Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

A na koniec rozsypałam te wszystkie drobiazgi po całym pokoju.... Co za dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście to nie była super ulubiona moja bluzeczka. I jeszcze do tego trochę już znoszona, więc nie wpadam w rozpacz, ale troszkę mi szkoda... Teraz znając swoje zdolności artystyczne w kierunku szycia zrobię dwa wielkie rogi widoczne z kilometra... Tak tak... szycie to moja druga natura :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wie o tym doskonale i jak ma jakieś dziurki to nawet nie pyta, po prostu zawozi do teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pal sześć Aniołku te koraliki, z moim talentem do szycia :D:D Bez odkurzacza raczej tego nie pozbieram. Nie wiem tylko czy uczynię to dziś, niech moje zwierze też ma święto. tak słodko sobie śpi, że żal mi go straszyć, a odkurzacz dla niego to potwór nad potwory!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że dzis już tego prania nie zrobię. Trudnoi zacznę jutro, skończe w niedziele. Tak na oko mam ze 4 pralki, a ponieważ nie za bardzo mam gdzie suszyć, więc musze to jakoś rozłożyć w czasie. Przynajmnioej wiem, co założę jutro, a reszta jakoś obleci. Nie będzie już wyjścia. Idę zając się teraz swoim paskudnym pyszczkiem (nie lubię tych oznak upływającego czasu...) Postanoiwiłam że zrobię sobie peeling z kawą i cynamonem. Mam takie specjalny płyn do mycia twarzy, nawilżający, więc dosypię do tego kawy i powinno być ok. Pod warunkiem oczywiście że posiadam w domu kawę \"plutą\" a nie jestem tak do końcas pewna czy ją mam... Ale zanim dokonam takiego oczyszczenia to chyba zrobię tzw parówkę.. Myslicie że to dobra kolejność czy powinnam najpierw zrobić peeling a potem parówkę?? Według mnie przyjęłam dobry system ale kto wie czy nie jestem w błędzie. Wszak znawczynią w tym temacie nie jestem, a błądzić rzeczą ludzką ;) A ty Aniołku - diabełku zbastuj trochę z tymi swoimi złościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że dzis już tego prania nie zrobię. Trudnoi zacznę jutro, skończe w niedziele. Tak na oko mam ze 4 pralki, a ponieważ nie za bardzo mam gdzie suszyć, więc musze to jakoś rozłożyć w czasie. Przynajmnioej wiem, co założę jutro, a reszta jakoś obleci. Nie będzie już wyjścia. Idę zając się teraz swoim paskudnym pyszczkiem (nie lubię tych oznak upływającego czasu...) Postanoiwiłam że zrobię sobie peeling z kawą i cynamonem. Mam takie specjalny płyn do mycia twarzy, nawilżający, więc dosypię do tego kawy i powinno być ok. Pod warunkiem oczywiście że posiadam w domu kawę \"plutą\" a nie jestem tak do końcas pewna czy ją mam... Ale zanim dokonam takiego oczyszczenia to chyba zrobię tzw parówkę.. Myslicie że to dobra kolejność czy powinnam najpierw zrobić peeling a potem parówkę?? Według mnie przyjęłam dobry system ale kto wie czy nie jestem w błędzie. Wszak znawczynią w tym temacie nie jestem, a błądzić rzeczą ludzką ;) A ty Aniołku - diabełku zbastuj trochę z tymi swoimi złościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i jeszcze mnie skopiowało :D Aniołku nie ma sprawy, możesz się śmiać do woli ;) Mój małżonek tez często boki zrwya ze mnie, miewam dosyć często zabawne przygody :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniołku rozsypałam je, bo pospadało mi na kanapę kilka takich których nie zdołałm przełożyć na talerzyk (mały płaski). No więc wstałam, trzymałam w reku bluzeczkę i talerzyk z koralikami no i schyliłam się po uciekinierki.... oczywiście pełen ruch pochyły wykonałam z talerzykiem, który jakże mógłby wykonać inny ruch????? No i ciach! nieszczęście gotowe... A tam były takie większe koraliki, takie cekiny, takie jescze większe coś i całe mnóstwo takich malutkich kuleczek, takich tyci tyci drobniutkich. I to one tak pięknie się posypały i potoczyły po panelach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku myslę że z czasem nauczysz się kobiecych sposobów :D Nie będę używała tego słowa wprost ale wiadomo o co chodzi ;) Ja już po parówce i peelingu. Zrobiłam go z soli, bo kawy nie miałam jednak. Nie wiem czy to dobry krok no ale musiałm jakoś pozbyć się naskorka, a sól była jedyną rzeczą