Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Heyka dziołchy... Nikt mi nie poleca żadnego domku nad jeziorem??? Serenity, Amirko może znacie jakieś fajne miejsce? Zaglądam do internetu ale za dużo czasu mi ucieka...podpowiedzcie cosik... Witaj vectra2006...ja chętnie wypełnie ankiety...(szycha70@wp.pl) Wczoraj po południu wybraliśmy się całą rodziną na rowery a że moja córcia jest już dość duża na fotelik (wagowo) więc nie obeszło sie bez przygód...mój mąż dwa razy się z nia przewrócił bo tak go ściągnął ciężar...raz jak zawracał a drugi raz na piachu...hehe...na szczęście fotelik solidny i kask na głowie spełniły swoje funkcje...ale córcia chyba będzie miała dosyć już wycieczek rowerowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje od godziny jak z cebra...a moja rodzinka chciała jechać pod namiot jutro!!! Mój mąż ma urlop i siedzi z dziećmi a ja pod koniec lipca ....niestety spędzamy urlop osobno...bylismy razem w górach...hehehe...wystarczy nam na rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! kwiatuszki w ramch prezentu dla amiry i Janetki, syskiego najlepsego:-) mam nadzieję, ze nie pomyliłam dat, ale wydaje mi się, ze dziś macie urodziny:-) ja dolączam się do przeprosin aniołka, momiro okrutnie Cię posądziłyśmy, wyyyyybacz!!!! Majmac wklejam dla Ciebie linka z namiarem na domek w Kaszubach: http://www.u-hubertusa.tvc.pl/u-hubertusa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac podejrzewam, ze nie za bardzo o to Co chodzi, ale w tej miejscowosci są też inne domki, ja tam zawsze jeżdżę nad jezioro i powiem Ci, że jest pięknie! miejscowośc jest oddalona około 10 km od Bytowa, nie wiem co Ci jeszcze innego polecić..jest jeszcze Jasień, kiedyś tam jeździliśmy, sporo osób wynajmuje pokoje, namiarów niestety nie mam, trzeba byłoby na miejscu, niestety w jasieniu jezioro nie jest zbyt ładne, nietakie jak w Soszycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku a jakże śpiewamy!!!! sto laaaaaat, stoo laaaat lalalalallaaaaaa... albo lepiej ciszej, bo zbudzimy Naszą staruszkę amirke hihihi:-D niech się lepiej wyśpi, wiadomo jak to jest w tym wieku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku też lubię tą piosenkę;-) ale się dziś podle czuję, tak mnie kłuje coś w piersi, aż mi się kawy odechciało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sobie jeszcze pośpiewam lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chcę kawyyyyyyyyyy!!!! to przez ten duszny dzień, chyba za zimą zatęsknię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ żyje, zyję i dalej spiewam lalalalallaallaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ aniołku cos w tym jest, zawsze mi źle, ale chciałabym chodząc do pracy mieć paskudną pogodę, a na urlopie piękną, a zawsze mam odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ no to śpiewam sobie dalej STO LAT,STO LAT, NIECH ZYJĄ, ZYJĄ NAM, STO LAT, STO LAAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ a gdzie się pochowałyście @@@@, bo bede spiewać poki Was nie wykurzę z nor. ciekawe czy amira torta upiekła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Toć mówiłam, że przybralam, nawet czarny nie pomaga:-o a torcika to bym wsunęła, za to czeka mnie u mamci pomidorowa, której nie znoszęęęę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki... dla mnie jesteście piekne zawsze... Wszystkiego Naj,Naj,Naj dla Solenizantek...Spełnienia marzeń... Serenity dziekuję za link...miejsce bardzo fajne ale terminy zajęte aż do września ...ale warto mieć takie namiary... U mnie leje jak z cebra...moja rodzinka dzisiaj miała jechać pod namiot a ja miałam dołączyć w piatek...ale widze, że wyjdzie lipa z dzisiejszym wyjazdem...szkoda bo mąż ma urlop a dzieciaki miałyby frajde...wczoraj nawet kupiłam dla dzieci kalosze bo to więcej ostatnio pada niż jest słonecznie...hehe... Dzisiaj mnie znowu podkurzyli w pracy bo znowu nam wyznaczyli jakis dziwny termin na zakończenie m-ca więc mogę znowu zapomnieć o jakims dniu wolnym...do 20 tego...ale zostaje urlop na żądanie...prawda Serenity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeś się postawiła dziewczyno!!! i tort i kawa i coś na poprawe humoru:-D a amira jak typowy szkot uda, że była cały dzionek zajęta hehehe majmac tak czułam, ze zajęte, szkoda, że nie znam tel. do inncy kwater, bo tam pewnie byłoby wolne, ale niestety w necie ogloszeń nie zamieszczają. a co z erwiną, bo z tego co pamiętam jeszcze nie wyjechała, albo mi się pokićkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ na pewno amira przyfrunie przyciągnieta ciekawością jak robię te ładne, czarne literki, znam to ciekawskie stworzonko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam...mniam..właśnie kończe torta....hmmm i kg w góre...hehe... Serenity tez muszę się przyznać, że czuje ostatnio, że puchne...oponka się przelewa...ale co tam...zjem jeszcze kawałek...Janetka pysznego torta zrobilaś...Sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej janetko jak smutno:-o czy aby na pewno to niemożliwe? ja cI ŻYCZĘ DUUUŻo spelnionej miłości!!!!! majmac chyba to lato Nam nie sluży jeśli chodzi o odchudzanie, wrrr....jestem na siebie zła normlanie. a najgorsze jest to, ze siedzę dziś w bluzce koszulowej, mam wciąnietego brzucha na maxa i czuję, ze jest za ciasna, strasznie mnie to wkurza, normlanie pracowac nie mogę, ciągle się poprawiam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=13144 http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=14588 http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=13062&pg=0 Troche nie na temat,ale.....czy ktos nas wspomoze glosikami?Jak zbierzemy ich najwiecej to pojade z psiapsiola do spa.......wystarczy kliknac a kazdy glosik sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janetko najlepszym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość jest nowa miłość!!!! zobaczysz sama do Ciebie przyjdzie:-) a to na początek ode mnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku narobiłaś smaka chytrusie i nawet kawałaka murzynka nie dasz. janetko może pomyślisz o przesłaniu swojej fotki, lepiej nam się bedzie \"gadało\" oczywiście ja ze swojej strony tak samo prześlę swoją, myślę, ze dziewczyny pewnie też:-) co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem aniołku, sprawdziłam czy poszlaś i zaraz przybiegłam:-p janetko mój mail: wannaoj@wp.pl jak tylko mi prześlesz, wysyłam swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja..ja...też chce fotke...szycha70@wp.pl... w końcu przestało padać..ale lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wysłałam!:-D jacie ale mi kogoś przypominasz, tylko nie wiem kogo, ale mnie to męczy:-o laseczka z ciebie, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×