Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość gość
meggie - idź do Dr Łukszy - on w Poznaniu leczy powikłania po zabiegach laserowych. Ja tez miałam problem po jednym lekarzu - a ten zrobił mi pełna dokumentacje i zdjecia. Mam nawet fakturę za leczenie (bo bede skarżyła) poprzedniego partacza. Ale fakt faktem - dziewczyny - bierzcie paragony- bo inaczej jest cieżko cokolwiek udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy z reguły jest bardzo skuteczny i mogę go polecić każdemu :) Warto udać się jednak do takiego salonu, gdzie powiedzą czy już powinno się to robić, czy poczekać na to jeszcze chwilę :) Ja byłam w klinice Team Beauty przy ulicy Szucha i tam wykonali mi to perfekcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Sylwik 1-chiroplastica Dąbrowskiego 36,Dr Ahmed-cudotwórca medycynie estetycznej,ampułka juvaderm lub restylan 600zl,chodzę do niego a wczesniej robilam u 3 innych lekarzy i z niego jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam komentarz o dr P. Burym z ars medica lublin. bylam na uzupelnianiu kwasym hialuronowym, lekarz totalnie olewa, nie odpowiada na pytania, caly zabieg to jakas pomylka, zaluje ze sie zgodzilam, chociaz mialam watpiwości, teraz mam siniaki pod oczami i wygladam jak opuchnieta alergiczka, chociaz od czasu zabiegu minelo duzo czasu, nigdy więcej wizyt u tego pana. zero profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwik1
Magda 1973- bardzo dziękuje . Zrobiłam sobie już wypełnianie bruzd bardzo lekkim preparatem hialuronowym tzw. boosterem oraz botox u wspaniałej pani dermatolog Małgosi Micał- Strąk w Nysie, gdzie ma swoją prywatną praktykę. Jednak ma mieć za około pół roku gabinet we Wrocławiu. Wspaniała, bardzo ostrożna, wsłuchuje się w potrzeby pacjentów, woli zrobić mniej niż za wiele, za to wieloetapowo, tak aby rezultat był naturalny i zadowalający pacjentkę. Anioł nie lekarz, rzadko takich się spotyka. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście robilam sobie ten zabieg już rok temu u www.lekarze-kolber.pl i szczerze powiem, ze efekt utrzymuej się do dzisiaj bardzo mocno, wiec wedlug mnie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem nowa. Czytam o bolących zgrubieniach po wypełniaczach o nieuczciwości lekarzy i podawaniu mniejszej ilości wypełniaczy i jestem przerażona. Jednocześnie pilnie powinnam wypełnić bruzdy nosowo - wargowe .Bardzo proszę o podanie w KRAKOWIE sprawdzonego gabinetu czy też lekarza . Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik 1
Kochana, ja mam znajomą panią dermatolog, bardzo ostrożną i jeśli to Twój pierwszy zabieg to radzę Ci, żeby nie stosować od razu bardzo silnie usieciowanych wypełniaczy , lecz warto siegnąć po łagodniejsze kwasy, które dają bardziej naturalny efekt, np. Restylane Touch. Poza tym lekarze często nie chcą "bawić się" z pacjentkami i ładują od razu całą ampułkę a nawet dwie. Natomiast lepiej jest wypełnić trochę , a np za dwa tygodnie dopełnić bruzdy (ampułka nawet po otwarciu przechowywana w lodówce ma określoną trwałość). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zgadzam z tym co napisałas, zwłaszcza ze dr Dmytrzak to jeden z lepszych specjalistów w swoich fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się efekt utrzymywał około 1,5 roku, teraz idę ponownie na wypełnianie kwasem princess volume do doktor Tyc-Tyki z kliniki MTTEstetica. To był pierwszy zabieg jaki robiłam i od tego momentu przekonałam się do medycyny estetycznej, w końcu nie wyglądam jak wiecznie smutna, niestety żaden krem nie da takiego efektu. Dobrze, że choć tutaj inwestuje się raz i ma się ponad rok spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam bruzdy w gabinecie medycyny estetycznej Dream-Med u Pani Marzeny Majcherczyk i efekt jest super :) moim zdaniem wyglądam o wiele młodziej bez tych bruzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruzdy około nosowe to coś strasznego i nie zdziwcie się jeśli pierwsza aplikacja nie przyniesie upragnionego rezultatu - ja byłam w pełni zadowolona dopiero przy drugiej aplikacji ( I - Teosyal II - Jourvadern ) , po której faktycznie bruzd ,, prawie nie widać '' P.S. - u szczupłych osób dodam iż całkowite zlikwidowanie tego ,,paskudztwa'' jak ja to nazywam jest podobno niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nienawidziłam tych okropnych bruzd i w końcu zdecydowałam się na zabieg. Byłam w Gabinecie Bellisana i jestem bardzo zadowolona, wykonali kawał świetnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no te bruzdy strasznie postarzają niestety :( Polecam w Łodzi bardzo dobrą pani dr Marzene Majcherczyk, która wie co robi a przede wszystkim doradza kiedy jest odpowiedni moment na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonałam zabieg wypelnienia bruzd nosowo wargowych w Centrum Medycyny Estetycznej Remedest w Ustroniu / www.remedest.pl . Powiem tak w pracy kolezanki odrazu zauwazyly, ze cos sie zmienilo. fajny naturalny look teraz. jestem pare lat mlodsza i mniej groźna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no te bruzdy to bardzo postarzają, ale lwia zmarszczka też :( Dream-med potwierdzam, bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam dr iwaszko z koszalina. Wypelnial mi bruzdy. Za pierwszym razem za plytko a za drugim za mocno i zostaly mi okropne zgrubienia. Oprocz tego mialam siniaki po iglach. Robilam tez inny zabiefg i niestety zostala wykonana w sposob nieprawidlowy. Na prawde prosze sie zastanowic nad wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awanturka
