Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Aga @ dostałam dokładnie pół roku po porodzie... Wiesz ze na Bema trzeba sie wczesneij umawiac?? ja dzis tam bylam z Milena, i troche bałagan: to umawiaja np rodzeństwo na te sama godzine i oczywscie zanim lekarka przebada obydwoje to \'lapie\' juz czas kolejnego pacjenta...juz nie mowiac o naglych przypadkach...dizs byla maluszek z wysoka temeratura prosto od rodzinnego i oczywiscie problem...bo kazdy czeka .... malego i tak wzieli poza kolejka...i swiete oburzenie ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj!!!!!!!! Marta- dzieki za odpowiedz, ja @ jeszcze nie mam, z Patrykiem dostałam dopiero jak mały miał 13 m-cy. co do Bema to od kwietnia zrobili ta rejestracje na telefon, ze trzeba sie wczesniej umówic, a jednak u nas to ucho u Patryka:( jest lekko zaczerwienione. do i Zyczonka swiąteczne:JULKA🌼MARTA🌼ANETA🌼i reszta niepiszących białostoczanek: ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ SMACZNEGO JAJKA.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku gdzie ja byłam że wy tak tu sie rozpisałyście :) Co robicie na święta do jedzenia?? I OCZYWIŚCIE WESOŁYCH ŚWIĄT LALECZKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👋 🌼Święta to wspaniały czas, bo się zdarza tylko raz. Dlatego życzę Wam znowu, by przyszły w radości i zdrowiu.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego zająca co śmieje się bez końca . Szczerbatego barana co beczy do rana. radości bez liku . Pisanek w koszyku i mokrego ubrania w dzień polewania (\/) =( ';' )= WESOŁYCH (")(") ŚWIĄT _(^) (^)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam po swietach?Szczerze mowiac kompletnie nic nie robilismy na swieta A mamy jedzenia swiatecznego na kilka dni :) wizyty u mamusiek maja pozytywne strony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z wami? czemu sie nie odzywacie?:( :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:PP:PP:PP:P:P:P:P:P:P:P napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzis spałam tylko od 5:45 rano do 8 a efektem tego jest czwórka na górze w buzi mego synka + jeszcze 2 ząbki na dole... Dziś już zaczyna marudzić czyli kolejna noc zerwana...ah te zęby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) kiedy tak wogole zaczynaly rosnac pierwsze eby waszym dzieciom. Ciekawi mnie kiedy u gabi zaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) My siedzimy u dziadków na wsi :) Milena szaleje po domu :) \'Pomaga\' babci we wszystkim i gania za kotami..biedne koty wpadaja do domu na chwile i uciekaja...tato miske z kocim jedzeniem w koncu wyniosl na ganek zeby Milene nie kusilo i koty mogly zjesc w spokoju ;) Julka wiem czo czujesz...u mnie Milena tez zle spi w nocy...obecnie wychodza jej juz kły oczywsice wszystkie.... kiedy wyrzynaly sie jej 4 to ja spalam wtedy kiedy ona i prawie nic nie robilam w domu...ale sie pocieszam ze juz wiecej za nami niz przed nami Julka dla ciebie 🌼 Anetko mojej Milenie pierwszy zabek pokazal sie po ukonczeniu 5 miesiaca...teraz ma 12 i juz kolejne niedlugo bo slini sie okropnie... Poznasz po slinieniu sie...zobaczysz tego sie nie da przegapic ;) Pozdrówka... Biegne do malej bo juz cos psoci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeejjjjjjjjjj u nas pierwszy ząbek przed ukonczeniem 5 m-ca u Kacpra, a u Patryka jak mial 4,5 m-ca. Kacper ma na razie 8 ząbków:D zamówiłam tort dla solenizanta mojego małego w kształcie misia.:) Marta- mozna wiedziec w jakiej miejscowości wypoczywasz teraz? jutro Patryk na kontrol do laryngologa , mam nadzieje ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc jak sie okazało czwórkę szczęście ominęło wtrżnęła mu się piątka 2 dwójki na dole i czekamy na więcej bo gryzie Miszka co popadnie, a 1 ząbek wyrastała od 4 miesiąca i była to jedynka na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego małego też ząbki w trakcie wychodzenia, :) nawet nie zauważyłam. zmówiły sie czy co? z tymi ząbkami. my juz po spacerku :D niby ciepło ale wiatr miejscami zimny. u nas dzis rosołek na obiad. no i Patryk kolejny antybiotyk na ucho, jak oni leczą .? dziewczyny, dala