Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem jest wielu dobrych lekarzy, którzy specjalizują się w medycynie estetycznej. Ja miałam bardzo duże "lwie bruzdy" i zdecydowałam się na wypełnienie ich. Byłam tu: http://www.bochinska.pl/ i nie żałuję :) Wyglądam lepiej i przede wszystkim czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wypelnial bruzdy w Koszalinie. napiszcie prosze. Nie jestem mloda mam 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emervel - to bardzo niebezpieczny preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodze z Kószalina, dlugo szukalam kogos od wypelniania bruzd.wkoncu znalazlam ,zona mojego dentysty! Swiena babka pochodzi z ukrainy razem z mezem przyjechali do koszalina parenascie lat temu.przyjmuja na Polnocy panstwo Zukowicz.bylam u niej tydzien temu ,bierze 1.000 ale naprawde warto i szczerze ja polecam .Przy okazji ,poniewaz zostalo troche kwasu zrobila mi korekte ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy żona tego dentysty jest lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GKE
Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej powinna wyglądać w ten sposób. 1. Wybieram wypełniacz. który jest na rynku od wielu lat. 2. Przed złożeniem podpisu na dokumencie zgody, poprosić o zdjęcie banderoli z fiolki z preparatem , poprosić o przyklejenie go na w/w i podpis lekarza . 3. Kopię zabrać do domu. 3. Być ostrożnym i patrzeć na ręce lekarza. Mam nadzieję, że nie wszyscy lekarze są tacy, na jakiego ja trafiłam . Cała ściana certyfikatów, a podstęp, perfidia i jedynie chęć zysku za wszelką cenę. * Zgodzę się, z uwagą do pierwszego punktu - w kwestii wypełniacza z całym szacunkiem, ale to specjalista ma nadrzędne zdanie. Ja proponuję Klientce taki a taki wypełniacz argumentując to odpowiednio i tłumacząc czemu ten, a nie inny. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że przychodzi do mnie Klientka i mówi "żądam podania mi preparatu X bo wyczytałam o nim dobre opinie w internecie!". Natomiast przyklejanie jednego stickersa z wypełniacza do karty pacjentki, a drugiego na dokument który daję klientce to chyba standard i gwarancja, że ten preparat nie zostanie podany nikomu innemu. Jestem tylko "głupim kosmetologiem", ale u mnie w gabinecie i ja i lekarz bezwzględnie przestrzegamy tych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama130
Dziewczyny,czy któraś stosowała do wypełniania bruzd nosowo-wargowych preparat włoskiej firmy Skinfill???? Cały czas szukam w necie jakiejkolwiek opinii o tym preparacie,ale nic nie moge znaleźć. W końcu zdecydowałam sie na wypełnienie bruzd(a mam duże),ale troche sie boje,bo nic nie wiem na temat tego preparatu. Wiecie cos na jego temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAŻAJCIE NA EMERVEL, JEST NIEBEZPIECZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama130
Dziewczyny ponawiam pytanie: SkinFill włoskiej firmy Promoitalia???? CZY KTOŚ ZNA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymyślajcie nowinek, juvederm jest bezpieczny.Lepiej oszczędzać rok na zabieg, niż wstrzykiwać coś, co być może nie posiada badań klinicznych. Mozesz stać się szczurem doświadczalnym, jakim ja się stałam. Walczę z buzią juz ponad rok, nie obyło się bez rozpuszczenia preparatu, ale to jeszcze nie koniec mojego problemu. Wszystko wygląda pieknie przed........ Zapłaciłabym teraz nawet 20.000, żeby wrócić do mojej urody przed ......... ale to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama130
Podobno to znany preparat.... podobno.....nikt się nie wypowiada więc chyba nie taki znany. Masz rację gość.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwizka
Dziewczyny, ja myślę o wypełnieniu bruzd własnym tłuszczem - coś takiego http://www.drgrzesiak.pl/zabiegi-estetyczne/przeszczep-t%C5%82uszczu to jak czytałam najbardziej naturalne no i pewność że nic starego czy "zepsutego" nie wstrzykną , tylko jeszcze się nie konsultowałam z lekarzem czy w te bruzdy się da ale wydaje mi się tak na chłopski rozum że raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona pp
witam skończyłam ....lat i chciałabym wypełnić sobie bruzdy wargowo-nosowe .Mieszkam w Lublinie.czy ktoś może mi polecić sprawdzonego lekarza i klinike w Lublinie lub okolicach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś za lasem
