Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

już jestem:-D Majmac buziaki, ściskam Cie dla otuchy, ale powiedz czy naładowałaś trochę akumulatory? Amiro ciekawość pierwszy stopień do piekla heheheh, ale przyznam się, ze jestem na dietce SB, w pierwszym tyg. schudłam na niej 5 kg, można sie naprawdę najeść do syta a mimo wszystko się chudnie. Amirko polecam Ci to serdecznie, lepiej zrób sobie dłuższą przerwę z cambridge, bo się zagłodzisz! co do fryzury myślę, że pasowałby Ci jakiś fajny blond, może pasemka....ale nie obcinaj, może tylko troszeczkę, dla zdrowych końcówek, bo masz przepiękne, naturalnie kręcone włosy...ale kolorek możesz zmienic, myślę, ze dodatkowo by Cię odmłodził i w efekcie wyglądałabyś nie na 18, a na siostrę swojej córci:-) Zastanów się powaznie nad tymi pasemkami, może poradzisz się swojej siostry, w końcu z tego co pamiętam jest fachowcem w tej dziedzinie:-) aniołku jesli tyle osób to samo Ci radzi, to nawet się nie zastanawiaj, włosy odrosna, a kolor też w razie czego można zmienić, będzie fanie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o dietce, SB to South Beach inaczej Plaż Południa, w necie jest o tym mnóstwo, efekty naprawdę zadziwiajace, dziś na przyklad jadłam śniadanko: serek feta, pomidor, ogórek, chuda szynka z indyka, zmieszałam i było naprawdę pyszne i syte. na obiad mam leczo z piersi+papryka i cebula. Słodzę słodzikiem. Nie można jeść chleba i owoców, to na I fazie, bo dietka składa się z III. Potem powoli wracają inne produkty, więc to nie jest tak, ze dieta jest jakimś super wyrzeczeniem, wiadomo, ze ktoś szczuplejszy bedzie chudł mniej, srednio spada 6 kg na 2 tyg. Ja miałam 5 w 1 tydzień, ale tego sadła trochę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zmykam, a musze wam powiedzieć że jest burza!!!!!!!!!!!! Ja pierdziu, ale wali... ło matko jak ja dojdę do domu :O:O Bojam sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity podejrzewałam SB stawiałam na nią 99 % no i miałam racje :D ostatnio jest modna.Teraz na kafeterii modna zrobiła się dieta dr Dąbrowskiej,są świetne wyniki dlatego po dwóch tygodniach cambridge przechodzę na Dąbrowskiej. Erwinko właśnie wróciłam od sąsiadki i po drodze wlazl na mnie czarny robak,myslałam,ze go zrzuciłam,ale okazało się ,ze łaził po mnie.A teraz mam wrażenie ,że jest u mnie w staniku...córka się ze mnie śmieje...ratunku weźcie to paskudztwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda jak oberwanie chmury :O Nic nie widać tylko deszcz, huk i błyski, ale wali.... Ratunku!!!! Własnie wali gradem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino trzymaj się chodnika hahahhaha,:-D a u mnie leje jak z cebra, jak ja wróce, nawet parasola nie mam buuuuuuu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko to znak że ta niewidzialnaq nić istnieje :D Po mnie łaziło i wlazło na ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino jak mamcię kocham, ja bym nie wyszła, panicznie boje się burzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity...kochana...podładowałam akumulatory...byliśmy bez dzieciaczków po raz pierwszy na dłużej, fajnie było...luz blues...chociaż schodzilismy z tych gór tak styrani, że po piwku to ledwo doszliśmy do kwatery...na czworakach prysznic i spać! Narazie mnie trzyma ten luz...hehe...zobaczymy jak długo...kiedy zaczne \"jobami\" rzucać...pewnie już lada dzień...narazie mnie to wszystko bawi... Amirko z dietką kiepsko na urlopie...ale właśnie chce się wziąć znowu za siebie...w pracy i tak nie mam czasu jeść...hmm...czytałam kiedyś o SB ale skoro Serenity jest zadowolona to może i ja spróbuję... Sajgon wzywa!