Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Już żałuje, że chciałam te zdjęcia z wycieczki, smutno mi się zrobiło. chcę wakacji 😭😭😭😭😭!!!!! Najbardzie podobało mi się zdjęcie z widoczkiem krętej drogi, superowo wygląda góra schodząca wprost do morza, no i ta laska na zdjęciach to na pewno po obróbce photo shopem!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P wypraszam sobie obróbki!!!!! 😡 To ciężka praca :P:P Ale wybaczam ci zazdrośnico i czekam na ciebie ;) Z tego co widze i słysz e w zaparciu (przechowywanych spódniczek) niebawem sama będziesz \"po obróbce\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina phi! ;) A tak na poważnie to dziękuję za uznanie ;) Drgi są tam naprawdę starszne straszelne!!! Dziwię sie że moje serce wytrzy,mało ten stan napęcia stresowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę wakacji... oj jak bardzo!!!! W przyszłym roku planuję dłuższy wyjazd. Nie wiem czy uda mi sie wydębić miesiąc urlopu ciurkiem, ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko przyznaję, ze przemawia przeze mnie zazdrość, nie łudze się, ze kiedykolwiek dorobię się takiej figury, no chyba, ze się wspomogę wspomnianym photo shopem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się marzy egipt zimą, kto wie, moze zrealizuję swoje marzenie w tym roku i wyskoczę chociaż na tydzień:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirka mam nadzieję, że niebawem się odezwie - jakkolwiek. A o Aniołka to miałam właśnie pyta ć. Pojęcia nie mam co sie stało, że nasza \"gaduła\" w pozytywnym tego słowa znaczeniu zamilkła tak nagle :O Aniołku zamelduj chociaż że żyjesz i żadne cię nie dopadło strapienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity spoko ;) ja przecież się nabijałam ;) Majmac a ty mnie nie załamuj na progu przeciągów zimowych!!! :O:O Musze miec jakąś nadzieję, która pozwoli mi to przetrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko przecież wiem, ze żatrowałaś! tak naprawdę to nie jestem zazdrosna, a bardziej podziwiam Twoje samozaparcie. Sama miałaś problemy z nadwagą a doprowadziłaś się do takiego wyglądu, ze ho ho, a już utrzymanie tej wagi to mistrzostwo świata!!! chapeaux bas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słysze słowo mail, to mam nerwa... Może to mój jakis pech>??? Miło mi strasznie i fajnie ale czas na mnie.. Może Amirka mnie zastapi i wpadnie w swoim cudnym szlafroczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino słyszłam, ze szlafroczek to już przeżytek! zresztą to A zazwyczaj go nosi, a amira gustuje w lateksach hehhe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity...dobrze sie czuje, właśnie zaraz bedę zajadać koktail kakaowy...taki mi narazie najlepiej wchodzi...hehe...kupiłam sobie tabletki z zieloną pietruszką i mam nadzieje, że mój zapach nikogo w okolicy nie powali... :-) poza tym czuje, jakby oponki trochę malały? albo podświadomość działa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...ledwo wcisnęłam ten koktail...tak,tak 4 dzień dzisiaj... zaraz jade do szpitala zapisać się na zabieg...ciekawe na kiedy mnie zapiszą...hehe...jak obstawiacie? załapie się w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac kurde, nie wiem jak to jest, jak u mnie zobaczyli tego olbrzyma to od razu pod nóż! ale jak to jest prywatnie, jak idziesz prywatnie to od razu Cię przypadkiem nie zapisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służba zdrowia... taaa... ale dzisiaj nerwowe tematy poruszamy, przynajmniej dla mnie.. Majmac powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie służba zdrowia to tez temat drażliwy, a moze polityce pogadamy hihiihi, mogłoby byc ostro!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, to by się dopiero piekło rozpętało :D:D Nie wiem czy jestem gotowa na ten dramat w odsłonach, mam ich dosyć w wiadomościach i spotach reklamowych, od których można zwariować. A już zwłaszcza pisu słuchać nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę sluchać wszystkich bez wyjątku, na PISie się zawiodłam, tępię wszystko co czerwone, PSL, Samoobrona - dno, LPR - bez komentarza, PO - moze gdyby nie Tusk, jest tam w końcu trochę normalnych ludzi....to zresztą i tak jak w PIS-ie, podstawowa rzecz, którą popieram to lustracja, uważam, ze sprawiedliwości powinna się dokonac i to jeszcze za życia, no i Ziobro to mói IDOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym idolem to oczywiście przesada, ale z wieloma jego opiniami się zgadzam, pewne rzeczy powinno się rozwiązywać w radykalny sposób, a pewne kliki raz na zawsze rozbite i zmiecione na proch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... hehehe pozostawię pana Z bez słowa komentarza ;) ale co tam, Serenity z powodu jednej osoby nie ma co partii przekreślać. Gorzej jak takich osób jest znacznie więcej albo 100% :O Potem wychodzi wojna kartofle ;) itp piekne kwiatki. Wsytd mi normalnie, ale co mam zrobić?? A dziś powinnam sama sobie lanie dać. serenity proszę normalnie przyłóż mi i wywal to jesienne załamanie! Może się wystraszy i wyskoczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mysle stale o obiedzie, mniam. Coś bym sobie zjadła. Może Serenity jakąś piękną odę napisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino ja pierdziuuuu ja też jestem głodna. I co my biedaczki zrobimy?:-o jak się naoglądałam Twojej figury to aż grzech myślec o jedzeniu!!!😭 i pozbądź się tej deprechy, choć rozumiem Cię, nienawidze zimna i jestem wtedy strasznie wkurzona na wszystko, dlaczego ktoś tak ciepłolubny jak ja musiąl sie urodzić w Polsce, choć i tak lepiej niż gdzieą na biegunie, albo na islandii brrrr, zimno i ciemno, okropieństwo!!! także pocieszmy się, ze u Nas przynajmniej noc to jest noc, a dzień to jest dzień, i ze mamy choć 2 a czasem nawet więcej miesięcy lata. wyobrażacie sobie, że w zeszłym roku o tej porze opalałam się jeszcze nad jeziorkiem:-o a co do polityki erwinko to sama widzisz jak jest, szkoda słów:-o wstyd, wstyd, wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczko moja droga, a co byś takiego zjadła, to pomyślę nad odą:-D na mnie znów szaszłyk czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem szaszłyka wciągnęłabym błyskawicznie, od wczorajszej ody myslę o fajnym szaszłyczku z kakówki... Ale dziś chyba zjadłabym pieczeń z pysznym gęstym sosoem i kluskami ślaskimi a do tego kiszona kapusta... Rozpusta!!!! :D Lubię takie mięsko tłustawe mniam. Karkóweczka to chyba moje ulubione i nadaje się do tylu potraw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×