Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość gość
studia medycyny estetycznej? No jestem pewna że wielu lekarzy! nie miało z takimi studiami nic wspólnego :D Kogo oni teraz do tych reklam zatrudniają? Gimbusów z łapanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Również nie toleruje reklam ukazujących indolencję osób tam zatrudnionych nie szanujących inteligencji forumowiczów. Niemniej jednak Polsce są co najmniej 2 szkoły podyplomowe medycyny estetycznej. Niestety zaświadczają, że taki lekarz tylko ją skończył - nie daje mu oficjalnie uprawnień, gdyż większość zabiegów jest off label, a medycyna estetyczna nawet przez Izbę Lekarską nie jest uważana za specjalizację. Zatem samo skończenie szkoły nic nie daje. Należy patrzeć jak dana osoba się dalej rozwija w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na kwasy hialuronowe, które są w trakcie badań klinicznych, byście nie stały się ofiarami badaczy. Zawsze o wszystko pytajcie, tylko około 20 wypełniaczy posiada certyfikaty FDA, w obrocie w Europie jest około 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaKC
Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej i wypełnianie takich obszarów jak doliny łez czy usta to według mnie liczą się tylko preparaty firmy Juvederm min. Volbella - doliny łez i Volift - modelowanie i powiększanie ust. Wykonałam kilka miesięcy temu zabiegi i się nie zawiodłam. Wcześniej miałam okazje wypróbować inne preparaty tej firmy na usuwanie zmarszczek i także byłam bardzo zadowolona. Poleciła mi je moja Pani doktor z kliniki Vesuna do której chodze regularnie od samego początku. Jedyne czego na początku się obawiałam to czy efekty będą naturalne ale teraz po zastosowaniu na sobie tych preparatów mogę z czystym sumieniem polecić je dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateL
A czy ktoś poleci gdzie najlepiej wypełnić bruzdy nosowo-wargowe w Trójmieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wypełnianiu bruzd około nosowych w bytomskiej klinice Amaryllis preparatem stylage i powiem, że efekt jest niesamowity, bruzdy znikły, sam zabieg nie był bolesny, pani doktor posmarowała mi miejsca wkuć kremem- znieczulenie , teraz wyglądam o parę latek mniej z czego się bardzo cieszę , polecam klinikę i ten wypełniacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz chyba dzisiaj piaty twoj post reklamujacy wasz nedzny gabinet na tym forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić to miejsce http://medicor.krakow.pl/zabiegi/ Sama u nich wypełniałam sobie zmarszczki i jestem bardzo zadowolona z efektu, bo jest bardzo naturalny, a ja odmłodniałam przynajmniej o kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawą propozycję zabiegów mają w klinice http://www.arsestetica.pl/. Chodziłam do nich na masaże relaksacyjne i zabiegi kosmetyczne, więc widziałam ich pełną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam wypelnienie bruzd wlasnym tluszczem. Jestem 5 dobe po zabiegu, okropna sztywnosc i obrzek na razie. Dobrze ze mam 4 tyg urlopu. Jakos tak inaczej wygladam i nie powiem wcale ze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka234
Mi robił bruzdy dr Marek Iwaszko w Koszalinie. Jestem przerażona bo od pół roku po wypełnianiu bruzd mam paraliż lewej strony twarzy. Leczę się teraz u neurologa, ale bez poprawy. Na prawdę trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INSOMIA
w krakowie polecam wam panią doktor iwonę streiss,pracuje w amariss medical spa na ulicy balickiej,dokładnego adresu nie pamiętam,ale sobie znajdziecie.pracuje na róznych preparatach które dobiera indywidualnie na konsultacji po oglądnięciu stanu skóry i wysłuchaniu czego chcemy.jest fantastyczna,dzięki niej wyglądam super,walczę z tymi okropnymi bruzdami ,dzięki ręce pani doktor i princess volume wyglądają rewelacyjnie,robimy też botoks ,a ja cieszę się efektami i wracam,bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy? A jak ty robisz botoks- nie ściemniaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnianie wszelkich bruzd na twarzy i nie tylko to super sprawa, bo to jak czrodziejska rœżdżka są pare minut i nie ma. Mi wypełniono w parę minut, zakazano chodzić do solarium sauny i kriokomory przez miesiąc i nakazano pić dużo wody. I jest super. Wesołych Świąt. Polecem kwas hialuronowy bo to daje efekt widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypełniałam bruzdy przynosowe.Po 4 mies.poszłam reklamować usługę gdyż absolutnie nie było żadnego efektu.Pan dr.bardzo obrażony próbował mi wmówi że jest,,Super" .Niestety mimo powtórzenia zabiegu w ramach reklamacji dalej nic a minęło kolejne 5 mies.Rozmawiałam z mądrą pania dr.która stwierdziła ,,cudów nie ma najlepsza jak dotąd jest operacja plastyczna.Reszta to wyciąganie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej botoksem albo hialuronowym? Hm, sama nie wiem, nie rozważałam takiego zabiegu. Póki co robiłam tylko usta i lwią zmarszczkę. Chodzę do Kliniki Sfera, miejsce super, gdyby ktoś poszukiwał sprawdzonej kliniki, polecam http://www.klinikasfera.