Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Erwinko! dziekuje za niespodzianke :) wlasnie o taka mi chodzilo :) Wygladasz slicznie! Lece na krotki spacer 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziękuję dziewczyny. :) Mi tez się podoba! Trochę to dziwne jak sie patrzy w lustro ale jestem zadowolona. Następnym razem chcę zrobić całkiem czarne :D Momirko uroczego spacerku!!! Chetnie przeszłabym się z Tobą ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko ja też chcę Cię zobaczyć w nowych włoskach !!! Nie bądź skromna i prześlij koleżance fotki. Buziaczki Aniołku i Momirko 👄👄👄 Erwinko masz rację,muszę uważać kiloski łatwo powrócą i moja praca pójdzie na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Aniołku się sasiedziałaś wczoraj ;) Ami-Rko podeslę ci póxniej fotkę. Mam naprawdę czarne włosy, ale następnym razem chcę zrobić taką czerń wręcz z takim mocnym odcieniem. Ciesze się, że wam się podoba. Jesli chodzi o zdjęcia, które wysyłam to są one robione kamerką internetową, a ona trochę zniekształca. Chyba dlatego z nikim nie rozmawiam przez wideokonferencje. Denewruje mnie ta kamerka. Mam tez aparat, a nawet kabel żeby przesyłac, ale nie wiem jak to zrobić :D Małżonek znowu na wyjeździe więc poszło zdjątko z kamery. Wstałam jak zwykle o wiele za wcześnie. Jestem zdruzgotana i zmartwiona potwornie tym co ubrać na ta komunię :O:O Nie wiem co zrobić... Nie wiem też czy iść dzisiaj do Galerii... zresztą co kupić ewentualnie.. To po prostu straszne!!!!!! Miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kawa bo zaraz mi ktos wytyk zrobi ;) (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) I znow wstalam o 9. Ja nie wiem co to bedze we wtorek kiedy przyjdzie mi wstac do pracy :O Erwinko... ja to juz zupelnie nie wizm co Ci poradzic. Wiem ze powinno to byc jasne ubranie. Ja bylam na dwoch komuniach jako chrzestna. Na jedna poszlam w kostiumie: spodnie plus zakiet. A na druga nie bardzo pamietam ale chyba tez w kostiumie, ale tym razem ze spodnica. Ja przyznam szczerze ze nie znosze \"eleganckich\" ubran i najchetniej nie zakladalabym takich nigdy. Sa jednak okazje gdzie nie mozliwy jest inny stroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za rady. Ja też niestety strasznie źle sie czuję w takich eleganckich strojavch.. po rpostu jak przebrana lala... Nie znosze tez spódnic z długością do kolan, bo mam strasznie chude łydni i wygląda to beznadziejnie, w krótkich nie wypada... Tym oto sposobemn spódnic nie posiadam i ganiam na okrągło w spodniach. Aniołku sukienka raczej odpada bo niestety jest kosmzarnie zimno!! Chyba ubiorę takie popielate spodnie z marynarką, do tego pod spód taką popielata bluzeczke obcisłą, a na nią zwykłą białą bluzeczkę i przepnę szerokim czarnym paskiem. Jeszcze nie mierzyłam tego zestawu, bo przed chiwla wpadl mi ten pomysł do głowy. Poza tym jest koszmarnie zimno, nos mam jak sopel lodu i ogólnie jestem zniechęcona. Ja chce ciepełka!!!!!! gdybym wygrała w totka kupiłabym jakiś pensjonat w ciepłych krajach i tam zamieszkała. Jak ja nie znosze zimna!!!! A u nas jak na złość dwa miesiące ciepełka na cały długi rok :O to nie fer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku... ja nie potrefie sobie Ciebie dobrze wyobrazic bo to zdjecie jest zrobione jakos \"z gory\".... Potrzebowalabym zobaczyc Cie tez \"normalnie \" prosto i z profilu i wtedy zapewne moglabym szczerze Ci doradzic. Wiec jesli Ci na moim zdaniu zalezy i jesli takie zdjecia masa to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny 🖐️ Ja już dziś padam... Jutro niestety wczesna pobudka... brrr... Śpijcie słodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam szelmo śpiochy :P Poszłam spać koło północy niestety bo jakoś zasnąć nie mogłam, przeniosłam wyrko do dużego pokoju i leżałam przed tv żeby jakoś zasnąć co też w ostateczności się udało. Za to mam niezły bajzel w domu... po południu sprzątanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się Aniołku lepeij ciepło ubierz na to wyjście bo po południu ma być totalna zmiana pogody. U mnie niby jeszcze ładnie ale zaczyna wyglądac coraz mniej ciekawie :O Powinnam mieszkać w ciepłych krajach.. Poza tym jestem koszmarnie śpiąca i czekam z utęsknieniem na koniec dnia. Nie za bardoz mam co wkładac na siebie po