Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity, święta racja :D:D zapuszczanie w naszym wydaniu jest rewelacyjne ;) Widziałam już zdjęcie twoje z lutego, fajne rude pasemko ;) ale ty naprawdę masz jeszcze krótsze?!?!?! to faktycznie zapuszczamy na całego :D:D Bardzo jestem ciekawa nowej fryzurki więc jak tylko znajdziesz to puść koniecznie!! No i właśnie nastepnym razem mam zamiar zrobić ostra czerń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam własnie maila na wp, że wygrałam spośród 1000 osób bon na 14 noclegów w jakimś hotelu, weszłam na stronę, wypełniłam formularz, a potem czytam, ze warunkiem jest opłata 49,99 za przygotowanie papierów, przesyłkę itp. A ja biedna naiwna myślałam, ze cos wygrałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino mam ledwo za ucho, to znaczy miałam po wyjściu od fryca, teraz też odrosło, ale ciesze się z tego, bo nie podobała mi się moja ostatnia fryzurka zupełnie, miałam na głowie kask, który powiększał mi i tak okrągłą twarz, niedługo idę do nowego fryzjera i zobaczę jak mnie urządzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity to jest to co chyba ja wzięłam ze dwa lata temu, ale ostatecznie nie skorzystałam z tego. Faktycznie wybór jest duży, ale trzeba dzwonić i się umawiac czy termin jest wolny itp. Jakoś tak wyszło że nie miałam urlopu, dobrze się zastanów czy skorzystasz z tegow ciągu roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam linka: http://eurorest.org/?lng=pl&zn=FF71D to znaczy, ze to nie jest oszustwo? mail przyszedł do mnie po 9, a tam jest napisane, ze w ciągu 7 minut mam wypełnic, więc już chyba po ptokach.... jakoś mi się wierzyć nie chce, ze te 14 noclegów bezpłatnie, ciekawe w jakich warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dokładnie to, pooglądaj sobie dokładnie tą ich stronę. Są tam prawie wszystkie kraje, są tez opinie ludzi którzy skorzystali, więc wygląda na to, że nnie jest yto oszustwo. Ale też z tego co mnie pamięć nie myli przyjmują gości z eurorest dopiero wtedy, kiedy mają wolne miejsca, czyli moga to byc tzw gorsze terminy. Musisz poczytac bo dokładnie to już nie pamiętam. Zreszta 50zł nie jest aż takim majatkiem, możesz zaryzykować. No mi się nie udało z tego skorzystać. Ale to z mojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak sądzę nadal mieścisz się w tych 7 minutach, to chyba mały pic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zaryzykuję, ale musze się z mężem skonsultować:-) już siebie tam widzę, eeeh i jak tu pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEE....pic na wodę, fotomontaż...doczytałam i wcale nie za darmo. Po 1 - wsze trzeba wnieść oplatę za posiłki, najtańsze to przykladowo 60 zł od osoby za dobę, czyli za 2 osoby 120 zł, a za 10 dni 1200, plus dojazd, zwiedzanie, niby posiłki w cenie, ale czy ja wiem czy to takie dobre, bo człowiek jest juz uzalezniony od tego by o odpowiednich porach być w hotelu, no i przy tych najtańszych ofertach morze jest w odległości 2 km.....nie ma nic za darmo, taka prawda:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko no no no do twarzy Ci w ciemnym kolorku.Poproszę nastepną fotkeczkę z uśmiechem :-) Serenity a ja to co !!! Dlaczego nie dostałam Twojej foteczki w nowej fryzurce !!! I napisz koniecznie co to za dieta.Na pewno nie zapeszysz.Nie wierz w bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity sorki 🌻 foteczkę mam :-) ciapa ze mnie ...ot co :-) Fiu fiu ale z Ciebie laseczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko jak motylek ??? Czy już koniec zabawy ??? Aniołku może jutro na kolacyjkę zrobię Twoje powyższe danie. Jutro moja córcia jedzie na dwudniwą wycieczkę klasową.Do zamku w Gniewie tj. za Tczewem.Ma spać w komnacie...a jak będzie niegrzeczna to nocleg gwarantowany w lochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z córcią,aby w pokoju dobrała się z grzecznymi dziewuszkami,a ona mi na to,że zabierają małą rozrabiakę,bo planują nocleg w lochu.Trochę obawiam się tego wyjazdu,ale już taką nadopiekuńczą mamuśką jestem.Już czuję dreszcze emocji na moim ciele.Pewnie jutro sobie popłacze.Pamiętam jak poszła córcia do szkoły,to ryczałam jak bóbr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro w końcu zwlokłaś się z wyrka ;-) hahahha ale się uśmialam z ta laseczką! a z dietką jeszcze nie zdradzę, cierpliwości:-) Amiro nie wierzę by Twoja córcia mogła być niegrzeczna, no chyba, ze w mamę się wdała:-D Swoją droga pozdrów ją serdecznie ode mnie! Aniołku ja tam myślę, ze od razu szarpnęłabym się na jakąś krótszą, oglądalam tą japonke i szczerze powiedziawszy nie podoba mi się, Myślę, ze powinnaś miec o wiele krótsze włosy, postrzępione, coś podobnego do fryzury erwiny, tyle, ze z grzywką na bok, a kolor to jakis ciemny kasztan, mmmmm już Cie widzę, pięknie byś wyglądała! no ale wiadomo rzecz gustu, no i odwagi trzeba mieć troszeczkę, zeby tak od razu na krótkie obciachać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I śpioszek się pojawił!!! Serenity ma rację, jesteś nadopiekuńcza i zduś to w zarodku zanim ci dzievci wydorośleją bo możesz stać się kiedyś strasznie upierd... im strasze dzieci tym więcej potrzebują wolności, więc zaciskaj zęby i bądź dzielna. Aniołku co do twojej fryzurki to juz się wypowiadałam kilka razy. Według mnie ładnie by ci było w takuch postrzępionych półdługich, mniej więcej linki do takich fryzur ci podałam. Ami_rko a ty się nie ociągaj tylko puszczaj fotki w różu :D Tylko obiecujesz i obiecujesz. (tak mawiają dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko wyobraź sobie,że nie mam ani jednej foteczki w mojej różowej kreacji.Namawiam męża na aparat cyfrowy.Jak kupimy to ubiorę się specjalnie dla Ciebie i pstryknę foteczkę taką cudowną,ze oczka wyjdą wam z orbit...poczekacie zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Serenity nie ściemniaj i napisz mi na jakiej diecie jesteś!!!! :D A tak swoją drogą to macie rację,jestem chyba nadopiekuńcza.Moja córcia dojrzewa...wczoraj wybrała się z koleżanką do pizzerni,wróciła bardzo zadowolna.Moim zdaniem,dzieci za szybko dojrzewają.Ciekawe kiedy przyprowadzi do domu swoją pierwszą miłość ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś we wrześniu idzie do zerówki i znowu sobie popłaczę...zostanę sama w domciu...chyba czas na trzeciego bobasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity tak ładnie doradzasz nazemu aniołkowi w wyborze fryzurki...a mnie w jakiej byś widziała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teraz przyszła kolej na moje monologi :D Widzę,ze każda z nas przez to przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a co myslisz o diecie Dr Dąbrowskiej.Zamówiłam sobie wczoraj jej książkę.Podobno można ładnie schudnąć.Jest to dieta owocowo-warzywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki... wróciłam w niedziele ale dostęp do neta mam ograniczony (komp w naprawie) a w pracy lepiej nie mówić co za KONGO... Wszyscy na przemian