Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

ups! ale nietakt! erwino przyjmij ode mnie kwiaty na przeprosiny 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 moge się tylko usprawiedliwić totalną bezmyślnością:-o bardzo mi z tego powodu głupio:-o po prostu po ostatniej Naszej rozmowie założyłam sama nie wiem czemu, ze na pewno nie przyjedziesz, ale przecież zapytanie nic nie kosztuje, więc i to usprawiedliwienie jest naciągane. Jeszcze raz bardzo przepraszam. Sama nie lubię takich sytuacji i staram się ich nie powodować, a tu masz boabo placek!:-o Okropnie się z tym czuję, erwinko wybaaaacz!!!!!!!!!!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam że miałam sie wybrać, nawet już raz o mały włos biletu nie kupiłam hehe Myslę, że co sie odwlecze to nie uciecze!!!! ;) I nie ukrywam, że wolałabym wpaść tam cieplejszą porą bo po prostu chciałąbym zobaczyc morze i poczuć piach w butach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity już ok :):) Naprawdę! Przynajmniej mam pewnośc że na przyszłośc zapytacie :D:D Mam nadzieję ze będxiecie się cudownie bawiły i poopowiadacie ;) No i zobacze nowe ładne zdjęcia :) Teraz wy sie namęczycie z wysyłaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą dziewczyny strasznie kochane jesteście!!! ❤️ Lubie was szalenie, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, zastanawiam się czy nie zerwać bombki z choinki ;) ciiii... i nie zapeszać bo kombinuję.... I powiem wam jeszcze, że stresa mam dziś nieludzkiego. Moja szefowa poprosiła mnie o umówienie jej z moją fryzjerką.... I teraz od fryzjerki zależą moje losy w pracy... Bojam sie jak cholera!!!!!! Jeśli coś jej spieprzy to mnie.. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc prosze wszytskie grzecznie i ładnie żebyście dziś o 15tej zaciskały za mnie kciuki!! I to cholernie mocno!!! Ja będę wtedy na fotelu dentystycznym z tym okropnym zębem, a szefowa dokładnie o tej porze na fotelu fryzjerskim.... To się nazywa ryzyko ekstremalne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko nie martw się , jak fryzjerka spieprzy jej włoski to będziesz miała luz bo szefowa pójdzie na urlop zdrowotny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak miałam kawę i chwilkę czasu to zostałam sama jak palec. No masz babo placek ;) (najlepiej piernik ze śliwkami ;) oj zjadłabym.... I powiem wam co jeszcze bym zjadła. Jakiś miesiąc temu odwiedził nas znajomy i przyszedł z ciastkami do kawy (jaki sympatyczny gość no). I przyniósł tak pyszne bezy, przekładane kremem kawowo-alkoholowym, że nie moge przestać o nich myśleć!!!!! Za każdym razem hjak chodze po mieście wpadam do wszystrkich słodkich dziurek i wypatruję rzeczonej bezy... jeszcze jej nie znalazłam, a jako że w przyszłym tygodniu @ to myśl o bezach stała sie znowu niewiarygodnie natrętna.... Chyba ostatecznie zadzwonię do niego żeby zapytać gdzie zakupił to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam Majmac że ten urlop i to przedłużony to ja dostanę :O Ale na takim urlopie to mi nie zależy... Cholera mam strasznego stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuuuu majmac, no coś ty? jeszcze mi jagnięcina została. przyznam się i pochwalę, ze wczoraj zjadłam tylko pół ziemniaka i mały kawałek mięska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście wielki nietakt z naszej strony,ale Erwinko liczymy na Twoją wyrozumiałość.A tak swoją drogą to masz stałe zaproszenie do Trójmiasta.Właśnie odpaliłam laptopkia,mężuś na stacjonarnym pracuje a ja w kuchni po necie buszuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha erwino ale się uśmiałam:-D no to masz problem!!! chyba większy stresik niż ten u dentysty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro ja tam zawsze trzymam fason:-D na jedzenie się nie obrażam, prawdopodobnie kutro saszetki:-D choć nie mówię, ze na pewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko spoko, zapewnieam was że gdyby mi pasowało to bym się upomniała :D Serenity problem mam straszny jak widzisz, a siedząc u dentysty chyba umrę ze strachu... Ja tez już nie kumam tych skrutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie amirko, już kiedyś o tym pisałam, to jest Klub Największych Laseczek:-D Zwródźcie uwagę na podwójny wydźwięk wyrazu Największe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amirko jesteś okrutna!!!!:-D erwinka żyje fryzjerem i dentystą, wiesz, ze szefowa może ją SKRUCIĆ o łeb:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko no bo my miłe jesteśmy,sympatyczne,kochane,świetne ino i najpiekniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×