Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Wszystkie dokładne informacje z 2 wersjami diety z przykładem menu relacjami dziewczyn , które ją od kilku dni stosują i wielkością ich spadków znajdziesz na forum www.dukanowebanitki.pun.pl (trzeba się zalogować ) i informacje i wsparcie są dostępne gratis a rejestracja na forum trwa zaledwie chwilę Podniosłam ten wątek założony kilka lat temu aby podać tego linka wszystkim, którzy chcą spróbować tej diety. Napiszę ci tu w skrócie wersję pierwszą Proponowana przez dietetyków metoda obejmuje trzy fazy: - pierwsza faza trwa 7 dni; w tym czasie spożywamy tylko 3-4 razy dziennie owsiankę z naturalnych płatków na chudym mleku lub jogurcie naturalnym; nie można stosować płatków instant czy musli; dziennie dostarczamy 900-1200 kalorii; - faza druga trwa 30 dni, możemy jeść produkty z diety normalnej, ale wciąż obowiązkowo 3 razy dziennie przygotowujemy owsiankę; na przekąskę mogą być owoce lub warzywa (ok. 100 g), na obiad zaś ryba lub pierś z kurczaka; łącznie do 1300 kalorii dziennie; Jest jeszcze faza III czyli powrót do normalnego menu z pewnymi wymogami ... Na forum znajdziesz też drugą łatwiejszą wersję diety polecaną przez miesięcznik Super Linia wg tej wersji dieta trwa 28 dni i nie ma I fazy czyli jest łatwiejsza . Zapraszam na forum www.dukanowebanitki.pun.pl A mój dzisiejszy spadek to tylko 0,3 kg ale przez 4 dni spadło 2,6 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ściemniam . Wejdz na forum a się przekonasz Dziewczyna , która wczoraj zaczęła schudła 1,8 kg w ciągu jednego dnia . Inna , która zaczęła ze mną we wtorek schudła przez 3 dni 4, 1 kg chociaż dziś było to tylko 0,1kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zapracowana byłam wczoraj przy WOŚP a obiecałam uczciwe relacje z pierwszej fazy diety owsianej, a więc nadrabiam sobota to był dzień piąty diety owsianej i zamiast spadku było PLUS 0.2 kg niedziela dzień szósty MINUS 05 Kg co waga pokaże rano po dzisiejszym ostatnim dniu IF trudno wyczuć ale dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłam fazę I diety owsianej dzień pierwszy minus 0.9 kg dzień drugi minus 0,7 kg dzień trzeci minus 0,7 kg dzień czwarty minus 0,3 kg dzień piaty PLUS 0,2 kg dzień szósty minus 0,5 kg dzień siódmy minus 0,2 kg Przez tydzień schudłam 3, 1kg Teraz przechodzę na fazę II , która trwa 30 dni :-) na forum www.dukanowebanitki.pun pl, gdzie znajdują się szczegółowe zasady diety owsianej ostatnio zaczęło ją kilka osób i mają lepsze spadki ode mnie . Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja jestem dzisiaj 2 dzien na diecie owsianej. MOja znajoma mi ja polecila .Mowila ,ze po jednym dniu mozna zgubic nawet 1.5 kilo.Widze po tobie ,ze to prawda. Nie waze sie co dziennie(teraz zaluje)moglam zrobic tak jak ty. No coz zwaze sie po 1 f. Ktoras z was napisala,ze dowali sie na niej kilogramow bo to same weglowodany. Miusisz,wiec wiedziec ,ze sa dobre wedlowodany za pomoca ,ktorych chudniesz i do nich wlasnie naleza platki owsiane i zle weglowodamy,miedzy innymi biala maka,duza ilosc owocow,slodycze naturalnie ! Zycze fajnych spadkow i dam wam znac ile zgubilam po 7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paseczkikropeczki Ja szczegółowo opisuję co i jak na forum www.dukanowebanitki.pun.pl Tam jest kilka osób , które kilka dni temu rozpoczęły tę dietę i mają super spadki ,min. esz69 , która mi nie dowierzała, zalogowała