Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Witam srodowo!!! Kawa na stole ,jescze unosi sie jej aromat,owsianka zrobiona i tez na stole ,moze ktos ma ochote:D,wiec dzien zaczety! Dzisiaj tez bede mniej aktywna ,cale popoludnie mam zajete,jesdziemy do mojego meza coorki,do mojego przyszywanego wnuka:P Zladujemy pewnie calkiem wieczorkiem! Juro ide na te mammografie ,mam srach(nie badania),ale wiecie roznie bywy,mysle jednak pozywnie!!!! Najwazniejsze w zyciu to nastawienie,wiec wszystkie musimy myslec pozytywnie w stosunku do wszystkiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
Witam wszystkich z zasypanego śniegiem Chorzowa! Dziś mój pierwszy dzień na II fazie. Po 7 dniach na samej owsiance z mlekiem, owsianka z jabłkiem, orzechami i cynamonem smakowała jak co najmniej tort orzechowy:))) Ogólny ubytek wagi na I fazie tj. 7 dniach -4,7. A moje spodnie sprzed tygodnia są sporo luźne!!!!! Do usłyszenia jutro, zobaczymy, czy dzisiejszy obiad nie wpłynie na wzrost wagi jutro?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Cześć dziewczyny, czytam ten Wasz podniesiony topik i nie moge wręcz uwierzyć w tak spektakularne efekty!! Gratuluję. Mam zamiar ją zacząć ale za jakiś czas, bo na razie jestem na sb. Ale powiedzcie mi czy dobrze zrozumiałam o co w tej diecie chodzi. Przez pierwszy tydzień jem TYLKO płatki owsiane 3-4 razy dziennie można z dodatami czyli cynamon, orzechy, jabłka na chudym mleku itp tak? Potem 3-4 dziennie płatki + inne dania ale jakie? i razem ma być 1300kcal. Macie może jakąś stronkę gdzie ta dieta jest opisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
Killerka, to by było zbyt piękne, jeśli przez pierwsze 7 dni jadłoby się owsiankę z dodatkami:)) Przez pierwsze 7 dni gotujesz sobie codziennie owsiankę w proporcji 1 lub 2 litry mleka z 7 łyżkami płatków owsianych. I tylko to wcinasz przez 7 dni. Ugotowaną codziennie porcję dzielisz na 5 posiłków i jesz w odstępach co 3 godziny. Musisz przy tym dużo pić, kawa, herbata zielona, lub woda. Po tych siedmiu dniach gotujesz sobie codziennie owsiankę z 3 szklanek mleka i 5 łyżek płatków owsianych i taką owsiankę możesz już wzbogacać orzechami, rodzynkami, jabłkiem, cynamonem, żurawiną i czym tam jeszcze lubisz. Jesz ją 3 razy dziennie, do tego dokładasz 2 dietetyczne posiłki, np obiad z drobiu lub ryb z warzywami, oraz np II śniadanie na co masz ochotę pod warunkiem, że zmieścisz się w 1300 kal dziennie wliczając w to owsiankę, która w proporcji 5 łyżek i 3 szklanek mleka 0,5% dziennie ma 470 kal. Więc do dyspozycji masz jakieś 800 kal, na obiad i inny posiłek. Na takiej diecie musisz wytrwać 30 dni aby cieszyć się nową figurą przez Wielkanocą:)))) Jeśli coś źle zobrazowałam pytaj! Pozdrawiam i życzę SUKCESU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia44
ile mozna schudnac na tej diecie? i czy jest zdrowa? jedzac tylko owsianke przez 7 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia44
mleko ile % ma miec? i ma byc 1 litr czy 2 litry mleka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia44
a z brzucha mozna spasc na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
Ja używałam mleka 0,5%. 7 łyżek płatków owsianych jest podstawą, przy 2 litrach mleka owsianka wychodzi bardzo, bardzo rzadka, dlatego ja robiłam na 1 litrze mleka. Mój sposób na owsiankę był taki, że wieczorem gotowałam mleko, jak się zagotowało wsypywałam płatki, gotowałam chwilę i po 3 minutach odstawiałam. Rano miałam już gotową porcje na cały dzień. Takie diety nigdy nie są szczytem marzeń jeśli chodzi o wartości odżywcze, niemniej owsianka dostarcza ich i tak znacznie więcej niż inne tak restrykcyjne diety. ja po 7 dniach odnotowałam spadek -4,7 kg. Czy jest do końca zdrowa nie wiem, ja przeżyłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
Myślę, że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia44
dzieki obym dała rade z ta owsianka , no lubie ja ale tu jest tylko i to długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia44
i oby mi brzuch spadł bo jest duzy w porownaniu do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
kllamerka dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Jednak chyba bym nie dała rady na samej owsiance przez nawet 1 dzień i to bez cukru i niczego innego fee. A można zacząć od 2 fazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesięcznik Super Linia poleca trochę inną wersję tej diety bez tego owsianego tygodnia.Obie są pisane dokładnie na forum www.dukanowebanitki.pun.pl.zapraszam do swojej wersji Super Linia dorzuciła jeszcze przykładowe menu. kllamerko będę wdzięczna jak podzielisz się swoim sukcesem na banitkach jesteś tam zalogowana więc nie powinno to być trudne. A bedzie namacalnym dowodem ,ze dieta działa . U mnie dziś tradycyjnie spadek 0,2 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
mam jeszcze pytanko jesli mozna,czy te kg spadaja z brzucha?ile cm Wam zeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
a ile w sumie schudlas?i z jakiej wagi wyjsciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na owsianej schudłam 4, 8 kg 3,1 kg podczas pierwszej fazy (tydzień ) oraz 1,6 kg przez 9 dni drugiej fazy . ale np, klamerka schudła więcej, gdzieś tu pisała ponad 4 kg straciła przez ten tydzień IF.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Jeju to strasznie dużo, ale czy to spada tłuszcz czy tylko śmieci z jelit, bo owsianka oczyszcza...ale dobre i to ważne, że kg w dół i brzuch pewnie bardziej płaski. Ale pewnie ciężko na maxa w ten pierwszy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbarta
hej a czy ta super linia to ta najnowsza co jest dostepna w kiosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhna.......
Pyszna dieta ale strasznie mało tego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniowsiankowa
witajcie wszystki wytrwale-zaczynam od jutra tydzien z owsianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spalania to pewnie woda i śmieci na IF a na II już tłuszczyk . Co do Super Linii to chyba z 2008 roku , na pewno nie ta bieżąca dokładne zródło wraz z numerem Super Lini oraz zasadami jest na www.dukanowebanitki.pun.pl nieustająco zapraszam. U mnie dziś 0,3 kg spadku , czyli z wczorajszym wzrostem schudłam równo 5 kg. Co do tego tygodnia , to ja jadłam owsiankę czasem z tartym jabłkiem (3 obiady .Raz na 2 obiady ugotowałam sobie rosołek na kostce warzywnej z płatkami jako makaronem . Szczegóły łącznie z fotkami zamieściłam na banitkach . paniowsiankowa i wszyscy inni owsiankujący POWODZENIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą dietą to jest tak, jak z braniem leków na przeczyszczenie. Stracisz kilka kilo, ale odwodnisz organizm. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz racji, to jedna z najzdrowszych diet . A aby nie odwodnić organizmu , zresztą tak jak na większości diet musisz pić minimum 8 szklanek płynów dziennie .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniwosiankowa
strat od dzisiaj waga poczatkowa 79.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniwosiankowa
staruje od dzisiaj 3/4 dnia za,mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×