Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Nas mnie tez sąsiadka łypie zdziwionym wzrokiem :D Jeszcze trovchję to uzna że całkiem sfiksowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu płaczę ze śmiechu...Serenity a sikaj do woli,gorsze rzeczy już robiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a pamietasz jak miałaś wypiete pośladki i były one skierowane do okna....firanka w kleksy...no nie mogę....A mnie zaraz wyrzuci z chałupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac wymiekła...a Erwina pewnikiem w tarapatach...sąsiadeczka wzywa karetkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam efekty uboczne diety i kłopoty z pamięcią...jaki wagon? no firanke sobie przypominam ale wagon? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę łypnąć oczkiem do gara,gotuję tam gołego kurczaka...będzie dzisiaj potraweczka z kurczaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko hehehe ty nie tylko jestes dziś rozchachana, ale GOŁEGo kurczaka masz w garze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kÓrde :-) nie pamiętam wagonu... no tak Amirko A w drugim pokoju a Ty sama z gołym kurczakiem ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac no coś Ty nie pamiętasz...opowieść była na żywo,no i główny bohater tego opowiadania sam był przy tym obecny.Co prawda autografów nie rozdawał,ale to tylko dlatego ,że nie poprosiłyśmy...autor zwyczajnie w świecie narobił na gęsto w galotki...pamiętasz już ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet o tej samej porze wysłałayśmy Serenity hehehe a pamiętacie jak w odwecie za psoty puściłąm P w damskiej koszulce z koronkami na konferencję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko pamiętam doskonale ten odwet...P musiał wyglądać jak ciota...A od kurczaka się odczepcie,jest całkiem,całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahaha:-D erwinko ciekawe jak ten kurczaczek ma na imię, jeszcze do tego pisze zboczenica, ze gorący mmmmm.....pewnie A ma nowy ciuszek:-D może teraz przebiera się w żółte piórka, stąd ten kurczaczek hahahahhah:-D oj będzie z niego niezła potrawka:-D muszę się pochwalić, ze autor opowieści o wagonie to mój osobisty małżonek!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam tez za co był ten odwet, zdaje mi się, że Nasza zakręcona erwina dąła się wkręcić hahahhah:-D nie wiedziała, który mamy rok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydepilowany...całkiem całkiem... w kapieli... Ja tam nie wiem co będzie dalej :D A A zaminił różowe cudo w piórkach na żółte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro ale ten A jest dla Ciebie dobry:-D Poddaje się takim cierpieniom by Cię zadowolić!!! a powiedz czy ty do pary jesteś wtedy kÓrą i czy ta sobie gdaczecie i dziobiecie się?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity mylisz się to był odwet za to,że Erwinka grała w tenisa w dwóch innych podkolanówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×