się na forum , zaczęła dietę odnotowała przez 3 dni piękne spadki. Myslę ,że na II F nie będę ważyć się każdego dnia może co 2 lub 3 dni zobaczę . Dzisiaj niestety przekroczyłam dozwoloną w IIF ilość 1300 kalorii wg wersji, którą wybrałam . Wg drugiej wersji jest to 1500 kalorii ja dziś pożarłam 1460 :-( Ale będę wpadać i dawać znać w tym wątku jak mi idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski w srodowy poranek! dzien 3 diety owsianej, Jaj na razie nie jest ni za monotonno,i idzie smakowicie.Dobrze ,ze przepadam za owsianka,a do niedawna nie wiedzialam ,ze taka dieta wogole istnieja! Nie wazylam sie ,ale juz mnie korci bo wyczuwam.ze jakis spadek wagi juz jest.Sama jestem tak ciekawa,ze............???? ah!...moze jutro stane na wage!!?? Sniadanko . miseczka owsianki z ananasem(nie z puszki),kawa No duzego wyboru to ja nie mam,wiec koniec sniadanka-hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze jest i trwa dalej na tej diecie,czy zostane sama? Jestem po obiedzie-hehe tym razem -owsianka na jogurcie naturalnym i 1 lyzeczka jogurtu waniliowego(tak dla zniany smaku)z orzchami wl. i sliwka suszona. Kawka bez cukru ,chudym mlekiem. Bardzo ciekawa jestem jutrzejszej wagi.Jak juz raz sprobowalam ,bede pewnie to robic codziennie! Pozdrawiam juz prawie owsinkowo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo dziś po pierwszym dniu IIF spadek 0,2 kg Mimo że zamiast 1300 kalorii pożarłam ich aż 1460 . A co do diety owsianej to jak już pisałam sporo osób , które przeczytało o niej w tym wątku stosuje ją i swoje osiągnięcia opisuje na forum do którego podałam linka A dla zainteresowanych co wczoraj zjadłam , podaję moje wczorajsze menu uwielbiam tatar więc go sobie zaserwowałam mleko 0,6 litra 1,5 % 300 cal (do płatków dałam tez 0,4 l wody ) płatki owsiane 50 gram -200 cal a ponieważ uwielbiam tattar to go sobie zaserwowałam żółtko surowe 30 gram -100 cal cebula 20 gram 5 cal ogórki konserwowe 70 gram -15 cal tatar 200 gran - 300 cal pieczywo 150 gram 300 cal ser z galaretką taki dietetyczny sernik na zimno tak na oko 150 gram 230 cal pół dużego jabłka 60 cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo dziś po pierwszym dniu IIF spadek 0,2 kg Mimo że zamiast 1300 kalorii pożarłam ich aż 1460 . A co do diety owsianej to jak już pisałam sporo osób , które przeczytało o niej w tym wątku stosuje ją i swoje osiągnięcia opisuje na forum do którego podałam linka A dla zainteresowanych co wczoraj zjadłam , podaję moje wczorajsze menu uwielbiam tatar więc go sobie zaserwowałam mleko 0,6 litra 1,5 % 300 cal (do płatków dałam tez 0,4 l wody ) płatki owsiane 50 gram -200 cal a ponieważ uwielbiam tattar to go sobie zaserwowałam żółtko surowe 30 gram -100 cal cebula 20 gram 5 cal ogórki konserwowe 70 gram -15 cal tatar 200 gran - 300 cal pieczywo 150 gram 300 cal ser z galaretką taki dietetyczny sernik na zimno tak na oko 150 gram 230 cal pół dużego jabłka 60 cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby się zalogować musisz miec tam tam konto czyli najpierw musisz to konto sobie założyć , czyli się zarejestrować . Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby móc się zalogować musisz założyć tam konto czyli dokonać rejestracji i w tedy z zalogowaniem nie będzie problemów Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo i dalej owsiankowo!!:) Dzisiaj jest 4 dzie mojej diety owsianej. Na wadze 74.9:) Stopke dopiero zmienie w miedziele. Wyglada to teraz u mnie tak: start- 76.600 1,2 dzien-75.300 po 3 dniu rano-74.900 Jestem ogolnie zadowolona i nie zaluje ,ze podjelam sie tej diety. Pozdrawiam! p.s.