Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

No to ja czasem tak sobie palnę ;) Serenity oczywiście z błyskotliwym polotem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma strachu, zwrócimy Ci, jeśli chodzi o członkowstwo to mamy twarde zasady, podstawowe kryterium to wskaźnik BMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wskażnik BMI to jeszcze się łapie na członkowstwo :-) spoko... Wypiłam koktail cappucino...z obleśnymi grudkami...blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Serenity jak zwykle wali z grubej rury :D Serenity a tak w ogóle to napisz nam co Ci się ostatnio śmiesznego przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no widzicie jestem tak zniewolona tą ortografią, że nawet nie umiałam napisac kóra:-D hahahhahha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja prosze o wskazówki, jak zostać kwiatkiem ? Mam być pachnąca i kwitnąca, tak\\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ekspres do kawy pamietacie ??? A biednego Jana za którym od rana Serenity ganiała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac to xniewolenie. Po prostu wiedziałam, że nie mogłas sie przemóc żeby to właśnie trak napisać :D Czułam jak ręka odmawia ci posłuszeństwa, mina ci odapa i walczysz doatjąc szaleńczych wypieków na twarzy..... w końcu i tak się nie udało... to było zbyt trudne zadanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan był jedyny w swoim rodzaju, zwłaszcza jak chadzał w czarnych skórzanych gaciach i wypinał swoje pośladki :D Oj pamiętam te przyjemne kawki i poranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a po saszetkach to nie idzie z grubej rury,co ? Teraz sobie przynajmnie użyjesz do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino uparłaś się na tego kwiatka! amiro co do Jana to ja bym sie nie wypowiadała na ten temat na Twoim miejscu!!!! wykorzystałaś go biednego i porzyciłaś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ekspres do kawy!!! ło matko! Tam to się dopiero działo!!! Moja oponka na wspomnienie aż się wierci!!! Te różowe gacie i ocieruchy :D:D hehehe Chyba nawet raz stolik nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieję się jak głupia a mój A wpada i pyta co się dzieje,więc mu mówię,że Serenity wali z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie zapieram na kwiatka, podpuszczałam cię ;) a że masz bujną fantazję liczyłam na ciekawy tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro przestań!!!!:-D już nie mogę, sikaaaam!!!!!!! wszyscy sie na mnie gapią, jak rżę jak głupia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej niech Serenity nie wali z grubej rury bo będzie trzeba wilkie pranie robić :D:D Teraz jak mi się przypomniałao to śmieje sie po prostu cała, i to w głos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×