Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Heh czekam z niecierpliwością :) Zęby szło dobrze trzeba miec bardzo sprawną myszke. Mi np tu nie idzie tak dobrze, bo mysza rusza sie jak mucha w smole :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie podkręciłam myszkę, ale cały czas mam wtopy;-o trzeba mieć szczeście w końcówce, no i dobre otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre otwarcie to podstawa! A ile razy się skułam przez zbyt szybkie klikanie na otwarciu. Wtedy to sie wściekałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie miałam eleganckie otwarcie, prawie całość, lae niestety zapędziłam się i kliknęłam o jedno za dużo i zonk!😡 ale nie poddam się, tyle, ze musze odpocząć, zresztą patrzą też na mnie, co tak zapamiętalae klikam, do tego nigdy nie moge opanowac tego, ze jak się skupiam to język wyciągam na górną wargę heheheh:-D trochę głupawo to wygląda i do tego wytrzeszcz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się uśmiałam na głos :D:D Teraz to ja wyszłam też na świrka ;) Ale tak zabawnie to opisałaś, że w połączeniu z moją wyobraźnią i fantazją nie wytrzymałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do mojej ex miłości, tak go kochałam, a on mnie nie pamięta:-o no bo i jak, kiedy wzdychałam po kryjomu:-) a teraz chce zdjecie, to juz w ogóle problem, jednak trochę się zmieniłam hehehhe, podrosłam, że tak powiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mam erwino takie głupawe nawyki, a jak mój mąz się zawsze ze mnie śmieje jak sobie coś wspominam i sie głupio szczerzę rozmarzona, kiedyś mi zrobił fote i wyglądałam idiotycznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Pospałam zdrowo...zaprowadziłam synusia na ósmą do szkoły i jak wróciłam to spojrzałam tęsknie na moje kochane wyrko ...no inie mogłam sobie odmówić.W rzeczy samej wstałam po 10...no i jest dobrze.Musiałam w końcu odespać wczorajszy dzionek,wstałam przecież o 5 rano i cały dzień zasuwałam na najwyższych obrotach :-).Oczywiście niczego nie zabrakło,frekwencja dopisała i wszystko smakowało :-). A teraz muszę skoczyć do kuchni i przygotować ulubione danie obiadowe dla mojego synusia...mniam,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kiedyś czytałam na temat dawnej klasy...możecie podać link.Może sama w to wejdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...fajnie, że macie wolne przebiegi w pracy...ja nie wyrabiam na zakrętach a jeszcze mnie cisną żebym przekazała obowiązki a na to nikt nie ma czasu, pędzimy do podatków i to jest pilne a dla mojej szefowej jest pilniejsze żeby przekazać...co za baba...mówisz jej, że się nie wyrabiasz a ona czy do 12 wszystko zrobisz...i tak wkółko...jak grochem o ściane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno,będę miała nas na paseczku i co chwileczkę będę tutaj kukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on też się zmienił, jakiś brzydal taki, troszkę podłysiał, ahhhh te wspomnienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam podziekować Wam za miłe słowa...a więc...DZIEKUJĘ . Stara sklerotyczka ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a co z Twoją stopką...nadal depczesz mi po piętach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki! amirko fajnie, ze bedziesz zaglądac, dawno nie plotkowałyśmy:-) link do klasy to: www.nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko dużo,dużo zdrówka.Trzymam kciuki.No i jakby co to daj znać,chetnie maluszkowi kupię grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej stara sklerotyczko :D Witaj w klubie czasem zapominalskich ;) albo ładniej: pamiętających inaczej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro myślę nad jakąs błyskotliwą, jak do czegoś dojdę to dam znac:-D amirko a może znów Ci depcze, tylko, ze biegniemy w druga stronę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do głupich poz, to ja wywalam jęzor na całego, mimy trzaskam takie że ciężko mi cokolwiek ukryć, a najlepsze że jak zmywam to stojre na jednej nodze :D czasem jak inne czynności wykonuję to też, małzonek śmieje suię ze swojego boćka, a mi tak po prostu wygodnie. No i ponoć zabawnie kucam, bo na prostych stopach :D dzielę też chusteczki na części, chociaż od kiedy juz wiem że to robię to już tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Erwinka jak zwykle z grubej rury wali...może tak troszeczkę delikatniej,bardziej pieszczotliwie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity mam coś ciekawego na oku...może to być to na co czekałam całe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja tam tylko powtórzyłam twoje słowa !!! Z żadnej rury nie strzelałam jeno je ładnie złagodziłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić kupiłam na allegro śliczną zazdroskę,inahalor dla dzieci i świetne noże berghoffa.Tylko nasza kochana poczta polska jak zwykle nawala :-( Czekam i czekam...Zresztą Erwinko sama tego doświadczyłaś...brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o erwino chusteczki też dzielę, a potem je rwę i roluję, najgorzej, ze jak do kogoś przyjde, to tak robię, a potem pełno takich kołtków wokół mnie i dyskretnie muszę sprzątać. zdzieram też zawsze etykiety z butelki po piwie. Poza tym jęzor tez wywalam, zwłaszcza jak się pomyle, to mówię zawsze bleee i ozór na wierzch, okropne, poza tym oczami pzrewracam, w ogóle musze się nauczy zachowywać, bo jestem w tym zbyt spontaniczna, no i najgorsze chyba są moje żarty, z ktorych glośno się śmieję. Nie raz w pracy przy moim sztywnym prezesiku coś takiego chlapnę, potem ryję, a on się usmiecha, a ja myślę, ależ jestem durna, ale tak to u mnie jest, zanim pomyślę to już chlapnę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko no przecież żartowałam :-) Ty taka subtelna,delikatna,czarująca...coś jeszcze dodać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×