odłożeniu rzeczy na wyjazd i to tez mnie rozwala. Wyglądam dziś chyba dziwacznie, a tu jeszcze 4 dni kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko,Ty sama jedna łóżko przeniosłaś do drugiego pokoju ??? Z Ciebie to prawdziwa siłaczka...:D A u mnie pochmurno...u sąsiadów awantury...:-( kiedy to się skończy...a wszystko przez alkohol.Wczoraj to jeszcze po 22-giej awanturowali się a dzisiaj niedaleko mojego podwórka leżał sobie pijaczek (syn sąsiadów) i spal pod moim płotem...brrrrrr...nie cierpię takiego widoku.Mój synuś zaproponował mi abyśmy go wzieli do domu.Jak mu powiedziałam,ze jest pijany to już nie chciał.Pewnie biedaczek myslał,że ten człowiek jest chory i potrzebuje ciepłego łóżeczka...samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko ja też jestem śpiąca...mój mężuś w nocy był poza domem (wyjazd służbowy) i jakoś tak źle spałam.Co powiesz na malutką drzemeczkę w ciągu dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dzwoniłam do tej pani od staników. Jest w hurtowni i mówi że ma dla mnie jeden stanik, ten co mi tak wpadł w oko :) Jest tylko jedno małe ale, bo jest różowy :O chyba to jakoś zniosę... ale zachwycona tym nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko różowy to taki słodki kolorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Cześć Ami_rko! Fajnie, że cię spotkałam. Na drzemkę bardzo chętnie, ale obawiam się że brak mi ku temu warunków ;) A po południu, no cóż sprzątnie bałaganu po wczorajszym dniu :D Zachciało mi sie ganiać z pościelą 😠 ech, jakie to czasem człowiek ma pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że słodki, ale jakoś tak do mnie nie pasuje chyba... Przynajmniej nic różowego nie mam. Kiedyś miałam jedną bluzeczkę i to jeszvcze zanim wszedł kolor w modę, ale nawet nie pamiętam co się z nią stało. Prawdopodobnie poległa śmiercią tragiczną podczas remontu :D:D No i nie wiem jak to będzie z tym różowym, no i czy nie będzie wyłaził spod bluzeczek (czyli przebijał) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój pierwszy dzień kolejnej serii diety cambridge.Trzymajcie za mnie kciuki.Mam nadzieję,ze już niedługo napiszę w stopce - 20 kilogramów i wtedy będę bardzo szczęśliwa.Dla dzieci gotuję zupkę ogórkową,mężuś wróci dopiero późnym wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko mamy podobne dzisiaj myśli...o tej samej porze na kafe...myśl o dietce...chcemy spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami_rko ja trzymam kciuki za twoją dietkę. Pewnie po smakołykach nie łatwo będzie wrócić do saszetek, ale wiem, ze jestes dzielna i dasz radę. Poza tym sama się przekonałas że warto i jak bardzo warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to trzymanie kciuków nie moge nic więcej robić :D Całe szczęście mam dzis luzik. Praca się budzi, machina rozpędza a ja cichem wznosze blagalne wołania, oby nie zdołała sie za szybko rozpędzić i dotrzeć do mnie przed piątkiem. A potem przecież wyjazd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko sorki,że tak sie ulotniłam,ale sąsiadeczka wpadła na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to połowe trójmiasta uszy pieką :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskoczyłam sobie na obiadek bo miałam ssanie wyższego rzędu. Ale teraz to dopiero mi jest śpiąco.... ło matko... A potem idę oglądac to moje różowe cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Aniołku mam dokładnie takie samo samopoczucie, padam na śpiąco gdzie popadnie :D oczy mi ciężko odkleić!!! Mam już za to posprzątane, mam też swoje różowe cudo :D Teraz chwila relaksu, potem ćwiczonka, a na kolację rzodkiewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z zaspania zapomniałabym o jeszcze dwóch czynnościach, musze mianowicie udrożnić umywalkę a potem jeszcze przemyśleć czy myć dziś włosy czy dopiero jutro. Wyglądają jeszcze oki, ale jak znam zycie rano [po wstaniu może sie okazac totalną porażką... i bądź tu człeku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko..._
Muszę poprawić zadanko w matematyce i nie umiem sobie poradzić z ułamkiem który muszę zaznaczyć na osi liczbowej.Mam zaznaczyć 2 całe i 4/8 Pomożesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, lecę spać, znowu zbyt późno... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×