Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

A doczytałam ,że twój nick taki jak tu . Nie ma Ciebie w zarejestrowanych użytkownikach na banitkach . (wiem na pewno, bo jestem tam adminem więc mogę zajrzeć w każdy kąt) Spróbuj jeszcze raz może może z jakimś numerem na końcu. Ja Ci a po twoim wejściu na forum numer się zlikwiduje (mam taką możliwość )i zostaną same paseczkiikropeczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się zalogować z jakimś innym nickiem a ja ci go zmienię na paseczkiikropeczki jak wejdziesz na forum i wszystko będzie ok. Dziś trzeci dzień z rzędu jadłam na obiad łososia tradycyjnie 250 gram i do tego pożarłam michę surówki pekińska, sw.ogórek, pomidor, cebulka powinna być jeszcze papryka i np rzodkiewka ale nie miałam może i dobrze , bo byłoby jeszcze więcej kalorii. Ile zobaczę wieczorem . Zapisałam wagę składników , wieczorem policzę kalorie... A teraz idę piec owsiane bułki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się zalogować z jakimś innym nickiem a ja ci go zmienię na paseczkiikropeczki jak wejdziesz na forum i wszystko będzie ok. Dziś trzeci dzień z rzędu jadłam na obiad łososia tradycyjnie 250 gram i do tego pożarłam michę surówki pekińska, sw.ogórek, pomidor, cebulka powinna być jeszcze papryka i np rzodkiewka ale nie miałam może i dobrze , bo byłoby jeszcze więcej kalorii. Ile zobaczę wieczorem . Zapisałam wagę składników , wieczorem policzę kalorie... A teraz idę piec owsiane bułki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poranny ,ciemny niedzielny poranek Sniadanie-kawka i owsianka ,dzis z dodatkiem mango Waga nie sty dzis nie laskawa i 200 gr na plusie:( coz robic,wylcze dalej! Zmieniam stopke. Dzis mam ostatni dzien 1fazy jutro zaczynam druga. Zastanowaim sie czy zostac na 3 posilkach dziennkie 2 przekaski. Tzn. sniadanie.owsianka przekaska-warzywo obiad-piers z kurczaka,ryba z warzywami przekaska-owoc kolacja-owsianka Jak yslicie???czy tem owoc tez zamienic na owsianke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze 2 kawy pod rzad ,wiec jest szansa dziewczynki ,ze ja wypijemy razem. Ide robic,a co z wami??? Wiem ,wiem smacznie jeszcze spicie. Moj Tino juz oto zadba ,zebym wczesnie wstala ,bedzie cie tak dlugo napastowal ,az zwleczesz sie zlozka i niema to i tamto trzeba z niem wajsc i koniec Spojrzy na ciebie tymi slepiami ,zacznie cie lizac i co ???i idziesz!!!hahaha te co maja zwierzaki wiedza o czym mowie!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
Witam wszytkich cieplo w mrozny niedzielne poranek. Dzis moj 5 dzien na owsiance, ubytek wagi po 4 dniach -3,7. paseczkiikropeczki, jak patrze na Twoja stopke, to mysle, ze jestes moim genetycznym blizniakiem:)) ja osiem lat temu wazylam 104 kg, dzieki diecie 1000 kal osiaglam wage 68 kg i czulam sie fsntastycznie. Diete owsiankowa rozpoczelam 5 dni temu z waga 78,5kg dzis 74,8. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, wiem, ze nam sie uda, jak ma sie nam nie udac, skoro dalysmy rade od ponad stowy na wadze!!! Ja juz mysle, jak moje posilki beda wygladac po 7 dniu na owsiance. Myske, ze rano pozostane przy owsiance z dodatkami, do pracy na drugie sniadanie, cos w granicach 200 kal, pozniej kolejna porcja owsianki z dodatkami, po powrocie do domu obiad z drobiu lub ryb z warzywami, i przed fitnessem abym tam nie zjechala, porcja owsianki. Zycze milej niedzieli..... ale bym zjadla rosolek z makaronem i choc odrobinke miesa gotowanego.......:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kllamerko -witam cie seredeczni i bardzo owsiankowo-hehehe Zagladaj tu kobieto kochana,tyle bylo chtnych na te diete a w zasadzie talko zostala I....dukanka i ja. Zapraszam cie do nas ,im nas wiecej na tej samej diecie tym lepiej ,mozma sie wymieniac doswiadczeniami ,wrazeniami ,no wszystkim!:) hehe,ale sie powymadrzalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kllamerczko moj genetyczny blizniaczku ,bedziemy sie razem wspierac i oczywiscie z I....dukanka!!!!nie ma nas tu wiele,a tyle bylo na poczatku.Moze dziwczyny zrezydnowaly z tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paseczkii kropeczki Osób stosujących tę dietę jest nawet sporo ale one relacjonują swoje spadki na www.dukanowebanitki.pl kllamerka też tam zagląda :-) dziś dała fajny pomysł na zaparcia bo w połowie owsianego tygodnia prawie każdy ma z nimi problem. Dziś mój spadek to 0,2 kg powoli do przodu .., Wstawiłam wczoraj przepis na owsiane bułki dziś upiekę placki