Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość gość
Niestety dałam się ponieść wizji "lepszej ja" i zdecydowałam się wypełnić bruzdy:(. Efekt. Mam spuchnięte pół twarzy i krzywą linię bruzdy. O zabiegu poczytacie na moim blogu Strzeż się pociągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam bruzdy w wieku 28, teraz po blisko dwóch latach powtórzyłam zabieg, u tej samej lekarki w MTT estetica w Krakowie. Linie są widoczne, mniej ale to nie tak, że mam wyprasowaną, nieruchomą twarz, robiłam też baby botoks na lwią zmarszkę. W planie mam także peeling PQage, ale nie wszystko na raz. Polecam ten gabinet i podejście pracujących tam lekarzy, potrafią odradzić, doradzić i jak na Krk mają naprawdę normalne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli usuwanie zmarszczek to tylko w klinice Bonadea, polecam dr Pospieszałowską do tego typu zabiegów. Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiksss
Fajnie się kwas hialuronowy sprawdził jeśli chodzi o podniesienie u mnie kącików usta. Zabieg zrobiła dr Agnieszka Ledniowska. Mogę ją polecić, jest sympatyczna, uśmiechnięta, zawsze doradzi itp. Mogłam o wszystko podpytać przed samym zabiegiem, także potem nie było dla mnie żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde wypełnienie gównianym kwasem niesie ryzyko utraty zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego to musi być dobry kwas w dobrym salonie. Ja z tym poszłam do Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ przy Kamieńskiego we Wrocławiu i jestem zadowolona. Zabieg jest skuteczny i o to chodzi, efekt widoczny, ale naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nabrałam już doświadczenia z gabinetami kosmetycznymi i tym samym z medycyną estetyczną. Po wielu latach korzystania mam bardzo dobre porównanie. Dziewczyny generalnie o to chodzi, że by lekarz był dobrym specjalistą i oprócz tego, że jest profesjonalistą z polecenia, bo koleżanką coś tam robił musi szczerze i rzetelnie podchodzić do pacjenta. Ale to moja opinia. Niektórzy moim zdaniem trochę naciągają, inni szczerze mówią i odradzają niektórych zabiegów. I chwała im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dopisać. Najlepszym moim zdaniem lekarzem od bruzd w Łodzi jest dr. Majcherczyk z Dream-Med, innych miast nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 42
Polecam tylko i wyłącznie juvederm . Niedoczynność tarczycy nie jest przeciwskazaniem do zastosowania Juvedermu. Warto spojrzeć na ampułkę i nazwę preparatu przed poddaniem się zabiegowi, ponieważ na rynku medycyny estetycznej jest wielu oszustów i wstrzykują tanie kwasy, które nie posiadają żadnych badań, dlatego jest tak wiele ofiar wśród kobiet poddających się takim zabiegom. Jeżeli już padniesz ofiarą takiego medyka, to musisz szukać innego , najczęściej bez skutku. Polecm tylko i wyłącznie JUVEDERM lub STYL-AGE, ponieaż różnią się tylko nazwą. UPRZEDZAM - nie ryzykujcie swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nie dopiero zabiegi w www.lekarze-kolber.pl zdały egzamin. W innych gabinetach zostawiłam pieniądze, jednak bez większych rezultatów tak naprawdę nie wiem od czego jest to zależne, tak czy siak dopiero w wymienionym wyżej gabinecie udało mi się uzyskać zamierzony efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj nik to nik
Wypełniłam Rystalinem jestem 8 miesięcy dalej i edekt dalej ładny na dość głębokie bruzdy wystarczyła 1 ampułka na pewno zabieg powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, odradzam wszelkie kwasy z własnego doświadczenia. Mój koszmar trwa już prawie cztrey lata! Każdy kwas to czasowy implant, który organizm zacznie prędzej czy później odrzucać. Nawet, jeśli na początku jest ok, to tykająca bomba. Wystarczy zabieg chirurgiczny w obrębie twarzy, problem stomatologiczny albo zwykła infekcja i nasze ciało, osłabione, będzie się chciało pozbyć intruza. Zaczyna się puchnąć, zbiera się ropa, potem kwas często jest otorbiony, nawet tak poważny i inwazyjny zabieg jak hialuronidaza nie zawsze rozwiązuje problem. No i przy okazji rozpuszcza wasze tkanki, nie tylko kwas. Nie ryzykujcie zdrowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijustin79
