Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Nie, nie kuopuj bo zawalisz sobie mieszkanie i będzi ci przeszkadzało w trakcie remontu. Kuchnie możesz zam ówić i ustalić montaż na dogodny dla ciebie termin, a meble pozostałe to po prostu wybrać, zmierzyć i zaplanowac u siebie a zakupić później. Tylko dobrze popytaj czy towar jest łatwo dostępny żeby potem sie nie okazało że go nie zakupisz :D Wystarczy że będziesz zdecydowana co kupisz, jakie to ma wymiatry i gdzie stanie. Do tego dostosujesz ścianki, kontakty itp a zakpisz później :) Majmac lampy u mnie niesteuy odpadają, a ju z zwłaszcza papierowe :D:D Już widze mojego kota i akcję lampa :D:D Jedna zwykłą zakupiłam, udało jej się przetrwac około 2 miesięcy :D:D Tak jakoś wyszło że się potrąciła, straciła równowagę i spadła :D:D i sie złamała i potłukła. Mało brakło stłukałby się szyba w oknie :D:D Od tego czasu nie mam żadnej lampy stojącej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pamietaj też o wysokości na jakiej będziesz miała zlew, umywalkę. Ja np mam wyżej niż normalnie i z tego powodu mam rury specjalnie ciągnięte do takiej wysokości jak chciałam. Wszystko dlatego, ze jestem wysoka i nie znosze sie przygarbiać do normalnej wysokości. Dostosowałam wiec zlew i umywalkę do siebie :) Postaraj się tez popytać majstra o odpowietrzniki. Takie cudo montuje się przy rurach od zlewu wanny itp. One tak fajnie regulują ciśnienie. Mi bardzo pomogły, bo bez tego często wciągało mi wodę w rury a teraz mam z tym spokój i bardzo jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz was zostawiam, mam jedną pilną sprawę i musze wyjść a po południu smigam z michem na zakupy, poszukujemy spodni dla niego, co może zająć trochę czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę erwino strasznie Ci dziękuję, co nie zmienia faktu, ze dalej wielu rzeczy nie wiem:-o gdybym miała mnóstwo kasy, to zatrudniłabym projektanta i po sprawie, a tak musze sama, a wcale się do tego nie nadaję:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..hej...miałam pilną robotę więc mnie nie było, musiałam znowu zostac po godzinach a jutro najlepiej przyjść wcześniej... teraz wcinam zupkę jarzynową...aż sobie poparzyłam buźkę...blee... zaraz jade zobaczyc do mojej połamanej rodzinki...więc spadam znowu...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Wieczorek zapoznawczy z pralką wypadł pomyślnie!!! Pralka działa, ja w miarę sie już orientuję co i jak! Wow, jestem w szoku! Jest śliczna cicha i ach ech i w ogóle! Tfu tfu żeby nie zapeszyc! A teraz zmykam korzystać z towarzystwa micha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki, dziś była niezła awaria. Ogólnie zasypiam na stojąco, dopadła mnie @, chcę do domu!!!! Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity! Kawa wyśmienita!!!! :) Ja też mam dziś zabiegany dzień bardzo. Wpadłam po kawę i lecę dalej. Erwinko.. nie pamietam czy pisałaś, ale jak fryzura szefowej? Noiby skoro jeszcze pracujesz to musiało jej się podobać :P :D Spokojnego dzionka Dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...właśnie pije koktail waniliowy...nawet niezły...smakuje jak budyń...dzisiaj 14 dzień...spodnie luźniejsze no i samopoczucie lepsze... Serenity jak dietka? walczysz czy nie? Erwinko...ta awaria to mam nadzieję, że nie związana z twoją pralką :-) :-) :-) Kurcze szefowa mnie ciśnie od rana...nie da mi nawet wypic śniadania :-) już się z nią poprztykałam....ale nic pije codziennie melise i jakby działa...nic mnie nie wzrusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Momirko powiem tak, zadowolenie z fryzjera było częściowe, więc dzielnie piastuję swoje stanowisko pracy :D Majmac to nie pralka, awaria jest w pracy, pada sieć co chwilkę i ogólnie jest jedno wielkie zamieszanie. Mam nadzieję że zdołąm wysłać posta zanim po ra setny tego dnia zobaczę czarny ekran... Poza tym łeb mi pęka w szwach.. nie cierpię tej pogody :O:O Dziś już raczej nie zdołam wpaść. Idę do domaku wpradwzie, ale mam zamiar zalegnąć na kanapie pod kocykiem i nic nie robić. Migreny są straszne i nie zycze tego nikomu. Ledwie na oczy patrzę :( paskudztwo.. To miłego wiecorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny! za mną już rozmowa z Nim, czuje z jednej strony ulge, a z drugiej taka pustkę i smutek. W życiu nie byłam taka smutna... :( przez cała rozmowe trzymał mnie za reke, głaskal