Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

słuchajcie, a erwina to już wyjechała, czy całkiem się na Nas wypięła? jakoś w całym tym ferworze walki z papierami umknęla mi data jej wyjazdu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... ta kawa od Ciebie spadła mi... jak z nieba!!! :) :) Jeszcze tylko dziś i jutro, dziś i jutro, ... powtarzam to jak mantrę odkąd otworzyłam oczy. A w poniedziałek jak dobrze pójdzie może mały urlopik :D Co prawda pogoda jest paskudna ale mam już dość siedzienia w domu. Ja wiem, że jesteście bardzo zajęte, ale ponawiam swoje pytanie: Ile u Was kosztuje metr2 mieszkania? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku jaki z Ciebie nocny marek:-) Słyszałam, ze przy @ nie powinno się wykonywać żadnych prac twórczych, bo nie wychodzą. no włąsnie janetko mnie też ciekawi co Cię zainteresowało w Naszym topiku oprócz mojej osoby rzecz jasna hihihih:-D momiro u Nas tak srednio za metr jest około 2,5 tys. jeszcze popytam kolezanki, bo ona jest na czasie z mieszkaniami. a mi kto odpowie na pytanie o erwinę???? czy wyjechała, czy ptacuje, kurczę nic nie wiem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku razem z amirą narobiłyście mi smaka z tymi remontami, ja planowałam zrobić na początku wakacji, ale nici z tego wyszły:-o także remont przełozony na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... ja dzisiaj potrzebuje duuużo kawy...byłam na noc u koleżanki bo jej friend wyjechał w delegacje i bała się sama w domu siedzieć...coś podobnie do Serenity...więc spakowałam manele wieczorkiem i pojechałam...siedziałyśmy do 3 rano i popijalismy whisky więc dzisiaj ledwo patrze na oczy z niewyspania ale ogólnie dobrze się czuję...żadnych poimprezowych mdłości...hehe... Co do Erwiny to ja mysle, że ona jest na wycieczce, z tego co pamiętam to miała wyjechać ok.5 lipca więc wg mnie szaleje gdzieś daleko ciesząc się pogodą... Co do ceny za metr mieszkania to nie jestem na czasie, musiałabym posprawdzać, dokładnie w zeszłym roku w sierpniu kupiliśmy mieszkanie za 3300zl /m do remontu mieszkanie na rynku wtórnym/Trójmiasto/ Dobra...wracam do pracy...mam nadzieję, że nie usnę...hehe...mamy kolejny fajny termin na zakończenie prac do piątku 13 rano...więc pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie popytałam u nas średnio za metr za mieszkanie wychodzi około 3.200, więc majmac wcale nie ma takiej róznicy między Naszymi miastami, a to dziwne, bo słyszałam, ze u Was są najdroższe w całym trójmieście. mój mąż miał kiedyś fajne mieszkanko na ul.buraczanej, nie wiem czy wiesz gdzie to jest...mało brakowało a mieszkałybyśmy w jednym mieście:-) niestety mieszkanie poszło za grosze, bo sprzedawaliśmy w dołku, teraz byloby sporo warte, było to dwupokojowe mieszkanie 42m2. takie są bardzo chodliwe, ale trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Serenity gdzie jest Buraczana...rzeczywiście teraz sporo warte bo w dobrym miejscu...ja pisałam o mojej cenie mieszkania z przed roku...napewno jest teraz droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja...weszłam na strone internetową ogłoszenia mieszkań z ciekawości i mieszkanie takie jak moje po remoncie kosztuje 5600 za m....notabene wystawiają je ludzie od których mieliśmy kupić owe m w zeszłym roku i się w ostatniej chwili wycofali się... a teraz po roku 2000 wiecej na metrze...zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę majmac to pomyśl ile teraz wzięlabyś za swoje, może zastanowisz się teraz nad kupnem w domu. znam Cię na tyle, ze wiem iż długo nie możesz usiedzieć. tAK jak było w przypadku Twojego obecnego mieszkania, najpierw niewinna myśl, a nazajutrz zakup hihiihihihihi, jesteś w tym the best!