-restrowalam sie naturalnie ,ale wlasnie po tam nie moge wejsc na to wasze forum.Bede probowac jeszcze raz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka paseczkiikropeczki Z tą rejestracją to dziwne, a mogę wiedzieć jaki masz tam nick , bo pod tym co tu, to na pewno Ciebie nie ma. Jak podasz nicka ,sprawdzę w wykazie użytkowników czy jesteś i dam Ci znać. Może coś z hasłem pokręciłaś . Bo forum działa bez zarzutu. Albo zarejestruj się jeszcze raz pod innym nickiem i napisz mi w wątku o diecie owsiane,j że to Ty.Mnie tam łatwo znaleźć mam ten sam nick. Dziś trzeci dzień IIF Spadek tylko 0,1kg Moje menu 50 gram płatków na wodzie ok.0,8 l wody 200 cal 2 duże jabłka 500 gram 250 cal łosoś 250 gram -450 cal brokuł 300 gram 70 cal ogórek świeży 300 gram 30 cal Dziś zamknęłam się w 1000 kalorii ale dziś wypiłam tylko JEDNĄ SZKLANKĘ HERBATY I NIC WIĘCEJ więc to się na pewno zemści :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka piatkowo!!!! % dzien owsiany i znizka na wadze:) dzis bylo 74.400 sniadanko-owsianka na jogurcie naturalnym z lyzeczka srka waniliowego i suszone owoce. Wyglada to teraz u mnie tak: start- 76.600 1,2 dzien-75.300 po 3 dniu rano-74.900 po 4 dniu rano-74.400 Milego dnia! ps.Moj nik taki jak tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
Witam i melduję, że po drugim dniu na owsiance odnotowałam, jak na mój gust, zbyt duży spadek bo -1,8. Obym tylko później nie tyła w jeszcze większym tempie jak teraz chudnę. Pewnie sporą zasługą takiego spadku jest fakt, że wczoraj cały dzień latałam do toalety sikać. Więc pewnie schodzi ze mnie woda:( Też tak miałyście? Niemniej się cieszę, bo to szokujący dla mnie wynik - po 2 dniach na owsiance -2,8kg. Życzę miłego dnia i smacznej owsianki na drugie śniadanie:)) Pomału myślę już o drugim etapie diety i chciałam Was spytać, czy owsiankę jecie 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami, jak to zlecają na niektórych stronach, czy zastępujecie nią trzy posiłki, wzbogacając ją tylko jakimiś dodatkami typu rodzynki, orzechy, jabłko? Z góry dziękuję za odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczki9kropeczki
ja w 2f bede jadla obiady z ryb ,kurczaka i warzyw i znikoma ilosc owocow oraz wzbogacaka owsianke tymi smakolykami co pisalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś waga bez zmian pewnie winien brak picia powinno się wypijać 8 szklanek a ja wczoraj jedną wypiłam . Menu identyczne jak wczoraj ale dorzuciłam bułkę Fitness z Lidla , Wczoraj było 1000 kalorii , ciekawe czy bułka ma więcej niż 300 zaraz to sprawdzę. Kllamerka ja jadam owsiankę 2 razy dziennie a powinno się jeść 3 razy. A na obiad jadam dotychczas dwa razy rybę a raz mięsko , jutro planuję np kurczaka z rożna, jadłam też brokuły i ogórki oraz 2 jabłka dziennie dodaję je do owsianki , lepiej smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni poranek!!! Zaraz wychodze do pracy,ale jeszcze przed nia mala spowiedz. Dzis dla mnie waga nie byla laskawa i niestety nic nie ubylo .wiec jest tak jak wczoraj 74.400 moze cos jutro ruszy? Menu -takie same,wiec co tu duzo pisac:P i kawka -takie bylo sniadanko. Ok,pozdrawiam i uciekam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×