a co wiecie ma temat princess volume? ja miałam wstrzykniety w bruzdy nosowo wargowe ale efektów po dwóch tyg. nie widzę.Robił to lekarz w wawie że stosem dyplomów z zakresu medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawa444
Dziewczyny przeczytajcie co to jest BDDE, ktore jest zawarte we wszystkich wypelniaczach. To rakotworczy zwiazek do usieciowania kwasu hilauronowego.... Ja sobie wstrzyknelam I teraz zaluje. Efekty sa male po princess voluma, mialam zabieg robiony przez Pania dermatolog w sterylnych warunkach. Mimo to mam powiekszone wezly chlonne, lekka temperature I ogolnie czuje sie nie za dobrze. Nie wiem czy wiecie ale kazdy implant, ktorym kwas hilauronowy jest moze być odrzucony przez nasze cialo no I wtedy tworza sie torbiele I ziarniaki itd... Wybor jest oczywiscie wasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 43
Ja miałam już kilka razy wstrzykiwany kwas hialuronowy princess i nic się nie dzieje.Każdego roku robię badania i jest ok.Ostatnio byłam u laryngologa(z powodu przewlekłego stanu zapalnego migdałów) i węzły chłonne są ok.Temperatury podwyższonej też nie mam.Podejrzewam,że to sprawa indywidualna- co do reakcji organizmu na dany kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 43
co implantów...moja koleżanka ma sztuczne piersi od 3 lat.Podejrzewam,że zostały "przyjęte" przez organizm,gdyż jest bardzo zadowolona.Jednak słyszy się o przypadkach,gdzie są komplikacje po takich operacjach i to dość często. Tak,więc to wszystko zależy od organizmu.Decydujemy się na takie zabiegi świadome ryzyka.Będzie dobrze lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 43
Poza tym zobaczcie ile jest kobiet ze świata "szołbiznesu" :) , które wypełniają nie tylko bruzdy nosowo wargowe.Tam naturalne to w zasadzie pozostają tylko oczy... i jakoś się mają.Natomiast co do raka..na niego bata nie ma.Kto ma zachorować to i tak zachoruje choćby jadł same warzywa i owoce,ćwiczył joge i nie zaznawał stresu w swym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawa444
Oto lista czestych efektow ubocznych kwasu hilauronowego; Bole glowy Wymioty Biegunka Jadlowstret Opuchlizna/ siniaki Infekcje twarzy ( poniewaz filery z kwasu sa pozyskiwane od produkujacych ****akterii) Zbielenia Ziarniaki Ucisk zyly twarzy I co za tym idzie martwica tkanek Ostra bialaczka lymfoblastyczna Poniewaz kwasy nie maja jako takich testow I zrobionych badan poza tymi nad myszami trudno jest oszacowac jakie bede mialy dlugotrwale efekty zdrowotne w ciele czlowieka. Jak wspomnialam wyzej BDDE TO RAKOTWORCZY zwiazek po którym myszy chorowaly na ostra bialaczke lymfoblastyczna ( pod spodem link 3 ) Ja juz nie zaryzykuje, a implanty I kwasy pozostawiam ludziom ktorzy kochaja sie w swoim odbiciu bardziej anizeli dbaja o swoje zdrowie. Linki do podanych wiadomosci znajduja sie tutaj. ( po angielsku) www.dailymail.co.uk/femail/article-2245450/Cosmetic-fillers-destroy-looks-The-truth-botox.html www.selamedical.co.il/uploads/presentation.pdf www.fda.gov/ohrms/dockets/ac/03/briefing/4004b1_02_cancer%20risk%20assessment.pdf www.realself.com/question/juvederm-glabellar-lines-side-effects www.aao.org/aao/publications/eyenet/201302/pearls.cfm?RenderForPrint=1& www.webmd.com/beauty/facial-fillers/wrinkle-fillers-what-you-should-know

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy Ci za linki i informacje.Na pewno wśród nas znajdą się osoby,które skutecznie zniechęciłas do ostrzykiwania kwasem.Ja również mam dla Ciebie link : http://faktydlazdrowia.pl/uwazaj-na-niebezpieczny-syrop-glukozowo-fruktozowy/ zaiste jako osoba dbająca o zdrowie nie kupujesz jogurtów smakowych oraz soków i napojów slodzonych, w których składzie znajduje się w/w syrop,gdyż to również grozi chorobą krwi- tu anemią,a nawet śmiercią. Azbest,którym pokryte bywają jeszcze domy,również jest rakotwórczy i jest to powszechnie wiadome,ale ludzie mimo tego nadal pod nim mieszkają bądź w pobliżu budynków gospodarczych,które są nim pokryte-"eternit". Wokół nas są same szkodliwe rzeczy,sztuczne.Nawet jedzenie jest bardzo niebezpieczne.Nigdy do końca nie możemy być pewni co jemy.Pewnosc można mieć wtedy,gdy sami wyhodujemy sobie swinie i zrobimy wędline. I jeszcze dodam,że plesnie też są rakotwórcze,a sery żółte,które są w sklepach często są przerabiane ponownie czyli stary splesnialy ser mielimy ze świeżym i tak oto ponownie wraca na sklepowe półki,wędlina podobnie.Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile pleśni zjedlismy.. A w święta przy stole patrząc na wędline zastanówmy się czy możemy powiedziec,ze jest zdrowa czy oby nie zrobiona z padliny? świni,która zdechla,albo chorowala i antybiotykiem była faszerowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę... to wychodzi na to, że kocham się bardziej w swoim obliczu... tylko czemu ciągle mi mało zabiegów estetycznych? Ehhh... cóż zrobić. Na pocieszenie - ostatnio robiłam zabieg Radiesse (czyli coś innego niż kwas hialuronowy) - na policzki - własnie po to, by zapobiec utrwalaniu się zmarszczek nosowo-wargowych. Po samym zabiegu chciałam jeszcze, ale doktor powiedział, że się pod tym nie podpisze i wystarczy jedna ampułka (po 0,75 ml preparatu na jeden policzek). Póki co są siniaczki i czekam na końcowy efekt. Co do opisu żywności - w zupełności się zgadzam - to co jest aktualnie w sklepach nie można nazwać zdrowym. Zaczynam się zastanawiać nad wykluczeniem z diety mleka i glutenu. Słyszałam, że coraz więcej osób jest na to uczulonych - i ciekawe dlaczego... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi moja kosmetyczka zaproponowała tenże zabieg: http://www.kn-estetic.pl/teoysal.php. Wcześniej o nim nie słyszałam, dlatego postanowiłam Was się zapytać: któraś robiła taki zabieg? Napisane jest, że są potrzebne 3 sesje. W sumie cenowo wychodzi podobnie co inne zabiegi.. Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam że wszystkie niedoskonałości jakie chce się usunąć należy najpierw skonsultować z dobrym specjalistą. Ja trafiłam na Panią doktor w Consensus w krakowie i jest super. Zaczełam od usunięcia małej zmarszczki i efekt jest bardzo naturalny. Pani doktor zaproponowała mi 1ml kwasu hioaluronowego to było jakieś pół roku temu i dalej są świetne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka  L
Ja nie śpię po nocach, mam straszny ból nad ustami (zmarszczki palacza). Poszłam do gabinetu medycyny estetycznej - lekarza chirurga, ażeby poprawić urodę. Baaaaardzo żałuję tej decyzji, to było spontaniczne. Rozpuszczenie kwasu nic nie dało, ból pozostał przez związki chemiczne, które być może pozostaną do końca życia, bo się usieciowały. Piszę, ponieważ chcę przestrzec kobiety, które są naiwne, jak ja i nie poczytały o tym, ile jest powikłań po kwasie hialuronowym, który jest dopuszczony do obrotu bez badań klinicznych. Krótko mówiąc , bardzo często jesteśmy królikami doświadczalnymi, a to gotują nam osoby, które niejednokrotnie są badaczami. Sprawdzajcie, czy kwas hialuronowy posiada badania kliniczne . Bzdety wypisywane na forum, zlekceważcie bo to wasza uroda i lepiej starzeć się z godnością, aniżeli płakać być może do końca życia. Lekarz, która mi to wstrzyknęła, dała skierowanie do poradni leczenia bólu i umyła ręce. Pozdrawiam Was i nie zapomnijcie pytać o badania kliniczne preparatu, który ma być zastosowany. Życzę Wam, abyście były najpierw mądre, a dopiero potem piękne, mnie samej zabrakło rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka  L
Do Sandrine - Nie napiszę jaki to był preparat , ażeby kobiety zaczęły myśleć i sprawdzały co mają wstrzykiwane, ponieważ takich preparatów, które nie posiadają badań klinicznych myślę, że jest znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele preparatów bez badań klinicznych, ponieważ ich przeprowadzanie jest niezwykle trudne, czasochłonne i kosztowne. Stąd są mega tanie wypełniacze na rynku za 199 zł i te kilka razy droższe. Ważne jest aby przestrzec inne kobiety, jeżeli wypełniacz rzeczywiście wyrządza szkody w zdrowiu. Natomiast z tego co widzę w różnych wątkach - czasami powikłania są wywołane również złym doborem wypełniacza do zabiegu, okolicy, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 2000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawola
MIŁE Panie!!! Jeśli macie stosować jakiś wypełniacz to radzę volume princess -robię nią od kilku lat sama gdyż po początkowych dwóch wstrzyknięciach profesora z Łodzi zostały siniaki i zgrubienia w niewłaściwych miejscach no i próbowano mnie oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×