Preparatów na rynku jest cała masa - pewnie różni lekarze różne środki zalecą, bo na czymś akurat pracują. Poczytaj: http://misjame.pl/services/rodzaje-wypelniaczy/ popytaj specjalistów i dopiero decyduj :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda i preparatów i zabiegów jest dużo, żeby pozbyć się bruzd około nosowych, ale żeby były one skuteczne powinny być dobrze dobrane do naszych potrzeb. Ja lubię wiedzieć co się na rynku medycznym dzieje, dlatego regularnie odwiedzam blog dra Marka Wasiluka, ostatnio pojawił się tam bardzo ciekawy tekst o wypełniaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryJane85
Hej dziewczyny, w szczecinie mogę polecić Wam instytut kosmetologii http://www.imageszczecin.pl/. Można tam wymodelować, powiększyć usta i dokonać różnych korekcji. Moim zdaniem pełen profesjonalizm, rzetelne informacje, jak zabieg będzie wyglądał itd. Jestem w 100% zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki82
Zastanawiam się nad zabiegiem z kwasem polimlekowym. Bruzdy około nosowe to u nas sprawa genetyczna. Jestem młodą osobą i nie podobam się sobie. Z racji, że mieszkam w Krakowie to zastanawiam się nad zabiegiem w SCM estetic. Mają dobre opinie, ktoś może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatana Goska
Na Geneo+ umowilam sie w klinice w Gdansku i bylam zaskoczona efektem. Raz ze mnie troche gilgotalo bo tworzyly sie takie babelki, to jeszcze byla przemila Pani kosmetolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruzdy dobrze się wypełnia kwasem hialuronowym. Ja polecam http://www.techderm.pl/ , u mnie sprawdził się świetnie i jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam z całego serca klinikę Bona Dea. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wykonana bardzo profesjonalnie. W dodatku przemiła obsługa. Myślę że skorzystam jeszcze z innych usług , które preferują. Widziałam Panią po makijażu pernamentnym tam wykonanym i efekt był na prawdę wow i wyglądało to bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka92221
Jest jeden fajny sposób na wypełnienie zmarszczek - zabieg Ellanse. Można go wykonać w większości gabinetów medycyny estetycznej. Ja zainteresowałam się tym zabiegiem, ponieważ był w ofercie krakowskiej kliniki SCM estetic. Zastanawiam się nad wykonaniem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość230
Hej dziewczyny. Ja usta i bruzdy wypełniałam w OLLIE ( www.ollie.pl). Jestem mega zadowolona z efektu. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćantolka
Cxy wy już kompletnie och.....jeliście z tymi reklamami waszych gabinetów?? aż tak mizernie wam idzie biznes że musicie desperacko się tutaj ogłaszac? Ja po takiej nachalnej reklamie na forum nigdy nie zdecydowałabym się na ten gabinet,bo to znaczy,że siedzicie z założonymi rękami,dobry specjalista nie musi się posuwac do takiej żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam podobny problem do Ciebie :| Nie wiem, co robić. Zastanawiałam się nad zabiegiem w klinice medycyny kosmetycznej. Jaki zabieg polecacie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za to oglądam polecane kosmetyki, gabinety kosmetyczne czy kliniki przez inne osoby ;) Nie widzę w tym nic dziwnego jeżeli miało się dobre doświadczenie. Ja robiłam wypełnienie bruzd ok. 3 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona z efektu ;) Twarz od razu wygląda inaczej dlatego jeżeli macie przeznaczone na to parę złotych to nie zastanawiajcie się. Ja robiłam w klinice La Nika w Gdańsku http://la-nika.pl/zabiegi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo chętnie czytam opinie w internecie, poza tym jeśli coś sprawdziło się w moim przypadku, to dlaczego miałabym się tym nie podzielić? : ) Podpinam się pod temat. Czy możecie mi polecić jakiś zabieg na zmarszczki pod oczami? Dodam, że mam 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×