Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hello... Erwinko rzeczywiście masz szaleńczo dużą wannę...wielki szacun dla Ciebie, że potrafisz się tam ułożyć i zrelaksować...dla mnie gdy od13 lat mam prysznic wejście do wanny było nie lada wyczynem... :-) U mnie też pęd w pracy...człowiek weźmie wolne a potem nie może nadgonić...jakaś masakra w tych czasach...i chcą żebyśmy pracowały do 67 lat ...Ja się poddaję... Cały tydzień po zebraniach w szkole...dzisiaj zebranie zuchowe...jak wracałam podjechałam do bankomatu i się okazał zonk...bo karty bankomatowej po ostatnich wojażach nie było w portfelu...naszukałam się, nawywracałam portfel i torebkę i wróciłam do domu z niczym...oczywiście w domu znalazłam... :-) wieczorkiem pojechalismy z mężem do centrum po bilety na koncert Hey...i w jednym miejscu pocałowaliśmy klamkę...w Empiku wszystko było dobrze, ale Pani nie mogła wydrukowac biletów...a w trzecim miejscu nie mielismy gotówki (czyt. wyżej przygoda z bankomatem) a karta nie można było zapłacić... w dodatku mąż miał jakieś nerwowe telefony z klientem...musiał jechać do firmy jak najszybciej więc nie było czasu szukać bankomatów.... i tak o to zmarnowaliśmy wieczór na "kupowaniu biletów" i bez efektów...całkiem nam się odechciało koncertu... i tak o to minął mi kolejny dzień w biegu...a teraz spadam do kąpieli... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólczuję Erwinko... Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Poza tym jestem pewna, że ze wszystkim doskonale sobie poradzisz 👄 Majmaczku, to dosyć zakręcony dzień mieliście! Muzyka z Benny Hilla pasuje do tej bieganiny jak nic ;) A u mnie jeszcze w miarę spokojnie :) Wczoraj była cudna pogoda i zrobiliśmy sobie z M. długi spacer. Dało się wyczuć zapach wiosny w powietrzu! Co prawda na jakis czas ma teraz wrócić zima, ale ja i tak wiem, że to już tuż tuż :) Amirko, co u Was? Jak zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ten zapach wiosny...też czuję :-) Już po chorobach :-) Nareszcie !!! Dzisiaj odwiedzili nas moi rodzice,ale już pojechali do domku.Zaraz jedziemy w odwiedzinki do szwagra (brat mojego męża). Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam nadzieję, że sobie z tym poradzę, ale za to jutro będę miała przegwizdany dzień.... Wczoraj zresztą też byłam w robocie.. Ale jutro sporo rozmów i sytuacji stresowych, już dzisiaj się nieźle denerwuję.. Majmaczku ja z kolei nie wyobrażam sobie nie mieć wanny, mała bo mała ale jest :) Wcześniej mieliśmy sam prysznic, więc mam porównanie i teraz już wiem, że wanna u mnie będzie zawsze. Momirko, fajnie że masz chwilkę na zwolnienie,odpoczynek i pobycie z synkiem, który jak słyszę zauracza wszystkich ułatwiając ci pewne sprawy ;-) No ale co się dziwić, jest uroczy :D Amirko czujesz wiosnę? Ja też poczułąm ale tylko przez chwilkę... wczoraj znowu przypadkiem trafiłam na prognozępogody i słyszałam o jeszcze kolejnej fazie mrozów, która ma nadejść po tej.. masakra.. Ściskam wszystkie bez wyjątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam nadzieję, że sobie z tym poradzę, ale za to jutro będę miała przegwizdany dzień.... Wczoraj zresztą też byłam w robocie.. Ale jutro sporo rozmów i sytuacji stresowych, już dzisiaj się nieźle denerwuję.. Majmaczku ja z kolei nie wyobrażam sobie nie mieć wanny, mała bo mała ale jest :) Wcześniej mieliśmy sam prysznic, więc mam porównanie i teraz już wiem, że