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odpowiedzi do ,,ewelinka24'' robiłam zabieg preparatem princess w Krakowie i też robił dr.Iwaszko nie wiem czy zbieżność nazwisk? Efekt żaden strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jesli już mamy juz zamiar zrobić taki zabieg to wlasnie w profesjonalnej klinice. Dla mnie zdecydowanie taka jest własnie wspomniany Aestheticmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u świetnego fachowca, który zdiagnozował u mnie wiotką skórę i opadające policzki, które własnie wywowływały mi straszne bruzdy. Zrobiłam Radiesse na kości policzkowe i 1 ampułkę kwasu hialuronowego na bruzdy nosowo-wargowe, czuje się świetnie i wygląda zdecydowanie młodziej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka po 40, dziewczyny w tym wieku juz wszystko sie nie podoba ale mi najbardziej przeszkadzały właśnie bruzdy wargowo nosowe, postarzały mnie o jakieś 8 lat, wyglądałam strasznie, a po wypełnieniu jestem inna osobą, w końcu lubię się przeglądac w lusterku, tryskam energia, medycyna jest dla kobiet i nie tylko bo faceci chyba tez korzystają, wypełnienie robiłam w klinice Amaryllis i jestem ogromnie zadowolona, odzyskałam w końcu chęć życia i teraz czerpię garsciami, wychodze na każde imprezy i robie sobie zdjęcia nie jestem już szara myszka, a zabieg nie był straszny tak jak niektórzy opisują, ja żadnych bąbli nie miałam, tylko kropeczkę malutką od wkłucia, zaraz po zabiegu poszłam do pracy i nikt się nie zorientował, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda i fakt że działa a nie wierzyłam. Namiary na salon wzięłam z tego forum z topiku o powiększaniu ust. Dziewczyna robiła usta i pisała że. miała spóchnięte. A po dwóch dniach że są piękne. Nie wiedziałam gdzie iść i poszłam tam gdzie ta dziewczyna była. Poszłam w piątek żeby w poniedziałek wyglądać w pracy. Poza ustami za zaleceniem zrobiłam też bruzdy i to dobry wybór. Cieszę się że jest to forum bo można wymienić doświadczenia. Ja robiłam w Gorzowie bo niedaleko mieszkam. Salon ESTETIK LASER. Dobre i skuteczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam osoby, które robiły sobie różnego rodzaju wypełnienia kwasem hialuronowym i nikt nie miał żadnych problemów. to raczej działa w drugą stronę, ludzie są zadowoleni z jego działania i zamierzają powtarzać zabiegi regularnie. Podobnie mam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrakowskaMamuśka
ja strasznie schudłam i wyglądałam mega smutno przez te bruzdy, to był mój pierwszy zabieg w życiu i długo szukałam lekarza. trafiłam do MTTEstetica do pani doktor Tyki, która okazała się naprawdę wytrwała i mi dokładnie wszystko wytłumaczyła i odpowiedziała na moje tysiąc pytań :) Efekt utrzymał się u mnie około 10 -11 miesięcy, ale to chyba zależy od dbania i nawilżania cery, 4 dni ponowiłam zabieg, dziś już nie ma śladu. Ja mam wysoki próg bólu, więc nie uważam zabiegu za specjalnie bolesny, zwłaszcza po dwóch porodach i depilacji laserowej bikini :) Polecam zrobić w piątek, w poniedziałek nie ma śladu i opuchlizny i można wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy któraś z Was mogłaby polecić mi lekarza z Wrocławia? Takiego, który jest już sprawdzony oczywiście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Dr Lichaja w Poznaniu ul Parkowa, mialam robiony Laser twarzy, Trauma do konca zycia, spalona twarz, zle zaaplikowane znieczulenia, nie moglam zamknac oka na zabiegu a po dwoch dniach oko sine calkowicie zamkniete, krwiak, krew rozlana na caly policzek. Po czterech miesiacach i straty majatku na kremy i liczne poprawki, nie wychodzenia z domu bo slonce, wyglondam jak mapa Afryki, plamy, placki wypalone w glebi skory. Teraz jeszcze problemy z udowodnieniem, bo Dr nie prowadzi kartoteki i nie wydal paragonu, nawet recepty wypisuje na siebie a na recepcji zona. Uwazajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA najwięcej spraw sądowych w takich właśnie przypadkach. Lekarze od siedmiu boleści - pazerni partacze i nie wystawiający paragonów. Piszcie o takich jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×