Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

zapraszamy,zapraszamy czym wiecej na """owsianek"""""tam lepiej:) Potygodniu schudlam 2,200 myslalam,ze wiecej sie da ,ale fajnie wszystki szlo,a ostatnie 2 dni prawie zero spadku,chyba dlatego ,ze raz podjadlam na miescie bulke w serze:( Teraz musze nadrobic przez tem m-c,moze dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie znów 0,2 na minusie . Paseczkiikropeczki na forum www.dukanowebanitki.pun.pl każdego dnia rejestrują sie ostatnio średnio 3 osoby dziennie bez problemu. Większość z nich pewnie się wykruszy, bo nic nie piszą .Czytają tylko wątek o diecie owsianej. Na forum są 3dziewczyny z Niemiec ,3 UK, 1 z USA więc to z jakiego malia się logujesz nie ma znaczenia a Ty masz w na niemieckiej klawiaturze polskie znaki czyli ś do tego śniegu ? Może w tym jest problem ,że piszesz snieg. Zobaczę jak to wygląda, bo na stronie rejestracji nie byłam od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła_duchem
czesć:) Ja też chciałam się tam zarejestrować, ale nie dostałam niczego na @ Dwa razy probowałam, bo mnie ta dietka zaciekawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczupłaDuchem
pod tym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlij mi na mojego maila iwuskadukanka@o2 swojego maila. Potrzebny jest przy rejestracji przyjdzie do Ciebie link z dostępem na forum wtedy sobie wymyślisz hasło i bez problemu będziesz sie logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - mam pytanie
...podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczupładuchem widzę ,że jestes zarejestrowana na forum www.dukanowebanitki.pun.pl widzę Ciebie w wykazie użytkowników zarejestrowałaś się dziś o 18.26 w czym problem nie możesz wejść na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem w czym rzecz nie dostałaś linka . Ale mimo tego spróbuj się zalogować na forum (bo zarejestrowana jesteś) wpisując swój nick oraz hasło , które sobie wybierzesz hasło oczywiście zapamiętaj powinno zadziałać , bo miejce na hasło w twoim profilu jest puste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane baby wtorkowo!!!! No to bedziemy sobie i tu i tam-hahahaha I......dukanka-jak na razie to jeste b.zakrecona na tamtym forum,musze go dopiero rozszyfrowac!!!hehe Czy ty jestes tam pod innym nikiem ,bo cie szukala i lkapa.Ostatnio wszystko i wszystkich tylko szkam.Jesli nie chcesz zdradzic nika to daj mi jakos znac ,ze to ty:D Ja wlasnie w takcie kawki,szlanke wody juz wypilam ,a owsianka zaraz bedzie sie jadla. Milego dnia i narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam ---:P)
macie rozpiske tej diety to poprosze i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllamerka
U mnie dziś ostatni dzień I fazy!!!!!!!!! Rano niestety po pełnych 6 dniach na owsiance waga stanęła jak zaklęta, choć dotychczasowy ubytek wagi -4,3 i tak jest dla mnie zadawalający. Mam nadzieję, że jutro ranne ważenie będzie bardziej optymistyczne:) A dziś w nocy śniły mi się już frytki:))) Choć w realnym życiu praktycznie ich nie jadam:)) Nie do wiary, że przez sen je jadłam a realnie nic nie schudłam:)) Jestem szczęśliwa, że wytrwałam te 7 dni, ale już się cieszę na myśl, że jutro mogę zjeść obiad z sałatką pełną kolorowych, chrupiących, soczystych warzyw!!! Ale laski, jedno jest pewne, na wiosnę będziemy smukłe lasencje!!! Do jutra , Powodzenia i Wytrwałości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś spadek o 0,3 kg . Ja tam---:P) Zasady i rozpiska jest na forum www.dukanowebanitki.pun.pl zapraszam . kllamerka gratuluję ale pochwal się tym wynikiem na banitkach w wątku owsianym , będzie zachętą dla tych, którzy zdecydują się rozpocząć dietę teraz albo w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
nie moge tam zarejestrowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowałam jeszcze raz tam wejść, ale ani podawanie loginu w miejscu hasła, ani wymyślone przeze mnie hasło nic nie dały:( Nie mam kodu, bo nic mi na @ po rejestracji nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za meila i hasło. Jutro się zaloguję, bo już jestem w łóżku i "śpię" Wszystko zrozumiałam, więc na pewno będzie dobrze:) Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Moje dzisiejsze menu owsianka z litra mleka i 7 łyzek płatków 2 owsiane bułki przepis jest na www.dukanowebanitki.pun.pl duże jabłko 300 gram tatar 200 gram z dodatkami cebulka zółtko ogórek Kalorie policzę jutro ... Wszystkim spadków życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×