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam parasol, ale obawiam się, że nic mi nie pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a ja ci radzę żebyś zostawiła takie dłuższe kosmyki na twarz i z tyłu takie widoczne do końca szyi, a góra pocieniowana. Sama wiem po sobie, że wtedy twarz jest taka fajniejsza. Na zupełnie krótką fryzurkę moga sobie pozwolić tylko osoby o bardzo bardzo delikatnych rysach twarzy i takich małych sprytnych buźkach. Twoja tez jest ładna buźka, ale i tak upieram się przy swoim. Ja jak się opitoliłam na krótko bez kosmyków to czułam sie fatalnie... Nie mam odwagi wyjść na zewnątrz :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbat a jakże i do tego z deszczem i piorunami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro jak zwykle wiesz o mnie wszystko! aniołku ja myslę, ze ta fryzura troszeczkę Cie postarzy, czy może doda powagi. W swoich włoskach wyglądasz jak podlotek, to prawda, taka trochę romantyczna, roztargniona, ale czasem fajnie jest się zmienić, przecież nie oznacza to, ze nagle będziesz wyglądała na 40 lat. Ja Ci radzę idź na całość! erwino trzymam kciuki za Twoją drogę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Serenity, to ja wychodzę :O:O Ło matko, ale wali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac a @ Ci się może spóźnia heheheh, no bo wiesz jak jest gdy nie ma dzieci:-D Coś znowu o tych dzieciach gadka się nawiązała, może coś Nam w końcu obrodzi, a właściwie ktoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już niebo czyste, erwino ktoś przeleciał koło mojego okna, fryzurka podobna do twojej, miło, ze wpadłaś!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja biore przyklad z erwiny i zasuwam do domciu, już mnie ssie na moje leczo. Majmac powodzenia w praculi kozico hehehhe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko być może to paskudztwo z Ciebie przelazło na mnie,ale już jego czarne zwłoki leżą pod moim fotelem,muszę posprzątać :-) Najgorsze jest to,że całe ciało mnie swędzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj...Serenity, żebyś wiedziała, że myślałam ostatnio o dzidzi ale jakoś mąż nie pała entuzjazmem...haha...czasami to brak cierpliwości do dwójki...właśnie wczoraj stwierdziłam, ze moje dzieci już są duże i tak jak Amirka pomyślałam...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A deszcz,gradobicie i burza z błyskawicami nie jest taka zła :D Dacie radę dziewczynki.Jak wrócicie do domku to koniecznie opiszcie jak wyglądała wasza droga powrotna.U mnie chwilami slicznie świeci słoneczko,tylko trochę popadało :-) Chyba jestem grzeczniejsza od was :D Majmac koniecznie zapamiętaj datę waszego urlopiku :D Aaaaa kotki dwa....już niedługo zaspiewasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz u mnie leje jak z cebra a córcia wyszła na spacerek z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moze zrobimy małe spotkanko w kurniku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... moja droga do domu hmmm... wiatr uniemożliwiał rozłożenie parasolki więc gdybym miała ze sobą szampon do włosów miałabym załatwioną kąpiel 😠 Wróciłam mokra do ostatniej nitki.. Totalnie kompletnie mokra!! Przebrałam się właśnie, piję herbatkę i lecę do wanny się rozgrzać, a potem umyję włosy.. Co do kurnika, to nadal nie zainstalowałam programu, ale taraz poprosze mężulka. To bardzo dobry pomysł Amirko, mogłybyśmy sobie pogiercować :D Tak więc po powrocie pisze się na małe co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko ja chyba też byłam grzeczna, bo jak wyszłam z pracy to zaczęło świecic piękne słoneczko, a teraz siedzę w domciu i znów się chmurzy, może tylko na mnie słoneczko wychodzi heheheh:-) dziewczyny chętnie pośpiewam z Wami aaa kotki dwa:-D w czerwcu rozpoczynam starania, to już postanowione! może Was zainspiruję, razem raźniej, oczywiście nie dosłownie hahahahhaha:-D Co do kurnika to piszę się, ale nie dzisiaj. dziś sadzę ogórki na działce, bardzo mi si.e nie chce, ale mobilizuja mnie późniejsze plony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później napewno mnie nie będzie spadam się szykować do roboty i do łóżka ;) Dobranoc, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz jednak idę spać :D Jutro znowu będzie sie włóczyć mój niewyspany cień. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×