najpierw Biseptol, a teraz coś innego. ale tez antybiotyk.i znowu kontrol za tydzien. miał zabieg robiony w listopadzie bo płynu się nagromadziło duzo w uchu, to si e nazywa wysiekowe zapalenie ucha, a przed tym zabiegiem 1, 5 m-ca na antybiotykach różnych, w tym zastrzyki ,bo nie mozna bylo się pozbyc tego płynu, dopiero ten zabieg cos zmienił, nawet wypisalismy go z przedszkola na zime. a terza znowu ma tak zamiar go leczyc antybiotykami, juz sama nie wiem, co robic ? chodzilismy tez prywatnie, aj ci lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my juz w białymstoku :) stesknilysmy sie za tatem :) bylysmy u meza bo ja sprytna jak zawsze zapomnialam kluczy...Milena jak zobaczyla tate to sie rozplakala i chciala na rece do niego :) dzis to jzu go wymeczy wieczorem :) mojej mamy i brata tez nie chciala wypuscic..najlepiej to miec wszystkich w komplecie :) ciekawe jak sobie koty bez niej poradza na wsi :) Oczywiescie krówki i pieski równiez :) Moi rodzice mieszkaja we wsi Nowa Wola, to okolo 40km od bialego na wschód - kierunek Hajnówka, Siemianówka. Wies pieknie wygląda teraz :) Niedługo znowu jedziemy bo szykuje mi sie papierkowa robota u dziadków :) Zaraz jemy obiadek i idziemy na spacer :) Spacerujecie dziewczyny, spacerujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marta wiem gdzie to jest> mam tez rodzinę w Hajnówce, Narewce, Michałowie. a my mamy Adama babcię 20 min jazdy samochodem, kierunek Jurowce, i tam czesto jezdzimy, bo blisko:D:D:D przewozicie swoje maluchy jeszcze w tych fotelikach -lezaczkach my mamy taki od 0 -13kg. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po drugim spacerku, tym razem bylismy na placu, bo nie chcialo mi sie brac wózka z piwnicy.:( my mamy taki fotelik Patryka ale od 15 kg, a w tym leżaczku to dla Kacpra tez juz nie wygodnie, ale znowu jeszcze za duży na tamten, jak myślicie? wczesniej nie mielismy takiego problemu bo nie mielismy auta i Patryk od razu miał ten od 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z samego rana prawie:) dzis nie pospalam malutka wczoraj w dzien sobie pospala bo sporo spacerwowala i dzis o poranku zrobila pobudke :) Dzis na spacer sie do parku wybieram mam nadzieje ze wiatru nie bedzie. Troche wam zazdroszcze babc poza bialystokiem nasze dwie na miejscu i nie ma gdzie pojechac :/ znajomy ma pensjonat i jedynie tam moze sie wybierzemy- a tam to totalne odludzie:) MIlego i slonecznego dzzionka zyczymy :) to galeria naszej gabi jeszcze troche nie dokonczona ❤️ www.gabi.studiogsm.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) ale pogoda :) wczoraj 3h bylam z gabi na spacerze i caly ten czas przespala no i przegapila fontanny w parku:) zycze milego i wesolego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ładna pogoda, w końcu wiosna 🌼, wrócilismy niedawno ze spacerku, bylismy troche na placu, Kacper tak sie rozbawił ze nie chciał do wózka usiąść, :) Aneta 🌼 super masz niunię:) moze ja jakies zdjęcia wkleje z dzisiejszego spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie jak wklejacie te zdjecia na kafe bo nie wiem, a bym tez jakies wam wkleiła moich chłopaków.:) czy to trzeba płacić czy nie? bo wchodziłam w ten program fotosik, ale tam płatne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga my umiescilismy zdjecia na stronie któradostaliśmy jako klienci SAVu, wiem ze podobnie mozna na neostradzie...dowiedz sie u dostawcy internetu :) potem zostanie tylko poszukac programów do generowania albumu :) u mnie to mezus robi..ja tylko wybieram i opisuje fotki :) pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny co z Wami?????? Tak puściutko i smutniutko na naszym topiku :( Aga, Julka jak jedza Wasze maluszki? Moja żaba nie chce jesc od kilku dni....podaje jej rozne zupki i przysmaki, a ona zje kilka kesow i koniec....wczoraj zjadla kasze rano i wieczorkiem i serek Darek...w ogole widze ze od kilku dni je tylko kaszke i serek, czasem wcisne troche jablka..za to ukochane wczesniej warzywka i kurczaczek w ogole..nawet nie chce pomidorowki która normalnie uwielbia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×