dziewczyny. Może znacie dobry gabinet w Elblągu, w którym mogłabym wypełnić zmarszczki mimiczne. I przede wszystkim na jaki praparat najlepiej się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Barbarella, bardzo proszę Cię byś napisała jaki jest efekt końcowy po surgidermie u dr. Pawła. Ja jestem z okolic Lublina i zastanawiam się nad wypełnieniem bruzd. Pozadrawiam I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaralla
ja jestem zadowolona i śmiało polecam dr. Pawła Burego, Iva68 poczytaj sobie co pisze Gosiaczek 63 i tak jak ja nabierzesz przekonania aby iść do Burego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Barbarella bardzo dziękuję, że się odezwałaś. Wiesz jak to jest - chcę ale się boję :) Napisz proszę, czy miałaś robione surgidermem 30 XP czy jest on wyczuwalny pod palcami. Pisałaś, że miałaś niecałą ampułkę i obawiałaś się, żę to mało - jak wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Barrbarella, bardzo Ci dziękuję za wiadomość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja od 4 lat wypełniałam bruzdy u tego samego,sprawdzonego chirurga ale ponieważ w lutym miał termin na połowę maja to pokusiłam się i poszłam do innego.Dziewczyny co ja sobie narobiłam! zawsze wyglądałam o 10 lat młodziej,a teraz czuję się starzej.Wmasował mi tak mocno w poliki,że rozeszło mi się w policzkach,marszczę się obok,boli mnie jak się śmieje,a bruzdy mam mocniejsze niż 4 lata temu przed pierwszym wstrzyknięciem.Lekarz powiedział prze telefon,żebym przyszła to mi do strzykną i poprawią ale ja się już boje tam iść.Na jutro wywalczyłam termin do mojej poprzedniej kliniki.Mam nadzieje,że mój poprzedni lekarz mi to poprawi,muszę mu teraz powiedzieć,że byłam u innego miesiąc temu aż mi głupio.PROSZĘ trzymajcie jutro za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno do mojego poprzedniego chirurga ma pełne zaufanie tylko trzymajcie dziewczyny kciuki,żeby on to mógł poprawi.Skoro materiał czasowy można dostrzykiwać to myślę,że nie będzie problemu.Chyba nocy przespanej to już nie będę miała...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
antonia, a u kogo byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię na forum podawać danych ale wyjątek...żle mi zrobili w \"axis\" poznań, a od lat chodzę do dr.Jankowiak,www.kec.pl to jest bardzo dobry specjalista. Botox mi wstrzykuje od 6 lat,a bruzdy mi robił 3 razy i rewelacja..widzisz tak mi się spieszyło i mam nauczkę-człowiek uczy się na błędach.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×