Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Cześć Jestem już w domu ale będę musiała jeszcze dziś iść do pracy :( Dziewczyny, podziwiam Was z tą dietą. Ja chyba nie dałabym rady, poza tym strasznie szybko się zniechęcam. Dobrze, że nie przepadam za ciastem ale na słodycze pozwalam sobie od czasu do czasu. Zresztą ja ostatnio staram się dobrze odżywiać, bo był taki czas, że pierwszy posiłek jadałam po południu ok 13 - 14. Też się wybieram do fryzjera ale tak bliżej świąt. Teraz czekam aż trochę włosy podrosną, bo chcę zmienić trochę fryzurę. DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście naprodukowały wpisów!!! Zjadłam ciasto pracy. Stwierdziłam że i tak nieźle sie trzymama więc tym razem moge odpuścić. Poza tym słodyczy nie jem już od jakiś dwóch Atygodni, czego specjalnie na wadze chyba nie widać. No może odrobinkę spadłam. Erwinko - moja dieta to... właściwie brak diety :D staram się nie jeść wieczorem i odstawiłam słodycze, chociaż nie mam pojęcia jak to będzie przez najbliższe dni, podczas nadchodzącej nieuchronnie @... Kiedyś o tym wspomniełam i zastanawiam sie czy objawy PMS ( napięcia przedmiesiączkowego) też są u Was tak silne jak u mnie. Co prawda brała dawno temu hormony na załagodzenie ich , ale skutek uboczny był taki że mój uwczesny chłopak stawał na głowie żeby mnie zachęcić, a ja nic. Głaz. Góra lodowa. Nuda, nuda, nuda. :) Jeśli chodzi o fryzurę to moja przypomina kępę rabarbarowych liści teraz... ale co tam... podoba mi sie to i ide w zaparte z zapuszczaniem. Aniołaku! będzie dobrze ❤️ Majmac i Amirko! podziwoiwiam i tzrymam kciuki! Macie wolne miejsc na te plażę ??? ;) Erwinko... od sierpnia nie palę... bardzo mnie to duzo kosztowało i kosztuje, ale wiem że warto. :) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:D Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:D żeby na waszych ustach gościł śmiech i abyście zawsze były szczęśliwe🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka jak miło, że wpadłas do nas :) Ta, aura lubi mnie robić w \"bambuko\", jak poszłam dzisiaj w letnim płszczyku to zrobiło sie zimno i zmarzłam okropnie. Chyba wskocze do wanny żeby się rozgrzać. I tak włosy trzeba dzisiaj umyć. Miłego popołudnia ! Momiro zazdroszczę ci strasznie że udało ci sie rzycić ten nałóg. Ja jakoś nie mogę się zebrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkejesteśmy padnięte przez tą pogode deszczową. Ale dziewczyny do wiosny i pięknych dni coraz bliżej!!! I to mnie strasznie cieszy!!!! Jestem tak strasznie śpiąca że lecę z nóg, ale jutro przecież ostatnia tak wczesna pobudka przed weekendem, więc dzisiaj pooglądam serial. Oglądacie też 4400??? W zasadzie to az tak mnie nie wkręcił ale oglądam. Więc mówię wam juz dobranoc, potem w piżamce obejżę serial i do łóżeczka!!! Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko...chodzisz wcześniej spać niż moje dzieci...hehe...przynajmniej będziesz długo młodo wyglądała...przynajmniej tak mówią, że jak się chodzi wcześnie spać to się utrzymuje młodość...a ja nie mogę się wyrobić...nic zresztą dziwnego przy moich wymysłach... Dzisiaj trochę poćwiczyłam, miałam też przy sobie wyposażenie na basen ale boli mnie jajnik i zrezygnowałam z pływania... Wogóle to już prawie tydzień mija jak zaczęlam ograniczać jedzenie i nie jeść słodyczy, ćwiczenia i 4 x basen...pytam sie męża czy coś schudłam a on mi bezczelnie i to w Dzień Kobiet odpowiada, że wg niego to przytyłam...heheh...delikatniś...taktowność to nie jest jego mocna strona...heheh...ale niedługo się zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...chyba wszystkie chodzicie spać wcześnie??? ja tu w pełni dyspozycyjna a tu wszystkie śpią... Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) dziś dla wszystkich kawka w termosach, bo chyba tylko ja tak wcześnie piję. Zyczę Wam udanego dnia pomimo pogody, która każdy widzi jaka jest. Ja niestety pracuję do późna i jeżeli nie padnę w progu to zajrzę do Was ok 21/22. A tak na marginesie to nie miałam pojęcia że tak sie pogoda skopie. Teraz chba wiem skąd te bóle głowy. Na szczęście nie mam takich migdenowych ze światłowstrętem i innymi atrakcjami. DO wieczora więc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz! Aniołek mnie ubiegł :) Chyba zostawię już kawę Tobie, Aniołku. :) Fajnie że nie tylko ja zrywam się bladym świtem :) Specjalnie dla Ciebie, z poranną rosą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!!! Chyba na połnoc uciekla wiosna...co prawda wieje wiatr ale świeci słońce...i to od samego rańca... Teraz się nie dziwie dziewczyny, że padacie tak wcześnie spać skoro o g.6.00 już na nogach... Miałam ubaw dzisiaj z mojej malej (3,5 lat), przyszła do mojego łózka ze skarpetkami w ręku o g.6.00 ( kiedy wstaje zawsze o g.7.00 z wielkim bólem) i mówi, żebym jej ubrała bo ona chce sie bawić...hehe...więc jej ubrałam...po czym zaglądam o g.7.00 do pokoju a ona smacznie śpi z zabawkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiosna przyszła do mnie :D Aniołku to ju wiesz gdzie jej szukać.U mnie świeci pieknie słoneczko,które ciekawie zagląda do moich okienek.Dzieki niemu jestem na nóżkach od 7 rano i dużo już zrobiłam :-). Wczoraj spotkałam się ze znajomimi i zrobiłam niezłą furrorę :D Wszyscy byli zdziwienie,ze tak zeszczuplałam :D Jestem jeszcze bardziej zmotywowana :-) Majmac czy Twój zacny mężuś wie o tym,ze chcesz przejść na dietę cambridge ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac a u mnie jest pięknie,słoneczko świeci.Mieszkam w takim zaciszu,więc może dlatego nie odczuwam wiatru.Poza tym jeszcze nie byłam w terenie,tylko poszłam w koszulce nocnej i gołych nóżkach otworzyć furtkę,bo moje dziewcze szło do szkółki :D Przyznam szczerze ,że nie było zimno.A więc dalej podtrzymuję,że wiosna przyszła do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko oczywiście, że wie...dietka stoi jak na piedestale...heheh...więc się dopytuje kiedy chce na nia przejść...hmmm...a to juz niedługo... Amirko...gratuluję efektów...jesteś niezła...a ja wczoraj dokupiłam sobie błonnik Cambridge..bo chyba przez to, że za często nie odwiedzam wc to puchne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy już masz ten błonnik ??? Kosztował 30 zł ??? I gdzie go zamówiłaś??? Wiem,ze moja konsultantka go też ma,ale zapomniałam zamówić,jak na razie odwiedzam WC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie chodze na ćwiczenia tam maja te produkty...byłam wczoraj więc kupiłam...kosztował 30 zł i dostałam od reki...ale może Tobie niepotrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorientuję się czy mają go więcej czy dali mi z tzw.wystawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś zaczynam później i właśnie piję sobie kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie część mojego wpisu znikła :( Pierwszy raz mi się to zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdzie ten mój rumianek?! ;) Witam was porannie, coś dzisiaj ja jestem nieźle zabiegana. Ami_ro i Majmac nawet nie pytam was o te wszystkie produkty, także nie miejcie mi za złe, że nie włączam sie do dyskusji :D Doszłam do wniosku, że musze trochę przytyć. Najgorsze jest to, że chciałam sobie kupić ze dwie pary spodni, ale musze poczekać, bo potem będą za małe. Dzisiaj oprócz natłoku w pracy, przyjeżdża do mnie siostra więc może mnie tu być mało, ale z przyjemnością poczytam o czym pisałyście. W miare możliwości będę też zaglądać. Inanko mam nadzieję, że prl robiłaś z obciążeniem. Pisze o tym, bo wiem, że często lekarze poprzestają na zwykłym badaniu, a naprawdę ważne jest zrobienie tego badania z obciążeniem. Z tego co pamiętam wiele kobiet wściekło się, bo na podstawowym wyniku wychodziło ok, i tak sie starały i starały a dopiero później okazaywało się, że prl była przyczyną niepowodzeń. Pozdrawiam was serdecznie. Trzymajcie sie wszystkie dzielnie i wesoło :) Ech, buziaki dla was!