wanna u mnie będzie zawsze. Momirko, fajnie że masz chwilkę na zwolnienie,odpoczynek i pobycie z synkiem, który jak słyszę zauracza wszystkich ułatwiając ci pewne sprawy ;-) No ale co się dziwić, jest uroczy :D Amirko czujesz wiosnę? Ja też poczułąm ale tylko przez chwilkę... wczoraj znowu przypadkiem trafiłam na prognozępogody i słyszałam o jeszcze kolejnej fazie mrozów, która ma nadejść po tej.. masakra.. Ściskam wszystkie bez wyjątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie oszaleć dzisiaj z kafe, znikające i pojawiające się posty...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko, cierpliwości - przy ilości pracy jaką masz - nawet się nie obejrzysz a będziesz gdzieś hen daleko wygrzewać się w ciepełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Momirko.... póki co nie możemy wybrać tych wczasów... dzisiaj znowu padł pomysł na.. Indie.. ???? Jak będziemy wybierać z taką zawrotną szybkością to nie wiem co wyjdzie z tego wyjazdu... Fajny suwaczek :) Może w końcu ja jakiś wkleję??? Zastanwoię się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indie??? rewelacja! Och! Jak ja bym chciała choć niektóre miejsca tam zobaczyć!! Nie mówię już o Chinach czy Japonii... Marzenia... :) :) A suwaczek trochę śmiesznie wygląda przed następnym, ale co mi tam :P :P Dobrego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkei już w ramionach ukochanych?!?!?! :D No to dobrze, a nawet bardzo dobrze!!!!!!! Ściskajcie się, tulcie i kiziajcie czym tam chcecie hehehe- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK BO JO WAS KOCHOM, BO JO WAS KOCHOM!!!!!!!! :D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee...no nieźle balujecie walentynki!! A ja umieram z ciekawości jak się wczoraj bawiłyście hmm??? Jakiś przemiłe i przezabawne niespodzianki??? :D U mnie w pracy totalnie ciężko, oj ciężko.. te stresy są straszne, aż odczułam na zdrowiu... Noic to , minie z pewnością - sorki, że przynudziłam, ale naprawdę mi ciężko i nie ze względu na ilość pracy, ale raczej na te inne osobowe aspekty... Idę suszyć włosy, Majmaczku moje też już nie są takie zimne, zaczynają wpadać w ciepły odcień żółci :O No to pa pa - dajcie znak życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko, u mnie nie było walentynkowo więc nie mam specjalnie co opisywać ;) W pracy udało mi się pewne przedsięwzięcie i z tego się cieszę ogromnie! Poza tym niedługo otrzymam certyfikat mistrza spokoju z buddyjskiego zakonu, bo Syn przechodzi klasyczny bunt dwulatka i czasami mam ochotę zdzielić go równo :P siła spokoju na szczęście bierze górę. Metoda "na chłodno" działa, ale ile jeszcze wytrzymam - nie wiem :P Erwinko, a jak Ty i P. świętowaliście? A Ty - Majmaczku?? Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Momirko gratuluje udanego przedsięwzięcia w szkole.... u mnie w pracy zapiernicz przed 20... a potem bilans i ciągle maraton... u mnie walnetynki były... :-) najpierw na angielskim posiedziałam a potem skoczyłam do centrum po płyte cd dla męża, którą zamówiłam telefonicznie w empiku...i naprawdę zrobiłam mu niespodziankę bo rzadko kupuje takie prezenty...a potem winko i było całkiem miło chociaż nie przepadam za tego typu świętami... Erwinko a jak u Ciebie w pracy klimaty? Spadam bo muszę dzieci rozwieść na zajęcia... strasznie zimno a tu jeszcze teraz zawieje i zamiecie... Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko to mnie zaskoczyłaś, wy romantycznie zakochani "niewalentykowo"??? Ech, mam nadzieję, że to tylko dlatego, że walentynki macie codziennie?? Majmaczku fajnie, że wpadłaś na jakiś miły i zaskakujący pomysł! Najfajniejniejsze, że sama się cieszysz z tej niespodzianki i że było ci równie miło i fajnie :) A my byliśmy w Kyoto na shusi :D no i dostałam różyczkę i ogromniastego lizaka z napisem "kocham cię". Jadłam go trzy godziny, nawet troszkę więcej :D Ależ wyrobiłam sobie odruch liżący .... :D:D Taak, było bardzo miło!! A w pracy średnio ciekawie, musi minąć troszkę czasu zanim się to wszystko uspokoi.... Poza tym masa roboty a może nawet jeszcze więcej, powoli padam. Żeby tak chociaz już ciepło się zrobiło, może jakoś byłoby lżej.. A tak ja stale przyziębiona, P mnie ciągle zaraża, bo znowu dzisiaj jest chory.. A ja wymyśliłam nowy fryz, który chyba jest troszke śmieszny, bo całe włosy żeluję, takim żelem w spreyu i gniotę całość, a potem solidnie lakieruję :D:D Mam wielki kręcony łeb :D:D:D Ale przynjamniej rano nie mam kłopotu z fryzurą. Zobaczymy jak będzie dalej, póki co to trzeci raz. Momirko gratuluję również!!! Także dyplomu, który nieźle mnie ubawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej... a u nas znowu zima...zasypało nieźle...znowu odśnieżanie...brrr...wszystko pięknie i ładnie ale Ja musze kawał drogi się przedzierać do pracy... Erwinko chętnie bym zobaczyła twój fryc...brzmi nieżle...może wyślesz mmsa? Ja kupiłam farbe do włosów i zamierzam zatrudnic męża do nakładania tejże farby i trochę przyciąć koszty fryzjerskie tylko ciekawe ile wytrzymam bez podcięcia włosów... Momirko Ty jesteś oazą spokoju...Ty już masz ten dyplom od dawna...hehe...a swoją drogą to masz wesoło... Momirko przyślij mi ten twój adres bo płyta leży ale i mam twoje kolczyki, które z płytką chciałam wysłać... Spadam do pracy...miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzisiaj może nie, bo już wsadziłam łapki we włosy i z fryzury zrobiłam wielką szopę, ale jak następnym razem wyfryzuję, to postaram się przysłać mmsa. Dzięki za wyrozumiałaść w sprawie przesyłania fotek... :D Cieszę się że jest już piątek i jutro nie musze wstawać rano. Pewnie pójdę do pracy ale wyspana. Majmac, nie chcę nic mówić, ale słyszałam o jeszcze kolejnej fazie zimy.. ja mam naprawdę dość!!!! Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) W zasadzie po raz kolejny (już chyba trzeci) zapropounję zaprzestanie pisania na topiku... Piszemy do siebie meilami, mamy kontakt telefoniczny, co ważniejsze spotykamy się, a tu wszystkiego i tak nie piszemy.. Troszkę to bez sensu, jakbyśmy pisały w niebyt ;) Tak więc po raz kolejny proponuję pozostanie w kontakcie tylko na privie :) Pozostawiam do dyskusji i zabrania głosu, kto za, a kto przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za :) Poznałyśmy się osobiście i utrzymujemy stały kontakt. Cieszę się, że było to miejsce, bo wiele Wam zawdzięczam, ale nie ma sensu zostawiać tu wpisów pro forma. Za wszystko co tu razem przeszłyśmy dziękuję! Erwinko 🌼 Majmaczku 🌼 Amirko 🌼 Serenity 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadam dosłownie na chwilkę,padam z nóg.Od jakiegoś czasu chodzę na siłownię,właśnie jestem po i jestem wyczerpana,ale dobrze mi z tym.Poza tym znowu choróbsko u mnie w domku. Myślę,że Erwinka i Momirka ma rację.Podpisuję się i jestem na TAK. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×