Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hello... Erwinko dla Ciebie też mam order przygotowany tylko czekam na odpowiedni moment... :-) Dzisiaj w pracy poblokowali nam internet a przede wszystkim naszą klase...hehe...okazało się, że informatyk zrobił psikusa całej firmie...no ale kto wie czy nie wdrożą to w życie firmy...bo poruszenie było... Dzisiaj mój bracki pilnował dzieciaczki a wczoraj skorzystalismy, że przyjechał do Nas na noc i poszliśmy do kina na \"American Gangster\" ...fajny film...polecam...ale skończył się o g. 0.30 wiec poszłam spać o 1.30 teraz czuje jak chwyta mnie zmęczenia a tu się umówiłam z kumpelą na basen...no nic najwyżej poleże w basenie...hehe... Ide sie pakować...zrobie sobie kawke przed wyjściem... Naraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac jesteś nie do zdarcia :D Podziwiam cię każdego kolejnego dnia za twoje wyczyny!!! Przy tobie jestem jak kobita z waty ;) Będę pamiętała o ordzerze i chyba raczej na pewno się po niego zgłosze ;) Wczoraj zakupiliśmy wczasy :)!!!! No więc ostattecznie od 6 do 27 sierpnia będę na Krecie :) Niemalże miesiąć!!!!! Teraz pozostaje tylko odliczanie. Najgorzej będzie przetrwać lipiec heh, ale może jakis mały wypadzik nad Bałtyk uda się wdrożyć, chocaż na weekend :) Jedynie trudnoci z dojzdem i brkiem miejsc noclegowych moga mnie powstrzymać. Właśnie dlatego w zeszłym roku nie wyszły mi weeki nad morzem. Ale nie zapeszajmy :) Nadzieja we mnie zawsze drzemie! Poza tym opycham się właśnie pączkiem... nie powinnam, ale w końcu to tłusty czwartek, a dwa pączki są taaakie pyszne ;) Najwyżej żołądek pomęczy, a że roboty mam ful to dzionek i tak strzeli jak z bicza. Tak więc zostawiam dla chętnych kawę i pączki :) Kto się łapie ten ma! całuje was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam pączkowanie??? Bo ja chyba faktycznie już pączkuję :D Normalnie pękam w szwach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witam! Ja dzisiaj znowu w domu...nie miał kto dzisiaj zaopiekowac się córcią więc Ja wzięłam opiekę...miałam nawet plan pójść z córcią na pare godzin do pracy bo kumpela obok biurka się rozchorowała więc jest wolny i mogłaby młoda troche pograć na kompie...ale czy to warto? chyba nie...więc wyłączyłam telefon i spałam do g.11, córka też sobie pospała a potem włączyła bajki i taki mamy układ...fajnie, bo nadszedł ten moment, że juz mnie nie zwlekają z samego rana z wyrka... Skoro nie jestem w pracy to też nie mam pokusy na pączki...hehe...sama nie kupię...no może ale po jednym...własnie wyczytałam, żeby spalić paczka trzeba pływać 25 min! Wczoraj na basenie było fajowo ale za dużo ludzi...zdecydowanie...byłam tym tłumem bardziej zmęczona niż pływaniem :-) Erwinko super, że Kreta...też mam kiedys plan tam jechać...a z jakiej firmy jedziesz? Serenity! gdzieś Ty się zagubiła... może potrzebujesz wsparcia kontra fachowcy! Już zostawcie te pączki w spokoju...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to styczeń za nami, a co za tym idzie coraz bliżej do wiosny :) Erwinko!! Miesiąc na Krecie... Wspaniale... Życzę żeby się udało, żebyście byli oboje zdrowi i nic nie stanęło na przeszkodzie wyjazdu. No i żebyś w podróż zabrała order od Majmac ;) 👄 Majmaczku, ja też wczoraj zjadłam tylko jednego pączka i to tylko dlatego że studenci położyli mi go na biurku :P Wieczorem moja mama podgrzewała kilka w piekarniku i zapach był taki że miodzio, nawet mi podsunęła pod noc jednego ale powiedziałam NIE. A wiecie że mój J. nie zjadł wczoraj ani jednago!! Nic słodkiego nie