osiano- twarogowe i policzę kalorie cały czas zapraszam na forum nic nie stoi na przeszkodzie abyś pisywała tu i tam . Co do owocu to nie rezygnuj z niego absolutnie Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paseczkii kropeczki Osób stosujących tę dietę jest nawet sporo ale one relacjonują swoje spadki na www.dukanowebanitki.pl kllamerka też tam zagląda :-) dziś dała fajny pomysł na zaparcia, bo w połowie owsianego tygodnia prawie każdy ma z nimi problem. Dziś mój spadek to 0,2 kg powoli do przodu .., Moje wczorajsze menu otręby owsiane 50 gram 170 cal mleko 1 litr 350 cal jabłko 200 gram 100 cal łosoś na parze 250 gram 450 cal surówka z pekińskiej 500 gram 100 cal polędwica z kurczaka z Biedronki 10 plastrów 100 cal Pożarłam wczoraj 1 270 cal Wstawiłam wczoraj przepis na owsiane bułki dziś upiekę placki osiano- twarogowe i policzę kalorie cały czas zapraszam na forum nic nie stoi na przeszkodzie abyś pisywała tu i tam . Co do owocu to nie rezygnuj z niego absolutnie Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów namieszałam pomysł na walkę z zaparciami w postaci jedzenia kapusty kiszonej podała malinka1309 a nie kllamerka . Przepraszam za pomyłkę . A kapusta kiszona ma dużo witaminy c i mało kalorii w 100 gramach tylko 11 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło, chciałam nieskromnie dołączyć do Waszego grona :) cały tydzień dojrzewałam do decyzji, aż dojrzałam... Wiem, ile forum-możliwość podzielenia się swoimi obawami, pytaniami znaczy dla człowieka... Ilekroć w momencie zwątpienia dostaje się "kopa" od wirtualnych przyjaciół... Parę słów o mnie: Mam na imię Anna 34lata, jestem mamą dwójki nastolatków i pięciolatka, mieszkam w Rudzie Śląskiej. Na co dzień pracuję, dbam o dom, dzieci, w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom...a jest ich parę ;) z kilogramami to raz są raz ich ma, wracają jak bumerang. Jestem po rozwodzie i pragnę coś zrobić dla siebie :) egoistką nie jestem ;) proszę przyjmijcie mnie do swego grona, pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anno Ja tu pisuję w przelocie .Podniosłam ten watek założony 2 lata temu gdy zaczęłam stosować tę dietę wraz z dziewczynami na dukanowych banitkach ,Nie zniechęcam Ciebie do pisania tu ale może zechcesz zajrzeć RÓWNIEŻ na www.dukanowebanitki.pun.pl tam jest bardziej intymnie. Możesz założyć własny dziennik w którym będziesz zapisywała swoje potyczki z dietą tam zasady tej diety , powoli opracowujemy przepisy Zapraszam. Niezależnie od tego czy zajrzysz czy nie życzę powodzenia w diecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski w poniedzialek z ranka!🖐️ Zaczynam od dzisiaj moja przygode owsiankowa w 2-giej fazie. Moje menu : sniadanie-owsianka z dodatkami owoc obiad(ryby,kurczak,indyk ))z dodazkami warzywo(szrowe,gotowane) kolacja-owsianka bez dodatkow Pozyjemy ,zobaczyma co z tego wyniknie,bo takie jesdzonka ma trwac az cyly miesiac,niezle no nie)!!😭]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I......dukanka-no niestety rejstrowalam sie parokrotnir i wszystko wpisuje poprawnie ,ale przy durnym pytaniu zabezpieczajacym ,ktore brzmi tak cytuje"""""co jest zima biale i pada zima z chmur?""" i co odpowiedziec bo nic nie pasuje snieg -nie,platki sniegowe -nie teraz sprobuje jeszcze z gradem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety grad tez nie cyly czas wyswiezla nie sie komunikat """zla odpowiedz na pytanie zabezpieczajace""" ni niestety juz nie wiem co moze padac z nieba zima;(;(:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanzi43
Witajcie........kiedyś jesienią byłam na takiej diecie przez 2 tygodnie, dwa razy dziennie chodziłam do WC na dość luźne i bardzo głośne posiedzenia......czy też tak miałyście......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
paseczki i kropeczki, mój Ty genetyczny bliźniaku, trzymam za Ciebie kciuki abyś wytrwała ten miesiąc!!!! Ile schudłaś w pierwszej fazie tzn po 7 dniach na owsiance? U mnie dziś rano po 5 dniu na owsiance spadek o -0,6. Witam też serdecznie Annę z Rudy Śląskiej, moją sąsiadkę:))) Ja mieszkam w Chorzowie, może ta wirtualna znajomość, ma szansę przerodzić się w realną? :))) Pozdrawiam, życzę wszystkim miłego dnia i zazdroszczę wszystkim tym, którzy są w II fazie, bo możecie już jeść normalny obiad!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanzi43
Malinko.....powodzenia........ ciekawa jestem jak odczucia następnego dnia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×