taką ziarnistą jaka mi przyszła do głowy. Biorąc pod uwagę moje dzisiejsze przygody to chyba musze się pomodlić żeby mi nie zaszkodziło... Idę znowu do szafy, ale w międzyczasie pozaglkądam do was. Jak to cudownie miec wolny dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Widzę,że życie na topiku toczy się i stron przybywa.Przyznaję,że jeszcze nie przeczytałam tego co napisałyscie,mam nadzieje,ze wkrótce wszystko nadrobię.Goście pojechali dzisiaj do domku,mieszkanko doprowadziłam już do porządku.Mężuś robi grilka,ostatnia dla mnie okazja,od poniedzialku znowu ruszam z dietką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw Aniołku, dosyć na dziś szalonych pomysłów ;) Hej Amirko!! Pozdrów rodzinkę :) czas niebawem wskoczyć do wanny. Mam nadzieję że jej nie podziurawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna ocalała hehehe Reasumując wypoczęłam średnio, narobiłam szkód, pranie nie zrobione, nadal nie wiem co wezmę i w czym wystąpię podczas komunii... Przynajmniej ze swojego brzuszka jestem coraz bardziej zadowolona, zaczyna dzięki ćwiczeniom wyglądać coraz ładniej :) To nie jest jeszcze to co mi się marzy ale jest fajowo. Zaczynam się tylko denerwować tym, że coraz dłużejmusze ćwiczyć żeby czuć napięcie mięśni. Wolałabym szybciej to odczuwać, bo nie mam tyle czasu dla siebie codziennie. Aniołku baw się w kinie dobrze, a jak tak strasznie ci smutno i przykro to zażartuj ty i wyślij takiego smska ;) Całuje was mocno. Wpadnę jeszcze na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku!! Zastrzelicie mnie dziołchy... coś pokręciłam z tym moim wyjazdem na wakacje :O właśnie sprawdziłam umowę i tam mam powrót 16 lipca... sprawdze jutro w kalendarzu jak to wychodzi. Podejrzewam że wszystko się będzie zgadzało jesli chodzi o dni tygodnia tylko datę pomyliłam :O Połapiecie się? to nadal będzie poniedziałek powrót i wtorek wyjazd, tyle, że to nie 14... Sorki... Aniołku więc u ciebie z tą datą chyba też cos się przesunie. Ojejej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja idę myć głowę a potem do łóżeczka bo jutro do pracy :) Mam nadzieje że nie czeka tam na mnie jakaś niespodzianka w większym wydaniu tfu tfu... To dobrej nocki wam życzę :) Miły dzionek z wami spędziłam dziś. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Aniołku i nie narozrabiaj dzisiaj ;) A ja ledwie jestem przytomna, obejrzałam jakiś film, który skończył się koło 1 w nocy!!! Jeszcze nie wiem czy żyję, czy tylko mi się wydaje... Chyba nie będe zbyt rozmowna. Seredeczne buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku kciuki trzymam mocno!!! I wspieram go myslami! Oby poszło gładko i szybko!!! Baw się dobrze słoneczko, miło usłyszeć że taka fajna przygoda cię czeka :) Bardzo miło... Oby tama wreszcie pekła ;) A ja siedze ledwie żywa, blada jak truposz.. Aniołku miałaś racje co do daty powrotu, to ja namieszałam. Dobrze że sprawdziłam. Swoją drogą nieźle jestem zakręcona skoro nie wiem kiedy jadę a kiedy wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki Aniolku, za brata i .... za wszystko... :) A u mnie za oknem znow leje. Mam nadzieje ze taka pogda nie utrzyma sie do konca mojego pobytu. Chcialabym jeszcz sie powloczyc i porobic troche zdjec. Dzis mialysmy isc na targ ale dupa zbita. Nie wiem jak K. ale ja nosa nie wytawie. Erwinko... ja tez ogladalam do pozna. K. ma wszystkie czesci Dekalogu na plytach. Przedwczoraj obejrzalam V i VI, a wczoraj IX i X. Poszlam spac po polnocy, ale ja tu wstawac nie musze tak wczesnie jak Ty :P ... I tu pojawia sie malenki probmem; jak potem przestawic sie na wstawanie przed 6?????? :O Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się zamaskowałam ja ;) tzn maseczkami, bo zakupiłam po drodze w rosmanie. Ogólnie po zarwanej nocce padam na pyszczek. Amirko co z dietą??? Aniołku czekam na relację z podróży i matury! Dobranoc laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam powiedzieć, że idę jutro do fryzjera. Z moich ciemnych włosów już nic nie zostało, a i odrosły dziwacznie, stracuły fason. Wydatnie im w tym pomogłam tydzien temu, bo wzięła sprawy w sowje ręce, a ściślej rzecz ujmując wzięłam nożyczki.... Aniołku zdaje się że wakacje obgadamy we dwie. Musimy w takim razie się sprężyć ;) Teraz już serio zmykam. Wprawdzie jeszcze nie spać, ale gasze kompa. I tak stanowczo za długo przy nim przesiaduję. Teraz już chyba mało kto pracuje bez kompa... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cieszę sie Aniołku że wszystko zaczyna sie układać po twojej myśli ;) Ja sie nie wyspałam a taki miałam zamiar... Dziwne to trochę, no ale cóż, wylazłam z wyrka i śpiąco mi... Za chwilkę podszykuję mięsko, sałatkę a potem pójdę do fryzjera. Kompletnie nie mam pomysłu na fryzurkę ani kolorek.. hmmm Co tu zrobić??? Chyba mam stresa! Co do wakacji to niech nikt się już nie przejmuje. NIe wyszło teraz wyjdzie może innym razem i oki :) Wszystkim życze udanego urlopu :). Warto było przynajmniej spróbować ;) No to lecę do kuchni, bo kawę już zakończyłam pić. No może jeszcze fajeczka. Miałam nie palić, ale jakoś nie mogę się zmobilizować :O Kurde jak ciężko mi z tym walczyć... Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsko gotowe, teraz czas na mnie. A mówiłam wam, że wreszcie się zmobilizowałam i zrobiłam wczoraj pranie??? Przynajmniej jedno mniej. Po powrocie z miasta zrobię kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki! Wlasnie skonczylam pisac maila do Was :) Pierwszy byl do Aniolka, wiec moze juz doszedl. A Ty Erwinko luknij do skrzynki za jakis czas. To mu przedostatni dzien u K. Wyjezdzam w poniedzialek rano. Dobrze mi tu bylo ale tesknie juz bardzo za Z. Ale wiele dzieki K. zrozumialam, w tym co mowila i w tym co przemilczala. Nawet we wlasnych slowach ktore wreszcie ze mnie wyszly, kiedy staly sie, kiedy nazwaly problem; w tym wszystkim znalazlam wskazowki, podpowiedzi i odpowiedzi tez. Dobra. Starczy tego filozofowania :) A dzis dla odmiany slonce! Pogoda tutaj jest zupalnie nieprzewidywalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Momirko wrócisz do Polski na deszcz i zimnicę. Nie najlepiej wyglądają prognozy co niebywale mnie smuci. Momirko pięknie to ujęłaś :) swoje odczucia i myśli. Wróciłam od fryzjera i mam śliczne włosy!!!! Jestem póki co zachwycona!!! A teraz lecę kończyć robić obiad bo strasznie jestem głodna!! Z tego powodu własnie nie wybrałam się dopewnego skalepu mimo że bardzo chciałam. Ale to nic, skocze tam w poniedziałek. Miłego popołudnia!!! Momirko jak tylko zjem to zerknę do skrzynki. Już się nie moge doczekać. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku masz niespodziankę na skrzynce. Lecę wieszać pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko! doszedl do Ciebie ten mail czy nie???? Ja tez chce niespodzianke!!!! ja teeeeeeeeez! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko już odpisałam, daj znać czy doszło bo z tymi skrzynkami namieszałyście ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Cały dzień spędziłam na dworze.Umówilismy się z sąsiadami na grilka...były szaszłyczki,karkóweczka i szyneczka.Chrupiące bułeczki z masełkiem czosnkowym i rózne suróweczki.Od poniedziałku koniec z jedzonkiem wchodzę z powrotem na dietę cambridge.Poza tym u mnie bez zmian,życie toczy się swoim torem.Wyprostowaliśmy kilka spraw i nie ma złudzeń co do dalszych naszych planów.Wiemy już co mamy robić,a to przecież bardzo ważne.Synuś znowu chory,ja przeziębiona...wypędźcie te choróbska z mojego domku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Ami_rko! Uważaj bo odzyskuje się łatwo.... Dziewczyny mam już pokoik na wczasy :) udało mi sie zarezerwować ostatni wolny jaki był. NIestety nie tej klasy co chciałam i nie tu gdzie chciałam, bo już wykupione 😠 No cóż.. ważne że udało się w ogóle!!! Ale mi się w maju nagromadziło różnych spraw do załatwiania. Musze chyba jakąś listę spisać ;) Zwałaszcza że w większość czynności mam zamiar wrobić małżonka :D:D Ja w ramach nadzoru ;) Wciąż jak podchodze do lustra todoznaje lekkiego szoku... ale fajnie jest. Nadal mam powazny problem ze strojem na komunię :O gdybym nie była chcrzestną to byłoby prościej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus... mordka mi sie smieje jak czytam Twoje rozmarzenie :) :) :) Buziaki dla Amirki ! Czekam na choc jedno zdjatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×