po policzku i powiedzial, ze ze mna byl najszczesliwszy na swiecie... nie pozostaje mi nic innego jak zyc ze swiadomoscia, ze oboje jetesmy teraz nieszczesliwi :( milego weekendu wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Biedronko... trzymam za Ciebie kciuki i wiem że przyjdzie taki dzień kiedy będziesz szczęsliwa. Najważniejsze jak poukładasz się sama ze sobą. Jak będziesz potrafiła żyć sama i dla siebie nie \"wieszając się\" na drugim człowieku. Nikt nie rozwiąże naszych problemów poza nami samymi. To powyższe napisałam chyba natchniona telepatycznie mądrościami Erwinki 👄 Dziewczyny to niesamowite ile schudłyście! Ja straciłam 2 kilogramy i widać bardzo. A co dopiero 10, 16... Matko... Dumna z Was jestem i tzrymajcie tak dalej. A! kawka przecież!!! Proszę: c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) Dobrego dzionka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, na dzień dobry i na zimno które nastało... Biedronko, kurcze dzielna z ciebie kobieta!! Wiem ile kosztuje toco zrobiłaś. Przypuszczam, że mnóstwo lat temu byłam w podobnej jesli nie takiej samej sytuacji i zrobiłam dokładnie to co ty. Trzymaj się, życie bywa przewrotne :) Mimo, że zdawało mi się wtedy, że juz nigdy(..) to jednak jestem przeszczęśliwa ze swoim michem :) Oby i dla ciebie los przyszykował taką niespodziankę!!!! A wszystko na to wskazuje :) Momirko mam nadzieję, że kąciki twych ust bywają juz ślicznie uniesione :) Strasznie jestem ciekawa!!! Serenity chyba na maksa wkręciła się w remont hehehe To naprawdę jest duże wyzwanie i niemała jazda, ale dasz radę. Kartka w dłoń, planuj wszystko i pójdzie!! Szkoda że nie mieszkasz gdzies bliżej bo chętnie bym ci pomogła. Na odległość to trochę trudne. Majmac udanego weeku! I uważajcie na siebie! tzn niech cała rodzinka uważa! Mam nadzieję, że z małą jest już coraz lepiej!!! 🌻 Amirko a jak twój synek?? Uwżaj na te swoje kochane pociechy! A ja wstałam z lekkim dziś bólem głowy, pranie wstawione, a za chwilkę lecę na zakupy. Niestety nie mam gosposi, więc trzeba wymyśleć coś do jedzenia. Nie ukrywam że takowa gosposia bardzo by mi się przydała ;) No i zjadłabym serniczka... Amirko wiem że prosze ci już po raz setny chyba o przepis na serniczek, ale jak możesz podaj go raz jeszcze. Miałaś chyba nawet ze dwa takie fajne przepisy. Prosze ślicznie :) Jakoś tak jak zima przychodzi to człowiekowi włącza się chęć jedzenia... Zwłaszcza łakoci :D To miłej soboty życzę.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Biedroneczko trzymaj się i głowa do góry! Erwinko zlot przeniesiony...byż może będzie za tydzień... Ja jestem dzisiaj w pracy ...bo jak zwykle mam tyły... U nas pogoda do kitu...non stop pada... Moja córcia jeszcze kończy leczenie ale trwa to już 2 tygodnie...a mimo to jeszcze nie pójdzie do przedszkola w poniedziałek...strasznie długo to trwa tym razem... Dzisiaj 15 dzień diety...wypiłam sobie napój kakaowy i pękam... Wczoraj byłam u koleżanki a ona zrobiła pizze...pachniało że hej ale nie skusiłam się na ani grama...ogólnie fałdki mi zjechały ale pomimo 15 dni diety brzuch mam nadęty...nie kumam o co chodzi...może to przez te kamienie na woreczku? hmm...po tylu dniach to brzucho też powinien zjechać...ale nic jeszcze tydzień a to już z górki...chodzi za mną jakaś sałatka...mniam...chyba to bedzie mój pierwszy posiłek po diecie... Spadam do pracy...miłego dnia...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu brrr!!!!!!!! byłam już na wyborach, teraz czekam na wyniki:) mam nadzieję i strasznie trzymam kciuki!!!!!!! OjSerenity wiem, że tu róznimy sie bardzo ale w niczym nam to nie przeszkadza :D A teraz idę jeść, pyszna bułeczka z serkiem...mmniam.. tak mi się wymarzyła, więc idę wcinać. A potem na kanapę odpoczywać. Jestem nieźle wykończona, wczoraj w dzień przespałam trzy godziny, a przez noc 10... i wciąż czuję sie niedospana :O to znak że trzeba jeszcze \"pokanapkować\" i zregenerować jakoś siły. Buziam was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja!! Mimo ze jeszcze nie ma godziny 17 stawiam przed Wami kubki aromatycznej angielskiej herbatki!;) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) POzdrawiam Was serdecznie z Londynu! Pracuje, pracuje, pracuje tu jako tlumaczka i jestem codziennie bardzo zajeta. Tlumacze z angielskiego i niemieckiego na polski i odwrotnie dla firmy buowlanej. Czasami jest dosyc zabawnie.:P Na razie bardzo mi sie podoba.:) Remontujemy teraz dom pewnych milionerow w Kensington - oni placaza wynajem tego domu 4000 funtow tygodniowo!! Ostatnio zamowili sobie 15 kranow do lazienek po 1200 funtow kazdy!O zgrozo!:P Koncze na razie, dzis dzien wolny od pracy. Lece zwiedzac centrum Lonynu z kolegami-budowlancami z pracy.:)) Pozdrawiam Was jeszcze raz. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam Aniołku że nieźle mnie zaskoczyłaś..... Twoja decyzja, choć nie za bardzo ją rozumiem. Powodzenia w życiu, stałych przyjaciół i wielu radości. A ja siedzę i czekam na wyniki wyborów 😠 Niezłe numery, no i jak ten kraj ma funkcjonować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Tu stała mieszkanka erwinka :) Stawiam kawe wszystkim śpiochom (_)>(_)>(_)>(_)> Sma jej potrzebuję, bo ledwie się trzymam o tu o zgrozo początek tygodnia!!! Wczoraj siedziałam strasznie długo czekając na te cholerne wyniki. Kurde a te patałachy i tak tyle głosów 😡 No pojąć nie mogę... Wszystkie pozostałe partei zadeklarowały chęć współparcy w najważniejszych dla kraju kwestiach a puis co??? Oczywiście \"walczyć z PO\" i \"rozliczać\" 😡 Jak można?????? (^&^$^_&^$$%E$#@ Ale jestem na nich wściekła 😡 I na tych...&^%& Serenity sorki, martwie sie tym dlatego, że na codzień to ja będę za to płacić, w różny sposób.. a już najmniej chciałabym rozliczań i kłótni. Chciałabym żeby myśleli o przyszłości ale z panami K. to nie chwodzi w grę niestety... No to sie pożaliłam, wylałam swoją złość, a teraz zabieram soie za robotę. Wiem, że wam mogę sie zawsze pożalić, a wy mnie i tak nie opuścicie ;) Cholera strasznie was lubię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak strasznie biegłam do roboty, że aż mi teraz na żołądku źle :O Ledwie się dziś wyrobiłam.. Nie lubię poniedziałków no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak zamienię kawę na herbatę.. Słyszałayście że na 1 XI ma być około 20 stopni ciepła?! No jakoś wierzyć mi się nie chcę.. no i jak tu teraz się ubrać?! Chyba wezmę takie lekkie wdzianko, a do reklamówki płaszcz spakuję.. No i jak tu się nie denerwować jak nawet pogoda robi p[sikusy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dzisiaj jestem to sama od rana??? AAAAAAAAAa!!! Zapomniałam, że na poprzednije stronie na ostatni wpsis zaqłapała się ILOVE!!! Ilove, fajnie, ze wszystkoc i się układa!!! Nadal życze powodzenia, hehehe choć powodzenia to akurat masz pewnie pod dostatkiem. Taka śliczna laseczka w męskim gornie ;) No chyba od komplementów opędzić sie nie możesz :) Takiej to się powodzi ;) Gorąco cię pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mam nadzieję, że po powrocie do domu zastanę awizo. Powinna przyjść przesyłka z moimi nowymi śliczny,mi szk łami kontaktowymi :D:D Już sie nie moge doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo bardzo mocno chę zobaczyć jak będą wyglądały na ślipkach!!!! No jajko znoszę!! No i kupiłam tez ładne opakowania na szkła, jedno dla mnie a dwa dla micha na mikołaja :) A przy okazji micha: Pozdrawiam ślicznie panią astelię 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chciałam się tez pochwalić, że zaczęłam uzywać nowego kremu i zmywacza do makijażu. Pamiętacie jak kiedyś gosia polecała physiogel? No wiec ostatnio sprawdziłam firmę, poczytałam i doszłam do przekonania, ze chyab warto zainwestować. Zakupiłam rzeczony krem i zmywacz. Musze powiedzieć że jestem nawet zadowolona. Cieszy mnie, ze nie ma w tym kremie żadnych zbędnych chemicznych dodatków :) No i niczym nie pachnie i w ślipka też nie szcypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... To spadam sobie, całkiem sama i opuszczona 😭😭😭 Wypiję sobie herbatkę w samotności i pochlipię do kubeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... Aniołku przykro, że tak postanowiłaś...trzymaj się... Ilove...ciekawe masz życie...tylko pozazdrościć... A Ja jestem 17 dzień na diecie i mam powoli dosyć...narazie na wadze -5 kg no i wyglądam lepiej...byle do piątku... Serenity kochana...co tam u Ciebie? jak się trzymasz na diecie na SB czy DC? Amirko a Ty zaczęłaś już DC? bo już się pogubiłam... Erwinko dzięki za kawkę...spać mi się chce cholernie bo przecież musiałam obejrzeć \"Gotowe na wszystko\" do g.0.00 a od czasu jak jestem na diecie to o g.0 smacznie śpię... Miłego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×