Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

amiro to przyznaj się ile odrobiłaś, schudłaś 17, a ile z tego zostało? no nie daj się prosić, ja się przznałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam na tyle dobrze,że nie pracuję,ale jak będę musiała zamienić zdanie z nauczycielką,to chyba padnie.Dobrze,że żuć gumę można,taką bez cukru,bo na początku tego nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możnaaaaa gum!!!!! dasz radę schylaj głowę jak mowisz, albo odwracaj w bok, no i możesz się tak koło ust niby pocierać, a przy okazji zasłaniasz twarz, ja mam to obcykane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity schudłam 17 kg ale wróciły od razu 2 kg ponieważ to jest normale,bo na DC masz pusty żołądek.Czyli w rzeczywistości schudłam 15 kg.Jak poczytasz forum czarnej oliwki to one własnie o tych 2 kg piszą.A ile wróciło...zagadka.Napiszę później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity Ty na forum też nie napisałaś,tylko skrobnęłaś mi mailika.Czekaj cierpliwie na maila...muszę się zważyć jak na razie nie mam na to odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież napiszę Ci,tylko poczekaj...jutro się zważę z samego rana,taka waga jest najlepsza i najdokładniejsza.teraz nie wejdę,ponieważ mam na koncie 2 litrową butlę wody mineralnej i mego kubek zupy jarzynowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, rzeczywiście na forum nie pisałam, amiro musisz się zważyć, zeby wiedzieć jakie efekty przynosi dietka, uwierz mi jak się zważyłam, to tez byłam w szoku i załamałam się, ze wszystko od nowa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tylko nie @ nogi ma wydepilowane.A tak swoją drogą to polecam depilatorek.Fajna sprawa,na długo wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko wiesz co ja chyba już ostatni raz się odchudzam, jak znów nic nie wyjdzie to daję na luz, mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono...spokój dziewczęta...co to za kłótnie... to można tą gumę żuć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity u mnie nie jest tak źle,od nowa nie zaczynam,cały czas zakładam mniejsze ciuszki,ale nie jest już to co przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac gumę do żucia chyba można,tak mi powiedziała moja konsultantka.Tylko trzeba być ostrożną.Po prosu żuj wtedy gdy musisz i nie całą tylko odrobinkę,żeby tylko odświeżyć oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie amiro, na mnie teraz wszystko wisi, następne ważenie w sobotę rano. pamiętasz może ile schudłaś na DC ścisłej, jakrobiłaś pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to znam dziewczynę, która była kiedyś...pare lat temu na DC i jak schudła to była laska, że wow a teraz jak ją spotykam raz na rok to niestety ale ma nadwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zrobić sobie koktail...a nie jestem głodna...ale coś trzeba jeść no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko ja do końca nie wiem, zwazyłam się dopiero w 3 dniu DC, więc od tego dnia ubyło mi 8,5 kg, dlatego myślę, że około 10 mogłam schudnąć. A na SB zleciało mi jeszcze 2 kiloski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac,bo to są bajki,że po DC nie ma efetu jojo.Jeżeli po diecie zaczniesz normalnie jeść to przytyjesz.Nie ma innego wyjści.Nie ma żadnej diety cud !!! Cudem jest to,że zmienimy nasze stare nawyki żywieniowe !!! Dieta nam tylko może w tym pomóc.Gubimy kiloski,obkurczają nam się żołądki,i reszta należy do nas.Jak ktoś kocha \"JEŚĆ\" to prędzej czy później przytyje.Chociaż zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac nie za wcześnie na koktail ??? Ja to zawsze posiłki jadłam co 4 godz.Ostatni jadłam przed 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po każdej diecie trzeba uważać, a jak ktoś ma duża nadwagę to musi się wystrzegać na każdym kroku! nie łudźmy się, ze wrócimy do tych samych nawyków i będziemy laski, ja stawiam na sport, nie jestem w stanie zrezygnować dla figury z jedzenia, już wolę to spalać, mogę jesć mniej, ale nie mniej jakościowo, uwilebiam tłuste mięsko, sosy, chleb i ziemniaki, szkoda życia na to by do śmierci jeść odtłuszczone serki bleeeee, zresztą ja w ogóle nabaiłu nie znoszę i źle się po nim czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu muszę do kibelka...Zresztą poczytaj sobie forum do którego podałam Ci link.Ja tam jakiś czas temu pisałam i poznałam kilka osób,które chudły,potem tyły i potem znowu przechodziły na DC ,żeby schudnąć. Ojej wychodzi mi już uszami ...muszę lecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim celem są 62 kg, marzą mi się mi moje mini spódniczki, choc już dawno wyszły z mody hehehe, bo tyle w szafie wiszą. Wiecie co jak tak sobie pomyślę, to na 27 lat mojego życia, 5 lat jestem gruba, więc to nie jest tak dużo, mam jeszcze szansę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ciągle sikam, czy wy też zauważacie znaczną poprawę cery po piciu takich ilości wody? amiro napisz czy nie masz mdłości od DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×