Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Witam we wtorkowy juz ranek!!! Zycze udanego i dnia!!! U mnie sniadanko-tradycyjnie owsianka!!! Iwuska .ty pieknie schudlas ,ale pewnie przestrzegasz diety ,u mnie czasami na bakier,ale juz nad tym pracuje ,zaby to zmienic!!! Pozdrawiam wszystkie nowe dziwczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelek23
Iwuskadunakna nie da sie zarejestrować na tej Twojej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię owsiankę, ale zrezygnowałam z tej diety po 5 dniach bo mi ta owsianka uszami zaczęła wychodzić, do dzisiaj mam obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za forum te banitki?
jw kazdy moze tam wejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Kazdy kto się zaloguje Zapraszam Rozejrzysz się , poczytasz o diecie owsianej jak Ci się nie spodoba zostaniesz a jak nie nigdy więcej tam nie wejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!! U nas juz calkiem snieg zniknal.Wieje tak mocno,ze sie rano przestraszylam,normalnie koniec swiata!!. Dzis jest szczegolny dzien dla mnie.Smutny dzien!!!-a powinien byc wesoly! 1 stycznia-............... Dzis sa urodziny mojej mamci,ktora niestety we wrzsniu 2012 -odeszla😭 Mamuska-odpoczywaj w spokoju Musze dzis zapalic wirtualny znicz na jej urodziny.Do Polski jade w polowie lutego,wiec znicz zapale na grobie taty i mamy. Dlugo nie moglam dzis zasnac,myslami wlasnie bylam z nimi. Eh,zycie -jakie ty krotkie jestes! Jeski chodz o forum-wspaniale-warto dziewczyny warto! Pozdrawiam cale towarzystwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski piatkowe!!! Dzisiaj troche pozniej niz zwykle,ale lepiej pozniej niz wcale-hehe kawka na stole,moze jeszcze sie zalapie ,ze ktoras wypije ze mna tem pyszny napoj!!! A to dla was na piekny poczatek dnia,mino,ze na zewnatrz jako tako) http://images45.fotosik.pl/1703/55362a151f6e587cmed.jpg zebys kochana kwiatka powachala i fajny dzien miala!!!! Buziaczki! Iwuuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE paniowsiankowa tak trzymać. U mnie komunikatu wagowego brak jestem chora(dopadło mnie jakieś przeziębienie) i jakoś mijam się z wagą ale jak się zważę pewnie w poniedziałek to dam znać Wszystkim spadków po owsiance życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna tuż, tuż....
Podczytuje was dziewczyny tutaj i na dukanowych banitkach. 4 lata temu ważyłam 60 kilosów teraz 75 , choć jeszcze parę miesięcy temu ważyłam 84 kg. Najlepiej czuję się gdy ważę 62 kilo no i postanowiłam ,że spróbuje owsianki może na niej na wadze w końcu zobaczę 6 na przodzie. Od dzisiaj jestem z wami. Właśnie zaparzyłam płatki . Wolę zjeść z jabłkiem , bo same to nie za bardzo. Na mleko mam uczulenie . Odezwę się rano miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna tuż, tuż....
Ja trochę dziś oszukałam. Po pierwszym dniu 0,5 kg mniej, dzisiaj zjadłam rano wafle ryżowe , potem owsiankę i mam nadzieje ,że już nic innego oprócz owsianki nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś waga bez zmian . ale esz9069 znów 0,4 kg mniej . Na www.dukanowebanitki.pun. pl zarejestrowało się w związku z dietą owsianą sporo osób ale tylko niektóre piszą jak im idzie , inne tylko czytają zasady i śledzą osiągnięcia innych, a szkoda , bo nawet jak komuś nie idzie , to też powinien napisać, liczą się wszystkie opinie. Coś paniowsiankowa się nie odzywa czyżby zrezygnowała? Pozdrowienia dla Wszystkich owsiankowiczów.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowych relacji o spadkach brak ale o ich braku też Ja dziś zaspałam i się nie zważyłam a jutro po pączku raczej na wagę nie stanę . Ciekawe jak tram inni owsiankowicze poradzili sobie z tłustym czwartkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapał opadła czy wszyscy przenieśli się na www.dukanowebanitki. pun.pl? U mnie dziś na minusie tylko 0,1 kg czyli na minusie już 5,8 kg . do końca diety pozostało 5 dni . I co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś znów 0,1kg czyli do 6kg brakuje mi tylko 0,1kg a więc zasady diety nie kłamały. Ciekawe jak tam reszta owsiankowiczów , niektóre babeczki miały przecież lepsze spadki ode mnie i zamilkły :-( Na www.dukanowebanitki.pun.pl dziś tylko kilka osób się odezwało. Może reszta uzysky już wymarzoną wagę i dały sobie spokój z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów nic nikt nie napisał wszyscy , którzy dalej stosują tę dietę trafili na www.dukanowebanitki.pun.pl a reszta pewnie zrezygnowała. A więc moje krótkie podsumowanie diety owsianej F I(tydzień na owsiance ) na minusie 3,6 kg FII ( 30 dni owsianka i nie więcej niż 1200 cal) na minusie 2,4 kg Ogółem straciłam 6 kilogramów. Czego i innym tu zaglądającym życzę. Ale nie ma sensu abym pisywała tu sama , więc zainteresowane dietą osoby zapraszam na forum, do którego link podałam wyżej. trzeba się zarejestrować aby tam wejść. Tam są dokładne zasady diety oraz informacje o spadkach osób , które ją stosowały czy stosują. Wszystkich , którzy tu zajrzą w bliskiej czy odległej przyszłości ( tak ja podniosłam ten wątek założony przed laty), mówię, że to zdrowa dieta i że naprawdę działa. POWODZENIA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakośtakoś
Jakoś to owsiane życie w wątku zamarło ciekawe dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem jestem nastepne 3 kg w doł na przelomie 3 tygodni, jem teraz duzo warzyw jednym slowem mżt! male porcje, systematycznie co 4 godziny i duzo pije zielonej herbaty,i waga powolutku spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatkowo owsiankowo
Drugi dzień zaczęłam 72.00 Dziś jest 71.50 Marzenie 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie432
Ja zaczynam od jutra. Wagi nie piszę, gdyż jest porażająca, ale spadki będę notowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pono27
Witajcie :-) Dołączam do Was i zaczynam dietę od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×