płaczą i się śmieją...po prostu mam narazie kupe śmiechu z tego bo jeszcze jestem wyluzowana...mamy nowy program i własciwie wszystko nowe, obieg dokumentów i plan kont i do tego nikt nic nie wie...sama jestem ze wszystkim w tyle i weekend zapowiada się w pracy...ale mam narazie to gdzieś...hehe..poza tym kolejna nowa osoba nie przyszła do nas do pracy...jakieś fatum??? Co do gór to była ładna pogoda, słoneczna ale trochę zimnawo...połaziliśmy po górach cały tydzień...już wymiękałam...jednak starość nie radość...ale za te widoczki warto było... Nie mialam czasu Was poczytać...tylko coś mi sie rzuciło na oczy o dietach...gratulacje dziewczyny za zgubione kg... Pozdrawiam was mocno i wracam do kołchozu... Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku moja córcia ma luzik.Wychodzi do koleżanek,spacerują razem,nie chcę być nadopiekuńcza,tylko trochę się boję.Takie czasy trudne i niebezpieczne nastały ,że wolę nie myśleć co by się mogło przydażyć gdyby nie to ,że mamy ochronę Bożą.Wiesz jak to jest,sama jesteś młodziutka.Towarzystwo rózne może się przytrafić.Chciałabym,żeby teraz czas się zatrzymał... Majmac witaj rybeczko.Jak dzieciaczki ??? A dietka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo wakacje...znowu będą wakacje....słoneczko,dzieci i mąż u boku.Jaki to cudowny okres !!! Jeszcze nie mamy planów,ale u nas to nie problem.Jakiś czas temu wrócił mój mężuś do domciu a ja do niego ,ze pojechałabym do kogoś w odwiedzinki,rzuciłam dla przykładu jego siostrę,która mieszka od nas 300 kilometrów.Ciągneliśmy losy padło na tak.W niecałą godzinę później siedzieliśmy z rodzinką w aucie i jechaliśmy do rodzinki w odwiedzinki.Tak samo jest z wakacjami,padnie zdanie,pakujemy walizy i jedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na wariackich papierach,ale jest cudownie,mamy co wspominać.Kilka lat temu jechaliśmy do Chorwacji,bez żadnej rezerwacji.Znależliśmy fajną kwaterkę ,dodam,ze synuś miał wtedy 10 miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STAWIAM KAWĘ,MOŻE POKAŻECIE SIĘ W KOŃCU !!!! > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > KAWUSIA JEST PACHNĄCA I ŚWIEŻO ZAPARZONA !!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe teraz pewnie ja zostanę sama na polu bitwy piszą c monologi;) Majmac witaj, fajnie że jesteś, że dałas znak życia i nie musimy się o ciebie martwić. Prze..ane masz z ta robotą! Nie zapominaj o poszukiwaniu fajniejszej oferty, może wreszcie skończą się te tragiczne tyrady i zapier.. Aniołku ja też ci radzę postrzępioną i podniesioną, bo gdzies mnie pominęłaś, ale ja uważam że nie możesz mieć całkiem krótkiej fryzurki, musisz mieć zostawione włoski z tyłu dłuższe i na bokach tak lekko kosmyklami opadające na twarz :) A podniesioną górę. Uważam że tak pasowałoby do ciebie najlepiej. A kolorek może taki jak ja mam? :D To byłaby zmiana!!!! Ami_rko to ja poczekam na tą fotkę, byle nie za długo!! Słysze że zaczynasz nowa inną dietkę? Dosyć masz saszetek?? Może to i lepiej, bo jakaś odmiana z pewnością się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest ktoś jeszcze :) Ami_rko a ty się pięknie staraj o tego bobaska :) Choć z drugiej strony jak zaciążycie to o zlocie już w ogóle można będzie zapomnieć na kilka lat. Pocięłam sobie dzisija papierem dwa palce... cudnie poobklejana pojadę. Najgorszy będzie kciuk, bo rozcięłam go dokładnie na środku opuszka, więc będzie sie ciągle babrał i otwierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×