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu teraz pisać ponownie. Zajrzę tu później :) Pozdrawiam :) Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko prl z obciążeniem robi się tak: najpierw pobierasz krew do badania, potem łykasz tabletkę o nazwie metoclopramid i po godzinie ponownie pobierasz krew do badania. A potem pobierasz po następnej godzinie raz jeszcze krew do badania. Wtedy powstaje obraz tego jak rośnie prl i jaki jest jej rzeczywisty wynik we krwi. Takie badanie może określić prawidłowe parametry. Wiem, bo rozmawiałam z dziewczynami i np wiele z nich przy normalnym badaniu miało prl w normie, a dopiero po obciążeniu okazało się, że miały o wiele za wysoki poziom. Poza tym prl nie zawsze jest wynikiem \"stresu\" czasem bywa objawem głębszych zaburzeń, u niektórych okazywało się nawet, że był to jakiś gruczolak przysadki czy też innego organu. Nie chciałabym cie wprowadzić w błąd, dlatego pisze że chyba. Z mojej strony moge jedynie cię zachęcać do zrobienia takiego badania, zamiast zwykłego. Będziesz miałą wtedy pewność z tym co się dzieje. Tyle na ten temat wiem :) I jeszcze z badań mogę ci powiedzieć, że jak ja robiłam badania hormonalne, to wyniki mi wyszły wszystkie w normie,, czyli w tych oznaczeniach podanych w laboratorium, ale okazało się, że nie to jest istone żeby były wszystkie w normach, tylko by między poszczególnymi wartościami zachodziły prawidłowości. I tu właśnie ja miałam problem. Najważniejszy jest stosunek LH/FSH. To możesz sama sobie sprawdzić. Jak podzielisz wynik LH/FSH to powstała liczba nie powinna przekraczać 2. Do dwóch jest ok, ale powyżej dwóch zaczynają sie problemy. Życzę ci z całego serca, żeby twoje wyniki były po prostu rewelacyjne!!!! Wiem jakie to ważne! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się prawie obrobiłam :) Teraz biegiem po zakupy, a potem weekendzik z siostrą. Buziaki dla zapracowanych i uczących się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, nie przejmu się. Współczuję. Erwinko dzięki za informacje. Ja miałam robione badania w różnych dniach cyklu i równocześnie monitorowany cykl i lekarz twierdzi, że pęcherzyk był. Teraz biorę lek i niedługo zrobię badania i zobaczę co wyjdzie. My i tak nie możemy w sposób naturalny zajść w ciążę i musimy korzystać z zabiegów wspomagających w odpowiedniej klinice. Myślę, że u mnie podwyższony poziom może być wynikiem stresu, bo od dłuższego czasu przeżywam liczne stresy związane z całą tą sytuacją i leczeniem. Staram się nie myśleć o tym wszystkim ale to trudne. Nie mogę się doczekac ładniejszej pogody, żeby wychodzić z mężem na spacery albo wyjeżdżać gdzieć w weekendy pochodzić po jakiś ładnych okolicach. To mnie relaksuje ale narazie jak dla mnie za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam właśnie w TV, że jutro Dzień Mężczyzny :) Nie wiedziałam, mój też słyszał i bardzo się ucieszył, też nie wiedział. Coś muszę wymyslić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( Mam już dość,jakoś pech seryjnie nas prześladuje.Przed godziną dowiedziałam się ,że mężuś miał wypadek :-( Bogu dziekuję,ze nic mu się nie stało,jelonek wyskoczył mu przed auto i autko ma cały przód zniszczony.A wczoraj wyjechał z warsztatu.Mam tylko nadzieje,ze mój mąż nie zataił nic przede mną i z nim faktycznie wszystko w porządku.Cała się trzęsę..czeka na policję,jeszcze nie dojechali...płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko! Sciskam Cię!!! Napewno wszystko bedzie dobrze! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wróciłam z pracy i jestem padnięta. I pech chciał że mojemu Z. zepsuł sie samochód. A mieliśmy sie zobczyć :( Także i dla mnie ten dzień jakiś taki mało sympatyczny. O pogodzie nie wspomne... Mam nadzieje że jutro będziemy miały chcwilkę żeby \"pogadać\" Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...Amirko współczuję, mam nadzieje, że wszysttko bedzie ok...a ja sie dowiedziałam przed chwilą, że mojego brata zabrało pogotowie...wiec jade do szpitala...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×