Kobietki jeśli obawiacie się wypełnienia, siniaczków i innych cudów, to polecam dr Wypler. Robię u niej usta i bruzdy, ale też inne zabiegi, które wymagaja uzycia igly. jestem niesamowicie zadowolona wiec googlujcie i zapisujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poalka
Takie bruzdy nosowo-wargowe można wypełnić kolagenem i kwasem hialuronowym dodatkowo jest tez jakiś zabieg z użyciem komórek macierzystych. Tu na ten temat macie więcej http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/F/Fa%C5%82dy-nosowo-wargowe-gl140-w3489.aspx . A moze ktoś jeszcze spotkał się z jakimś takim zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu miałam wypełnione bruzdy nosowo-wargowe-0,5 ml kwasu.Cały czas wyczuwam zgrubienie w miejscu podania.Czy jest to normalne?Po jakim czasie to zgrubienie powinno zniknąć?Bruzdy zniknęły ale twarz stała się bardziej pyzowata co nie bardzo mi pasuje.Czy to normalny objaw?Z chęcią pozbyłabym się tego kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny. Ja robiłam sobie bruzdy dwa dni temuj: jestem spuchnięta już prawie dwie doby i strasznie się boję. Mam teraz taką "pyzatą" twarz w okolicach nosa, bardzo źle to wygląda. Czy to jest efekt przejsciowy, czy to zejdzie? Jak długo trzymał się Wam obrzęk? Robiłam niestety u kosmetyczki. Muszę iść w poniedziałek do pracy i jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka44s
Miałam robiony zabieg kwasem hialuronowym u pani doktor Agnieszki Ledniowskiej i jestem zadowolona. Akurat kwas jest według mnie najbardziej naturalny i bezpieczny dla skóry. Ja w każdym razie, nigdy żadnych skutków ubocznych po takim wypełnianiu nie miałam. Najbardziej przydał mi się kwas na moje zmarszczki pionowe czoła, które przez lata były dla mnie największym kompleksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dwukrotnie robiłam wypełnianie kwasem, za pierwszym razem efekt utrzymał mi się półtora roku. W grudniu robiłam powtórkę, w tym samym gabinecie u doktor Tyc- Tyki, z której usług jestem bardzo zadowolona. Zabieg trwa krótko, na kilka dni po zabiegu wygląda się jako chomiczek, bo twarz jest trochę spuchnięta. Po 3 -4 dniach wyglądałam już normalnie, przez kilka dni czułam takie uwypuklenia pod palcami kiedy dotykałam skórę, ale to też zniknęło. Sam zabieg nie jest jakiś bolesny, trochę nieprzyjemne jest rozmasowywanie preparatu, ale to jest najważniejsze. Nie miałam żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana. Dałam się namówić na wypełnienie i teraz wygladam okropnie: wokól ust jest taki wyprasowany pyszczek, a reszta twarzy jest obwisła. Czy któraś z Was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. : Pogłębiła się zmarszczka doliny łez i owal twarzy się pogorszył. jestem tydzień po zabiegu.Osoba, która robiła zabieg twierdzi, że wszystko jest OK i że tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu ktoś czyta te pytania, czy tylko reklamujecie gabinety ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli miałaś problem też z policzkami i doliną oka, to bardzo dziwne, że lekarz nie dodała trochę objętości w bruzdy, a trochę pod oczy i policzki. W końcu do wykorzystania jest cała fiolka kwasu, więc można ją rozsądnie rozdzielić, u mnie dr. Tyc Tyka dodała trochę preparatu, który został pod oczy, w górną część policzków. Więc cała twarz trochę sie podniosła. Poproś o dostrzyknięcie kwasu w tę partię, to powinno wyrównać proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wypełnianie z zastosowaniem preparatu Radiesse, nie wiem czy ktoś słyszał. Środek ten pozwala na zwiększenie gęstości skóry i poprawienie jej struktury bez zbytniego zwiększania objętości, więc jest bezpieczniejszy w użytkowaniu. Po upływie czterech miesięcy od czasu zabiegu żel zostaje zastąpiony nowym kolagenem wyprodukowanym przez fibroblasty więc na skutek zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna, grubsza, odmłodzona. Zabiegi te stosuje się w celu wypełnienia zarówno niewielkich, jak i głębszych m.in. bruzd bródkowo-wargowych, nosowo-wargowych oraz poprawy kształtu i konturu nosa. Bardzo fajny zabieg, efekty spektakularne, mogę polecić. Takie zabiegi wykonują www.lekarze-kolber.pl z miejscowości Andrychów (niedaleko Wadowic) gdyby ktoś chciał się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle zeby sobie to zrobic, ale z drugiej strony mam dopiero 29 lat, a po drugie nie chce potem wygladac puculowato, takze mam dylemat czy lepiej zostawic juz te bruzdy i jeszcze z tym poczekac, czy wypelnic ... w sumie bardzo duze nie sa, ale juz sie staly troche widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nic nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×