Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość gość
Ja tam sie co jakis czas faktycznie na jakis zabieg wybieram. Teraz bylam na lipofillingu http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/lipofilling , zeby wypelnic moja blizne na twarzy. Faktycznie, efekt super. Poczatkowo troche sie balam, bo do tej pory to jakas mezoterapia, czy kwas, ale naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również raz na jakiś czas decyduje się na zabiegi, aby wypełnić bruzdy. Ostatnio odwiedziłam gabinet na Opaczewskiej w Warszawie- Estetica Nova. U mnie zastosowano preparat Juvederm. Zabieg był bezpieczny, efekty po zabiegu są naprawdę widoczne i bardzo naturalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozalia polecam Ci zabieg Pollogen Legend :) Robiłam go w mojej ulubionej klinice Cosmetologice w Gdańsku u p. Julii. Polega to na tym, że wykonuje masaż głowicą i stymuluje mięśnie oraz niszczy tkankę tłuszczową. Myślę, że to najbezpieczniejszy zabieg i możesz go wykonać nie tylko na twarzy ale też na innych cześciach ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja czekam aż w Polsce zrobi się popularny zabieg Spring Therad. Czytałam o nim we francuskim Vogue i podobno rewelacja. Jest podobny do nici PDO, ale nici przy nim to podobno są nic nie warte. Tutaj efekt utrzymuje się przez 10 lat, bo nici nie są wyciągane i można podciągnąć skórę raz na 3 lata. Ja nie mogę się doczekać, bo po 50 roku życia skóra staje się obwisła i okropnie wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialuronowy działa w tym wypadku cuda, wiem to po zabiegu w Laser Studio 4 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dużo lepszą alternatywą dla nici PDO jest zabieg easylift. Polega on na zaaplikowaniu nici stałych, dzięki czemu efekty są szybsze i na dłużej, nawet do 10 lat. Zabieg jest nowością w Polsce, sprowadził go dla nas dr Strzałkowski, który sam go wykonuje. Panie po 50 roku życia mogą już cieszyć się alternatywą dla krótkotrwałych zabiegów, których efekty nie utrzymują się dłużej niż kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknaniebestia
Też polecam Cosmetologicę w Gdańsku na Aniołkach jak ktoś jest z Trójmiasta. Ja tam byłam ostatnio na takim zabiegu Ultraformer III czy coś takiego i wystarczył tylko jeden zabieg :) Co prawda 600 stów nie moje, ale serio jest warte swojej ceny. Twarz się rozjaśniła no i miałam takie zmarszczki na czole dosyć głębokie. Teraz się spłyciły. Dodatkowo smaruję się dobrymi naturalnymi kremami i robię masaże i całkiem seksi wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bierzecie pod uwagę ten zabieg pod uwagę to jednak polecałabym wykonać go w takim profesjonalnym miejscu, w którym pracują najlepsi specjaliści http://www.aestheticmed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykupiłam mojej mamie taki zabieg u nas w Piasecznie w Estetyka Day Spa na urodziny i wróciła bardzo zadowolona. Mamy tam bardzo fajne panie, które bardzo dokładnie wykonują swoją pracę.. ja już też korzystałam z kilku zabiegów w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czareczka nie czaruj na odległość widać że Twój wpis to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj miałam wykonany zabieg wypełniania bruzd nosowo wargowych. Najpierw nie wiedziałam nawet czy się kwalifikuje, bo bruzdy były niewielkie, ale dopiero po zabiegu widzę ile on dał :) możliwe, że różnica zauważalna tylko dla mnie, ale skora w tych okolicach wyglada teraz na młodzieńczą i świeżą. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
Dnia 20.03.2007 o 12:50, Gość też miałam napisał:

Poza tym, chyba nie wszyscy lekarze się na tym znają. Korekta nie polega jedynie na fachowym znieczuleniu i wstrzyknięciu preparatu na oko. Lekarz musi ocenić rysy twarzy i to jak pracują mieśnie i skóra, przewidzieć jak będzie się naciągać i gdzie załamywać....to chyba potrafi tylko doświadczony chirurg plastyk a obecnie każdy dermatolog moze sobie zrobić płatny kurs-szkolenie i przeprowadzać wypełnianie zmarszczek, ostrzykiwanie botoksem, peelingi medyczne itp, a potem lament i płacz że efekt opłakany....

Zgadzam się z Tobą w 100% co do korekty !Ja zdecydowałam się na wypełnianie u pewnego siebie  kosmetologa i  teraz ponoszę konsekwencje ....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja koleżanka 3 lata (42 lata) temu zrobiła sobie policzki, botox na czoło i kurze łapki, kwas w usta. I powiem wam to jako osoba, która mogła obserwować jej skórę: po tych 3 latach po policzkach śladu nie ma a przybyło zmarszczek na żuchwie - taka luźna, wiotka skóra pokryta siateczką wielu zmarszczek! Jakby balonik, z którego uszło powietrze. Kurze łapki są z powrotem a pod oczami zmarszczki, taki łuk dosłownie pod całym okiem. Usta powiększone w ciągu tych 3 lat chyba 3 razy bo na 1 razie powiększania się nie skończyło i teraz ma zmarszczkę nad ustami - w miejscu gdzie górna warga była "wywiniętą" do góry przez ten czas utrwaliło się to załamanie i zrobiła zmarszczka naprawdę spora! Na brodzie wielka zmarszczka i dopiero teraz dowiedziałam się, że tam też wtedy wstrzyknęła sobie. Teraz po 3 latach wszystko powtórzyła i oczywiście bardzo zadowolona, twarz zrobiła się znów bardzo pełna ale według mnie robiąc jedno dorabiamy się drugiego, i na jak długo?pokilku miesiącach trzeba powtórzyć, żeby utrzymać efekt choć nasza skóra zostaje rozciągnięta bo to swego rodzaju implant, jak powiedział jeden z lekarz i zawsze się tam coś rozpycha, rozciąga..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsiak89

no racja, trzeba zachowac umiar, nie ma tez co od razu ostrzykiwac sobie calej twarzy, bo to mija sie z celem. jesli chodzi o bruzdy w okolicach nosa to ja mam je wypelnione delikatnie kwasem hialuronowym (okolice nosa i ust), a zabieg mialam robiony w melitusie. efekt jest fajny, bo te krechy spłyciły sie i skora jest przyjemnie napieta. jestem ciekawa jak dlugo urtrzyma sie efekt :) dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Kaniewska