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kobitki! już mam orientację w tych cenach. U mnie też ceny zwariowały, jak wszędzie. Ale mam znajomą w nieruchomościach i twierdzi że ceny i tak będą rosły, tylko nie tak gwałtownie. To macham łapką 🖐️ i lece sprzatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...Serenity ...znasz mnie, znasz...juz pomyslałam ostatnio o kupnie domu...bo mi się marzy cały czas ogródek...nie chodzi o uprawianie go jak Ty ale o wypiciu kawy na świeżym powietrzu, jakis grill kiedy zechcesz i basen dla dzieci z wodą do kąpieli...ech... ale jestem ostatnio zmęczona i jak sobie pomysle o załatwianiu tych wszystkich formalności, remoncie........ojejku ...juz mi sie odechciewa...hehe...poczekam jeszcze chwilkę... Jestem w pracy oczywiście...ooo...słoneczko trochę wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ale się rozpisałyście...Pojechałam dzisiaj na miasto,ubrałam siebie i synka na letniaka a tu podczas zakupów jak nie lunie...wściekłam się i z tego nie kupiłam czerwonej podszewki.Za to kupiłam mężusiowi śliczną bawełnianą piżamkę i fajowe bokserki.Oczywiście nie zapomniałam o sobie i kupiłam sliczną koszulkę i szlafroczek z różowej satynki...:-) Serenity tylko proszę,bez żadnych podtekstów :D Drzwi niestety jeszcze nie zamontowalismy ponieważ trzeba zamówić futryny.Chcemy takie regulowane,dzisiaj je zamówiliśmy i mają być dopiero za 30 dni.Masakra...czemu trzeba tak długo czekać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku farbę olejną ze skóry ściągniesz za pomocą oleju jadalnego.Nie stosuj bynajmniej rozpuszczalnika !!! Popstrykaj kilka fotek jak skończysz już remontować swój pokoik i prześlij,jestem bardzo ciekawa tego koloru :-) Mężusiowi prezencik się spodobał,ciekawe czy ja mu się spodobam po kąpieli w różowej satynce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... ale jestem wściekła....bylismy załatwiac meble na raty dla synka do pokoju...jutro mają przyjechac...sobie wzięliśmy komode...w końcu będe miala gdzie pościel i reczniki trzymac...ale co do mojego humoru....wychodzimy juz ze sklepu, dzieci juz pobiegly do samochodu a ja sie wróciłam zobaczyc jeszcze posciel bo tak leżała przy wyjsciu, synek wrócił do nas, za chwile córka i mówi, że ktos nam porysował samochód ....patrze i własnym oczom nie wierze, takie kółka na masce...normalnie arcydzieło...moja córcia miala w ręku harmonijke do ust i na bank to ona zrobiła....myslałam, że mąz dostanie zawału...auto mamy 2 m-ce...co prawda 10 letnie ale dla Nas nowe...hehe...i zadbane....po prostu wymiękliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko...napewno będziesz się mężowi podobała....co do futryn i drzwi to przerabiałam ten temat 3 m-ce...hehe...tyle czekalismy na drzwi albo na wymiane drzwi...po prostu koszmar a mialo byc w najgorszym wypadku 6 tygodni...najlepsze, że najpóźniej zamontowali nam drzwi w łazience więc kapiel pod prysznicem była jak w teatrzyku, robilismy sobie kotare z koca, żeby jakoś bylo... Aniołku ja tez mam kolor magnolia w dużym pokoju i jestem bardzo zadowolona tylko cos mi sie wydaje, że trochę rozcieńczylismy z białą...a co do wrzosu to zawsze mi sie taki marzyl w korytarzu na starym mieszkaniu ale byl z mieszalnika za drogi....kupiłaś gotowy? przypomnij mi nazwe? trochę mi przeszły ciemne kolory...teraz mam jasno w mieszkaniu i jest mi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już sie dopadłam do kompa to jeszcze jedno... Brawa dla Aniołka!!!! jestem pełna podziwu, że tak szybciutko zrobiłas ten remont... Dobra ...spadam ...muszę troche ogarnąc chatkę... aaa...Amirko jak idzie dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie o poranku -wreszcie-słonecznym!!!! 🌼 Aniołek nie zostawił nic w termosie więc stawiam kawkę na stole c c c c c c c Zaraz jadę do pracy,a po południu umówiłam się na piwko :D :D Co do remontu to ja robiłam z bratem w zeszłym roku. Sami położyliśmy gładź i pomalowaliśmy cztery pokoje! ! ! ! Minęło wiele tygodni zanim przypomniałam sobie gdzie mam ręcę ;) ;) Serenity... Erwina wyjechała na początku lipca. Nie pamiętam dokładnie który to był bo juz wykasowałam eska od niej, a pisała przed wyjazdem dzień. Natomiast kiedy wraca, nie pamietam :O Amirko........ jak koszulka? ? ? ? Myślę że mężowi nie podobała się na tyle żeby sam ją założył .... chociaż...... kto wie... kto wie... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dziś jestem w wyśmienitym humorze. jutro i w poniedziałek mam urlop, zrobimy sobie z mężem małe wakacje:-) wczoraj mnie wzięło i robiłam sobie szkice swojego miejsca, zamierzam je potem oprawić i powiesić na ścianie, szukałam czegoś fajnego na ścianę i w końcu sama się zebrałam, zmobilizowana Waszymi remontami:-) poza tym znów kręcę rurki z gazety i będę robic koszyki do lazienki:-) także znów jestem w szale, jak wiecie trwa to jakiś czas i robie wtedy wszystko na raz, a potem długo, dlugo nic:-) takie już ze mnie dziwadło i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku to cosik mamy wspólnego. strasznie mnie ciekawi jak Ci to wyszlo, może mnie zainspirujesz, dlatego koniecznie zrób fotki:-) p.s. mialo być szkice mojego miasta, a nie miejsca i naraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Pospałam i czuję się świetnie....a koszulka jeszcze rano działała :-) Aniołku koniecznie zrób fotki i prześlij koleżankom.Cały czas planyjemy urlop i wyszła nowa perspektywa,aby zjechać Europę...sami już nie wiemy...przeglądamy również oferty http://www.eccoholiday.com.pl sami jeszcze nie wiemy co z tego wyjdzie.Może Wy coś doradzicie miłe Panie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,że na wakacje jedziemy z dziećmi i tak bardziej je chcemy zrealizować pod ich kierunek :-) Czekam na wasze oferty dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko a ty ciągle o tej koszulce hihihi, chyba chcesz koniecznie, zebym to skomentowała:-D czy Twoj A przymierzał? wiem, ze ma do tego ciągoty:-D ale nie będę zdradzac tutaj jakie lubicie zabawy:-D janetko polecam klina, najlepiej leczy kacora. jutro mam 5 rocznicę ślubu, ciekawe co moj męzuś dla mnie szykuje? no to żegnam się z Wami do wtorku, trzymajcie kciuki za pogodę, bo chciałabym się trochę opalic i popływać w ciepłym jeziorku:-) no to pa i kierunek kaszubyyyy!!!!🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janetko... Ja też bardzo lubię tę piosenkę... bardzo. Szczególnie w wykonaniu Jandy właśnie. Kazde inne wydaje się być płytkie, bez charakteru. Aniołku, świetnie że wpadłas w tak inetsywny rytm pracy! Mnie najbliższy taki czeka pewnie dopiero jak będę miała własne \"m\". Póki co od dzis mam wakacje i tez mnie nie będzie tydzien, ale to dopiero od poniedziałku ;) Amirko... Według tego co napisała Serenity, miałam nosa co do Twojego A. przyodzianego w skąpą różową satynkę :D :D Serenity, o jakich gazetach Ty mówisz? ? Bardzo chetnie posłucham, bo lubię czasem coś \"stworzyć\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Och wy zbereźnice !!! Mój A w satynce i to różowej !!!! Nie,nie i jeszcze raz nie !!! Mój A śpi w ślicznej błękitnej,bawełnianej piżamce,którą zresztą sama mu kupiłam.Serenity dobrze Cię znam i wiem,że po głowie chodzą Ci same robaczywe myśli...hehehe...ale Momirkę dopiero rozgryzam....głodnemu to zawsze chleb na myśli...hehehe.... No dobra dziewczynki,wpadłam na chwileczkę poinformować was ,że przez kilka dni będę nieobecna na naszym kochanym topiczku.Jadę po moją córeczkę,która jest na wakacjach u szwagierki.Jak wrócę to oczywiście nie omieszkam i wpadnę się przywitać. Przeofromne buziaczki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janetko... smutki, smutkami, ale kawę to mogłas postawić... No dobra, tym razem jeszcze ja to zrobie :) c c c c c c c Ja tez cos dzisiaj nie mam humoru. Poranna sprzeczka z bratem... :( :( Tyle tych kaw naparzyłam i nie wiem kto je teraz wypije - Serenity wybywa, Erwinka jeszcze nie zjechała, Aniołek zmywa farbę jeszcze, Amirka u szwagierki,... Janeta może się już nie pojawi. Majmac - tylko Ty zostałaś, chyba że coś mi umknęło i też Cię nie ma... W każdym razie dobrego dnia życzę 🌼 A co do wesel Janetko to ja ostatnio słyszę tylko o separacjach i rozwodach, ale może akurat Twoi znajomi dobrze trafili i są szczęśliwi. Ty też kiedyś znajdziesz drugą połowę. A mnie mój eks chłopak się śnił dziasiaj. Że do mnie dzwonił. Pamiętam że w tym śnie strasznie byłam zdziwiona, bo ewidentnie napisał mi kiedyś że nie chce mnie już więcej widzieć.... Hmmmm ... sny to jednak bywaja przewrotne... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...dzięki za kawę...ja jestem w pracy....oczywiście...licze dni do urlopu...po 23.07 mam ale już wymiękam...nie mogę się co rano zwlec z łóżka.... Janetko...Momirko...głowa do góry...jesteście fajnymi dziewczynami...napewno słoneczko mocniej zaświeci i dla Was...i napewno niespodziewanie...ja jak poznałam męża to nie miałam zamiaru się z nim spotykać...już na dzień dobry mnie denerwował...ale jak mówicie życie jest przewrotne i jestem z nim 15 lat (10 po ślubie)...także nigdy nie wiadomo...Janetko może właśnie na tym ślubie kogoś fajnego poznasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chłopaki pojechali wczoraj wieczorem pod namiot i na rybki...dzisiaj zrywam się z pracy ok 14 i jade do nich posiedzieć nad jeziorem...trochę sie dotlenic...pogoda nawet dzisiaj sprzyjająca... Miłego dzionka życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po kawce proponuję szklaneczkę czegoś mocniejszego ;) \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ - to za moje zdrowie, jeśli można i... żeby mi się wszystko udało... :) :) Bardzo się cieszę Aniołku, że masz świetny humor! Od razu lepiej się człowiekowi na sercy robi jak czyta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... U mnie dzisiaj świeci pięknie słoneczko ale też wieje jak na Uralu...więc tak źle i tak niedobrze...ja jade dzisiaj znowu do chłopaków nad jezioro...bo wczoraj wróciłam z córcią na noc do domu...mąż dzwonił, że jest duza fala na jeziorze, że nawet kąpac się nie da...trzeba jechac pomóc im sie zlozyc z tymi namiotami bo niestety mąż jutro do pracy...taki mial urlop beznadziejny...ciągle padało...ech...ale co na to poradzic...ja juz tez licze dni do mojego urlopu...jestem taka zmęczona, że nawet dzisiaj sie nie wyspałam...wszystko mnie boli...szczególnie kręgosłup i kolana....kurcze aż się martwie...może to osłabienie organizmu...w zeszłym roku chodziłam na step dośc intensywnie a wtedy kolana dostają w kośc a teraz przy zmęczeniu wszystko wyłazi...ale marudze...koniec... Aniolku jestem bardzo ciekawa jak wygląda twój pokój...głównie chodzi mi o kolory ścian...prześlesz jakąś fotkę? Momirko...ojejku...od tego miałam zacząc....Wszystkiego Naj,Naj...jeżeli masz urodziny...napije sie z tobą drineczka ale wieczorem bo zaraz będę kierowac... Serenity pewnie zadowolona bo pogoda sprzyjająca ...przede wszystkim nie pada... Życzę Miłego Dnia i się zbieram nad jeziorko....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... Twoje wyjscie z M. to dla mnie prezent - rozumiesz? :) :) Cieszę się strasznie i dziekuję za wiersz. Wydrukuję go sobie i podpiszę że to dedykacja od Ciebie :) ❤️ I Wam wszystkim dziękuję za ciepłe słowa. Co prawda starsza o rok jestem, ale ten dzień był miły bardzo! :) Janetko! ja czekam na zdjęcia i ślij śmiało! momira@wp.pl Ja postaram Ci się tez czymś odwdzięczyć. Majmac - no to faktycznie mąż miał kiepski czas na urlop. A tu teraz taki ukrom sie zaczął. Dziś u mnie było ponad 35 stopni! Jak wyszłam z psem na spacer po obiedzie to ledwo wrócił, biedaczek. Myślałam że będę musiała go nieść ale na szczęście dał radę :) Dziewczynki - ja jutro wyjeżdżam na trochę. Nie wiem jeszcze na ile, ale poproszę Aniołka o telefoniczną relację z tego co wysmarujecie na topiku. Życzę Wam udanego tygodnia i pozdrawiam Wszystkie bardzo! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×