zjadł, a w jego przypadku to prawdziwy wyczyn. Ma zamiar zastąpić słodycze owocami a ja będę mu towarzyszyć :) Co do wakacji to mnie się marzą Bieszczady i Góry Stołowe w pierwszej kolejności. Na Mazurach też nie byłam, ale pływać nie potrafię - to raz, a dwa ja lubię się szwędać a tam co? Dookoła jezior?? Nieeeee.... Serenity!! Ja Cię proszę... przemów!! (a raczej przepisz ?? :P ) To kawusie zostawiam i szykuję sie do pracy. D D D D D Dobrego lutego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed chwlką nie było Momirki, a tu taka niespodzianka :) Dobrze, że wyręczyłas mnie z kawą, bo dzis ledwie się czołgam, a robote mam taką że nie wiem jak sobie poradzę, tylko kogo to obxchodzi??? oczach ze zmęczenia mam tzw \"piach\" a szparki takie że ledwie widać. Zwłokłam się z wyra i przyczłapałam dosłownie jak koń w kieracie, azymut obrany... ;) Staram sie więc doprowadzić do ładu drugą kawą, bardzo smaczna Momirko! Jesli chodzi o mój wyjazd to zakupiłam w TUI tyle, że to była oferta innego biura, niestety z głowy mi wypadło jakiego a nie chcę puszczać nieprawdziwych informacji. Wydaje mi się że scanholidey, ale nie mam pewności, a tu wam pokażę dokładnie co wybrałam choć z innej strony netowej: http://opinie.travelplanet.pl/3174,1230,2251,opinia_hotel_note,grecja,kreta,amoudara,castro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co zauwazyłam po kliknięciu w link nie odesłał do podstrony tylko na jakąś inną, więc nie widac tego co wybrałam :D Szkoda. Majmac a może chcesz do nas dołączyć? ;) Dostałam też smska od Amirki, więc przynajmniej wiem że bida żyje :) Potem jej odpiszę, bo pewnie jeszcsze smacznie sobie chrapie, nie będę zołzą robiocą poranne pobudki. A teraz spadam do roboty i tak pisanie posta zostało juz przerwane raz... Miłego dzionka i trzymcie za mne kciuki, tzn za to żebym dziś jakoś przeżyła, bo wieczorkiem idę na małą imprę a już teraz ledwie się czołgam... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj, hej, hej! wywoływałyście mnie tak głośno, ze w końcu przybyłam:-D erwino od razu walnę z grubej rury, byłam na krecie i nie wiem co by Ci tu poradzić, bo znam amoudarę, może od razu napiszę, Ci, ze to moja osobista opinia, ale miejscowośc nie jest zbyt ładna, nie pisze się o tym, ale znajduje się tam elektrownia i widok z hotelu na jej komin nie jest zbyt ciekawy, poza tym plaża jest piaszczysta,więc zapomnij o widokach typu skałki itp...plusem jest chyba to, ze jest wybór jeśli chodzi o sklepy, bo w cichszych miejscowościach są ich co najwyżej dwa, jest to miejscowosć, w której dużo sie dzieje, mnóstwo młodzieży, gwarno, dyskotekowo, no nie wiem, może się coś tam zmieniło, ale ten komin no po prostu masakra:-o wypytaj się gdzie dokładnie jest Twój hotel, bo z nami jechali ludzie, którzy po przybyciu na miejdce byli w totalnym szoku, moja pierwsza myśl, była taka, że to Nasza miejscowość i też się przeraziłam:-o a jak zawsze przejeżdżaliśmy koło niej to sobie myślałam, ze jest tam po prostu ohydnie.my byliśmy zaledwie kilka kilometrów od amoudary, ale miejsce przepiękne....minusy, to od razu mówię, dość daleko do plaży i dwa sklepy. szkoda, ze wcześniej nie napisałaś, ze planujesz lecieć na kretę, to odradziłabym Ci stanowczo amoudarę. KUrczę zastanawiam się czy może nie wysłać tego posta, ale tak sobie myślę, ze ja wolałabym wiedzieć gdzie jadę. najważniejsze jest oczywiście z kim się jedzie, pewnie będziecie wyskakiwac na wycieczki, eeehhh no nie wiem sama, licze tylko, ze nie ulokują Was blisko elektrwoni:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko z góry przepraszam jeśli sprawiłam Ci przykrość:-( już sama nie wiem czy wolałabyś wiedzieć, czy nie:-( taki juz mam charakter, ze piszę/mówię co myślę:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info Serenity, ale wszystko już najpierw sprawdziłam, nasz hotel jest daleko od kominów i tuż koło plaży :) Przystanek do stolicy niedaleko. O plazy tez wiem wszystko, więc decyzję podjęłam w pełni świadomie. A ponieważ nastawiamy się na jeżdżenie i zwiedzanie to myslę, że położenie jest oki. Jesli chodzi o komin to zalezy chyba od położenia hotelu, przy tym naszym nikt z tych którzy byli nie narzekał, ponoć jest w bardzo odległej perspektywie. Poza tym my jestesmy stworzenia wielkomiejskie :D Wiesz, że głuszy i ciszy nie znosimy. Ze wszystkich ofert zawsze wyszukujemy centrum miasta i możliwości jeżdżenia. Odrzucamy wszystkie oferty gdzie hotele położone sa na uboczu. Strasznie nam się nie podobaja takie miejsca. Co do wrażeń autentycznych to oczywiście opisze po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się nie przejmuj kochana, ja sobie bardzo wysoko cenię twoją szczerość i ogólnie szczerość :) Cieszę się że napisałaś co myslisz, to naprawdę dla mnie bardzo ważne, wiem dzięki emu że jestes dobrym przyjacielem i takim od serca, który powie wprost i nie pozwoli robić głupst, jakoś wstrząśnie "prawdą" i pozwoli przemysleć. Ja uważam że to bardzo wartościowe, bardzo watrościowa cecha. :) Tak więc chcę zobaczyć uśmiechniętą buźkę Serenity bo taką lubię najbardziej :D Wal zawsze prosto z mostu!!!!! I co ci leży na serduchu!! Ja naprawdę sobie cenię takie właśnie postępowanie. Jesteś kochana że się w ogóle o mnie martwiłaś :) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję erwinko, ulżyło mi:-D ale wiesz, straciłam mnóstwo znajomych przez tą moją szczerość, nie wiem czemu, ale ludzie często odbierają to jako złośliwość i chamstwo! erwinko na pewno wspaniale wypoczniesz, a jeśli lubisz klimaty miejskie to na pewno Ci się spodoba, ja najbardziej martwiłam się o ten komit, bo niektóre hotele są bardzo blisko tej paskudy i wiem, zę ludzie narzekali....do zwiedzania nie ma dużo jeśli porównać z kontynentem, ale widoki po prostu boskie i czasami mrożące krew w żyłach, miałam takie wrażenie jakby autobus miał się stoczyć w przepaść. My niestety wielu rzeczy nie widzieliśmy, a to z tego powodu, ze wtedy żadne z Nas nie miało prawka, a samochód naprawdę warto jest wypożyczyć, kreta jest na tyle mała, że przez tyle czasu, który tam będziecie można ją zjeździć wszerz i wzdłuż. Ja mam cudowne wspomnienia z tej wycieczki, chociaż przyznam, ze same miasta sa potwornie brzydkie, beton i syf, ale reszta cudna, boska i w ogóle, każdy widok nie do zapomnienia, ja na pewno jeszcze tam wrócę....no ale nastaw się, ze jest dość drogo, jak to na wyspach no i w ogóle w razie pytań służę pomocą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powekendowo:) Stanowczo za szybko płynie czas!! Ja chcę więcej wolnego!!! Pozytywna wiadomośc jest taka, że zimy już nie będzie :D:D Cudownie! Na dworze jest przyjemnie, a chwilami to taką wiosnę czuć w powietrzu. Nawet ranki nie są juz takie złe. Najchętniej poszłabym na spacer, ale musze tu siedziec i pracować co gorsze. Tfu tfu, jesli dziś mnie na nowo nie zasypią, to może w tym tygodniu wyjdę na prostą :) Rano idąc do pracy, a nawet wczoraj zasypiając myślałm o krecie i urlopie... nie moge się doczekac normalnie, trzy tygodnie laby to jak pracuje jeszcze nie miałam :) Będę tęsknić za moim futrzakiem, szkoda że nie mam go jak zabrać ze sobą. Teraz herbatka w dłoń i ruszam do roboty. Buziam was i tulam mocno! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Erwinko jak to zimy nie ma? Dzisiaj skrobałam szyby samochodu i oczywiście się spóźniłam...hehe... Teraz mój mężuś chory, cały weekend ledwo żył...jest na zwolnieniu...mam nadzieję, że się nie zaraże... Wczoraj byłam z synkiem na lodowisku...było fajnie ale co synek zaliczył glebe to jego...ciekawe jak dzisiaj będzie się czuł...czy wogóle usiądzie...hehe... Życze miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... jakie ranne ptaszyny z Was ;) Ja właśnie jestem na urlopie :P Cały tydzień spędzę z J. :) :) A pogoda faktycznie wspaniała, wiosenna. Bosko!! Też słyszałam dziś w radio, że długoterminowe prognozy nie przewidują nawrotu zimy. Dobrze by było, o ile nie zaszkodzi to wegetacji. Pamiętacie zeszłoroczny początek maja?? Wróciłam wtedy od mojej K. i dowiedziałam się że przymrozki zniszczyły plantacje owoców. Tfu tfu... Oby sytuacja nie powtórzyła się w tym roku. A! W sobotę byłam na Lejdis ( żeński odpowiednik Testosteronu ) Pierwotnie miałam iść z J. ale w końcu wybrałam się z koleżanką. W sumie fajny, można sie pośmiać. Kandydatem do Oskara to on by nie był, ale ogólne wrażenie pozytywne. Spokojnej pracy Kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac nie ma zimy i ma nie być!! ;) Ja bynajmniej chcę wiosny. Od wczoraj męczy mnie i dręczy pytanie czy farbowac tzn rozjaśniać włosy??? Ale nie tak jak zwykle pasemkami, ale tak w całości... No blondyny, wiem że są za i przeciw... co tu zrobić??? Wczoraj poszłam spać wyjątkowo wcześnie, tak gdzies kole 21, nawet sobie pospałam, chociaz jak juz przysnęłam po 5 rano widząć że jeszcze sporo czasu zostało, o znowu jak budzik dzwonił byłam zaspana i strasznie mi się nie chciało wstawać.. Niestety moje życzenia \"pracowe\" co do wyrobienia się nie zostana spełnione. Wczora zostałam jednak zasypana nowa robotą w ilości przerażającej :O Zwariuje kiedyś! Stawiam kawę dla chętnych i spioszków ;) oj Momirko tobie to sie powodzi :) Pewnie sobie chrapiesz w najlepsze u boku narzeczonego heh jak ci fajnie! A ja no cóż, zabieram się za robotę i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Ja oczywiście poszłam spać ok.1 w nocy zdecydowanie za krótki dzień... :-) Wczoraj byłam na angolu i strechingu także dzień udany...a w nocy prałam suknie dla małej na bal a potem kombinowałam żeby wyschła do rana...hehe...mam nadzieje, że bal karnawałowy bedzie udany...hehe...dwa tygodnie nie była w przedszkolu...toż to będzie szok... Mężuś dalej chory...jakby coraz bardziej...od piątku choruje i coraz gorzej się czuje...tylko Ja stoje na straży i mam nadzieję, że mnie nie zarazi... :-) śpimy osobno... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosów to Ja jestem umówiona w czwartek do fryca...koleżanka mnie zabiera do swojego fryzjera...podobno ma dryg...hehe...zresztą ona zawsze super wygląda...tyle, że to dla mnie wyprawa...zupełnie nie w moim kierunku...ale nic...trzeba spróbować...nie moge trafić na swojego fryzjera więc może tym razem się uda... Erwinko wysłałam emaila do Ciebie ale wrócił... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac bardzo przepraszam, za chwilkę sprawdzę skrzynkę, mam nadzieję że jeszcze istnieje, bo nie zaglądałam tam już wieki :O:O Przepraszam, za chwilę dam znać czy ona w ogóle funkcjonuje... Zaczynam dzień od kawy, mimo obietnic że \"nie\".. hmm ciężko walczy soię z nałogami. Wczoraj miałam zreszta tak nerwowy dzień że aż nie chce mi się opowiadać, w każdym bądź razie nawet z nerwów rzuciałma solidnie kluczami o biurko i niexle soboie słownie uzyłam. Jesli dziś będą takei numery odwalac jak wczoraj to sie załamię... Więc zanim zajmę sie tym całym paskudztwem lece sprawdzić skrzynkę i dam znać czy zyje ta skrzynka oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rzeczywiście, zastałam tylko wiadomość, że nie logowałam się powyżej 45 dni, więc mi wykasowali wiadomości i w dodatku chyba nie moge z niej juz korzystać.... :O Strasznie przepraszam jeśli ktoś do mnie pisał i czekał na wieści, albo coś wysyłał... WIEKIE SORY!!!!!!!!!!!! A żeby tego uniknąć na przyszłość to zadzwonię do was i podam wam adres tej, która wciąż jeszcze działa. A jak śledzik minął? Mój na spoko, chyba tylko zjadłam odświętnego pączka i czekoladę :) Buźka i smigam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko... teraz już rozumiem kwestię poczty :D Ja tez byłam ostatnio u fryzjera. Tutaj u J. Dwa razy już podcinała mi włosy jedna dziewczyna i postanowiłam iść do niej, ale nie było jej jeszcze w pracy wiec oddałam sie w ręce pana fryzjera ;) Kurcze dziewczyny!!! co on wyprawiał z nożyczkami to aż oczy wytrzeszczałam ze zdziwienia!! Zanim umył i wymasował mi głowę.. ;) .. powiedział jaką wizje proponuje do moich włosów ( \"Bo pani ma włosy takie a takie więc najlepiej byłoby...\" Bardzo mi się to spodobało, bo do tej pory jakoś nikt nie zwrócił uwagi że do moich kręcońców nie pasują wszystkie fryzury. efekt końcowy taki jak chciałam - doskonały :) Podesłać fotkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotkę koniecznie!!! Ja chcę!! Masz takie fajnne włosy!!! Strasznie jestem ciekawa co masz za fryzurkę! maila oczywiście podam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko, zdjecia poszły :) Daj znać jak odbierzesz. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochaniutkie!!! Ja właśnie kończe drugą kawkę... Momirko super...że trafiłaś do takiego fryzjera, bo Ja własnie szukam takowego... :-) Jutro jadę z kumpelą...podobno dobry i ma wizje...hehe...też facet...więc może będzie ok... I Ja poprosze o fotkę...proszę...proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o śledzika to przyszła kumpela...przyniosła ciacha...wypiłyśmy winko...pogadałyśmy, było bardzo sympatycznie i spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmaczku, zdjęcia właśnie poszły :) A my wczoraj pod kocykiem, z miską popcornu i piwkiem obejrzeliśmy \"Niebo\" . Było milusio a film oczywiście gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 No i Erwinko, chyba sprawdza sie Twoje marzenie dotyczace rychłego nadejścia wiosny :) U mnie ciepło ale słonka troche brak. Napisze pozniej, bo widze ze J. wrócil z buleczkami wiec zaraz śniadanie :) Dzieki za odpowiedź Majmac 👄 Kawki? Chyba jeszcze dam rade zaparzyć szybciutko c c c c c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko przepraszam, że jeszcze nie otwarłam skrzynki, mam taki tu zawał że sama chyba go dostanę jak tak dalej pójdzie.... wpadam tylko przeprosić i utulić was mocno!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Momirko jak już pisałam, super ta nowa fryzurka a ja za pare godzin będę po...wizycie fryzjerskiej... :-) Dzisiaj mamy sajgon bo mamy kontrole z Urzędu ale taką specyficzną bo mamy im pokserowac dokumenty, całą masę dokumentów z całego roku... :-) i zawieść na miejsce...ciekawe, że będą wiedzieli w czym szumi...oby sie nie okazało, że to niepotrzebna robota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×