Ja bym sobie ostrzyknęła kwasem HA jeszcze okolice oczu. Na razie póki co miałam wypełniane właśnie te bruzdy nosowo wargowe Kwasem Restylane. Efekt bardzo fajny. bruzdy dobrze wypełnione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaliska55

ja miałam tylko delikatne wypełnianie bruzd.No to jak ta koleżanka sie tak często ostrzykiwała, tutaj jeszcze botoks to ja się nie dziwię, ze wygląda to tak jak wygląda, Niestety ale koleżanka umiaru nie zachowała. Miałam wypełniane usta, ktore robię czasami i to raz w roku. Więcej nie potrzebuję, również Restylane. Po 10 miesiącach kwas sie po prostu wchłonął i tyle. Jak będę chciała to znowu pójdę. Ale ja w tym wszystkim zachowuję rozsądek i umiar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńkaaaa

Dobry specjalista zrobi zabieg tak, aby były fajne efekty 🙂 Ja  w pełni zawierzyłam drowi Migale z Kliniki Sfera i efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył 🙂 Dużo młodziej wyglądam, choć efekty są naprawdę subtelne i raczej delikatne 🙂 Doświadczony lekarz przy takich zabiegach to wg mnie podstawa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to dobry lekarz. Ja akurat byłam na botoksie u dr Rafała Woś w cinis med, ale w ogóle on jest jak najbardziej godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika334

Moim zdaniem podstawa to dobry lekarz medycyny estetycznej, który umiejętnie dobierze zabiegi na twarz do potrzeb. Ja byłam u dra Migały w Klinice Sfera, u mnie super sprawdził się kaw hialuronowy. Super sprawa, świetny efekt 🙂 Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno powtórzę w przyszłości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Jeśli szukacie zabiegu, dzięki któremu poprawi się wam kontur twarzy i jędrność to Laser Clear Lift to strzał w 10! Ja osobiście byłam na tak od początku, ale nigdy nie wiadomo, czy nie jest to tylko dobra reklama. W tym wypadku absolutnie jestem na TAK! i polecam wszystkim klinikę   J&J Art Derma Clinic Rzeszów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruzdowa

wraz z wiekiem zaczeły mi się robić brzydkie bruzdy przy nosie, nooo bardzo brzydko to wyglądało... W mojej pracy bardzo ważne jest wygląd, bo na codzień reprezentują swoją firmę na róznych spotkaniach, trochę czasu mi zajeło kiedy odkryłem klinikę Dethloff i ich osocze bogatopłytkowe. Zrobili mi "porządek" z twarzą, teraz to ja mogę z godnością reprezentować swoją firmę :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruzdowa

wraz z wiekiem zaczeły mi się robić brzydkie bruzdy przy nosie, nooo bardzo brzydko to wyglądało... W mojej pracy bardzo ważne jest wygląd, bo na codzień reprezentują swoją firmę na róznych spotkaniach, trochę czasu mi zajeło kiedy odkryłem klinikę Dethloff i ich osocze bogatopłytkowe. Zrobili mi "porządek" z twarzą, teraz to ja mogę z godnością reprezentować swoją firmę :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeloRadio

Ale ja widzisz np mam takie bruzdy nosowowargowe, a  w zasadzie to miałam bo na chwile obecna po prostu jestem po zabiegu  wypełniania kwasem hialuronowym Restylane. Brzydko już wyglądałam. Tak staro 😕 a mam dopiero 38 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Ile kosztuje takie wypełnianie bruzd nosowo-wargowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Moja przyjaciółka wypełniała bruzdy około nosowe u dr Boligłowy w gabinecie w Krakowie, nie pamiętam jakim preparatem, ale efekt naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosek

Wypełniałam sobie fałdy fałdy nosowo-wargowe i efekt mnie zachwyca. Już minął miesiąc i nie miałam żadnych komplikacji. Wybrałam się do kliniki Esderm we Wrocławiu i zrobili to profesjonalnie. Mają bardzo dobre opinie i sporo dziewczyn wypowiada się o nich bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa

Wypełniałam sobie fałdy nosowo-wargowe oraz lwią zmarszczkę w gabinecie ESDERM we Wrocławiu. Naprawdę daje to super efekty, nie ma zmarszczek, skóra jest napięta i gładka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risti

mi lekarz polecił wlasnie Restylane Refyne - i szczerze mówiąc doskonały efekt to dało. jestem mega zadowolona. Myślę ze powtórzę jeszcze to wypełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania13

Rownież byłam na wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych, bo w tych okolicach miałam okropne zmarszczki, które dodawały mi ładnych parę lat... Na wypełnianiu byłam u doktora Kępy. Świetny fachowiec, bardzo pomocny człowiek- doradził mi, jaki zabieg pozwoli mi wyglądać lepiej przy zachowaniu naturalnego wyglądu twarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×